Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Wix.com - як створити сайт на wix безкоштовно. покрокове керівництво

 1. вступ
 2. Чому Wix?
 3. Що вам знадобиться для початку
 4. Створюємо безкоштовно сайт на Wix
 5. Налаштування вашого Wix сайту
 6. зміна сторінок
 7. Додавання нових елементів
 8. Попередній демо сайту
 9. Публікація вашого сайту
 10. наступні кроки
 11. Заключне слово

Всім привіт пані та панове! Це знову Макс Метелев і сьогоднішній урок я присвячую темі - wix як створити сайт безкоштовно на даному конструкторі. Якщо ваш бюджет дуже сильно обмежений, то на wix.com ви можете без проблем створити сайт, який за якістю не буде відрізнити від студійних веб робіт.

Все розповім по кроках з поясненнями. Отже, біжіть на кухню, заварювати чай, беріть пряники, включайте голову і вперед до вивчення сайтобудування за допомогою Wix 🙂

вступ

Створення привабливих сайтів ніколи не було простим заняттям для новачка. Завдяки таким платформ як WordPressі Joomlaможно створити функціональні сайти, маючи невеликий досвід програмування.

Такі системи, як Wix - це ще один потужний крок вперед. Тут тебе візьмуть за руку і проведуть через всі стадії розробки веб ресурсу. Вам навіть не потрібно розуміти основи html , Щоб на виході отримати готовий працюючий проект.

Справедливо і зворотне, подібні конструктори і Вікс зокрема не дають всієї тієї гнучкості, яка є у відомих систем управління контентом. Ну а якщо вам іншого і не потрібно, то це рішення то, що вам реально необхідно. Що ж, приступимо до створення вашого першого сайту на платформі Wix.

Чому Wix?

Перш, ніж ми почнемо, давайте розглянемо кілька причин, чому варто вибрати саме цей конструктор:

 1. Понад 280 включених шаблонів для Вас. Вікс володіє великою кількістю добре зроблених дизайнерських макетів, які доступні для вас. Ви можете вибрати їх з рубрикатора, виходячи з тематики вашого майбутнього проекту. Навіть якщо ви не дизайнер, то зможете зробити воістину привабливий сайт.
 2. Інтерфейс drag & drop. Вам не потрібно володіти знаннями в програмуванні. Берете елементи і перетаскуєте їх, будуючи по цеглинці свій сайт.
 3. якісна служба підтримки . Що можете бути простіше, ніж отримати якісну відповідь на технічне питання в будь-який час доби. Кожен елемент має має свою кнопку підтримки, так що вам не доведеться самостійно шукати в базі потрібний топік з питанням.
 4. Веб хостинг не потрібно. Wix вже поставляється з надійним хостингом, так що вам не доведеться окремо його купувати. До речі, рекомендую ознайомитися зі статтею - 7 причин, за якими вам слід змінити хостинг .
 5. Основний сайт безкоштовно! Вам не потрібно витрачати гроші, щоб спробувати Wix. Хоча ми настійно рекомендуємо Вам використовувати ваш власний домен в назві, так як це виглядає більш професійно (пізніше ми скажемо чому).

Що вам знадобиться для початку

Список того, що вам потрібно дійсно дуже простий, він навіть менше, ніж в більшості підручників по сайтобудівництва.

 • Кредитна карта або електронні засоби (Webmoney та інші системи) для платних послуг;
 • Будь-який веб браузер на ваш вибір (краще Google Chromeілі Mozilla FireFox).
 • Матеріали для заповнення сайту - текст і медіафайли (Зображення, графіки, таблиці , Відео та інше)
 • Трохи терпіння, поки ви знайомитеся з основами.

Створюємо безкоштовно сайт на Wix

 1. Відвідайте веб сайт натиснувши на [urlspan] цю [/ Urlspan] посилання, головна сторінка сервісу відкриється в новому вікні або вкладці, так щоб вам зручно було вивчати матеріал уроку.
 2. Натисніть на велику жовту кнопку Start Your Website

Натисніть на велику жовту кнопку Start Your Website

 1. Заповніть основні поля для реєстрації, як показано в віконці нижче. Ви можете зареєструвати вказавши акаунти в Google або Facebook.

Ви можете зареєструвати вказавши акаунти в Google або Facebook

 1. Потім ви потрапите у вікно вибору категорій, де ви можете вибрати тип майбутнього сайту. Це істотно знизить вибірку шаблонів, якщо ви хочете побачити більше тим, то натискайте на посилання «alltemplates».

