Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

WordPress або Joomla що краще вибрати для сайту?

 1. 1 Оптимізація для пошукових систем
 2. аналізуємо пошук
 3. Під капотом cms
 4. Плагін Yoast SEO
 5. Отже, підсумуємо:
 6. 2 Шаблони для сайтів WordPress і Joomla
 7. Разом ми маємо:
 8. 3 Модулі для сайтів WordPress і Joomla
 9. Разом:
 10. Отже, WordPress або Joomla що краще
 11. На завершення

Зміст статті

Коли стає питання, що використовувати при розробці сучасного сайту WordPress або Joomla, я думаю насамперед про головних ключових параметрах, які необхідно враховувати при плануванні нового сайту. Насправді їх більше, але всі вони випливають з трьох основних:

 1. оптимізація для пошукових систем;
 2. наявність хороших сучасних шаблонів;
 3. розширюваність функціоналу за допомогою плагінів.

Ці параметри ми і розберемо в цьому огляді. Дізнаємося, хто краще seo оптимізований Вордпресс або Джумла, хто має більше якісних шаблонів-тим і плагінів. Почнемо прямо зараз з пункту №1.

Дізнайтеся на чому краще створювати інтернет-магазин ➠

1 Оптимізація для пошукових систем

Чому починаю саме з цього пункту? Тому що пошукові системи, це, що називається перші руки, куди сайт потрапить насамперед. Тільки після, умовно кажучи, зважування, сайт буде доступний кінцевому користувачеві. У цьому сенсі логічним видається почати з параметрів SEO.

Вам може бути цікаво дізнатися: як писати 100% seo тексти

аналізуємо пошук

Давайте ми з вами зробимо те, що може повторити кожен - перевіримо що показує пошук. Набираємо конкурентний запит « seo оптимізація «. Чому саме цей запит? Дізнаємося у перших, які сайти потрапляють в топ 10 і на який cms працюють, по-друге, які цмс використовують самі сео оптимізаторів - бо це їх запит. Виявляємо що обидві системи потрапляють в на першу сторінку, і то, що сеошникі скажімо так - чи не гурмани, а такі ж смертні як і ми. Однак, з 10 сайтів випадає приблизно 3-4 сайту на WordPress і 1-2 Joomla.

Читайте: про важливість seo аудиту в просуванні сайтів

Щоб залишатися об'єктивними ми не станемо використовувати цей показник як аргумент порівняння, будемо вважати що сайтів на Вордпресс набагато більше в інтернеті, тому такий розклад.

Див. (Як дізнатися CMS сайту? Дивіться інструкцію в кінці статті.)

Що ще можна зрозуміти з даного аналізу? В принципі, при грамотній роботі з сайтом, при достатньому досвіді роботи з цими cms, обидві системи отримують однакові шанси на успіх від пошукових систем. Хоча існує в рунеті думку що безкоштовні cms нібито забракувала пошукова система. Несподівано правда, але ми зараз і один з міфів зруйнували.

Дізнайтеся як оживити застарілий сайт

І все таки, чи є переваги у одній з систем з точки зору SEO, або вони залишаються на рівних? Моя відповідь: є, і він, не на поверхні, а криється вже в налаштуваннях самих систем.

Під капотом cms

Коли я аналізую WordPress і Joomla з точки зору сео, я знаходжу що Вордпресс все ж має переваги по параметрам seo оптимізації . Чому? Загалом, це і більшу кількість seo плагінів, їх русифікація, зручність використання, обсяг налаштувань і флагман - Yoast SEO .

Увага! Плагін Yoast SEO доступний в двох варіантах для використання: безкоштовному і платному.

Плагін Yoast SEO

Плагін Yoast SEO настільки універсальний, що зачіпає всі параметри оптимізації сайту . Він оптимізує весь сайт в цілому і окремо кожну сторінку з її контентом. Адміністратор - бачить загальну картину параметрів seo, контент менеджер або копірайтер - бачить відразу seo своєї статті. Це дуже зручно. Вам не потрібно вдаватися навіть до аналізу сторонніми програмами - всі параметри під контролем в одному місці!

Крім універсальності, зручності використання, простоти, цей плагін ще й російською мовою. Більш того, на каналі youtube , Ви знайдете багато докладних оглядів по налаштуванню і використанню цього плагіна як від російських користувачів, так і зарубіжних.

У Joomla такого плагіна немає. Є кілька різних незалежних плагінів, які налаштовують окремі параметри seo (не всі параметри). Необхідна їх використання може призвести до надлишку встановлюються плагінів і можливих конфліктів. Навіть якщо почати їх використовувати, з'являється нова проблема - вони не російською мовою. Вважаю відсутність одного універсального seo плагіна мінусом для Joomla - адже ми не шукаємо важких шляхів. Звичайно, можна встановити кілька плагінів, русифікувати їх, але не всі це можуть робити, і на все це потрібен час.

