Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Всі сервіси та послуги порталу держпослуг стали доступні на mos.ru

  1. Навіщо це зробили?
  2. чому mos.ru ?
  3. Як це працює?
  4. Що змінилося?
  5. Як зареєструватися і (або) увійти в особистий кабінет?
  6. Чи можна використовувати колишній сайт pgu.mos.ru ?
  7. Які послуги найбільш популярні?

Офіційний сайт Мера Москви інтегрував всі послуги та сервіси, які раніше надавав тільки портал міських послуг. Вони стали доступні на mos.ru з 26 жовтня. Тут можна в режимі онлайн прикріпитися до поліклініки, оплатити ЖКГ, записати дитину в школу і дитячий сад, перевірити електронний щоденник і багато іншого.

Навіщо це зробили?

Це зручно і зрозуміло. Mos.ru допоможе розібратися в отриманні всіх міських послуг, розповість про нововведення і навчить користуватися сервісами. Якщо виникли труднощі з отриманням будь-якої послуги, на порталі можна знайти покрокову інструкцію, ознайомитися з порадами, отримати додаткову інформацію.

чому mos.ru ?

Новий сайт, запущений в минулому році, з самого початку задумувався як навігатор по всім сферам життя столиці. Він створений заради того, щоб москвичі змогли дізнатися новини про місто, отримати пораду, скористатися сервісами і послугами на одному порталі.

При цьому mos.ru орієнтується на кінцевих користувачів і розмовляє з ними на зрозумілій мові. Так, в минулому році на порталі з'явився розділ «Радник», покликаний допомагати москвичам в різних життєвих ситуаціях. Зараз настав час зробити наступний крок: інтегрувати в mos.ru послуги і сервіси, які раніше надавалися лише на pgu.mos.ru .

Крім того, вже дано старт більш масштабного етапу - об'єднання на mos.ru всіх інших міських порталів. Раніше сервіси окремих відомств були розкидані по численности власних сайтів. Це ускладнювало життя городянам, але тепер такої проблеми не буде.

Всі ці зміни роблять міські сервіси та послуги більш доступними.

Всі ці зміни роблять міські сервіси та послуги більш доступними

Як це працює?

Все, що потрібно, - відкрити розділ «Послуги та сервіси». Тут є зручний каталог міських послуг і сервісів. По суті, він стане путівником для користувачів.

Наприклад, ви хочете записатися на прийом до лікаря і перевірити електронний щоденник. Відкрийте розділ «Послуги та сервіси», виберіть відповідну категорію і переходите в потрібний розділ. Для перевірки щоденника це категорія «Освіта», далі «Середня загальна», розділ «Надання інформації про поточну успішність студента» - «Електронний щоденник школяра». А для запису до лікаря: «Здоров'я», далі «Медична допомога», розділ «Запис на прийом до лікаря».

Для передачі показань лічильників і отримання єдиного платіжного документа виберіть категорію «Житло. ЖКП. Двір », розділ« ЖКП »-« Отримати і оплатити єдиний платіжний документ (ЄПС) »,« Прийом показань обліку води »або« Прийом і оплата електроенергії ». Для зручності користуються найбільшим попитом послуги і сервіси зібрані в окрему категорію.

У кожному з розділів можна знайти інтерактивні інструкції, які допоможуть зорієнтуватися в міських сервіси та послуги, дізнатися додаткову інформацію та поради. При необхідності слід звернутися в службу технічної підтримки.

Що змінилося?

Не варто переживати: необхідні вам послуги, які надавав портал держпослуг, не зникнуть і не загубляться. Їх можна знайти в каталозі.

Чи не буде потрібно і повторної або нової реєстрації. Особисті кабінети як фізичних, так і юридичних осіб збережуться, а логіни і паролі залишаться колишніми.

Особисті кабінети як фізичних, так і юридичних осіб збережуться, а логіни і паролі залишаться колишніми

Як зареєструватися і (або) увійти в особистий кабінет?

Після вибору потрібної послуги ви побачите дві кнопки - «Зареєструватися» і «Увійти», натиснувши на які, можна потрапити в систему.

Реєстрація користувача дозволяє отримати єдиний доступ до інформаційних ресурсів міста - порталам pgu.mos.ru , "Наше місто" , «Автокод» і «Московський паркінг» .

На порталі держпослуг зареєстровано вже понад 5,5 мільйона особистих кабінетів фізичних осіб і понад 12 тисяч кабінетів юридичних осіб. Кількість звернень за послугами і сервісами на портал склало більше 220 мільйонів.

Чи можна використовувати колишній сайт pgu.mos.ru ?

Можна до грудня, якщо вважаєте за потрібне. Після цієї дати навіть не доведеться міняти закладки в браузері або запам'ятовувати нову адресу порталу міських послуг: перехід на mos.ru буде автоматичним.

Ніяких змін ви не відчуєте або при використанні «держпослуги Москви».

Якщо виникнуть проблеми, можна звернутися в службу технічної підтримки за телефоном: 8 (495) 539-55-55 (цілодобово) або скористатися формою зворотного зв'язку.


Які послуги найбільш популярні?

Для вибору потрібної послуги або сервісу скористайтесь каталогом або пошуком. Вже понад 150 послуг в Москві надається в електронному вигляді.

Найбільш затребувані з них:

- використання електронного щоденника - понад 73 мільйонів звернень;

- передача показань приладів обліку води - 64 мільйони звернень;

- запис на прийом до лікаря - 20 мільйонів звернень;

- отримання єдиного платіжного документа (ЕПД) в електронному вигляді - 19,7 мільйона;

- прийом показань електролічильників - вісім мільйонів звернень;

- отримання інформації про відвідування та харчування в школах - 5,3 мільйона звернень;

- результати ДПА / Єдиний державний іспит - 3,5 мільйона звернень;

- реєстрація заяв до державних освітніх установ додаткової освіти дітей (гуртки) - 1,4 мільйона звернень;

- прийом заяв та зарахування до державних освітніх установ, що реалізують загальноосвітню програму дошкільної освіти (дитячі садки) - 518 тисяч звернень;

- прийом заяв на видачу соціальної карти учня - понад 175 тисяч звернень.

Навіщо це зробили?
Ru ?
Як це працює?
Що змінилося?
Як зареєструватися і (або) увійти в особистий кабінет?
Ru ?
Які послуги найбільш популярні?
Навіщо це зробили?
Ru ?
Як це працює?