Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Все про маркетинг ВКонтакте: статистика, просування, інструменти

 1. аудиторія
 2. СТВОРЕННЯ СПІЛЬНОТИ
 3. ОФОРМЛЕННЯ ГРУПИ
 4. наповнення спільноти
 5. ВІДЕО
 6. ІСТОРІЇ
 7. ЯКІСТЬ
 8. курирував КОНТЕНТ
 9. створення магазину
 10. біржа реклами
 11. Рекламні інструменти
 12. автозапуску ВІДЕО
 13. РЕКЛАМНА ЗАПИС З кнопки
 14. КАРУСЕЛЬ
 15. таргетинг
 16. ДОДАТКИ
 17. ПОВІДОМЛЕННЯ СПІЛЬНОТ
 18. Додаток ДЛЯ АДМІНІСТРАТОРІВ
 19. Де шукати відповіді на питання?
 20. висновок

Швидше за все, вам не один раз доводилося чути думку про те, що соціальна мережа ВКонтакте не підходить для серйозного бізнесу. І аудиторія у неї невідповідна, і рівень доходів у публіки низький, і спрямованість матеріалів розважальна. Можливо, ви й самі так вважаєте.

Зовсім недавно керівництво соціальної мережі провело великий захід VK Digital Day, присвячене 11-річчю майданчика. Статистичні дані, представлені публіці, зможуть переконати навіть найбільш скептично налаштованих підприємців.

З моменту створення мережі аудиторія платформи зростає стабільно і неухильно, досягаючи на сьогоднішній день 97 млн ​​користувачів в місяць. Величезна популярність ресурсу на території Росії і країн СНД вивела VK на 5-е місце за відвідуваністю в світі.

Величезна популярність ресурсу на території Росії і країн СНД вивела VK на 5-е місце за відвідуваністю в світі

При цьому сайт не відстає від світових тенденцій. З кожним роком зростає число мобільних користувачів, і популярність мобільного додатка VK не викликає сумнівів: 77% людей в серпні 2017 року вийшли в інтернет з мобільного телефону для того, щоб відвідати ВКонтакте.

З кожним роком зростає число мобільних користувачів, і популярність мобільного додатка VK не викликає сумнівів: 77% людей в серпні 2017 року вийшли в інтернет з мобільного телефону для того, щоб відвідати ВКонтакте

В середньому, кожен користувач проводить в мережі 26 хвилин в день з мобільних девайсів і 34 хвилини з робочого столу.

Багато це чи мало?

Цього цілком достатньо для того, щоб кожен день встигати наступне:

 • Робити 17 млн ​​публікацій
 • Ставити 1 млрд лайків
 • Писати 27 млн ​​коментарів
 • Відправляти 6 млрд повідомлень
 • Переглядати більш 400 млн відео і 9 млрд постів

Цифри вражають, особливо на тлі інших соціальних мереж. Показники MAU в порівнянні з наступною за популярністю мережею Однокласники різняться більш ніж в півтора рази:

І навіть серед звичних медіа ВКонтакте зайняв лідируючу позицію. При цьому за загальним охопленням зрівнявшись з центральним державним каналом, а за показниками денного охоплення обігнавши і його:

аудиторія

Але хто всі ці люди, присутні на майданчику?

Школярі і юні студенти - саме так прийнято вважати. Так, серед аудиторії платформи велика кількість покоління Z (яке, до речі, вже дуже скоро стане цільовою аудиторією майже будь-якого бренду).

Але рівень достатку значної частини користувачів VK порадує більшість підприємців.

Зверніть увагу на аудиторію з високим достатком - 16,7 млн ​​осіб. Це люди, які можуть дозволити собі купувати практично будь-які товари. І величина цієї аудиторії майже в 7 разів більше, ніж тих, кому вистачає тільки на їжу. І тільки трохи менше, ніж тих, хто може дозволити собі купити товари середньої цінової категорії. Людей з повним достатком зовсім небагато, але це в цілому нечисленна група населення. Крім того, і за кількістю таких користувачів Вконтакте лідирує.

Після такої обнадійливою і надихає статистики питання «Бути чи не бути бренду в VK?» Вимагає однозначної відповіді: «Бути!»

З новими зручними і просунутими функціями для бізнесу присутність на майданчику все більш і більш комфортне.

Створюючи групу ВКонтакте (і в будь-якій соціальній мережі), пам'ятайте головне: ваше співтовариство не дорівнює вашому магазину. Соцмедіа створені для спілкування і позиціонування. Нескінченний потік інформації і реклами не дасть користувачам помітити вас, якщо ви не підключите емоції до створення контенту. Тому підготуйтеся повноцінно взаємодіяти зі своєю аудиторією на сторінці бренду.

