Всеосяжний посібник з SEO Amazon: Оптимізація Amazon списків

 1. КРОК 1: ЯК МОЖУТЕ ПОДОБАЄТЬСЯ АМАЗОНА A9
 2. КРОК 2: ПІДВИЩУЙТЕ НАВЧАЛЬНІСТЬ СТОРІНКИ ВАШОЇ ПРОДУКЦІЇ
 3. 1) Назва:
 4. 2) Очки кулі
 5. 3) Опис продукту
 6. 4) Бренд і виробник
 7. 5) Специфікації продукту
 8. 6) Категорія та підкатегорія
 9. 7) Різні терміни пошуку
 10. 8) URL
 11. КРОК 3: СТВОРІТЬ ПІДВИЩУВАТИ ЦІНУ КОНВЕРСІЇ
 12. 1) Продажі
 13. 2) Відгуки клієнтів
 14. 3) Питання та відповіді
 15. 4) Зображення продукту
 16. 5) Ціноутворення
 17. 6) Варіантні продукти
 18. 7) Час перебування клієнта та показник відмов
 19. КРОК №4: ЗАПРОШУЙТЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДО ВАШОГО ВЛАДИ ПРОДУКТУ
 20. 1) FBA
 21. 2) Норма дефекту замовлення
 22. 3) Від'ємний коефіцієнт зворотного зв'язку
 23. 4) Зареєстрована заява A-To-Z Claim Rate
 24. 5) Внутрішній курс
 25. КРОК №5: AMAZON SEO - БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОЦЕС

Хоча простий пошук за ключовими словами на Amazon розкриє довгий список продуктів на десятках сторінок, до яких зазвичай призводять ті продукти, які перелічені на перших 3 сторінках переходів і успішних продажів . Будучи глобальним лідером електронної комерції, Amazon постійно прагне задовольнити своє 80-мільйонне членство, приносячи їм лише найкращий досвід покупок. Бегемот онлайн-торгівлі використовує свій алгоритм A9 для пошуку і рекомендації правильних продуктів для своєї клієнтської бази в усьому світі, щоб зробити процес їх купівлі простішим і більш бездоганним.

Тому ми завжди повинні дотримуватися Правила ранжування Amazon і рекомендації, навіть якщо ми допомагаємо вам підштовхнути ваші товари до вершини рейтингу A9. Є 3 основні фактори, які визначають позицію ранжирування. Алгоритм A9 розміщує ваш товар: релевантність продукту, обмінний курс та авторитет продукту. Тут, у цій статті, ми збираємося проаналізувати, обговорити і дати поради та рекомендації про те, як можна покращити рейтинг продукту A9, використовуючи ці три напрямки.

Огляд цієї статті:

КРОК 1: ЯК МОЖУТЕ ПОДОБАЄТЬСЯ АМАЗОНА A9

КРОК 2: ПІДВИЩУЙТЕ НАВЧАЛЬНІСТЬ СТОРІНКИ ВАШОЇ ПРОДУКЦІЇ

 1. Назва
 2. Точки маркерів
 3. Опис продукту
 4. Бренд і виробник
 5. Специфікації продукту
 6. Категорія та підкатегорія
 7. Різні терміни пошуку
 8. URL

КРОК 3: СТВОРІТЬ ПІДВИЩУВАТИ ЦІНУ КОНВЕРСІЇ

 1. Продажі
 2. відгуки покупців
 3. Питання та відповіді
 4. Зображення продукту
 5. Ціноутворення
 6. Варіантні продукти
 7. Час перебування клієнта та показник відмов

КРОК №4: ЗАПРОШУЙТЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДО ВАШОГО ВЛАДИ ПРОДУКТУ

 1. FBA
 2. Норма дефекту замовлення
 3. Від'ємний коефіцієнт зворотного зв'язку
 4. Подано ставку A-To-Z Claim
 5. Вартість акцій

