Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Всі новинки Instagram в 2016 році

  1. Instagram змінив дизайн
  2. Instagram запустив «Розумну стрічку»
  3. Запустив нові можливості для бізнесу
  4. Відео в Instagram
  5. Instagram Stories
  6. Змінив ставлення до лайкам і коментарям
  7. Тепер можна зберігати пости
  8. Додаток для Windows 10

Соціальна мережа Інстаграм за півроку привернула 100 млн активних користувачів. На кінець другого півріччя 2016 року кожного місяця 600 млн чоловік заходили в профіль і публікували фотографії. Експерти називають проект одним з найбільш швидкозростаючих сервісів і перспективним майданчиком для інтернет-маркетингу.

Додаток, через яке три роки тому розміщували знімки їжі і Селфі, щодня приносить бізнесу клієнтів. Для просування в інстаграме важливо розуміти специфіку і знати можливості сервісу. Ми зібрали в огляді корисні поновлення можливостей соціальної мережі, які з'явилися в 2016 році.

Instagram змінив дизайн

Дизайн інстаграма радикально поміняли в травні. Плоскі іконки і кнопки змінили затримався всупереч тренду скевоморфізм - старий ярлик програми був схожий на фотоапарат Полароїд. Шуму в пресі зміна не викликала, а приплив активних користувачів сервісу редизайн та наступні нововведення поліпшили на 20%.

Instagram запустив «Розумну стрічку»

Фотографії в стрічці інстаграм з літа перестали показувати в хронологічному порядку. З 2016 року сервіс автоматично оцінює, наскільки вам цікава публікація, і вирішує, чи показувати її вгорі або опустити нижче в стрічці. «Розумна стрічка» самонавчається на діях і вибирає те, що ймовірно зацікавить користувача. Однак не всі згодні з тим, що дана функція працює коректно.

Запустив нові можливості для бізнесу

Інстаграм - потужна рекламна майданчик. Власники сервісу це зрозуміли і додали бізнес-акаунти. Від звичайних профілів акаунти компаній відрізняє кнопка «Зв'язатися», з телефоном, фізичним та електронною адресою, полем для зазначення виду діяльності в профілі і особистий кабінет зі статистикою по контенту.

Кнопка «Зв'язатися» на сторінці бізнес-аккаунта дозволяє зателефонувати або написати представнику компанії в два дотики. При натисканні розкривається меню: «Подзвонити», «Як дістатися», «Відправити ел. лист ». Раніше, щоб зателефонувати доводилося копіювати номер в панель набору, а повідомлення відправляли через особисті повідомлення (Директ).

Торгові теги (shopping tags) - перспективна опція для торгівлі в соціальній мережі. Працюють shopping tags за принципом мітки користувача на фотографії. Продавець зазначає на фото товар. Натискання на мітку відкриває сторінку з додатковою детальної фотографією, описом товару і посиланням на магазин.

Перемикатися з особистого на профіль компанії і одночасно користуватися декількома акаунтами тепер можна всередині програми. Тим, хто займається адмініструванням декількох комерційних акаунтів, оновлення спростить відстеження коментарів, лайків, позбавить від необхідності перелогініваться.

Тим, хто займається адмініструванням декількох комерційних акаунтів, оновлення спростить відстеження коментарів, лайків, позбавить від необхідності перелогініваться

Відео в Instagram

Марафон оновлень для простих користувачів сервіс Instagram почав з того, що збільшив максимальну тривалість опублікованого відео в чотири рази. Раніше все відео автоматично обрізалися до 15 секунд, тепер можна завантажувати записи довжиною 60 секунд.

Разом з тривалістю відео на 40% зросла і кількість часу, який користувачі проводять за переглядом роликів. Порахували це завдяки включеним в цьому році лічильників статистики для відеозаписів. Лічильники показують кількість лайків, переглядів, коментарів публікації.

Лічильники показують кількість лайків, переглядів, коментарів публікації

У додатках для iOS і Android з'явилася можливість збільшувати фотографії і відеозаписи. Працює функція за звичним жесту - торкнутися фото двома пальцями і розвести їх в сторони. Zoom знадобиться, щоб розглянути деталі на знімках, зроблених на камери з високою роздільною здатністю.

