Все про Сеоспрінт (Seosprint), відгуки, заробіток, виведення грошей, реклама

 1. Що таке Сеоспрінт.
 2. Реєстрація на Сеоспрінт. Як пройти правильно.
 3. Питання Seosprint.net при реєстрації.
 4. І так, які питання на Сеоспрінт:
 5. Як заробляти на Сеоспрінт (Seosprint).
 6. Які завдання можна виконувати на seosprint.
 7. Рейтинг і статуси на Сеоспрінт.
 8. Рейтинг seosprint.
 9. Як збільшити рейтинг Сеоспрінт:
 10. Які бувають статуси?
 11. Як на Seosprint виводити гроші.
 12. Як стати рефералом на Сеоспрінт (або реферером).
 13. Чому бути рефералом вигідно?
 14. Як стати реферером.
 15. Реклама Seosprint.
 16. Сайти схожі на Seosprint.
 17. Залиште свої відгуки про Seosprint (Сеоспрінт):
 18. Схожі записи:

25.03.2016 6989

Зміст:

 1. Що таке Сеоспрінт.
 2. Реєстрація на Seosprint.
 3. Питання Сеоспрінт при реєстрації.
 4. Як заробити на Seosprint.
 5. Рейтинги і статуси на Сеоспрінт.
 6. Як на Seosprint виводити гроші.
 7. Як стати рефералом на Сеоспрінт (або реферером).
 8. Реклама Seo sprint
 9. Сайти схожі на Сеоспрінт.
 10. Відгуки Seosprint.

Що таке Сеоспрінт.

Перш ніж почати заробляти на сайті Сеоспрінт (Seosprint), ознайомтеся з інформацією про нього. Проект для людей які починають свою роботу в мережі, заробляють на реферальних програмах, рекламують свій сайт або товар. Суть заробітку - виконання завдань і перегляд реклами, а також, залучення рефералів. На перший погляд заробіток копійчаний, але при серйозному підході, використанні всіх важелів і можливостей на проекті, можна заробляти добре. Дуже корисно недосвідченим працівник починати з подібних сайтів. Саме на буксах (сайти кліків), частіше за все, приходити розуміння суті заробітку багатьох методів отримання грошей в інтернеті.

Seosprint.net - один з кращих проектів заробітку на кліки . Приваблива «зовнішність», легкість знаходження потрібної інформації, безліч різних розділів та можливостей отримати гроші - все це про нього. Сеоспрінт - це один з сервісів-старожилів даного напрямку. Сотні тисяч користувачів отримують гроші завдяки перегляду реклами і виконання завдань на цьому сайті, це сайт перевірений часом.

Але зовнішність і зручність справа другорядна, аби отримати свої гроші. Перш ніж почати заробляти на кліках необхідно зареєструватися. Як зареєструватися на Сеоспрінт і стати моїм рефералом, при цьому отримувати рефбек від мого заробітку читайте далі.

Реєстрація на Сеоспрінт. Як пройти правильно.

Сеоспрінт реєстрація тільки на перший погляд складна. Якщо ви детально ознайомитесь з цим розділом сбатьі, зможете зареєструватися правильно, інакше приступити до роботи не вийде. Це пов'язано зі знанням і дотриманням правил на сайті. І так, правильна реєстрація seosprint складається з наступних етапів:

 1. Перейти по засланні і заповнити форму для реєстрації, або безпосередньо зайти на сайт і натиснути на кнопку «Зареєструватися». В останньому випадку, ви не зможете отримувати додатковий прибуток у вигляді рефбек від мого заробітку (рефбек - це частина доходів від реферального заробітку. Детально ознайомиться з реферальним термінами ви можете в статті « Як заробляти на рефералах «) І отримувати інші явні плюси наявності старшого партнера. При заповненні форми, вам необхідно вказати як вас звуть, адреса електронної пошти, номер мобільного телефону та ID людини який вас запросив (інакше будете без додаткового прибутку). При переході по посиланню для реєстрації, автоматично буде записаний номер людини, який запросив.