Але перш за все, потрібно створити співтовариство.

СТВОРЕННЯ СПІЛЬНОТИ

У розділі «Групи» (панель ліворуч) у верхньому кутку натисніть на кнопку «Створити спільноту». В меню оберіть тип спільноти - група, публічна сторінка або захід.

Група - найбільше підходить для спілкування учасників та обміну інформацією. Може бути відкритою, а також закритою (вступ після схвалення адміністратором) і приватної (для вступу користувачеві повинно прийти запрошення від адміністратора). Цей варіант - найкращий для бізнесу.

Публічна сторінка - не має рівнів приватності. Відмінний варіант для публікації новин компанії або відомої особистості.

Захід - такий тип спільноти створюється для конкретного події, прив'язується до певної дати і часу. Незадовго до заходу учасники отримають нагадування.

Створити спільноту в соцмережі дуже просто. Але це тільки початок роботи.

ОФОРМЛЕННЯ ГРУПИ

Обкладинка і головна фотографія - це те, що кидається в очі перш за все. Не нехтуйте цим елементом дизайну, візуальна інформація здатна як миттєво прикувати увагу користувача, так і відштовхнути назавжди.

Меню групи - розділ, який створюється за допомогою wiki-розмітки. Він значно полегшує навігацію по розділах групи. Для його підключення необхідно увійти в розділ «Управління співтовариством» (три точки під аватаром групи) і в пункті «Розділи» налаштувати підпункт «Матеріали». Після його підключення в групі з'явиться поле «Свіжі новини». Зверніть увагу, що для доступу до налаштувань wiki-розмітки тільки адміністраторів в підпункті «Матеріали» потрібно вибрати опцію «Обмежені».

Інформацію про вікі-розмітці можна знайти в офіційному описі , А також у безлічі присвячених їй груп, наприклад в vk.com/wiki . Інструкцію по створенню вікі-сторінок можна почитати тут .

Закріплені записи корисні, коли потрібно проінформувати відвідувачів про сезонної акції, важливі зміни, майбутніх знижки і т. Д. Вся найважливіша інформація в цьому випадку буде відображатися відразу під назвою групи. Для закріплення посади натисніть три точки вгорі публікації і виберіть «Закріпити запис». Таким же способом запис пізніше можна відкріпити.

Не забудьте про важливої інформації для клієнтів - адреси та часу роботи фізичного магазину, телефонах, електронній пошті.

Відповіді на найчастіші запитання про спільнотах можна знайти тут .

наповнення спільноти

Наступним кроком стане наповнення групи контентом.

У своєму виступі на VK Digital Day Тетяна Кащенко, менеджер по роботі з клієнтами, сказала, що «настала ера нового творчого контенту ВКонтакте». Оновлений розділ рекомендацій допомагає авторам знаходити читачів, а читачам - авторів. Для підтримки релевантності рекомендованих новин був створений Прометей - алгоритм пошуку хороших авторів.

Для підтримки релевантності рекомендованих новин був створений Прометей - алгоритм пошуку хороших авторів

Це штучний інтелект власної розробки команди VK, який би просування унікальних, творчих, якісних матеріалів.

Це штучний інтелект власної розробки команди VK, який би просування унікальних, творчих, якісних матеріалів

Поява складного і орієнтованого на унікальність алгоритму у Вконтакте означає, що до наповнення групи потрібно ставитися як ніколи уважно і серйозно.

ВІДЕО

На сьогоднішній день можна з упевненістю сказати, що відео - один з найбільш перспективних типів контенту. Близько 80 млн користувачів в місяць дивляться відео, а щодня проглядається 400 млн роликів. Близько третини аудиторії мережі (30%) дивиться прямі трансляції.

Використовуйте потенціал цього типу контенту для просування бренду у всіх можливих варіантах. Нехай це будуть стрім, рекламні ролики, відеопости в історіях, зациклені короткі відео.

ІСТОРІЇ

Успіх історій серед користувачів величезний: 40 млн чоловік щомісяця публікують або переглядають ці короткі пости. За словами керівництва мережі, успіх особистих історій був настільки великий, що була запущена можливість подібних публікацій і для паблік. Незабаром всі спільноти зможуть скористатися цим інструментом.

Його безперечна перевага - менш суворий і зобов'язує формат. Всі записи пропадають через 24 години, тому публікації в історіях можуть стати для бренду можливістю поділитися дрібними деталями повсякденному житті компанії.