КРОК №5: AMAZON SEO - БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОЦЕС

КРОК 1: ЯК МОЖУТЕ ПОДОБАЄТЬСЯ АМАЗОНА A9

Amazon SEO це все про підвищення вашого продукту ймовірність покупки, тому що, на відміну від Google, єдина мета тут полягає в тому, щоб клієнти могли купити ваш продукт. Отже, це означає, що для того, щоб стати експертом з Amazon SEO, розуміючи, як працює алгоритм пошуку Amazon, A9, працює ключ. Хоча користувачі Amazon хочуть купити і продавці тут, щоб продати, Amazon себе зацікавлені в скорингу продажів комісій. Таким чином, алгоритм A9 сортує результати пошуку продукту відповідно до їх правдоподібності при покупці. Для цього враховуються дві групи факторів:

- Значення факторів: наскільки Ваш продукт відповідає пошуковому запиту користувача? Релевантність продукту в основному обчислюється за допомогою використання ключового слова та позиціонування.

- Фактори ефективності: наскільки популярним або успішним з клієнтами є ваш продукт? Ключові показники, що використовуються тут, включають рейтинг кліків (рейтинг кліків), рейтинг конверсій і загальний обсяг продажів.

КРОК 2: ПІДВИЩУЙТЕ НАВЧАЛЬНІСТЬ СТОРІНКИ ВАШОЇ ПРОДУКЦІЇ

Ваші продукти завжди повинні відповідати умовам пошуку ваших клієнтів високо оцінюються . Це просто основні. Нижче наведено 7 основних аспектів, які потрібно захопити тут:

1) Назва:

Що стосується оптимізації назви, то Amazon і Google досить сильно відрізняються один від одного. Незважаючи на те, що Google добре працює з просто розробленими заголовками, Amazon більше турбується про ключові слова. Останнім часом Amazon не мав жодних проблем з тим, як багато ключових слів, як простір дозволяє назву продукту. Однак важливо відзначити, що компанія розпочала процес реформування та стандартизації правил створення назв продуктів. Сьогодні Amazon рекомендує, щоб ваша назва містила такі елементи, як:

- Лінія бренд-продуктів

- Матеріал або ключова функція

- Тип продукту

- Колір (не включайте його, якщо продукт не входить у декілька кольорів)

- Розмір (не вказуйте його, якщо розмір вашого продукту не є релевантною деталлю)

- Упаковка / кількість.

З іншого боку, у назву продукту не включайте наступне:

- Ціна і кількість

- Використання All-Caps

- Інформація про продавця

- Рекламні або “Salesy” повідомлення

- Коментар (на зразок бестселера)

- Символи, такі як #,?, $,!

Порада:

Секрет створення ефективного заголовка полягає в упорядкуванні цих елементів разом з одним додатковим фактором ранжирування, таким як додаткові ключові слова. Розміщення найбільш релевантних ключових слів спочатку також має як алгоритмічні, так і практичні переваги. Кількість користувачів, які натискають на результати пошуку лише на першій сторінці, оцінюється в колосальних 97%! Це означає, що покупці не тільки сподіваються знайти саме те, що вони хочуть купити, але й хочуть досягти цього якомога швидше. Тому вони здебільшого мають тенденцію надавати якомога більше деталей у своїх пошукових запитах від самого початку. Ці довші пошукові запити становлять до 70% пошуків і називаються ключовими словами довгого хвоста, хоча вони більше схожі на фрази.

Наша Рекомендація:

Створіть список найбільш бажаних ключових слів, ніж стратегічно розмістіть їх перед різними точками переривання символів у назві продукту. А як щодо вашої торгової марки? Чи слід використовувати його в назві? Тут немає відповіді так чи ні. Просто перевірте це своїми продуктами і подивіться, що найкраще працює.

