Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

WordPress проти Drupal: що ми повинні використовувати?

  1. Простота використання
  2. Параметри налаштування
  3. Вартість
  4. Безпека
  5. Випуск розміру
  6. Яким Google віддає перевагу?
  7. Кілька авторів
  8. Хто використовує кожну систему?
  9. І переможець…

Випущені лише через пару років, WordPress і Drupal є великими гравцями на ринку CMS, але WordPress набув набагато більшої популярності за останні роки. Його користувальницька база майже в 10 разів більша, ніж у Drupal - але це в 10 разів краще?

Як і в будь-яких технологічних дебатах, кожна сторона має своїх вірних послідовників. Як адвокат WordPress, ви будете раді дізнатися, що я зробив своє дослідження з обох сторін і буду представляти аргумент для кожного тут.

Відповідь у дискусії WordPress проти Drupal дійсно зводиться до рівня майстерності. І коротко: Друпал має більше можливостей, які є блискучими, якщо ви знаєте, як їх використовувати, але марно і заплутано, якщо ви цього не зробите.

Давайте підемо в деталі.

Простота використання

Вирішальним чинником, на якому вибирати, може бути те, наскільки легко його використовувати. Якщо ви знаєте, що у вас є обмежені знання щодо розробки веб-сайтів, і вам потрібно негайно впоратися з вашою CMS, просто не варто вибирати Drupal. Його задній кінець є набагато складнішим, ніж WordPress. За допомогою WordPress можна запустити блог за кілька хвилин за допомогою редактора WYSIWYG.

Ще однією перевагою WordPress є блискуча спільнота, яка допоможе вам з запитами. Такі пристрасні люди хочуть давати іншим поради, виходячи з власного досвіду, який чудово підходить для того, щоб дізнатися, як зробити ваш сайт кращим. У Drupal теж є спільнота, і вона не є маленькою; це просто менше, ніж у WordPress.

Коли мова йде про оновлення - які WordPress робить кожні 3-4 місяці - WordPress робить це без проблем, без необхідності турбуватися про річ. Оновлення Drupal не включають код. Знову ж таки, вам знадобляться знання розробників для цього. Деякі оновлення вимагають повної реконструкції.

Якщо редагувати на ходу, WordPress має блискуче мобільне додаток, яке дозволяє писати, редагувати та публікувати статті так просто, як якщо б ви були на своєму ноутбуці або ПК. Інтерфейс Drupal реагує, тому він також дуже простий у використанні; він просто не має програми.

Параметри налаштування

Найпростіший спосіб налаштувати веб-сайт - це теми та плагіни. Додавання цих даних призводить до того, що це чисте полотно, яке відповідає вашим індивідуальним потребам. WordPress є переможцем тут, так як він має майже 37 000 плагінів і різноманітні безкоштовні та преміальні теми. Преміальні теми дозволяють змінювати практично всі аспекти веб-сайту, роблячи це дуже настроюваним варіантом.

Причина, чому існує так багато плагінів, полягає в тому, що величезне співтовариство розробників з відкритим кодом розробило їх для своїх друзів-друзів. Саме ці плагіни роблять WordPress таким гнучким. Ви можете використовувати WordPress, якщо ви хочете запустити простий блог, мати портфель для обміну, продемонструвати свій бізнес або розмістити магазин електронної комерції.

Drupal пропонує цю гнучкість на типах сторінок без необхідності використання плагінів. Однак, якщо ви хочете зручно використовувати плагін, Drupal використовує модулі замість плагінів, а хороші - не безкоштовно. Крім того, доступні обмежені теми, тому вам доведеться шукати дизайнера, щоб допомогти вам перетворити ваш сайт на щось досить.

Розробник може створити щось унікальне і багате на дані через Drupal, тоді як завжди є можливість, що ваш сайт може виглядати як ваш сусід (або конкурент), якщо ви виберете вільну тему з WordPress. Це може бути легкий шлях - він настроюється, але чи достатньо?

Вартість

Розробники Drupal менш легкі, ніж розробники WordPress, і тому можуть стягувати набагато більше. Їм довелося пройти через круту криву навчання, щоб дізнатися про Drupal, і вони будуть шукати окупність. І пам'ятайте, ви, швидше за все, доведеться розщедритися за цей рахунок, якщо ви не є технічним персонажем і зможете створити свій власний веб-сайт.

Вони обидва вільні для завантаження, але преміальні плагіни та теми для Drupal коштують набагато більше, ніж WordPress, тоді як на ринку WordPress є багато безкоштовних опцій.

Пам'ятайте, що якщо ваш веб-сайт зростає, вам знадобляться значні ресурси сервера, щоб утримувати його, якщо використовуєте WordPress.

