Є проблеми з ранжируванням, проект не росте, хочете перевірити роботу своїх фахівців з просування? Замовте професійний аудит в семантиці
Пам'ятайте, як вчителі в школі визначали собі улюбленців? Фізик виділяв веселих, а біологічка ставила п'ятірки тільки наполегливою і мовчазним. Це було щось на зразок природного відбору за місце серед кращих. Тільки без вбивств.
До чого я це? А до того, що якщо замінити вчителів на відомі пошукові системи Google і Яндекс, а клас підлітків - на мільйони сайтів, які прагнуть потрапити в першу сторінку видачі, то все стане простим і зрозумілим.
Щоб бути кращим серед однокласників, треба знати важелі управління педагогами, а щоб швидко просунути свій сайт в топ видачі, треба розуміти, як вона формується, від чого залежить і бути трохи чаклуном.
У цій статті я розповім кілька базових речей про те, як самостійно вивести сайт в топ-10 за запитом, просунути окрему сторінку або статтю свого ресурсу. Магічних заклять не обіцяю, а ось корисні знання - будь ласка.
Залежно від своєї релевантності того чи іншого запиту сайти розташовуються в певній послідовності на сторінці видачі.
Якісь хлопці стають максимально популярними за рахунок місця в «гарячій десятці», а якісь перебираються в самі глибини, де їх ніхто не бачить і не знає, крім творця, звичайно ж.
SERP Гугла і Яндекса абсолютно несхожі. Якщо ви намбер уан в одному пошуковику, то у другому ви можете проводити свої дні на задвірках.
Чому ж світ так несправедливий? Вся справа в тому, що ПС використовують різні алгоритми ранжування і по-своєму визначають релевантність сторінок.
А ваш сайт повинен задовольнити очікування та побажання кожного з них, щоб бути популярними всюди.
Спробуємо розібратися, як Google і Яндекс індексують сайти, на що вони звертаються окрему увагу, а чого не помічають.
Зупинимося на найбільш яскравих моментах, які відрізняють специфіку виведення сайту в топ в різних ПС.
частота апдейтів (Оновлень видачі) є ключовим поняттям в роботі пошукових систем. В Гуглі все відбувається досить динамічно, завдяки запровадженим алгоритму «Caffeine».
Яндекс більш повільний, тому видачу змінює тільки після певних апдейтів. Хоча останнім часом за рахунок збільшення потужностей використовуваного обладнання апдейти відбуваються мало не кожні три дні.
виділяють:
Для прикріплення сайту до певного регіону Google надає набагато менше можливостей, ніж Яндекс. Зробити прив'язку до конкретної країни не займе багато часу, а ось більш точна геопривязку сайту до конкретного регіону здійснюється трьома способами, кожен з яких має свої нюанси і труднощі.
Яндекс, навпаки, більш уважний до таких дрібниць. Стати найпопулярнішим за запитом «продаж куниць в Воронежі» досить просто. Однак, якщо захочете продавати пухнастих пустунів по всій Росії, то вийти в топ буде важче.
Запам'ятайте кілька важливих речей:
За неякісний контент, до речі, карають обидві ПС. В Гуглі можна потрапити під фільтр «Панда», а в Яндексі - під «АГС». Однак в першому випадку для цього необхідно розмістити неунікальний контент практично на всіх сторінках, а от у другому під санкції можна потрапити навіть за неякісний рерайт або використання синонімайзер.
Наявність хорошого і унікального тексту забезпечує в Яндексі практично автоматичне просування по НЧ. Тільки не забудьте їх вписати.
Заволодіти трафіком Гугла, не використовуючи посилання, практично неможливо. Якісний контент в цьому випадку - ще не все. Такі сторінки система з великою ймовірністю відправить на додаткову індексацію, що позбавить вас переходів по ним.
