Вплив рівня домену на SEO. Блог LeSEO.RU

  1. Почитайте пов'язані пости:

Автор: Lee. 2012 рік. 3 522 відвідування

Всім привіт Всім привіт. Сьогодні мені б хотілося розкрити таку тему, як рівень домену та SEO. Що я маю під цим на увазі. Ні для кого не секрет, що домени бувають різні - 2 рівня, 3 рівня і т.д. Так ось, закономірно виникає питання, який рівень домену використовувати краще для просування? У цій статті якраз про це і піде мова.

Отже, спочатку потрібно розібратися з загальними поняттями. Домени другого рівня, це такі домени, як наприклад мій - leseo.ru Бувають звичайно і інші доменні зони (типу com, net, org) але я рекомендую в рунеті використовувати саме ru зону. (причому безкоштовний домен 2 рівня можна отримати даром по бонусної акції від domain4ik) Бувають домени і третього рівня, наприклад img.leseo.ru, або img.com.net і нижчого рівня. Відмітна особливість - кількість точок в назві домену.

Так ось, які ж варто вибирати домени по пошукове просування сайту? На мій погляд, перевагою володіють домени 2 рівня, так як при їх отриманні пошуковики дивляться на такий фактор як кількість вкладень в домен. Самі розумієте, що перевага у платних доменних зон, і тому пошукові системи віддає певну перевагу доменів 2 рівня, хоч це перевага і дуже невелика в порівнянні з текстовими, посилальними і іншими значущими факторами ранжування.

З цієї статті можна зробити цілком закономірний висновок - краще і легше (чуть чуть, але все ж) б Удут просуватися ru домени 2 рівня, а значить і SEO для них буде, порівняно з безкоштовними доменами, дешевшим. Хоча знову ж таки повторюся, не варто приділяти занадто велике значення даного фактору.

Почитайте пов'язані пости:


Опубліковано в рубриці: SEO Опубліковано в рубриці:   SEO

Так ось, закономірно виникає питання, який рівень домену використовувати краще для просування?
Так ось, які ж варто вибирати домени по пошукове просування сайту?