Внутрішні посилання та способи їх використання для визначення рейтингу та відновлення

 1. Що таке внутрішня посилання?
 2. Використання внутрішніх посилань для кращого рейтингу
 3. Створіть внутрішній план посилань для відновлення рейтингів, підвищення SEO та встановлення відповідності...
 4. Як створити внутрішню карту і список посилань:

Внутрішні посилання є одним з найбільш малозабезпечених аспектів SEO, які знаходяться у вашому контролі і легко реалізувати. Але спочатку нам потрібне визначення, якщо ви ще не чули цього терміну.

Що таке внутрішня посилання?

Внутрішнє посилання - це посилання з певних ключових слів (або якірного тексту) з однієї сторінки вашого веб-сайту на іншу. Google та інші пошукові системи використовують їх як спосіб розкрити тему сторінки, на яку ви посилаєтеся, а також передають повноваження та допомагають сторінці, яку вони посилають, теж краще класифікувати. Внутрішні посилання містяться в копії тіла, заголовках і меню, тегах, сухарях, колонтитулах, заголовках і в будь-якому іншому місці, на якому посилається сторінка на вашому власному веб-сайті зі сторінки на вашому власному веб-сайті.

Оскільки вони можуть передавати повноваження, вони можуть допомогти вам піднятися на пару позицій, якщо їх використовувати правильно, якщо ви маєте сторінки з довірою пошукової системи. Однак, оскільки вони багаті на ключові слова (це відрізняється від зворотних посилань з ключовими словами), вони також можуть завдати шкоди, якщо ви з'єднаєте однакові або тісно пов'язані фрази з кількома сторінками. Вони також зменшують кількість повноважень, які вони можуть передати, залежно від кількості внутрішніх посилань на певній сторінці.

Використання внутрішніх посилань для кращого рейтингу

Якщо у вас є сторінки, які мають численні високоякісні та актуальні зворотні посилання, такі як інфографіка, отримана засобами масової інформації, створений вами ресурс з цитатами або керівництвом, яке вирішує проблему, ця сторінка повинна мати повноваження. У інших випадках це ваша домашня сторінка, оскільки багато людей посилатимуться туди, коли вони посилаються на вас. Це ваші сторінки з високою вартістю і де ви хочете почати оцінювати вашу внутрішню структуру зв'язків.

Якщо на вашій сторінці є посібник щодо використання синього віджету на весь його потенціал або інфографіки про блакитні віджети, а ви продаєте блакитні віджети, шукайте природну згадку про блакитні віджети і де посилання на сторінку, яку ви б купили, буде корисним читача, а потім посилання на цю сторінку від фрази "блакитні віджети". Повноваження керівництва пройдуть через внутрішнє посилання, і, на відміну від зворотного посилання, яке вам потрібно бути обережним, якщо воно є багатим на ключові слова, внутрішні посилання повинні бути ключовими ключовими словами, оскільки вони також допомагають користувачеві знаходити більш конкретну інформацію або де діяти на певну тему.

Але будьте обережні !!! Якщо ключові слова вказуються або посилаються на них, коли це не принесе користі кінцевому користувачеві, це може призвести до знецінення або переоцінки покарання. Якщо ви називаєте шоколад як декоративний елемент на торті, а це стосується масового шоколаду та форм, але ви посилаєтеся на коробку змішаних цукерок, тому що це продукт, який ви продаєте, ви не надали кращого досвіду для користувачів і під ручний огляд від Googler, це, ймовірно, не буде працювати на вашу користь.

Ви також можете зробити це на домашній сторінці. Ви можете зв'язати вниз з декількох ключових слів багаті терміни або фрази для ваших основних категорій. З цих категорій можна пов'язувати по горизонталі через вміст або до підкатегорії. Ви також можете зв'язати вгору від продуктів до категорій і категорій на домашню сторінку. Він є частиною архітектури вашого сайту і може відігравати важливу роль у SEO. Але є ще одна річ, щоб мати на увазі, щоб ви не робили більше шкоди, тоді ви робите добро.