Порада:

Не перевищуйте назву продукту за допомогою ключових слів. Незважаючи на те, що в минулому це була звичайна стратегія, сьогодні як Amazon, так і покупці розумніші, і це вже не ефективний спосіб поліпшення вашого рейтингу. Насправді ключове слово тут може призвести до негативного впливу на ваші продажі. На щастя, у нас є численні інструменти, які допомагають нам визначити, що працює, а що не додає ніякої цінності.

2) Очки кулі

Це не тільки важливо, що ви належним чином описати ключові моменти тут, Amazon також не допускає продуктів без належного опису в BuyBox. Точки маркерів можуть не мати безпосереднього впливу на ваш рейтинг A9, але вони можуть значно вплинути на релевантність вашого продукту та рейтинг конверсій. Лістинг маркерів є важливою можливістю для представлення особливостей та переваг вашого продукту. Знову ж таки, як і в назві продукту, слова, які ви використовуєте в маркерах, індексуються алгоритмом A9 і використовуються для ідентифікації вашого продукту під час пошуку. Проте досвід показав, що терміни, які використовуються в маркерах, не мають такої ж ваги, як ті, що використовуються в назві.

Наша Рекомендація:

Перевірте копію і порядок пунктів маркера і дізнайтеся, що найкраще підходить для вашої ситуації. Час від часу ми бачили вищі конверсії внаслідок різних комбінацій термінів.
- Виділіть 5 найкращих профі, які ви хочете побачити клієнтам, коли плануєте придбати ваш продукт (інформацію про гарантію, розміри, вік, відповідність тощо)

- Усі ваші маркери повинні починатися з великої літери - Перелічити їх у фрагментах і не включати будь-які кінцеві знаки пунктуації

- Введіть всі цифри у цифровому форматі

- Використовуйте крапку з комою для розділення фраз у межах однієї точки

- Вкажіть будь-які вимірювання (кварт, ноги, дюйми тощо)

- Уникайте написання невизначених тверджень (дуже специфічні для функцій та атрибутів продукту)

- Не використовуйте спеціальну інформацію про компанію (цей розділ призначено лише для функцій продукту)

- Не вказуйте тут будь-яку інформацію про ціни або рекламні матеріали

- Відсутність доставки або деталі компанії (Amazon забороняє, включаючи будь-яку інформацію про продавця / компанію / доставку).

3) Опис продукту

Опис вашого продукту є розширенням функції, описаної вище. Якщо ви включили ключове слово до списку продуктів, ваш продукт відображатиметься в результатах пошуку A9. Хоча опис продукту не має прямого впливу на рейтинг, він індексується і, таким чином, може вплинути на видимість вашого продукту. Крім того, добре написаний опис із сильним закликом до дії може мати значний вплив на переходи.

Порада:

Добре використовуйте простий HTML. Особисто я віддаю перевагу "Word to Clean HTML" як мій # 1 інструмент для перетворення тексту в HTML. Але для тих з нас, хто не дуже хороший у написанні копій, ви можете аутсорсингу цього завдання.
Опис продукту не повинен включати:

- Ім'я продавця

- Адреса електронної пошти

- Адреса вебсайту

- Інформація про компанію

- Детальна інформація про інший продукт, який ви продаєте

- мова промо-продажу чи продажів, таких як SALE, безкоштовна доставка тощо.

4) Бренд і виробник

Деякі споживачі користуються певними брендами під час пошуку. Якщо споживач включає в себе номер виробництва у своєму пошуковому запиті, то потрібно також додати його у назву продукту.

5) Специфікації продукту

Це інша річ від функцій. Важливо перелічити технічні та фізичні деталі вашого виробу, такі як розмір, колір, вага, технічні характеристики, дата виготовлення тощо.

6) Категорія та підкатегорія

Є також ті клієнти, які шукають продукти за допомогою категорій. Amazon також відображає результати пошуку A9 відповідно до категорії. Розміщення товарів під правильною категорією є дуже важливим.