Це істотно знизить вибірку шаблонів, якщо ви хочете побачити більше тим, то натискайте на посилання «alltemplates»

 1. Для цілей даного уроку ми створимо сайт вигаданої компанії по догляду за садом. Проте, ви маєте право відійти від цього правила і відразу створювати те, що ближче для вашого бізнесу. Ключові поняття залишаються все ті ж, коли мова заходить про налаштування сайту.

Для наших цілей ми беремо категорію «Бізнес і послуги» (Business and Services) і «Дім і Сад» (Home And Gardern), перш ніж натиснути на велику кнопку Go (Далі).

 1. Далі ми переходимо на іншу сторінку, де зможемо вибрати потрібний макет. До моменту написання статті, секція «Дім і Сад» охоплювала 6 сторінок. Для нашої практики ми виберемо адаптивний (мобільно оптимізований) варіант шаблону Landscape Gardener і потім натиснемо на кнопку «Редагувати» Edit, щоб приступити до налаштування.

Для нашої практики ми виберемо адаптивний (мобільно оптимізований) варіант шаблону Landscape Gardener і потім натиснемо на кнопку «Редагувати» Edit, щоб приступити до налаштування

Налаштування вашого Wix сайту

При натисканні на кнопку Редагування Edit, ви побачите короткий навчальне відео, в якому висвітлені базові поняття нашого конструктора. Буде здорово, якщо ви його перегляньте.

Буде здорово, якщо ви його перегляньте

Продовжимо роботу. По-перше, ми зробимо з вами невелику роботу над елементами дизайну на сайті. Як випливає з відео уроку, які ви напевно переглянули, там немає необхідності вибирати точні кольори, шрифти і зображення. Нам головне, щоб ви усвідомили основні поняття.

 • Натисніть на значок «Дизайн» в лівому верхньому кутку екрану. Там ви зможете встановити фон сайту , Колірні схеми і шрифти .
 • Просто зробивши кілька налаштувань для фону, кольорів і шрифтів, ми суттєво можемо змінити зовнішній вигляд сайту. Просто подивіться приклад до і після:

ДО

ПІСЛЯ

Ви встигли помітити, що основні шари не займані, колірна гамма дуже різна і вибрані шрифти мають дуже химерне накреслення.

 • Далі ми трохи пограємо з порожнім контентом. По суті, коли ви використовуєте Wix, ви можете легко змінити його зміст. По-друге, ми будемо міняти зображення в слайдері і позбудемося лійки на зображенні.

Натиснувши на зображення ми викличемо діалогове меню, показане нижче. Звідти ми виберемо «Organize Image» (метод Зображення)

 • У наступному вікні ми можемо змінити порядок зображень, видалення їх з слайд-шоу і додавати нові. Нові зображення можуть бути як власні, так і з готової бібліотеки Wix.

Нові зображення можуть бути як власні, так і з готової бібліотеки Wix

Заради нашого прикладу, ми видалили лійку і вставили картинку саду в самий верх списку. Ми також додали гарбуз.

 • Тепер трохи змінимо наше зміст. Як і раніше, клікніть на те, що ви хочете змінити - це просто, використовуючи текстовий процесор. На малюнку нижче ми змінили основний текст, заголовок, а також додали телефон.

На малюнку нижче ми змінили основний текст, заголовок, а також додали телефон

зміна сторінок

Тепер настав час для редагування самих сторінок - ви можете додавати свої або видаляти з наявного списку.

Для цього натискаємо на меню «Сторінки» в правому верхньому кутку. Ось, що побачите нижче:

Ось, що побачите нижче:

Порядок сторінок можна легко міняти просто перетягуючи їх. Також там є кнопка «Додати сторінку» (Add Page), що розташовується нижче для додавання підлеглих у міру необхідності.

На скріншоті, ми видалили сторінку Галерея, додали - Прайс Лист і виконали їх сортування. Те, як ви зробите, залежить виключно від Вас.

Якщо у вас вже є структура сторінок, яка вам подобається, ви можете натиснути на них і відкрити в редакторі Wix і змінити зміст, на ваш смак.

Додавання нових елементів

Wix пропонує величезну кількість найрізноманітнішого функціоналу. Ви також можете перетягнути нові елементи на ваш сайт за допомогою меню «Додати», як показано нижче:

Тепер додамо соціальну функціональність нашому демо-сайту. Додамо соціальні кнопки Facebook Like (В підменю «Social») і Skype кнопку (в розділі Apps).