При переході по посиланню для реєстрації, автоматично буде записаний номер людини, який запросив

 1. Після заповнення всіх полів (крім ID реферера), введення капчі на Сеоспрінт, реєстрація завершилася. Але є одне але"! Ви не зможете почати заробляти на seosprint не давши, правильні відповіді на питання Сеоспрінт при реєстрації. Тест при реєстрації на сайті складено повністю до вимог «Правил проекту», тому, перш ніж приступити до роботи на сервісі, уважно ознайомтеся з правилами. Це дозволить вам швидко дати правильні відповіді на тест, а також уникнути непорозумінь в подальшому співпрацею і роботою на сайті. Які питання Сеоспрінт приготував для вас під час реєстрації, читайте в наступному розділі цієї статті.
 2. Після того як дасте все правильні відповіді на питання, на вказаний телефон прийдуть пароль і пін-код. Обов'язково їх збережіть в зручному місці! Тепер можна повноцінно зайти у ваш аккаунт і почати заробляти на Сеоспрінт.
 3. Пройти верифікацію за допомогою підтвердження мобільного телефону. Ця дія не обов'язково на seosprint.net, реєстрація вже пройдена, але з підтвердженим телефоном, ви отримаєте статус «робочий». Це підвищить ваш рейтинг, дасть додаткові можливості для заробітку і безпосередньо його збільшить. Що таке сеоспрінт-рейтинг і статуси користувачів, навіщо все це потрібно читайте далі.

Ну тепер все, виконавши вищеописані дії можете вважати себе повноцінним робочим на seo sprint. Сподіваюся вичерпно відповів на питання «як пройти реєстрацію на Сеоспрінт?» Якщо написав щось не зрозуміло або не в повному обсязі, пишіть у відгуках в кінці статті.

Питання Seosprint.net при реєстрації.

Як вже було описано вище, для того, що б почати успішно заробляти на кліках на сайті сеоспрінт, треба пройти невеликий тест, відповівши на ряд питань. Відповіді не складно, але необхідно відповісти на всі правильно, відповідно до правил seosprint. На жаль не можна розповідати про правильні відповіді на питання, так як винуватець, може отримати бан на сайті. З цього, для того, що б ви були готові дати правильні відповіді на Сеоспрінт при реєстрації, виклад суть самих питань і відповідей, без вказівки на їх вірність. Для того, що б відразу знайти відповіді на тест, рекомендую прочитати правила Сеоспрінт на сайті .

І так, які питання на Сеоспрінт:

Вважаю, що не доцільно переписувати текст з тіста. Тому дивіться питання seosprint при реєстрації на скріншоті.

Як заробляти на Сеоспрінт (Seosprint).

Нарешті то ми підійшли до найголовнішого, як заробити на Сеоспрінт. В основному робота на проекті не пильна, не вимагає якогось особливого складу розуму. Все просто, треба переглядати рекламу або виконувати завдання. Оплата залежить від виду завдання, рейтингу та статусу Seosprint.

Які завдання можна виконувати на seosprint.

 1. Серфінг сайтів-цей, напевно, самий низькооплачувану, але дуже легкий заробіток. Ваше завдання клікнути на посилання, після чого в браузері відкриється нове вікно, де протягом короткого проміжку часу необхідно буде ознайомитись з вмістом сайту. За виконання завдань такого типу ви будете отримувати копійки, але завдань буде ну дуууже багато і кожен день вони будуть повторяться. А ще, рекламують непогані сайти і способи для заробітку в Інтернеті, так що є можливість не тільки заробити, а й черпнуть корисну інформацію. На сайті Сеоспрінт (Seosprint) виконуючи одне таке завдання можна заробити в середньому 5 копійок.
 2. Читання листів - щось схоже на серфінг сайтів, але перед цим необхідно прочитати невелику лист і дати відповідь на питання, який стосується листа, якщо відповідь буде правильний, в браузері відкриється нове вікно, а далі дії за алгоритмом серфінгу сайтів. Оплата за таке завдання буде трохи вище, ніж за попередній метод. На сервісі Сеоспрінт (Seosprint) таким чином зможете заробити близько 7 копійок за одне завдання.
 3. Проходження тестів - теж серфінг, але особливий, трохи складніше читання листів. Відмінність в тому, що спочатку треба перейти на сайт рекламодавця і знайти там відповіді на питання, після чого відправити звіт. Якщо всі відповіді вірні - автоматично отримуєте гроші в кінці перегляду. Оплата - десятки копійок.
 4. Виконання завдань - цим способом можна заробити і 50 копійок, і 1000 рублів, все залежить від складності завдання. Завдання пропонують самого різного роду, від реєстрації на якомусь сайті, коментарів на чий або сторінці, блозі, соцмережі, до вкладення грошей, реєстрації та активності на сервісі, навіть введення запиту в пошуковій системі, після чого потрібно зайти на на певний сайт і багато інше. Загалом, чим все складніше, чим більше з вас вимагають, тим вища плата. Крім цього, Ви можете фільтрувати завдання за допомогою спеціального меню і виконувати ті, які Вам більше до душі. Виконуючи завдання, багато хто знаходить дуже цікаві і нові методи і сервіси для заробітку.