Instagram Stories

Історії в Інстаграме з'явилися після чергового оновлення. Історії - це короткі відео або фотоколажі із звуковою доріжкою. Зберігаються вони всього 24 години. Автор історії може подивитися, хто включав його історію. Коментарі та лайки в Instagram Stories не працюють, але поділитися думкою з автором можна через директ.

Після першого ж поновлення в Instagram Stories з'явилися згадки, посилання і бумеранги. Для бізнес-акаунтів стане в нагоді поле для посилання на сторонні сайти, доступне при створенні історії. Можна переманювати користувачів з програми на сайт. Бумеранги - короткі циклічні ролики, - і функція позначки друзів на будь-якому моменті історії теж знаходять застосування при просуванні.

Напередодні свят в Instagram Stories додали інструменти для ведення прямих трансляцій. Сесія live-відео може тривати до години поспіль. Під екраном трансляції є поле для коментарів, реакцій. Всі сліди трансляції, в тому числі коментарі та лайки, по завершенні трансляції не зберігаються.

В системі обміну повідомленнями Instagram Direct з'явилися зникаючі фото. Фотографія, яку користувач прикріплює до повідомлення, автоматично стирається з сервера соціальної мережі після того як її переглянуть двічі. Якщо адресат зробить скріншот - повідомлення про це прийде відправнику знімка.

Змінив ставлення до лайкам і коментарям

Запрацювала модерація коментарів до фотографій і відеозаписів. Кожен користувач соціального сервісу може скласти або включити запропонований Instagram список стоп-слів. Повідомлення, які містять слова зі списку, будуть автоматично приховані.

Там, де коментарі будуть не до місця, їх нескладно відключити. Причому, відключення можливості коментування працює і для окремих записів, і для всього облікового запису. Разом з «вимикачем» коментарів в сервісі стала активною опція видалення передплатників. Вона стане в нагоді тим, хто вирішив закрити акаунт або хоче видалити спамерських пошукових роботів.

Вона стане в нагоді тим, хто вирішив закрити акаунт або хоче видалити спамерських пошукових роботів

Думка в інстаграме можна не тільки висловлювати, але і оцінювати. Подібно «Вконтакте» і Facebook, Інстаграм додав лайки на коментарі. При натисканні на число лайків можна подивитися, кому сподобався коментар. Значок «серце» винесли в праву частину, а кнопка відповіді перебралася вниз блоку.

Значок «серце» винесли в праву частину, а кнопка відповіді перебралася вниз блоку

У додатках для iOS і Android включили чернетки. Зберегти знімок у чернетку, щоб потім відредагувати або додати опис перед публікацією, можна через натискання кнопки «Назад» в редакторі. У спливаючому блоці потрібно вибрати «Зберегти чернетку».

Тепер можна зберігати пости

В останньому оновленні минає Instagram запропонував користувачам створювати добірки вподобаних фото та відеоматеріалів. Для додавання публікації в колекцію потрібно натиснути під фото або відео значок закладки. Відкрити свій архів можна з профілю. Доступ до архіву є тільки у власника аккаунта.

Додаток для Windows 10

Зупинятися в зростанні Instagram явно не планує. Доказом тому ще одна підкорена платформа - Windows 10 Mobile. Версія для мобільної платформи від Microsoft підтримує ті ж можливості, що і додатки для Android і iOS.

У WebCanape стежать за нововведеннями перспективної соціальної майданчики Instagram і оперативно перетворюють з'являються можливості в маркетингові стратегії клієнтів. Якщо ви ще не зважилися просувати бізнес в Інстаграм, радимо зайнятися цим в 2017 році. Не упускайте можливість показати продукт 600 млн людей і підняти продажі.

Хочете замовити ефективну рекламу в Instagram? Зв'яжіться з нами по телефону: 8-800-200-94-60, доб. 321 або залиште запит на електронну пошту [email protected] .

Хочете замовити ефективну рекламу в Instagram?