Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Внутрішня оптимізація сайту в 2017 році

 1. 1. Метатеги Title, Description, Keywords ...
 2. Метатеги Description і Keywords
 3. 2. Теги H1, Alt, Strong
 4. 3. Карта сайту і robots.txt
 5. 4. Текст
 6. 5. Структура сайту
 7. 6. Перелінковка
 8. 7. Швидкість завантаження
 9. 8. Юзабіліті сайту
 10. 9. мікродані

Без внутрішньої оптимізації займатися просуванням сайту безглуздо

Без внутрішньої оптимізації займатися просуванням сайту безглуздо. По-перше, пошукові системи Яндекс і Google розрізняють сайти, які створені для людей, і ресурси, розроблені виключно для заробітку. По-друге, набагато простіше і дешевше реалізувати внутрішнє SEO: оптимізувати код, контент, метатеги і структуру сайту - на початковому етапі, ніж робити це, через тривалий час після запуску. В іншому випадку доведеться викидати гроші на вітер, просуваючи сайт посиланнями та статтями, чекаючи позицій в топі і збільшення трафіку.

Внутрішня оптимізація - це певний комплекс робіт над внутрішніми факторами, для того щоб сайт став релевантними запитами, за якими він просувається.

Чек-лист внутрішньої оптимізації:

Розглянемо основні етапи внутрішньої пошукової оптимізації сайту.

1. Метатеги Title, Description, Keywords ...

Title - це основний метатег, який враховується при ранжируванні пошуковими системами. Тому необхідно скласти його правильно.

Важливі фактори при складанні Title:

 • довжина повинна бути невеликою - в середньому, до 70 символів;
 • текст всередині метатега повинен залучати відвідувачів;
 • ключові фрази, які використовуються всередині метатега, не можна повторювати багато разів;
 • в Title повинні міститися ключові фрази, які розташовані ближче до початку сторінки.

Ось як виглядає Title в коді сторінки:

Ось як виглядає Title в коді сторінки:

 • Метатеги Description і Keywords

Description - це мета-тег, який не враховується при ранжируванні пошуковими системами, але містить опис просуває сторінки і впливає на показники СТR. Можна також прописати ключові фрази, але це з малою вірогідністю вплине на ранжування сайту в пошукових системах.

Метатег Keywords - необов'язковий, і ймовірність його впливу на ранжування дуже мала. Тому його можна прописувати, а можна і не прописувати.

2. Теги H1, Alt, Strong

Тег H1 ранжируется пошуковими системами і впливає на релевантність сторінки. Прописують його один раз, а також використовують для структурування контенту.

Прописавши тег Аlt для картинок (альтернативний текст) можна отримати додатковий трафік з пошуку по зображеннях Google і Яндекс.

3. Карта сайту і robots.txt

Карта сайту сприяє швидкій індексації сторінок сайту, особливо нових. Тому необхідно створити або відредагувати її та внести сторінки, які просуваються. Кожна з карт - Sitemap.html і Sitemap.xml - має ряд певних переваг. Так для карти сайту формату xml прописані пріоритети і дати, а html-карта швидше індексується пошуковою системою Google.

У свою чергу в файлі robots.txt містяться також рекомендації пошуковим системам з приводу індексації сторінок сайту. Його можна скласти в блокноті самому або використовувати генератор.

Його можна скласти в блокноті самому або використовувати генератор

4. Текст

Необхідно не тільки оптимізувати тексти для пошукових систем, але і робити їх зрозумілими для користувачів. Всі вони повинні бути унікальними, так як сайти з оригінальним текстом ранжуються в пошуку вище. Якщо контент на сайті залишає бажати кращого, доведеться його переписувати, роблячи грамотним і корисним для відвідувачів.

5. Структура сайту

Основною складовою внутрішнього SEO є оптимізація структури сайту.

 • Оптимальний рівень вкладеності сторінок - третій. Сторінки, які розташовуються близько до головної, мають більшу вагу. Ось чому необхідно створювати таку структуру сайту, щоб до будь-якої з них з головної можна було дістатися в 3, максимум, в 4 кліка.
 • Дублі сторінок можна знайти практично на всіх сайтах. Цей аспект помітно впливає на просування. Дублі знижують траст сайту і зменшують вагу відповідних сторінок. Прибрати їх можна кількома способами:
 • прописати метатегах robots на сторінках;
 • в файлі robots.txt;
 • налаштувати 301 редирект.

6. Перелінковка

Перелінковка - це зв'язування сторінок сайту гіперпосиланнями. Вона важлива для внутрішньої оптимізації ресурсу. Це один з основних способів просування. Внутрішню перелинковку використовують для розподілу ваги ключових слів по сайту за допомогою посилань. Вона дозволяє підвищити позиції сайту в Яндекс і Google, а також збільшує статичну вагу внутрішніх сторінок.

7. Швидкість завантаження

Швидкість завантаження сторінки є фактором, який впливає на ранжування. Якщо все сторінки сайту оптимізовані, але повільно вантажаться, краще збільшити швидкість завантаження. Для цього необхідно зменшити розмір або дозвіл картинок, підібрати інший хостинг, оптимізувати контент.

8. Юзабіліті сайту

Юзабіліті і дизайн сайту безпосередньо впливають на збільшення конверсії, позначаються на поведінкових факторах. Простий і зручний у використанні ресурс з хорошою структурою завжди буде приносити більше трафіку, збільшувати лояльність покупців. Відвідувач швидко може знайти потрібну інформацію або товар і здійснити цільове дію: зробити замовлення, купити товар, забронювати послугу.

9. мікродані

За допомогою мікророзмітки можна позначити контент сторінки для пошукових систем, що в свою чергу впливає на CTR, покращує сніппети в пошуковій видачі.

Приклад використання мікророзмітки в сніпеті може виглядати так:

Приклад використання мікророзмітки в сніпеті може виглядати так:

Перераховані вище аспекти дозволяють зробити висновок про те, що внутрішня оптимізація сайту дуже важлива для його просування, хоча забирає багато сил, ресурсів і значну частину часу. І все ж, ці вкладення обов'язково окупляться: сайт з хорошим внутрішнім SEO легше просувати за допомогою посилань, а результат не змусить себе довго чекати.

Хочете вивести ваш сайт в ТОП? Замовляйте просування вже зараз!

Хочете вивести ваш сайт в ТОП?