Скільки можна заробити на сайті seosprint.net?

Питання про те, скільки заробляють з seosprint дуже риторичне. Все залежить від посидючості і, напевно, складу розуму. Одні - рубль на годину, інші 10 і більше, а якщо попадеться хороше завдання, то на багато більше, реферальщікі - десятки і сотні рублів в день на пасиві. Все залежить від фантазії і бажання. Так заробіток дуже не великий, але якщо ви будете так працювати на кількох, схожих на сеоспрінт сайтах, то заробіток збільшиться в рази. Якщо ж підключити пару активних друзів в якості рефералів, то ще більше. Як пасивно на Сеоспрінт реферали приносять прибуток, а також як стати рефералом seosprint і отримувати додаткову вигоду розповім далі.

Рейтинг і статуси на Сеоспрінт.

На seosprint придумали спеціальну систему рейтингів і статусів, яка заохочує виконавців до якісної роботи, довгому співпраці з «умілими» працівниками, з одного боку, популяризацію та рекламу сайту, з іншого. Але головним бонусом високого рейтингу, а значить і статусу, для звичайного робочого на Сеоспрінт, є збільшення заробітку.

Рейтинг seosprint.

Рейтинг seosprint - це кількісне значення ефективності робочого, яке залежить від доставленої сайту користі. Його показник зростає як за рахунок успіхів робочого, так і його рефералів. Від величини рейтингу залежить статус, від статусу - бонуси і можливості аккаунта. Побачити свій рейтинг можна на кожній сторінці в правому верхньому куті.

Як збільшити рейтинг Сеоспрінт:

 1. Підтвердження телефону при реєстрації вами або вашим рефералом- +1.
 2. Клік по щоденному, одноразовому бонусу, «червоному яблуку» - +0.2.
 3. Замовлення реклами на Сеоспрінт вашим рефералом, - 0.2 за кожні 10 витрачених рублів.
 4. Виведення коштів вами і рефералами - 0.2 за кожних 10 рублів.

Рейтинг Сеоспрінт впаде якщо:

 1. Чи не заходити на сайт більше тижня - -0.2.
 2. Заробити бан на форумі seosprint - -2.

Статуси seosprint.

Статус seosprint - це показник авторитетності і досягнень користувача. Він прямо залежить від рейтингу. Чим вище рейтинг, тим крутіше статус. Підвищуючи свій рейтинг і статус в Сеоспрінт ми збільшуємо свій заробіток і можливості на сайті за такими критеріями:

 • збільшення відсотка комісії від заробітку рефералів всіх рівнів;
 • збільшення прав і можливостей на ярмарку рефералів;
 • збільшення ліміту виведення коштів;
 • право коментувати;
 • право приєднувати в свою команду вільних рефералів.

Як розумієте, працювати на Сеоспрінт і не підвищувати свій рейтинг - нерозумно.

Які бувають статуси?

 • Перехожий - рейтинг «нуль».
 • Робочий - рейтинг 1-99.
 • Бригадир - 100-299.
 • Майстер - 300-499.
 • Бізнесмен - 500 і вище.

Варто зауважити, майже кожен статус seosprint має проміжні рівні, досягнення яких дозволяє збільшити свої свої можливості і заробіток.

Подивитися свій статус на Сеоспрінт можна в верхньому правому куті біля аватарки.

Більш детально про можливості рейтингів і статусів на сервісі, можна отримати кликнув на картинку рейтингу або позначення статусу.

Як на Seosprint виводити гроші.

