Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Виходимо на китайський ринок: оптимізація проекту під пошукову систему Baidu

 1. тематична оптимізація
 2. Технічна оптимізація сайту під Baidu
 3. Нарощування маси
 4. Рекомендації до комерційних факторів, і законодавчі вимоги
 5. Роботи з пошуковою системою Baidu
 6. Підведемо підсумки

Автор: Роман Сидоров, керівник відділу оптимізації ротапост

Baidu - найпопулярніша Пошукова система в Китаї, яка вже починає проникати в інших країнах Азії. Це робить її потужним інструментом для B2B-комерції, і якщо ви хочете потрапити на азіатські ринки, не варто нехтувати створенням сайту, оптимизирования під цей пошуковик.

В останні роки частка Baidu серед пошукових систем Китаю становить 60-70%, і його найближчий конкурент, пошуковик по товарах 360 від Qihoo, запущений в 2013 році, поки не може догнати його. Це обумовлено тим, що Baidu старше, а тому, відоміший. Крім того, інші пошукові системи не дають ніяких рекомендацій з просування, і інформація про них мало задокументована, що знижує інтерес з точки зору SEO.

Крім того, інші пошукові системи не дають ніяких рекомендацій з просування, і інформація про них мало задокументована, що знижує інтерес з точки зору SEO

Зараз Baidu схожий на Google зразка 2010-2011 років, але зі своєю специфікою, що з'явилася переважно через урядової цензури і особливості китайської мови. Оптимізація під Baidu має на увазі створення якісного текстового контенту в великих кількостях, а також відповідність особливим вимогам пошукача і китайського законодавства.

Наведені в статті рекомендації найкраще підійдуть для B2B-сектора, хоча можуть бути застосовані і до B2C.

тематична оптимізація

Якість і кількість контенту на сторінці. Baidu суворий до текстового контенту сайтів. Якщо ви хочете просунути сторінку, на ній має бути не менше 300 слів унікального тексту.

Дубльований контент. Baidu дуже негативно ставиться як до повних, так і до часткових копій статей. Тому ви повинні стежити за дублюванням текстів як на своєму сайті, так і на інших. Після розміщення статей рекомендується захистити їх від дублювання, принаймні від ручного копіювання відвідувачами.

Правильну мову. У китайській мові є чимало різних діалектів і форм. Тексти на вашому сайті повинні бути написані на севернокітайском (мандаринській) мовою, який вважається основним в континентальному Китаї. У розмовному мандаринській мові існують різні діалекти, але в письмовій формі застосовується тільки один, званий «спрощений китайський», прийнятий в країні як основна система письма. Саме на спрощеній китайській та повинні бути написані всі статті на сайт. Його ж необхідно використовувати в мета-тегах.

Грамотний текст. На грамотності текстів потрібно особливо загострити увагу, і ось чому. У китайській мові величезна кількість омонімів, і одне слово може мати 5-7 і більше значень. Тут точно не варто довіряти Google.Translate. Якщо ви хочете створити грамотні посадочні сторінки, які будуть високо ранжируватися і добре сприйматися відвідувачами, вам доведеться знайти перекладача, для якого китайський є рідною. Якщо цього не зробити, ви не тільки не напишете продає текст, але можете випадково сказати про свій продукт невтішні слова, або навіть образити відвідувача свого сайту.

Тег Title. При написанні Title правила досить універсальними - використовуйте по максимуму ключові слова, уникайте зайвих розділових знаків. І врахуйте, з тайтла Baidu використовує 70 символів на латиниці або 35 на спрощеній китайській. Якщо ви комбінуєте мови, то 1 символ спрощеної китайської вважайте за 2 латинських. Незважаючи на те, що тут допустимо використовувати латиницю, ми все-таки дуже рекомендуємо спрощена китайська.

Description і keywords впливають на ранжування в Baidu вище ніж в європейських пошукових системах. Тому не забувайте включати входження запитів в мета-опис. З description пошуковик враховує перші 156 символів на латиниці і в 2 рази менше на спрощеній китайській. Для кожної сторінки вкажіть по 3-5 ключових слова. Уникайте дублювання мета-тегів на різних сторінках.

Атрибути ALT у зображень є вкрай важливим фактором при ранжируванні в пошуку по зображеннях Baidu, тож ви можете включати в ALT входження запитів, але в помірних кількостях. Також важливо ім'я файлу зображення.

