Вікінг ботовод просування Вконтакте Viking Botovod

Привіт читачі блогу sgolder

Привіт читачі блогу sgolder.com сьогоднішня стаття буде присвячена просуванню Вконтакте Вашого бізнесу за допомогою програми Вікінг ботовод. Як набрати мільйони лайків в соціальної мережі Вконтакте, як расскрутіть групу , Паблік і почати на ньому заробляти розміщуючи рекламу?

Багато задавались питанням: «Як же люди набирають велику кількість лайків і передплатників за такий малий проміжок часу?» Мені стало теж цікаво, за допомогою чого можливо ефективно накрутити лайки? Покопавшись в інтернеті, натрапив на програму під назвою «Botovod» - це програма для накрутки лайків і передплатників.

А якщо потрібна, можна перейди на даний ресурс, де все буде зроблено в найкращому вигляді.

Перший її плюс - вона безкоштовна, хоча є і платна версія цієї проги. Ідеально підійде для розкрутки групи, фото, відео, чого завгодно, під чим можна ставити лайки. Люди, побачивши велику кількість лайків на підсвідомому рівні розуміють, що якщо багатьом сподобалося, то значить це товар хороший те ж саме з відео і всім іншим. Цим якраз і користуються піарники для розкрутки. Давайте детально розглянемо програму. Що вона може? І який функціонал проги?

Почнемо. [Urlspan] [/ urlspan] - безкоштовна версія, це, так би мовити, пробна версія програми, щоб користувач ознайомився її функціоналом. Якщо прога зацікавила Вас, а вона Вас зацікавить, так як на ринку немає подібної, то Ви захочете отримати розширену версію. Розширена версія вже коштує грошей (близько 2240 руб.) - це не дуже мало, але і не дуже й багато. Потрібно розуміти, що якщо займатися цим, то Ви заробите набагато більше на ній.

Ми будемо розглядати саме повну версію Viking Botovod Pro. Її функції.

1. Найпершу, тому, що вона найважливіша, представляю Вашій увазі функцію «Базіка» - бот, яка має зачатки штучного інтелекту. Відповідає за Вас на питання, задає їх, спілкується з користувачами спільноти. Можна додавати учасників в групу або друзів. Були реальні тести цієї функції на реальних людей. Люди не знали, що на їхні запитання відповідає бот, а що найцікавіше, так і не зрозуміли цього. Вікінг ботовод має величезний словниковий запас, набір реплік. Адже прикольно ж займатися чим - то іншим в той час, коли в мережі Вашу роботу виконує машина, як на мене - це круто.

2. RSS-підписка. Вона дає можливість підключити в ботовод стрічку, і тоді ваші новини почнуть транслюватися з основного ресурсу на Вашу сторінку або групу, та куди самі захочете.

3. Обмінник - функція для накрутки. Що душа забажає: друзі, додатки, відео будь-якого контенту.

4. Вбудований планувальник - прикольний інструмент, який розміщує, в зазначений час, перш створений Вами контент. Наприклад: уявіть собі, що Вам потрібно в суботу о 6 ранку викласти картинку. Для цього Вам потрібно було, може в єдиний свій вихідний, вставати ні світ ні зоря і викладати картинку, а за допомогою функції планувальника бот зробить це за Вас. Просто завантажте контент в будь-який час і задайте програмі задачу, коли потрібно це вивантажити в мережу, залиште комп'ютер включеним і йдіть за своїми робимо або лягайте спокійно спати.

5. Функції автоматичного постінгу. Є можливість налаштування для облікового запису, групи. Інформація розміщується на стіні, і додається Вашим передплатникам в стрічку новин. Цим самим Ви піднімете популярність своєї групи, залучите нових людей.

6. Є браузер, який дозволяє керувати своїм акаунтом не заходячи в ВКонтакте. Зручна функція, не потрібно перемикатися між акаунтами, що дуже заощаджує Ваш час. Доступна функція і у безкоштовній версії.

Також до цієї програми є хороші доповнення. На даний момент є три проги.

1. [urlspan] [/ urlspan] - просування групи Вконтакте, бот кидає вибірково запрошення користувачам в Ваше співтовариство. Дає можливість швидко заповнити групу або співтовариство учасниками.

2. Viking Antispam- корисна програма - видаляє спам з групи, рекламу і подобою сміття. При використанні цієї проги Ви не будете бачити у себе непотрібною Вам інформації.

3. Viking Troll- миттєвий обмін коментарями. Є можливість писати з десятків аккаунтів одночасно.

Дана програма розкрутить групу , Співтовариство за мінімальні терміни і швидко окупиться. Повірте гроші не будуть витрачені даремно. Особисто Я користуюся цим софтом протягом декількох, заробляючи на просуванні груп Вконтакте. Нинішня ціна за 1000 передплатників в групу Вконтакте від 500 рублів, щоб набрати цю кількість досить 2 дня. Тобто за місяць можна створити на продаж або особисто собі групу в 10000-15000 передплатників заробляючи на надання реклами. Ось наприклад [urlspan] [/ urlspan] по заробітку в інтернеті за допомогою, якої отримую дохід близько 1500-2000 руб. в місяць тільки з реклами + особисті партнерські програми для заробітку в інтернеті. Вообщем якщо ж Ви надумали купувати, то компанія радує покупців, надає свій софт зі знижками до 40%.

Купуючи комплектами, Ви економите свої гроші.

1. [urlspan] [/ urlspan] - безкоштовна версія (обмежені можливості), Viking Botovod Pro- повна версія. Вартістю - 2240 руб.

2. [urlspan] [/ urlspan] + Botovod - 3990 руб.

3. Inviter + Botovod + troll + antispam - 4990 руб.

4. Inviter + Botovod + troll + antispam + group buider (передзамовлення) - 9650 руб. Нова ціна 5790 руб.

Купуйте і економте! Завдяки Вікінг ботовод просування Вконтакте Вашого бізнесу буде здійснюватися на повному автоматі. Бажаю Вам удачі в розкручуванні і великих заробітків в соціальних мережах. Якщо Ви вже маєте досвід просування Вконтакте або використовували вищевказані програми діліться своїми відгуками в коментарях.

Олександр Білий

Багато задавались питанням: «Як же люди набирають велику кількість лайків і передплатників за такий малий проміжок часу?
» Мені стало теж цікаво, за допомогою чого можливо ефективно накрутити лайки?
Що вона може?
І який функціонал проги?