Якщо ми заробляємо, логічно, що і виводити гроші з Сеоспрінт теж будемо. Як виводити гроші на seosprint? Насправді на Сеоспрінт все просто, необхідно лише вказати гаманець Вебмані, Префект Мані, пейз, Пеер або Яндекс грошей в своєму профілі. Якщо ви ще не завели жодного із зазначених електронних гаманців, раджу почитати статтю «З чого почати заробляти» і обзавестися їм. Особисто мені зручніше працювати з ВМ, тому виводжу гроші туди.

Що б вказати зручну для виведення платіжну систему необхідно натиснути на пункт меню «Особисті дані» і вписати туди номер гаманця в поле однієї із зазначених платіжних систем. Після цього, за допомогою мишки (не натискаючи цифри на клавіатурі) ввести пін-код, який ви повинні були зберегти при реєстрації. Після правильного введення пін-коду, можна виводити гроші на вказаний гаманець буквально в три кліка: «Виведення грошей» - «Вибір платіжної системи» - «Отримати платіж».

Переказ грошей відбувається майже моментально.

Мінімум для виводу - 2 рубля. Максимум для виведення залежить від вашого статусу, про який описано вище, - від 2 до 1000 рублів на добу.

Як стати рефералом на Сеоспрінт (або реферером).

Стати рефералом на seosprint вигідно, тому в інтернеті не рідкість зустріти запитання на кшталт: «Як стати рефералом на Сеоспрінт?» Дуже часто, люди реєструються без запрошення, а коли дізнаються, про втрачені можливості додатково заробити на сайті, шукають способи виправити ситуацію.

Чому бути рефералом вигідно?

Люди, які запрошені на сайт іншими користувачами (реферера), стають їх партнерами (рефералами). Останні можуть брати участі в конкурсах, отримувати бонуси, а значить отримувати додатковий дохід з сайту.

Рефбек. Ваш реферер буде ділитися з Вами заробітком, який він отримав від виконаної Вами роботи. Наприклад, Ви реферал 1-го кола такого собі «Сидорова» (приносите йому 10% в середньому). Ви виконаєте завдання на суму 100 рублів, тобто його заробіток з Вами буде 10 рублів. Рефбек в 10% в нашому випадку становитиме 1 рубль. Згоден, дрібниця, але приємно)). Скажу тільки, що чим вища активність реферала, тим більше реферер ставить винагороду, відкат може становити до 80%. Винагорода за конкурси і відсоток рефбек так само залежить від щедрості Вашого реферера. (Дана можливість час від часу відключається адміністрацією сайту)

Конкурси - це змагання, за які ви отримаєте грошову винагороду. Його кількість залежить від щедрості реферера. Наприклад, хто з рефералів виконає більше завдань за певний період часу, отримає 100 рублів.

Бонуси - за досягнення цілей, отримуєте додатковий заробіток. Наприклад, за кожні зароблені 10 рублів, отримуєте 1 рубль від реферера.

Є кілька рішень стати рефералом:

 1. Відразу зареєструватися по чужій рефссилке. (Наприклад натиснувши на «Реєстрація» у кінці цієї статті)
 2. Попросити користувача з рейтингом 50 і вище зарахувати в свою команду.

Як стати реферером.

Стати реферером і почати заробляти на залученні рефералів може кожен.

Залучення рефералів - це відмінний інструмент додаткового, пасивного заробітку в інтернеті. На seosprint можна запрошувати друзів, рідних, знайомих або інших людей і отримувати частину від їх прибутку. Завдяки реферальной програмі можна отримувати 10% від заробітку реферала, якого запросили ви (реферал першого кола). 5% від заробітку реферала 2-го кола (реферал вашого реферала) і 5% від реферала 3-го кола (реферал вашого реферала 2-го кола). Відсоток від прибутку рефералів може збільшуватися, це залежить від статусу (звання).

Посилання для залучення партнерів можна знайти в розділі «Мої реферали».

Реклама Seosprint.

