Все в одному Seo Pack або Yoast WP Seo Що краще?

  1. Все в одному SEO: простий і прямий
  2. Yoast WP Seo: все в одному
  3. Отже ... з ким ми залишимося?

Для багатьох відповідь буде вирішена задовго до того, як ви почнете читати цю посаду. Особисто я повинен сказати, що я досить довгий час мав "більш-менш" зрозумілий. Можливо, ось те, що я почав свій перший блог одним з цих плагінів і коли ви звикли до чогось ...

Фото права   Fotolia Фото права Fotolia

Все в одному Seo Це був перший плагін, про який мені розповідали під час першого (і останнього) курсу маркетингу в мережі, який ми провели під час факультету.

Це здавалося простим і корисним. Це допомогло поліпшити те, що називається "SEO" і краще за все, він був налаштований без будь-яких зусиль! Звичайно, у WordPress вони роблять речі дуже легкими для нас, або принаймні це було моє перше враження в той день.

Все в одному SEO: простий і прямий

Цей плагін є одним з тих, які всім відомі. Це займає багато часу, і багато версій намагаються полегшити позиціонування.

Основною особливістю All in One є його простота і простота використання : Назва, Опис і Ключові слова складають тіло плагіна, за яким слідує інша серія трохи більш просунутих атрибутів, з яких ви можете надати керівництву Google такі як індексувати цю сторінку або певну публікацію.

З часу останнього оновлення все представлено в одному інтерфейсі і таким чином, що повністю підходить для новачків. (Інша річ полягає в тому, щоб перейти до параметрів конфігурації плагіна в нашому власному WordPress, де найдосвідченіші можуть зробити майже все завдяки своїй універсальності).

Коротше кажучи, це ідеальна допомога для блогерів, які починають роботу, оскільки вона не може бути простішою та ефективнішою у своїх завданнях. Тим не менш, це не перестає бути доповненням до позиціонування вашої мережі, яка повинна супроводжуватися багатьма іншими інгредієнтами, щоб вступити в силу.

Yoast WP Seo: все в одному

Безсумнівно, один з найпопулярніших, якщо не найпопулярніший з WordPress плагін для Seo. Ця популярність не є вільною, адже цей плагін досить новаторський з точки зору того, як він показує вам оптимізацію посади для певного ключового слова.

Одне з головних переваг, яке має перед All in One Seo і яке використовується багатьма захисниками Yoast як метальної зброї в його захисті, полягає в тому, що він дозволяє бачити на місці і в реальному часі, поки воно не є хорошим (або поганим). ) оптимізували вашу сторінку або публікацію для певного ключового слова.

) оптимізували вашу сторінку або публікацію для певного ключового слова

Інша річ, що робить Плагін Yoast (і що я досі не знав), що це дозволяє нам захищати наш контент від спамерів і ботів, які призначені для копіювання / вставки в наші статті.

У скопійованому повідомленні з'явиться інформація з оригінальним джерелом автора. Щось, що все в одному Seo все ще дуже далеко.

Більше аспектів, які допоможуть досягти балансу (для багатьох) на користь Yoast, це те, що з цим плагіном не потрібно створювати Карта сайту для Google окремо, як якщо б це відбувалося раніше з All in One Seo.

З іншого боку, у Yoast ми можемо переглядати фрагмент нашої посади (як це нарешті буде виглядати в результатах пошуку), але тепер у All in One також є опцією, яка входить до складу нашого посту. Щось неодмінно корисне, щоб спробувати збалансувати рішення в пошуках ідеального плагіна Seo.

Отже ... з ким ми залишимося?

Логічно це буде залежати від кожної людини і кожного проекту. Але якщо б мені довелося намочити, і, можливо, проти того, що багато хто думає, я б вибрав все в одному Seo раніше , можливо, через те, що я не намагаюся шукати "весь ландшафт" плагін з усіма можливостями Yoast, але швидше простий плагін і дуже специфічний у своїй роботі.

Також додайте, що, хоча я ніколи не бачив його в першій особі, я читав про випадки, які вважаються плагіном Yoast прийшов, щоб викликати проблеми з певними темами, в результаті більшої складності цього плагіна коду перед все в одному.

З іншого боку, для платформи, як Quondos, я не бачу плагін Yoast як корисний для певних постів, наприклад, щотижневий звіт або презентація якогось нового чудака ... Яке ключове слово ми оптимізуємо спеціально для Google і що моє повідомлення відображається з оптимізованим зеленим колом?

Я припускаю, що, як і в багатьох речах, все підсумовується в досвіді, а моя починається з Все в одному Seo і в момент, коли вона залишається там. З яким з них ви б залишилися?

З ким ми залишимося?
З ким ми залишимося?
З яким з них ви б залишилися?