ЯКІСТЬ

Слідкуйте за параметрами публікованих матеріалів. Рекомендована мінімальна довжина більшої сторони зображення - 700 px, дозвіл відео - 720p. Пости з непоказними, неестетичними зображеннями моментально промотуються в стрічці і, звичайно, не йдуть на користь іміджу бренду.

Якісним має бути і наповнення постів. Міф про те, що чим більше інформації публікується - тим вище співтовариство в рейтингу, йде в минуле. Зосередьтеся на якості, а не на кількості.

курирував КОНТЕНТ

При використанні матеріалів зі сторонніх ресурсів не забувайте перевіряти достовірність інформації. Такі пости краще супроводити своїми коментарями, наприклад, у формі питання аудиторії. Також використовуйте контент клієнтів, пов'язаний з тематикою спільноти. Не забувайте просити дозвіл на публікацію чужих матеріалів.

створення магазину

Можливість перетворити співтовариство ВКонтакте в повноцінний магазин порадувало багатьох підприємців. Зручність і відсутність необхідності залишати площадку для здійснення покупок оцінили мільйони користувачів. Ви можете відкрити магазин в групі як доповнення до сайту. А також, завдяки широкій аудиторії найпопулярнішою в СНД мережі, магазин в VK може повністю замінити сайт.

Ознайомтеся зі статтею, в якій ви знайдете покрокове керівництво по створенню такого маркету.

біржа реклами

Рекламні записи можна розмістити в спільнотах з денним охопленням від 20 тис. Чоловік. Процедура пошуку майданчика і розміщення поста дуже проста. Реклама необхідно зайти в свій рекламний кабінет і перейти в розділ спільнот. Після створення запису потрібно вибрати тематику групи і відсіяти невідповідні спільноти (вибір може здійснюватися за статтю, віком, вартості розміщення). Заявка на розміщення поста буде розглянута адміністратором групи, і вашу рекламу побачать тисячі людей.

Підприємцю доступні інструменти з управління записами, пошуку відповідних спільнот на біржі, а також розширена статистика для оцінки ефективності публікації.

Рекламні інструменти

При проведенні VK Digital Day були виділені найбільш перспективні інструменти для бізнесу, а також анонсовані нові можливості.

автозапуску ВІДЕО

Головними перевагами таких роликів є:

 • Автоматичне відтворення, якщо на екрані видно більше 50% записи
 • Статистика по догляду та по Квартиль (25%, 50%, 75%, 100%)
 • Робота на будь-яких платформах і підстроювання під швидкість інтернету
 • Включення звуку при натисканні
 • Доступність таргетингу і інших можливостей рекламних записів
 • аукціонне ціноутворення

Автоматичне відтворення, якщо на екрані видно більше 50% записи  Статистика по догляду та по Квартиль (25%, 50%, 75%, 100%)  Робота на будь-яких платформах і підстроювання під швидкість інтернету  Включення звуку при натисканні  Доступність таргетингу і інших можливостей рекламних записів  аукціонне ціноутворення

Команда VK виділила наступні важливі моменти:

 • Є максимум 3 секунди, щоб захопити увагу глядача. Іноді 1 секунда.
 • Багато користувачів не можуть подивитися відео зі звуком - Ви можете це зробити зрозумілим інтуїтивно або Супроводьте субтитрами
 • Звичні формати відео не працюють - створюйте спеціальне креативне відео для інтернету
 • Зміст текстової підводки до відео повинно бути коротким і з чітким call-to-action
 • Візуальна естетика - крупний план і якісне відео набагато сильніше чіпляють увагу
 • GIF-відео ефективно залучають аудиторію
 • Ролики з індивідуалізованим націлених працюють дуже ефективно. Створюйте окремі відео для різних груп людей. Ви можете поєднувати таргетинг за професіями, місцем роботи, геолокації і т. Д. Наприклад, демонструвати фітнес-тренерам, які працюють у великій російській мережі клубів і проживають в певному місті, актуальні для них товари, звертаючись безпосередньо. Створивши кілька таких роликів для невеликих цільових груп, ви можете добитися високих результатів.

РЕКЛАМНА ЗАПИС З кнопки

формат , Що дозволяє охопити користувачів як на мобільних пристроях, так і в повній версії сайту. Можливість використовувати кнопку з call-to-action робить його дуже ефективним.