7) Різні терміни пошуку

Amazon надає 5 полів пошукового терміну, тому краще, якщо ви введете найбільш відповідні ключові слова, які ви можете придумати. Не повторюйте слова. Скоріше, використовуйте синоніми або альтернативне написання. Незважаючи на те, що ці терміни не є видимими для користувачів, Amazon A9 все ще індексує їх так само, як ті, що містяться в маркерах і описах продуктів, і подібні до тегів HTML, які більше не використовуються в ключових словах.

8) URL

Таким чином, алгоритм Amazon A9 визначає, наскільки доречними є певні списки та пошуки. Порада:

Створіть запит URL-адреси для сторінки продукту - ключове слово дорівнює вашому ключовому слову + та включіть результуючий код на звороті URL-адреси вашого продукту. Потім укоротите код, використовуючи службу, подібну до bit.ly, і створіть URL-адресу, яку можна спільно використовувати для цього конкретного посилання, перш ніж залучити до нього трафік. Якщо є запис про продаж, що випливає з цього посилання, A9 визначить тих відвідувачів, які шукали ваші продукти та націлювали їх на ваші ключові слова.

Унікальний вміст

Для цілей Amazon, це дійсно не має значення, якщо ваш список має точно таку ж назву, пункти кулі, опис продукту та / або зображення, як інші веб-сайти. Що Amazon піклується про те, якщо ці деталі допоможуть перетворити шукачів у покупців.

КРОК 3: СТВОРІТЬ ПІДВИЩУВАТИ ЦІНУ КОНВЕРСІЇ

Чим вищий показник переходів, тим вища ймовірність, що Amazon рекомендуватиме ваші товари іншим споживачам. Високий коефіцієнт переходів є яскравим свідченням того, що ваш продукт має більшу ймовірність задоволення клієнтів, що, у свою чергу, підвищує інтерес і подальше перетворення на платформу Amazon. Нижче наведено 7 ключових пунктів:

1) Продажі

Продукти з високим рейтингом за кількістю продажів завжди приходять на перші сторінки пошуку. Король продажів, таким чином, має більш високу швидкість продажів, ніж їх конкуренція. Перший крок до генерації продажів включає в себе водіння як внутрішнього, так і зовнішнього трафіку до переліку Amazon вашого продукту. Ви також можете застосувати службу запуску для створення природного сплеску продажів, щоб перемістити продукт вище в рейтингу.

Наша Рекомендація:

Використовуйте такі інструменти, як amzdiscover щоб зафіксувати адреси електронної пошти ваших рецензентів для кожного списку продуктів.

2) Відгуки клієнтів

Загальна кількість відгуків для вашого продукту є ще одним критичним фактором. Більшість клієнтів захочуть знати, що про нього мали сказати попередні користувачі / покупці продукту. Отримання якомога більше позитивних відгуків має стати вашою метою. Ви можете використовувати електронну пошту для націлювання на клієнтів і рекомендувати їм продукти, щоб отримати більше продажів і відгуків. Відгуки як і раніше залишаються цінним фактором SEO Amazon, оскільки вони мають великий вплив на показники переходів. Продукти з хорошими рейтингами (зазвичай вище 4-зіркових відгуків) автоматично піднімаються до вершини видань Amazon. Проте, коли клієнт переходить до вашого сторінка списку продуктів , вони будуть пропускати будь-які негативні відгуки, перш ніж вирішити, чи купувати чи ні. Будучи цілком усвідомлюючи важливість відгуків, коли мова йде про остаточні рішення покупців про покупці, Amazon дуже серйозно ставиться до підробки підроблених відгуків (де деякі продавці платять людям писати фальшиві позитивні відгуки) і повністю виключають їх з платформи.

Ви можете поліпшити свої позитивні відгуки:

- Створення списку електронної пошти через ваш l стор

- Прямий зв'язок з рецензентами за допомогою amzdiscover платформа

- Служіть своїм клієнтам добре і нагадайте їм, щоб залишити відгук після покупки

- Скористайтеся форумами, такими як Facebook, тощо.

