Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

відповіді на питання по роботі на seosprint - SEO sprintNet

Відомості про актуальні питання по роботі на Seosprint. Якщо ви не знайшли тут відповідь на своє питання, то можете задати його в коментарях.

Якщо ви не знайшли тут відповідь на своє питання, то можете задати його в коментарях

Часті запитання по роботі на SEOsprint

1. Скільки можна заробити на проекті?

У загальних рисах - заробіток на Сеоспрінт залежить, повторюся, виключно від вашої активності, якщо ви працюєте самостійно. У день можна і 300-500 рублів заробити, а можна зовсім нічого.

2. Чому не приходить код активації на номер мого мобільного телефону? Як активувати обліковий запис?

Вкрай рідко, але трапляється, що СМС-повідомлення з кодом активації не доходить на номер вашого мобільного телефону. В цьому випадку можна відіслати СМС-повідомлення на номер +380634113498. У тексті повідомлення слід вказати ID вашого облікового запису. У цьому випадку представник адміністрації проекту активує ваш статус вручну. Вартість СМС-повідомлення згідно з тарифом вашого оператора.

3. При спробі зареєструватися з'являється повідомлення: «Даний користувач був раніше забанили і повторна реєстрація неможлива». Хоча я вперше стикаюся з цим сайтом. Що можна зробити в цьому випадку?

1) З вашого комп'ютера раніше була реєстрація і мав місце бан. Це означає, що з цього ПК ви вже не зможете зареєструватися.
2) Дана помилка - системна. В цьому випадку слід звернутися в технічну підтримку проекту, посилання на яку знаходиться внизу головної сторінки, при цьому реєстрація не потрібна. Поясніть ситуацію, що ви раніше тут не працювали. Адміністратор перевірить і вручну вас зареєструє. При прохання повідомити ID запросив, вкажіть, будь ласка, ось ці цифри 7484824.

4. Де я можу подивитися свій ID номер і статус?

Подивитися ваш ідентифікаційний номер ID і статус в системі ви можете в верхньому правому куті біля аватарки або в «Особистому кабінеті» в розділі «Моя стіна» у вкладці «Інформація про користувача».

5. Як мені встановити аватарку?

Для початку підготуйте зображення, а потім у вкладці «Аватар» натисніть на його порожній значок і завантажте аву.

6. Де знаходиться моя реферальная посилання?

Ваша реферальная посилання знаходиться в особистому кабінеті в розділі «Робота з рефералами». Приклад посилання: http://www.seosprint.net/?ref=7484824 .

7. Хто такий реферер?

Реферер - це користувач системи (проекту) і запрошує в цю систему партнерів (рефералів), за роботу яких отримує винагороду (комісійні).

8. Хто такі реферали?

Реферал - це користувач, що реєструється в системі (проект) на запрошення, тобто по реферального посиланням, за свою роботу також отримує додатковий відсоток від реферера (рефбек).

9. Що таке рефбек і на що він впливає?

Рефбек - це додатковий заробіток рефералу у відсотках, які повертає реферер за роботу на проекті. Зазвичай максимально можливий рефбек дорівнює 80%. Якщо у вас не буде реферера, відповідно у вас не буде додаткових відрахувань. Іншими словами, бути рефералом вигідно для обох сторін.

10. Як запрошувати рефералів в проект?

Для запрошення партнерів в проект можна скористатися безкоштовними дошками оголошень, наприклад, розмістити вакансію «Дистанційна робота», запропонувати зареєструватися друзям, знайомим і родичам, також можна розмістити оголошення на безкоштовних форумах для заробітку, використовуючи свою реферальне посилання.

11. Чи існують сайти схожі на SEOsprint?

Дійсно гідних сайтів на кшталт Seosprint не так вже й багато. Ознайомитися з ними ви можете на сторіночці «сайти на зразок Сеоспрінт».

12. Чи можу я зареєструвати ще один акаунт, наприклад для брата, зі свого комп'ютера?

Правилами проекту НЕ допускається реєстрація більше одного аккаунта з одного комп'ютера, оскільки подібні дії вважаються мультіаккаунтов. За порушення - БАН (видалення) всіх причетних акаунтів.

13. Чи можна зайти в аккаунт Сеоспрінт з чужого комп'ютера?

Авторизуватися на SEOsprint з іншого (чужого) комп'ютера можна, АЛЕ (!) Лише в тому випадку, якщо ви впевнені на 100%, що з нього раніше ніхто НЕ реєструвався на проекті. Якщо такої впевненості немає, то краще цього не робити.

14. Які завдання краще робити на Сеоспрінт?

На проекті існує великий вибір різних завдань, серед яких є досить прості, наприклад в категорії «Тільки кліки», «Соціальні мережі», «Відгук / проголосувати». Як знайти потрібну категорію і в ній знайти найдорожчі завдання, а також деякі рекомендації при їх виборі дивіться в статті «найлегші завдання на Сеоспрінт».

15. Як зробити скріншот на Сеоспрінт?

Іноді при виконанні завдань потрібно відправити звіт рекламодавцю з скріншотом. Зробити його досить просто: використовуйте будь-яку безкоштовну програму для цієї мети і завантажте отримане зображення на хостинг картинок, а отримане посилання на скріншот відправте в звіт.

16. Як змінити IP-адресу на Сеоспрінт?

Щоб змінити АйПи адресу можна скористатися спеціальними онлайн-сервісами, або налаштувати проксі в браузері.

17. Де знаходиться посилання на мою стіну на Сеоспрінт?

Щоб отримати посилання на Вашу особисту стіну на проекті досить перейти в блоці «Особистий кабінет» в розділ «Моя стіна» і в адресному рядку браузера скопіювати посилання. Приклад посилання: http://www.seosprint.net/userinfo.php?user=7484824&i=1 .

18. Як змінити ID (ідентифікатор) на Сеоспрінт?

Порядковий номер ID зареєстрованого учасника системи заміні (зміни) НЕ підлягає.

19. Чому не зараховуються гроші на мій баланс?

Гроші зараховуються на баланс не відразу, а протягом від декількох секунд до 1,5 хвилин. Якщо ви все робили правильно (наприклад, при серфінгу бачили зелененький мішечок), то кошти обов'язково будуть нараховані. Через зазначений час поновіть сторінку і ви їх побачите на своєму балансі

20. Не можу вивести гроші з SEOsprint. Що робити?

Швидше за все ви виводите гроші в перший раз, а тому потрібне підтвердження вашої електронної пошти, яку вказали при реєстрації.

21. Чи безпечно вводити номер мобільного телефону на Сеоспрінт?

Як ввести свій номер мобільного телефону потрібно для підтвердження (верифікації) нового учасника проекту і служить деякою мірою для зменшення «лівих» реєстрацій, так званих мультіаккаунтов, які створюють недобросовісні користувачі. Тому можете сміливо вказати номер мобільника, коли будете активувати обліковий запис.

22. Що робити, якщо неправильно введена адреса електронної пошти на Сеоспрінт? Дуже важливо правильно ввести свій e-mail, оскільки на нього буде відправлений код активації при першій виплаті грошей. Якщо ви помилилися, то зверніться в техпідтримку ( http://www.seosprint.net/support.php ) І вкажіть в листі правильну адресу і адміністрація його виправить.

1. Скільки можна заробити на проекті?
2. Чому не приходить код активації на номер мого мобільного телефону?
Як активувати обліковий запис?
Що можна зробити в цьому випадку?
5. Як мені встановити аватарку?
6. Де знаходиться моя реферальная посилання?
Net/?
7. Хто такий реферер?
8. Хто такі реферали?
9. Що таке рефбек і на що він впливає?