Вони повинні бути якісними з авторитетних ресурсів. Нарощувати їх масу треба поступово, побоюючись посилального вибуху і попадання під фільтр. Чи не хочете писати чолобитні Платону Щукін в Яндекс до запитання? Тоді не хитруєте. Ви ж хороша людина.
Розглянемо загальні моменти, яким доведеться приділити особливу увагу, якщо ви вирішите штурмувати верхівки рейтингів ПС.
Починати треба з визначення семантичного ядра. Що це таке? Це пошукові запити, які дозволять вам з'ясувати, яким чином ваші потенційні відвідувачі вас шукають. Від вас буде потрібно зібрати варіанти запитів, які сформують тематику вашого ресурсу і допоможуть вам продати свій товар або послугу.
Хочете продавати куниць? Продавайте. Однак розповідати, як їх годувати, скільки разів на рік вони линяють, коли спаровуються і що за характер у цих хлопців, краще в блозі на своєму сайті, залучаючи тематичний трафік. Якщо ви продаєте, то розповідайте про те, чому варто купити куниць саме у вас, а не у конкурента.
Доведеться попітніти, щоб все зробити правильно. Підбирати ключі необхідно не тільки в вордстат. Не забудьте подивитися, як там просуваються конкуренти за допомогою Keys.so, SpyWords або Key Collector, до речі, як це зробити ми більш детально розповідаємо тут .
Зверніть увагу на синоніми і словоформи, не втрачайте можливості зібрати більше трафіку.
Зібрати і згрупувати запити - ціле мистецтво, тому його поціновувачам ми теж присвятили окрему статтю.
або скористайтеся нашим інструментом , Створеним з турботою про вас, зрозуміло.
Що робити, коли ключі зібрані? Правильно їх вставити!
Хороші метатеги - це оптимізовані метатеги. Особливо тайтл. Він являє собою назву документа і виводиться в якості заголовка сторінки. Пам'ятайте, що він не повинен бути довгим, щоб пошуковики змогли повністю його прочитати. Саме тому важливі запити необхідно вставляти ближче до початку. Дескріпшн теж бере участь в текстовому ранжируванні значно впливає на позиції сайту у видачі. Оптимізуйте і його, тільки без фанатизму - стережіться переспама.
Те, що в оптимізованому тексті повинні бути ключі - очевидна істина. Важливо інше - їх грамотний розподіл. Якщо щільність запитів маленька, то вони не працюють так, як хотілося б. Якщо велика - це зовсім погано. Пошукової робот обуриться таким переспамом і відправить вас в бан. Намагайтеся дотримуватися золотої середини: помірно, використовуйте наступні ключові слова, але і не стискаючи з розведенням красивими мовними зворотами. Яку небезпеку несе в собі така вода і як запобігти затопленню свого тексту, я вже писала ось тут.
Як каже мій знайомий сеошник: «Ключі в H1 і H2 - мед для пошукових систем». У такому положенні вони дійсно добре зчитуються. Але не варто переборщувати - вставляйте ключові запити виходячи з логіки і гуманного ставлення до читача, не допускайте переспама.
Роботи не можуть бачити круті картинки, які ви виставляєте на своєму сайті, але вони можуть прочитати все, що укладено в тег <alt>. Старанно заповніть ці описи, не забувши вставити ключ, тільки без фанатизму.
Підсумуємо все, про що встигли поговорити:
На завершення скажу, що виведення свого сайту в топ Яндекса або Гугла - дуже складне і серйозне заняття. Все про що ми поговорили в цій статті дасть вам початкові уявлення про цій нелегкій справі, тому, якщо ви все ще мрієте мрією підкорення верхніх рядків сторінок видачі пошукових систем, то читайте наші статті, утворювати і прокачивайте свої навички або зверніться за допомогою до фахівців, які допоможуть вам не наробити смертельних помилок ще на самому початку свого шляху.
Кращі з кращих: як формується сторінка видачі в Google і Яндексі?Copyleft © 2017 . www.info-center.od.ua Информационный центр - Всегда в центре событий