КАРУСЕЛЬ

Для VK карусель - новий формат таргетований реклами. Він дозволяє вставити в одне оголошення до 10 фотографій об'єкта, при цьому кожна картка має окрему посилання. Переглянути карусель можна за допомогою свайпа. Детальніше про створення реклами-каруселі читайте за посиланням .

Використовуватися такий формат може по-різному. Наприклад, ви можете прикріпити 10 зображень різних товарів магазину з можливістю перейти в лот за допомогою кнопки.

Або продемонструйте гідності одного товару за допомогою 10 фотографій.

Популярністю користуються і покрокові інструкції про те, як оформити замовлення, заявку, покупку.

Поради щодо створення каруселі від команди VK:

 • Використовуйте місце для тексту (поста) в запису - так користувачеві простіше зрозуміти, яка саме реклама перед ним
 • Додавайте заклик до дії
 • Обміркуйте правильний порядок карток. Перша повинна відразу показати товар з кращого боку? Або заінтригувати, щоб змусити долістать до кінця?
 • Дотримуйтесь єдину стилістику зображень
 • Проявляйте креатив при створенні постів

таргетинг

На платформі більше 20 видів таргетингу . Фахівці постійно аналізують ефективність параметрів, і непрацюючі типи прибирають.

Робота з різними групами точного націлювання докладна описана тут .

Особливо хотілося б виділити ретаргетінг .

Особливо хотілося б виділити  ретаргетінг

З його допомогою можна залучити самих лояльних потенційних покупців. За статистикою, люди рідко роблять покупку після першого ж відвідування магазину. Це відбувається з різних причин, але ви можете налаштувати на них параметри ретаргетінга і залучати їх увагу знову і знову. Встановити контакт з такою аудиторією значно легше.

ДОДАТКИ

Платформа створила додатки для спільнот, які допомагають:

 • Створювати зручні форми для будь-яких заявок VK
 • Досягати високого рівня конверсії за рахунок автоматичного заповнення полів
 • Знижувати вартість заявки

Створювати зручні форми для будь-яких заявок VK  Досягати високого рівня конверсії за рахунок автоматичного заповнення полів  Знижувати вартість заявки

Детальний керівництво по установці програми і каталог додатків шукайте по посиланнях.

ПОВІДОМЛЕННЯ СПІЛЬНОТ

Для підтримки комунікації з аудиторією більше не потрібно створювати окремі акаунти. Все листування доступна в одному місці. На базі повідомлень спільнот працюють чат-боти. Ця функція встигла полюбитися великому числу користувачів, і її можливості постійно розширюються.

Для підключення потрібно зайти в меню «Управління співтовариством» і перейти на вкладку «Повідомлення».

Детальніше про підключення і використання інструменту тут .

Щодня користувачі відправляють 6 млрд повідомлень, і провідні бренди вже користуються можливостями месенджерів для спільнот:

Щодня користувачі відправляють 6 млрд повідомлень, і провідні бренди вже користуються можливостями месенджерів для спільнот:

Додаток ДЛЯ АДМІНІСТРАТОРІВ

Новою розробкою компанії є спеціальний додаток для керівників спільнот VK Admin . Тепер все адмініструються групи можна додати в один додаток і керувати ним (в тому числі, відповідати на повідомлення) з мобільного пристрою.

Де шукати відповіді на питання?

Простіше і ефективніше за все вирішувати питання з управління спільнотою в офіційних групах Вконтакте. Наступний список ресурсів дає вичерпні відповіді на всі питання:

https://vk.com/adsnews

https://vk.com/live

https://vk.com/team

https://vk.com/officialpages

https://vk.com/adminsclub

https://vk.com/apiclub

https://vk.com/charity

висновок

Компанія ВКонтакте - одна з найбільш динамічно розвиваються на російському ринку. Це безумовний лідер соціальних мереж. Для підприємців, орієнтованих на ринок Росії та СНД, обійти стороною або слабо задіяти такий ресурс - недозволене недогляд.

Експериментуйте з формами контенту. За словами Петра Гордєєва, керівника напрямку по роботі з агентствами, неможливо знайти один формат і один набір таргетинг для оптимальної ефективності, і на цьому зупинитися.

Для відстеження результативності прийомів ретельно аналізуйте статистику. Без використання інструментів аналітики жодна стратегія не зможе привести компанію до успіху.

Розвивайтеся разом з компанією Вконтакте, з її допомогою і на базі її можливостей, що ростуть з кожним роком.

джерело

Багато це чи мало?
Перша повинна відразу показати товар з кращого боку?
Або заінтригувати, щоб змусити долістать до кінця?
Де шукати відповіді на питання?