В обох випадках процедура однакова. Натисніть на опцію і перенесіть їх в ту частину сторінці, де ви хочете ці кнопки бачити. Вони будуть збудовані в лінію з іншими елементами на сторінці.

Після того, як ви розмістили всі функції, ви можете натиснути на них і отримати доступ в меню налаштувань. Скріншот нижче показує настройки для кнопки Like Фейсбук.

На скріншоті нижче, ви можете побачити наші додані функції:

Попередній демо сайту

У будь-який момент в процес проектування вашого ресурсу, ви завжди можете переглянути всі зміни в браузері, так що ви все зможете перевірити і перевірити ще раз, як саме це буде виглядати до опублікування.

Щоб зробити це просто натисніть на кнопку «Preview» в правому верхньому кутку редактора Wix. Нижче скрін:

Нижче скрін:

Натисніть на «Back to Editor» (Повернутися в редактор), щоб внести додаткові зміни.

Публікація вашого сайту

Зараз ви вже досить знайомі з конструктором сайтів Wix, щоб редагувати вміст і керувати дизайном блоків. Ну а самий час розмістити ваш готовий проект в інтернеті. Натискаєте кнопку «Опублікувати» ( «Publish»). Ви побачите наступне вікно:

Все що вам потрібно зараз це придумати гарне і запам'ятовується доменне ім'я для сайту . У нашому досвіді назва проекту дали відповідне (gardening) і натиснули на кнопку «Зберегти» (Save Now).

Після того, як ви підтвердите, що готові викласти сайт на загальний огляд в Мережу, він відразу ж стане доступний по УРЛу, показаному в віконці.

Якщо ви хочете, щоб ваш проект користувачі сприймали серйозно, то домен з приставкою wix вам не дуже підійде. Також крім згадки домену в адресі сайту, буде показуватися реклама сервісу. Ну це, м'яко скажемо, не зовсім престижно.

Як тільки ви розмістили сайт, ви помітите наступне вікно, яке дасть вам шанс зареєструвати самостійне ім'я для сайту.

Як тільки ви розмістили сайт, ви помітите наступне вікно, яке дасть вам шанс зареєструвати самостійне ім'я для сайту

Натискаєте на кнопку Upgrade Now (Оновити зараз) і після цього вам стануть доступні тарифні плани. Рекомендуємо вибрати або Combo або Unlimited (Безлімітний), або початковий Connect Domain (Підключити домен), який дозволяє вибрати вам вільне доменне ім'я, але як і раніше відкручувати рекламу сервісу Wix.

Вибирайте план виходячи з ваших вимог, дотримуйтесь інструкцій для внесення платіжних реквізитів, а також підключити недавно налаштований сайт.

наступні кроки

Можна вас привітати! Тепер у вас є власний сайт і домен. Зараз ви можете почати рекламувати проект в мережі, щоб залучати нових клієнтів і відвідувачів. Вибравши мобільну версію, ви помітите, що сайт прекрасно адаптується під всі дозволи екранів на телефонах і планшетах.

Є кілька речей, які ми рекомендуємо вам зробити:

 • Постійно розвивайте свій сайт.

Успішні сайти ніколи не зупиняються і постійно додають свіжий контент - зображення, графіку, відео, статті і так далі. Таким чином, ви будете триматися в ТОПі.

 • Експериментуйте в дизайні

Робоча група дизайнерів не зупиняється на досягнутому і постійно додає нові поліпшення в дизайні. Грайте з колірними схемами, дизайном. Будьте яскравіше і помітніше, але не перестарайтеся. Не перетворюйте сайт в «вирви око» для користувача.

Після отримання робочого сайту, саме час підключити пошту, яка використовує фреймворк Google Apps. Щоб підключити ящик переходите в «Мій аккаунт» (My Account) - Mailboxes (ящики). Вам знадобиться план, який включає в себе свій власний домен.

 • Подумайте про SEO

Переконайтеся, що ви налаштували параметри SEO для вашого сайту. Ви знайдете їх в редакторі WIX, як показано на скріншоті нижче. Це три мета поля - title , Description (опис) і ключові слова (keywords).

Заключне слово

А зараз ми сподіваємося, що ви по достоїнству оцінили всі простоту і міць цієї платформи з розробки інтернет сайтів, навіть не дивлячись на відсутність знань у веб програмуванні.

Я щиро бажаю вам успіхів. Якщо ви ще сумніваєтеся, то я розвію ваші сумніви. Реєструйтеся прямо зараз, щоб створити інтернет магазин безкоштовно .

Чому Wix?