Отже, підсумуємо:

Ми з'ясували що явних переваг перед пошуковими системами у WordPress і Joomla немає. Обидві CMS потрапляють в топ 10 пошуку - АЛЕ:

2 Шаблони для сайтів WordPress і Joomla

Що стосується шаблонів, як платних, так і безкоштовних, їх досить багато як для WordPress , Так і для Joomla. На вигляд вони однаково сучасні, адаптивні під всі мобільні пристрої і візуально не поступаються один одному, але під капотом є відмінності. Подивимося, що там.

Вам може бути цікаво: Як вибирати кращі теми WordPress

Шаблони WordPress набагато гнучкіше і універсальніше. Чого вартий один Visual Composer - плагін-конструктор сторінок з Frontend і Backend редактором, який йде в комплекті з кожною темою. Практично ви отримуєте не тільки готовий шаблон WordPress, але і разом дуже гнучкий конструктор шаблонів. За допомогою цього плагіна можна моделювати будь-які дизайни сайту, без знання коду, просто перетягуючи елементи-блоки за допомогою миші!

Читайте про преміум шаблон Publisher

Крім цього, в більшість тем Вордпресс впроваджена мікророзмітки Schema.org і Open Graph , Яка прискорює seo оптимізацію сайту. У Joomla немає вбудованого візуального редактора. Є обмеження за кількістю вбудованих плагінів йдуть разом з темою. У багатьох темах відсутня мікророзмітки.

Разом ми маємо:

WordPress або Joomla що краще

3 Модулі для сайтів WordPress і Joomla

Що стосується наявності плагінів і розширень, то їх достатньо з того чи іншого боку. Практично немає труднощів в реалізації будь-якого функціоналу в рамках цих CMS. Будь то форм зворотного зв'язку , Або різних калькуляторів розрахунку вартості, таблиць .

Звичайно, плагінів для WordPress значно більше, їх вибір величезний і обумовлений споживчим ринком, популярністю самої системи. Всі новинки в області веб розробки, новації, технології, раніше з'являються у WP, на тлі щільної конкурентного середовища. Модулі швидше тестуються і якість їх значно вище, виходять регулярні оновлення.

Приклад 1. Нещодавно у пошуку Яндекс з'явився сервіс Турбо сторінки, для впровадження цієї технології, вже є розширення WordPress і відео урок від Яндекса .

Приклад 2. Або візьмемо Google. Активне впровадження їх технології прогресив веб апп ( Progressive Web Apps ) Не оминуло WP. сучасні сайти на цій системі вже активно її використовують.

Разом:

Плагінів і розширень, для реалізації і розширення базового функціоналу досить і у Joomla, і у WordPress. Плагінів для Вордпресс все ж більше і частіше виходять новинки. Всі нові технології раніше впроваджуються в Вордпресс!

Отже, WordPress або Joomla що краще

Відповідь цілком очевидна. Як я сказав раніше, при рівних умовах забігу, при рівній зовнішньої візуальної однаковості, при детальному розгляді, WordPress виявляється переможцем. Така перемога не випадкова.

Частка популярності cms в світі:

 • 1-е місце: WordPress. Частка ринку: 58,8%
 • 2-е місце: CMS Joomla. Частка ринку: 6,5%
 • 3-е місце: CMS Drupal. Частка ринку: 4,8%

На завершення

У цьому огляді я намагався бути об'єктивним і сподіваюся у мене це вийшло, якщо я відповів на ваше запитання: WordPress або Joomla.

додатково
Як дізнатися CMS сайту? C допомогою браузера Google Chrome і його розширення Wappalyzer , До речі, якщо ви користуєтеся іншим браузером, наприклад, Mozilla Firefox то розширення Wappalyzer є і для нього . Встановлюєте Wappalyzer в браузер, заходите на сайт, Wappalyzer показує вам CMS сайту.

Чому WordPress краще читайте в огляді

Якщо Ви згодні або не згодні з вмістом даного матеріалу, просимо Вас залишити свій відгук або проголосувати.

Залишилися питання? Задайте його зручним для вас способом:

Наші контакти:

+7 (925) 370-97-50

+7 (968) 453-66-17

[email protected]

Зробимо разом кращим інтернет!

Чому саме цей запит?
Як дізнатися CMS сайту?
Що ще можна зрозуміти з даного аналізу?
Чому?
Залишилися питання?