Порада:

Ти можеш ручка / позбавлення від негативних відгуків переконавшись, що ви завжди швидко реагуєте на скарги ваших клієнтів. Якщо ви не впораєтеся з невдоволенням вчасно, ви можете в кінцевому підсумку відлякати інших потенційних клієнтів. Ти можеш:
- Запропонуйте повернення коштів за дефектну продукцію або відправку заміни

- Зробіть свого клієнта обізнаним, що огляд продукту не повинен включати відгуки про доставку, якщо ви використовуєте FBA

- Виправити будь-якого клієнта, який використовує продукт неправильним способом, що призводить до незадоволення (наприклад, не вдається правильно перевірити інструкції з прання), а потім включити інструкції до вашого списку продуктів, щоб уникнути подібних випадків у майбутньому. Ваші клієнти показують, що Ви пам'ятаєте задоволення Ваших клієнтів від використання Вашої продукції.

Швидка рекомендація:

Коли я звертаюся до моїх рецензентів, моїм улюбленим інструментом є amzfinder . Це допомагає мені швидко ідентифікувати ідентифікатори замовлень з ідентифікаторами покупки.

3) Питання та відповіді

Можливо, не зовсім зрозуміло, як вони впливають на рейтинг A9, але вони є важливими, коли вони стосуються списків завдяки їхній здатності впливати на коефіцієнт конверсії. Не відповідаючи на запитання клієнтів, можна припустити, що ви не знайомі з продуктом, який ви продаєте, або що вам це не цікавить.

4) Зображення продукту

Розмір і якість зображення в переліку вашого продукту також є критичним фактором. Використання великого чіткого зображення підвищує кількість показів. Насправді, перетин покупців Amazon просто дивиться на назву і малюнок продукту.

Поради Amazon SEO щодо фотографій продукту:

- Включити мінімум кілька зображень і використовувати пристойний дозвіл щонайменше 1000 × 1000 пікселів, щоб увімкнути масштабування

- Переконайтеся, що зображення продукту на білому тлі

- Якщо на вашому виробі є приватна етикетка, переконайтеся, що ваш бренд можна чітко бачити принаймні в одному з фотографій продукту

- Використовуйте деякі фотографії, щоб продемонструвати переваги / використання вашого продукту

Порада для бонусів: скористайтеся всіма доступними 9 параметрами зображення. Додайте фотографію або дві частини свого продукту. Продемонструйте, наскільки легко / зручно використовувати / зберігати продукт. Якщо переваги вашого продукту неможливо зобразити на фотографіях, додайте до них кілька записів, щоб допомогти вашим покупцям краще дізнатися про нього.

5) Ціноутворення

Встановлення конкурентоспроможної ціни на ваш продукт не обов'язково означає, що ви берете участь у ціновій війні з вашими конкурентами. Ціноутворення є одним з факторів, які визначають, чи можна виграти BuyBox чи ні. Часто найнижча ціна не завжди є найкращим варіантом, оскільки багато покупців все ще підключають більш високу ціну з більш високою якістю. Це завжди гарна ідея, щоб запропонувати своїм клієнтам безкоштовну доставку через Prime (роблячи FBA) або використовуючи код купона. Додаткова привілей прем'єр не просто означає, що доставка безкоштовна, але швидко. З більшістю поставок, що займають 1-2 дні і досить велика кількість одноденних поставок поблизу складів Amazon, покупці віддають перевагу покупці за допомогою Prime / FBA, ще одним яскравим прикладом (не каламбур) є той факт, що Amazon SEO більше, ніж просто перелік.