Блог. Baidu цінує насичені інформацією сайти, тому завести блог буде дуже хорошим рішенням. З іншого боку, вам знадобиться копірайтер з рідним китайським на повний день, що буде коштувати додаткових грошей.

Технічна оптимізація сайту під Baidu

Домени і піддомени, URL-адреси сторінок. Baidu негативно ставиться до використання субдоменів, так що не варто робити китайську версію сайту на субдомені основного сайту. Замість цього зареєструйте новий домен, в одній з поширених в Китаї доменних зон: cn, com, net. Пріоритетним є домен cn - офіційний домен КНР. При реєстрації доменного імені і формуванні URL сторінок використовуйте PinYin . Це свого роду транслітерація китайських ієрогліфів в латиницю, зрозуміла переважній більшості китайців. Небажано перелінковивают китайську версію сайту з основною, але, якщо це необхідно, забороніть індексацію основного сайту Baidu, а китайського - всім іншим роботам пошукових систем.

Ще одна відмінність від Яндекса або Google - Baidu добре сприймає символ підкреслення "_" в URL в якості сепаратора між словами.

Обмеження індексації небажаних сторінок. Baidu не завжди адекватно сприймає директиви robots.txt (раніше robots.txt не підтримує). Вам краще продублювати заборона індексації на кожній конкретній сторінці за допомогою мета-тега robots. Або навіть заборонити роботу відвідувати небажані сторінки на рівні налаштувань сервера.

Швидкість сайту також важлива, як в Google. Чим швидше завантажуються сторінки сайту, тим краще. Виберіть надійного хостера з серверами в Китаї. Це забезпечить найбільшу швидкість, і у вас буде менше шансів потрапити в бан через китайських кібер-поліцейських.

iFrame, JavaScript і Flash на сторінках не індексуються. Переконайтеся, що важливий для SEO контент не виводиться одним з цих способів.

Використовуйте навігацію з текстом. Якщо на сторінку немає текстового посилання, краулер Baidu не зможе її знайти. Не ставте важливі для SEO посилання тільки на зображення.

Як і інші пошукові системи, китайська ПС воліє ієрархічно організовані сайти.

Нарощування маси

Якість / кількість посилань. У Baidu поки немає мети звести до мінімуму ефект від роботи оптимізаторів, тому немає і жорстких фільтрів. А ось якість і кількість посилань однаково важливо (хоча, скажімо прямо, і у інших ПС не дуже виходить перемогти SEO-посилання). Ви не зобов'язані отримувати по одній-дві посилання в день, але створювати посилальні вибухи теж не варто. А щоб не довелося отримувати занадто багато посилань, краще щоб всі ваші посилання були трастовими.

Траст посилань по Baidu. Все не так вже й складно, ви можете дивитися на метрики PR, Alexa Rank і кількість відвідувачів, але є і особливості. Практично завжди посилання із національної домену .cn має свідомо більше трасту ніж з .com, .net, .ru або будь-якого іншого. Якщо донор не перебуває на домені .cn, контент сайту все одно повинен бути цілком на китайському. Анкор посилань повинні бути на спрощеній китайській або згаданому раніше PinYin. Якщо ви не маєте можливості отримати посилання з китайських сайтів, купуйте їх на англомовних, рекомендації до анкорами при цьому не змінюються. Тематичність донорів також має значення, але краще отримати нетематичні посилання з китайського сайту, ніж тематичну з англомовного. Як і всюди, приоритетнее вічні посилання.

Використовуйте ключові слова в анкорний текстах. На відміну від Google, Baidu добре ставиться до входженням ключових слів в анкор і можна не побоюючись закуповувати посилання з точними входженнями запросов. Але занадто захоплюватися цим не варто, адже і китайський гігант розвивається та змінює алгоритми. Ми не рекомендуємо купувати більше 40-50% посилань з точними входженнями запитів в посилальні тексти.

Рекомендації до комерційних факторів, і законодавчі вимоги

Ваша компанія реально існує. На сайті має бути присутнім юридично і фізичну адресу компанії на території Китаю.

Сайт у китайського хостера. Baidu воліє сайти, які хостятся на території Китаю.

Є ліцензія. Компанія і її сайт повинні ліцензувати свою діяльність на території Китаю в уряду. І тому потрібно отримати ліцензію у Міністерства Промисловості та Інформаційних Технологій . Отримання ліцензії забезпечить значне поліпшення ранжирування в Baidu, дуже рекомендується в конкурентних тематиках.

