Відгуки наших клієнтів - Розкрутка сайту. Пошукова оптимізація сайту. Просування сайту, інтернет реклама сайту

Відгуки наших клієнтів prokatavto.com.ua Прокат автомобілів в Києві. Оренда лімузинів. "Відвідуваність говорить сама за себе. Адже зараз замість 30 відвідувачів приходить 300 цільових посетітей в день! Ми значно зменшили наші витрати на рекламу в друкованих виданнях, тому що Інтернет зараз призводить в 5 разів більше клієнтів, ніж реклама в журналах. Витрати ж на рекламу в Інтернеті менше.

Стєклов Андрій Васильович, генеральний директор

elite-design.com.ua Елітний дизайн інтер'єрів ремонт квартир "Під ключ" Завдяки просуванню, по сайту замовлень стало набагато більше - навіть довелося збільшити штат співробітників. Однозначно рекомендую!

Кузьменко Борис Сергійович, піар-менеджер

batut.com.ua Атракціони, батути в оренду, сценарії свят. Ми почали просувати сайт з липня 2007 року, до вересня 2007 наша компанія збільшила обсяг замовлень мінімум в два рази, виключно завдяки клієнтам, що знайшли нас через інтернет.

Кобилинський Андрій Сергійович, генеральний директор

topremont.com.ua Ремонт квартир і офісів. Топ-рівень. Дизайн інтер'єра. Вже за перший місяць співпраці ми задоволені результатами роботи, дуже радує оперативність, чітке виконання зобов'язань. На будь-якій стадії спілкування видно професіоналізм. Успіхів вам у подальшому і удачі!

Котов Михайло Володимирович, генеральний директор

vipavto.com.ua Оренда авто з водієм. Восочайшее якість обслуговування. Коли хлопці з РА SeoExpert запропонували просувати наш сайт, я і думати не міг, що це принесе ТАКИЙ ефект! Тепер до нас на сайт заходить до 500 осіб в день! А кожна другий клієнт, який замовив у нас автомобіль, визнається, що знайшов нас через Інтернет.
Спасибі СеоЕкспету за роботу! Бажаємо всім творчих успіхів :-)

Захаров Олексій Васильович, генеральний директор

uslugi.com.ua Сантехнічні роботи. сантехнічні послуги У рекламне агентство ми звернулися за рекомендацією доброго знайомого, про що зовсім не пошкодували - вже через місяць з сайту почали надходити заявки. Я не знаю всіх нюансів - як це відбувається, але результат мені безумовно подобається :)
Звичайно ж, ми продовжуємо користуватися традиційними методами реклами, проте роль сайту, як інструменту залучення нових клієнтів, збільшується з кожним місяцем!
По роботі SeoExpert абсолютно ніяких нарікань, відчувається професійний підхід і досвід роботи в даній сфері.

Діденко Анатолій Олександрович, генеральний директор

Замовивши просування сайту у нас, Ви отримаєте:
01. Приємне спілкування, консультації з питань пошукового просування в будь-який час за тел., E-mail або ICQ
02. Чіткі гарантії, прописані в договорі
03. Щомісячні докладні звіти
04. Професійний та адекватний підхід

У нас: безкоштовно отримати просування сайту, і бачачи реальні результати, оплачувати подальше просування, або відмовитися, н е витративши нікопейкі.

-------------------------------------------------- ----- У них: вже заплатити передоплату 200 $ -300 $ і чекати результатів. Є ризик втратити ці гроші, або отримати завищену ціну. Проведіть самостоя- тельно аналіз компаній і їх цін.