Реклама Seosprint дуже корисний інструмент як для залучення уваги на свій сайт, послугу або товар, так і ефективна можливість за не більшу оплату залучити рефералів на інші ресурси. Але за допомогою реклами (завдань) можна заробляти за допомогою «арбітражу трафіку», грубо кажучи. Наприклад, багато сайтів платять гроші за реєстрацію нових користувачів, припустимо 10 рублів. На Сеоспрінт можна дати завдання з оплатою від 1 рубля. У підсумку, за нового зареєстрованого користувача з умовного ресурсу отримуємо 10 рублів, витрачаємо, припустимо 2 рубля на 1 реєстрацію, отримуємо 8 рублів чистого прибутку. За 100 таких користувачів отримаємо 800 рублів.

Це все звичайно умовно, є свої нюанси за ціною, розташуванні завдання в черзі і так далі, які необхідно враховувати, використовуючи рекламу Seosprint. Їх ви дізнаєтеся при роботі з сайтом, після чого зможете розробити свою стратегію.

Багато рекламують на Сеоспрінт свої товари, підвищують відвідуваність сайту (накручують). За допомогою реклами можна набирати рефералів, досягати багато інших поставлених цілей.

Реклама замовляється в правому бічному меню. Гроші для її оплати можна перерахувати з електронних гаманців, картки або зароблених коштів.

Гроші, перераховані в баланс реклами, не повертаються згідно з правилами проекту, вони не пропадуть, але повинні бути використані тільки в рамках рекламної кампанії.

Сайти схожі на Seosprint.

Для чого знати сайти схожі на Seosprint? За принципом даного сервісу працюють багато проектів, яких в інтернеті не мало. Реєстрація в декількох проектах схожих на Сеоспрінт дозволить одночасно виконувати кілька завдань, вибирати більш цікаві і вигідні завдання, серфить кілька сайтів одночасно, прискорювати виконання своїх завдань і рекламу товарів, послуг. Відповідно ваш заробіток збільшиться в кілька разів. Кращі сайти схожі на Seosprint можете знайти на нашому сайті в розділі « Заробіток на кліках «.

Можна сміливо зробити висновок, сервіс Сеоспрінт (Seosprint) - одне з кращих місць для заробітку в Інтернеті за допомогою кліків або як ще кажуть, серфінгу, з безліччю інших можливостей для отримання доходу, які абсолютно безкоштовні, тобто даний вид заробітку не вимагає ніяких вкладень . Плюси сайту очевидні.

Але не буває чогось ідеального. Мінуси заробітку з сайтом Сеоспрінт (Seosprint), як і заробітку на кліках в цілому, є: низькооплачувані завдання, до того ж сайт Сеоспрінт (Seosprint) вимагає проявляти активність, хоча б раз на тиждень.

Для того, що б Ваш заробіток став стабільним, великим, маловитратними в часі і, навіть, пасивним, необхідно залучати рефералів, всіляко рекламуючи свою рефссилку.

У будь-якому випадку, раджу реєструватися на даному сервісі, хоча б для досвіду (якщо ви тільки починаєте свій шлях роботи в інтернеті)

Якщо Ви бажаєте, то можете реєструватися і почати заробляти свої перші гроші в мережі Інтернет! Вдалого заробітку і завдань дорожче !;)

Реєстрація

Увага!!!

При реєстрації на сайті необхідно ознайомитися з правилами користувачів, після чого, для успішної реєстрації на сайті, необхідно вирішити невеликий тест. Якщо Ви відповісте на всі питання правильно - пройдете реєстрацію, якщо немає будете вирішувати тест, поки не відповісте правильно або Вам не набридне. Для того, що б полегшити Вам доля в цій справі пропоную переглянути відповіді на питання тесту.

Залиште свої відгуки про Seosprint (Сеоспрінт):

Сподобалася стаття - поділіться з друзями!

Схожі записи:

Популярні статті:

У зв'язку з блокуванням Вк на території України, коментування за допомогою віджета цієї соцмережі довелося видалити, тому всі старі коментарі зникли. Ми працюємо над встановленням нової форми коментарем. Вибачте за незручності.

Чому бути рефералом вигідно?
Сподіваюся вичерпно відповів на питання «як пройти реєстрацію на Сеоспрінт?
Net?
Які бувають статуси?
Як виводити гроші на seosprint?
Стати рефералом на seosprint вигідно, тому в інтернеті не рідкість зустріти запитання на кшталт: «Як стати рефералом на Сеоспрінт?
Чому бути рефералом вигідно?
Для чого знати сайти схожі на Seosprint?