6) Варіантні продукти

Хоча деякі продавці вважають за краще створювати декілька списків для різних атрибутів того самого продукту, це насправді не є гарною ідеєю. Замість цього ви можете скористатися багатофункціональною функцією Amazon, щоб розмістити лише один список і спрямувати користувачів на одну конкретну сторінку. Дійсно, це показало покращення як кількості покупців та переглядів. Знову ж таки, цей параметр гарантує, що всі атрибути вашого продукту відображаються на одній сторінці продукту, так що вашим покупцям не потрібно перемикатися між сторінками, щоб прийняти рішення про покупку.

7) Час перебування клієнта та показник відмов

Якщо покупець залишається на вашій сторінці продукту протягом тривалого часу, це значно підвищує рейтинг конверсій. Клієнти мають більшу ймовірність придбання продуктів, де їх час перебування довший. Тому, якщо ви помітили, що у вас високий рівень відмов, потрібно переосмислити стратегію.

КРОК №4: ЗАПРОШУЙТЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДО ВАШОГО ВЛАДИ ПРОДУКТУ

Окрім вашої загальної кількості продажів, відгуки клієнтів є ще одним ключовим фактором, який впливає на загальну повноваження продукту. Якщо більшість клієнтів, які купують ваші продукти, зрештою повертають їх та / або залишають негативний відгук, то ваш продукт, очевидно, знизиться.

1) FBA

Amazon надає більш високий пріоритет відвантаженим продуктам FBA. Використання послуги FBA, таким чином, підвищує повноваження щодо пошуку ключових слів продукту і згодом дає вам можливість піднятися до ряду Amazon A9.

2) Норма дефекту замовлення

Це ще один фактор, який також обчислюється і враховується алгоритмом пошуку Amazon A9. Існують 3 аспекти, які в основному включаються в рівень дефектів порядку, включаючи продуктивність.

3) Від'ємний коефіцієнт зворотного зв'язку

Зворотній зв'язок зображує, наскільки добре чи погано було обслуговування певного магазину, включаючи їхні поставки та загальне обслуговування клієнтів. Завжди добре контролюйте свою послугу стосовно логістики.

4) Зареєстрована заява A-To-Z Claim Rate

Скарга тут безпосередньо пов'язана з самим продуктом. Дані, представлені A-to-Z, також мають вирішальне значення, оскільки можуть опосередковано впливати на рейтинг A9.

5) Внутрішній курс

Amazon ніколи не рекомендує своїм покупцям будь-який продукт, який не може бути відправлений негайно. Таким чином, ви зберігаєте достатній обсяг своїх списків і продажів, щоб ви могли реалізувати власний план продажів таким чином, щоб сприяти вашій ситуації.
На закінчення, всі фактори, які ми обговорювали вище, повинні розглядатися поруч один з одним. Було б безглуздо лише концентруватися на одному чи двох. Щоб підвищити рейтинг вашого Amazon A9, ви повинні продовжувати оптимізувати всі ці аспекти і освоїти найважливіші деталі.

КРОК №5: AMAZON SEO - БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОЦЕС

Після всіх речей, які ми обговорювали в нашому Всеосяжному Керівництві з Seo Amazon, тут описуються оптимізаційні методики широке дослідження ключових слів стратегії, а також вимоги щодо формування зображення, це може здатися трохи складною, особливо для початківців, коли ми закінчимо, кажучи, що кінець ще не видно. Оптимізація Amazon не є єдиною подією, а є постійною практикою, починаючи з маркетингу поза Amazon, щоб підвищити продажі продуктів і включити регулярну оптимізацію тексту переліку продуктів для включення більших ключових слів, які дозволять вам краще класифікуватись після створення складної історії покупки і кращий коефіцієнт конверсій для нового оголошення. Але тепер, коли ви - майстер Amazon SEO, будьте впевнені, що постійно пристосовуючись до постійно мінливої ​​сцени електронної комерції і залишаючись на кілька кроків попереду вашої конкуренції, це буде вітер.

А як щодо вашої торгової марки?
Чи слід використовувати його в назві?