Чи не потрапляємо під фільтр цензури. Китайський інтернет дуже жорстко цензурувати урядом, а у пошукової системи Baidu є спеціальний список стоп-слів. Якщо присутній хоча б одне зі слів, сторінка або навіть весь сайт можуть бути не внесені в індекс, або виключені з нього. При написанні статті упевніться, що в її тексті немає слів і фраз, які входять в чорний список китайського уряду. Не варто використовувати ці слова, навіть якщо вони зараз не блокуються Baidu - по-перше, пошукова система в будь-який момент може оновити список слів, по-друге, сайт може бути заблокований через скарги відвідувачів.

Baidu може пеналізірован або виключити з індексу будь-який сайт з антиурядовими висловлюваннями або матеріалами для дорослих. Крім того, сайти онлайн-казино, або навіть просто розповідають про азартні ігри, - жорстко знижуються у видачі або виключаються повністю.

Роботи з пошуковою системою Baidu

Як і у інших пошукових систем, у Baidu є інструменти для веб-майстрів і SEO-фахівців Baidu Webmaster Tools . У сервісу досить типові інструменти, дуже схожі на Google Webmasters. Ось що тут можна зробити: 1. Додати сайт в чергу на індексацію. 2. Додати карту сайта. 3. Знайти «биті» посилання. 4. Провести зміну домену сайту. 5. Отримати список внутрішніх і зовнішніх посилань сайту. 6. Відхилити «погані» посилання за допомогою Disavow. 7. Дізнатися статистику обробки сайту павуком Baidu, інформацію про проіндексованих сторінках. 8. Проаналізувати і згенерувати robots.txt. 9. Дізнатися, по яких запитах прийшли на сайт користувачі. 10. Перевірити сайт на віруси і шкідливі програми.

Для підбору ключових слів і Baidu є як онлайн сервіс , так і оффлайн програма .

Також в китайському пошукачі є можливість подивитися тренди пошуку на Baidu Index , Аналогу Google Trends.

Кнопки «поділитися» в китайських і англомовних соціальних мережах . Baidu тестує розширені сніппети, в яких зараз показує плюси з Google+, так що, може стати в нагоді.

власна web-аналітика , З безкоштовною і розширеної платної версіями.

Baidu підтримує атрибути посилань nofollow і canonical. Останній підтримується недавно, і, з його обробкою поки бувають проблеми.

Останній підтримується недавно, і, з його обробкою поки бувають проблеми

Baidu показує більше реклами у видачі, ніж Яндекс або Google. Кількість оплачених результатів може доходити до десяти, так що варто просувати сайт в пошуку вище, інакше ви можете не отримати трафіку, навіть перебуваючи в ТОП-10.

Підведемо підсумки

Отже, якщо ви вирішили отримати частку від привабливого китайського ринку або знайти партнерів в Азії, - китайський пошуковий гігант Baidu повинен стати вашим правильним помічником в просуванні компанії, і, для початку, потрібно потрапити в ТОП цієї пошукової системи. Настав час згадати по кроках, що ж потрібно зробити, щоб максимізувати шанси на успіх:

 1. Створіть новий сайт. У китайського хостера, в доменній зоні cn. Не використовуйте регіональний субдомен.
 2. Продумайте структуру сайту. Вона повинна бути ієрархічною, а URL-адреси написані на PinYin.
 3. Заздалегідь продумайте, як уникнути створення копій сторінок, Baidu може проігнорувати директиви robots.txt. В крайньому випадку припише сторінок rel = "canonical".
 4. Знайдіть професійного перекладача на китайський і наповніть сайт хорошим контентом. Тексти і мета-теги повинні бути на спрощеній китайській, не повинні нести пропаганду або бути антиурядовими. Уникайте використання стоп-слів, не забудьте згадати адресу філії компанії в Китаї.
 5. Додайте сайт в Baidu Webmaster Tools, і спробуйте ліцензувати сайт у місцевого уряду.
 6. Отримайте тематичні посилання із сайтів на китайській мові, що знаходяться в доменній зоні cn (або не регіональних зонах). Використовуйте 40-50% точних входжень запитів в анкор, 10-15% - безанкорние посилань, 30-40% розбавлених анкоров і синонімів.
 7. Щоб просування мало високий ефект, просувайтеся до ТОП-3.