Але є ще одна річ, щоб мати на увазі, щоб ви не робили більше шкоди, тоді ви робите добро

Якщо у вас є внутрішні посилання від тих самих ключових слів, що вказують на різні сторінки, тепер ви створюєте конфліктуючу інформацію про те, для чого повинна класифікувати сторінка. Це може заплутати Google і змусити сторінки конкурувати. Причина, чому ви говорите, що дві різні сторінки стосуються тієї самої теми. У деяких рідкісних випадках Google покаже і те й інше, але для багатьох обидві сторінки випадають з першої сторінки, а інша - в області 5-10 сторінок, а іноді й нижче. Саме тому важливо створити внутрішню карту посилань вашого сайту (інструкції нижче).

Створіть внутрішній план посилань для відновлення рейтингів, підвищення SEO та встановлення відповідності сторінки

Під час аудиту сайтів я знайду внутрішні посилання від тих самих ключових слів, але на різних сторінках. Це може призвести до плутанини для пошукових систем, оскільки вони використовують їх як один із способів визначення того, що ваш сайт і сторінки на ньому. Якщо ви маєте кілька сторінок для однакових або схожих термінів, вам не тільки потрібно виправити копії, заголовки та інші елементи на сторінці, але також потрібно створити кращу архітектуру сайту, включаючи внутрішні посилання.

Ось як це зробити.

Як створити внутрішню карту і список посилань:

 1. Почніть з відображення сторінки вашого сайту за сторінкою та визначте, на якій сторінці повинні бути ключові слова, модифіковані версії та теми. Гарною відправною точкою є використання сканера, який може витягнути звіт із внутрішніми посиланнями та всіма сторінками. Більшість інструментів мають це, але називають його різними іменами. У мене є деякі, які я можу рекомендувати, якщо ви звернетеся до мене через одну з форм цього блогу.
 2. Далі скануйте свій веб-сайт для внутрішніх посилань і переконайтеся, що текст прив'язки є частиною сканування.
 3. Тепер сортуйте за якорним текстом або за URL (потім двічі сортуйте по наступному) і перевірте, чи надсилаєте ви змішані сигнали. (той самий прив'язаний текст, що вказує на кілька URL-адрес)
 4. Бонус - якщо ви можете скористатися кількістю зворотних посилань, що вказують на кожну URL-адресу, ви зможете побачити, які з них також можуть мати повноваження.

Тепер виконайте:

 1. Перше, що потрібно зробити, це почати повторне призначення будь-яких ключових слів, багатих внутрішніми посиланнями, які не вказують на правильну сторінку і змінюють їх. (Це багато часу, але варто.)
 2. Далі шукайте можливості зі сторінок із зворотними посиланнями, які актуально актуальні, і надайте ще кілька внутрішніх посилань на найбільш важливі та змістовні сторінки.
 3. Тепер шукайте сторінки на вашому сайті, які можуть бути пов'язані вгору і вниз. За природним я маю на увазі, що посилання надасть можливість відвідувачеві, допомагаючи їм знаходити продукт, додаткову інформацію тощо ...

Роблячи це, ви не тільки передаєте повноваження через свій сайт правильним шляхом, але і допомагаєте запобігати конкуренції сторінок у пошукових системах. Сторінки конкурують є поширеною причиною, чому деякі не рангу, і це хороший спосіб почати давати їм унікальні теми, так що пошукові системи знають різницю і знати, коли, щоб показати, які для кожного варіанта ключової фрази або теми.

Пристойна частина SEO знаходиться у вашому контролі. Швидкість вашого сайту, вміст на ньому та технічні аспекти від схеми до рендеринга. Входить до складу архітектури сайту і внутрішніх посилань. Використовуючи їх належним чином, ви зможете допомогти запобігти конкуренції між сторінками та створити авторитет для ваших найважливіших, щоб допомогти пересунути їх на місце.

Якщо у вас виникли запитання щодо вищезазначеної теми або ви хочете допомогти аудиторії вашого сайту в SEO, не соромтеся використовувати контактну форму праворуч або зв'яжіться зі мною тут .

Що таке внутрішня посилання?
Що таке внутрішня посилання?