Vladimirovna.biz | №9 Livesurf - Інноваційна система автоматичного розкручування сайтів

Всім привіт. Хочу з вам поділиться черговим своїм експериментом за безкоштовним просування сайтів. Цей експеримент зайняв у мене досить таки багато часу на його вивчення і аналіз. І так, приступимо. Livesurf.ru - інноваційна система автоматичного розкручування сайтів. Ну, скажімо так, з приводу інновацій - вони сильно погарячкували, і ця система є не чим іншим, як звичайною системою автосерфінгу. Але все ж давайте по-подробней і по-порядку.

Всі, хто цікавиться просуванням свого сайту, звертали увагу на рябіють банери на сайтах і блогах, яка обіцяє безкоштовну розкрутку вашого ресурсу за допомогою збільшення пошукового трафіку Всі, хто цікавиться просуванням свого сайту, звертали увагу на рябіють банери на сайтах і блогах, яка обіцяє безкоштовну розкрутку вашого ресурсу за допомогою збільшення пошукового трафіку. Ось і я зі своїм цікавістю не пройшла повз.

На головній сторінці можна попередньо ознайомиться з системою, а так само завантажити саму програму автосерфінгу, яка дозволить абсолютно безкоштовно заробити на покази свого сайту. Відразу попереджаю, що програма глюченний і не допрацьована, тому фактично весь час за нею ніжний нагляд і контроль.

Для експерименту було обрано сайт Ексклюзив у якого немає пошукового трафіку. Сам експеримент тривав більше 2-х місяців, тому зараз готова поділитися досвідом і почути його від вас.

Сама реєстрація на сайті не викликає складнощів, пароль задається автоматично, тому не видаляйте лист з регістраціей.На вкладці МОЇ САЙТИ додавати не хитрим шляхом той сайт або сайти, які ви хочете просунути за допомогою цієї програми. Тут же потрібно зробити елементарну настройку: вказати стан, назва, посилання на сайт, вказати посилання, за якими можливий перехід на цей сайт, мова сайту, час показу і IP-адреси, яким показувати сайт. Все, сайт доданий. Тепер вам потрібно заробити за допомогою встановленої програми покази для нього. Встановили і запускаємо програму, яка працює без вашого втручання - автоматично. Просто періодично не забувайте її контролювати і перевіряти нарахування кредитів.

Так само на сайті у вас є вибір двох режимів роботи: автоматичний і ручний. Автоматичний режим має на увазі, що всі зароблені кредити (внутрішня одиниця системи) будуть автоматично витрачені на ваші покази. Ручний режим дозволяє самим задавати то кількість показів, яке вам необхідно. особливо це добре на перших етапах розкручування в цій системі, оскільки пошукові системи миттєво реагірют на різкі зміни в стані сайту, і щоб не викликати нездоровий інтерес і їх пильну увагу, задавайте покази поступово і дрібними дозами.

Так само на сайті є Партнерська програма . Я не ставлю перед собою мету зібрати рефералів, але якщо кому потрібна допомога або консультація по системі - звертайтеся.

Ось і перші результати ви можете побачити вуджу на перший день. Збільшується пошукової трафік. Хоча тут все залежить від сайту. Наприклад на Ексклюзиві (Joomla) цей трафік ініціалізувати як прямі заходи з закладок, тому він ніяк не збільшував пошукової трафік для сайту. Тому в експеримент був доданий другий сайт на Wordpres, який показував заходи з пошукових систем.

Тут же сміливо можна зробити висновки про результати роботи автоматичної системи. Ви отримуєте додатковий трафік на сайт, але при цьому падає поведінковий фактор. Це те про що я говорила. що відразу на сайт не можна додавати багато показів. Сам же трафік не цільовий, тому більше однієї сторінки система не дивиться.

Далі розглянемо бонуси та акції. Чим мені не подобаються бонуси? Та тим, сто деякі з них нараховуються тільки при відвідуванні сайту. Наводжу наочний приклад: Далі розглянемо бонуси та акції Я думаю, що цей скрін говорить голосніше і яскравіше тисячі слів. В акціях ви завжди можете купити собі статус або ще чого-небудь ... Кожен вибирає по потребам або по фантазіям.

Арбітраж, пропонує оцінити сайти на якість і відповідність описаним стандартам. ТОП - це рейтинг учасників автоматичної системи розкрутки сайтів. Так само на сайті є і індивідуальний рейтинг за досвідом і рівнем, якого ви досягли. Так само показується ваше місце в рейтингу, якого ви вуджу досягли.

Мої висновки по системі автоматичного розкручування сайту:

  • Використовувати як доповнення до основного просуванню, тому що це тільки накрутка цифр на ваших лічильниках.
  • Не дає цільову аудиторію, що впливає на поведінковий фактор, а значить і занижує його в очах пошуковика.
  • Не рекомендую використовувати його постійно.
  • Ця та подібні системи процвітають тому, що багато хто не знає основних правил просування сайтів і хочуть швидкий, але не довготривалий результат.

Ви ж можете зробити свої висновки, після використання автоматичної системи розкрутки сайтів, і поділитися вже своїм досвідом в коментарях до статті. Можливо, що я чогось не врахувала. Буду вельми вдячна за корективи.

Залишаю наостанок веселі купання з екскаватором

Прокопенко Ірина

Чим мені не подобаються бонуси?