Безпека

Друпал виграє цей раунд. Багато плагінів WordPress можуть мати уразливості та бути легко зламаними, особливо якщо власник веб-сайту не оновлюється до останньої версії або плагін старіє. Або просто, хакери орієнтуються на WordPress, тому що він настільки популярний. Однак існує парадоксальне рішення: встановіть плагіни сторонніх виробників, які підвищують вашу безпеку.

Drupal має рівень безпеки на рівні підприємства і надає поглиблені звіти про безпеку, отже, чому ви знайдете уряди, які його використовують.

Випуск розміру

Друпал може підтримувати будь-що від статичного сайту на одну сторінку до того, що має тисячі сторінок і тисячі читачів, що читають ці сторінки одночасно.

Як WordPress спочатку був розроблений як платформа для блогів, його здатність обробляти дійсно великі обсяги контенту зазнала впливу і може створити більш повільний досвід.

Яким Google віддає перевагу?

Пошукова оптимізація не є специфічною для платформи, але є кілька трюків, які роблять її кращою, ніж інша. Обидва мають вбудований SEO. Було сказано, що Drupal був побудований спеціально для того, щоб бути дружньою до пошукової системи, але WordPress має безліч плагінів, які можуть покращити це.

Сторінки Drupal швидше завантажуються за рахунок функцій кешування за замовчуванням, а пошукові системи надають перевагу швидшим веб-сайтам. Drupal також може обробляти великі обсяги контенту. Великий обсяг корисного контенту важливий для SEO.

Одна велика різниця між ними полягає в тому, як вони обробляють мобільні сайти. Багато мобільних тем Друпала працюють краще піддомену, що створює два окремі URL-адреси для індексування в пошукових системах, тобто www.yourdomain.com і www.m.yourdomain.com. WordPress не має цієї проблеми, оскільки більшість її тем є мобільними.

Кілька авторів

Якщо ваш веб-сайт буде використовуватися як платформа видавництва, і вам потрібна можливість дозволити декільком авторам увійти, створити профіль і публікувати статті, то WordPress краще для цього.

Існують різні типи запропонованих авторів: з підписки, де ви можете просто переглянути вміст, редактору, який може редагувати іншу роботу. Звичайно, є також адміністратори, які керують сайтом. Як адміністратор, ви також можете редагувати можливості кожного з користувачів і створювати нові ролі, роблячи WordPress неймовірно гнучкою в цій області. Ви також можете додавати ролі в Drupal, але вже встановлено менше стандартних ролей.

Drupal поставляється з базовим рішенням для перегляду, тому кілька авторів можуть працювати над статтею одночасно і переглядати відстежені зміни. Для цього WordPress потребує плагінів, але є багато компетентних версій.

Хто використовує кожну систему?

Drupal може похвалитися The White House і The Economist як користувачів, а WordPress - The New York Times і CNN. Враховуючи різноманітні переваги, які вже обговорювалися, WordPress є очевидним вибором для творчих веб-сайтів і публікації вмісту, а Drupal добре для тих, кому потрібен стабільний і масштабований веб-сайт, не надаючи пріоритету естетиці.

Загалом, розробники звертаються до Drupal, оскільки це потужний і гнучкий, тому вони можуть працювати над своєю магією і створювати свої власні рішення. Блогери та малі підприємства, які не володіють знаннями або часом і хочуть щось дійсно просте у використанні, виберуть для WordPress.

Можливо, саме з цієї причини - більша частка блогерів і малих підприємств над розробниками і ті, хто платить розробникам - що WordPress має набагато більше завантажень, ніж Drupal.

І переможець…

Я залишу до вас остаточне рішення, тому що вам потрібно розглянути те, для чого ви використовуєте свій сайт і де ви вважаєте, що будете в майбутньому.

Наприклад, якщо ви творче агентство, ви хочете проектувати свої унікальні проекти, тому Drupal може бути вашим вибором. Друпал знову входить у вершину, якщо ви зберігаєте багато даних для вашої компанії або клієнтів, оскільки безпека буде головним пріоритетом. І якщо SEO є частиною вашої маркетингової стратегії, Drupal буде працювати найкраще через його здатність обробляти велику кількість контенту і забезпечувати швидке завантаження сторінки.

Якщо ви хочете створити багатоавтоматичну публікаційну платформу, вам буде краще працювати з WordPress. Просто переконайтеся, що ви оцінили, наскільки великим стане ваш сайт, оскільки Drupal може краще обробляти великі сайти. Можна перейти пізніше, як тільки ви виросли, але це, очевидно, простіше не робити.

Головний фактор - і він великий - це простота використання. Якщо у вас немає досвіду, щоб розробити свій власний веб-сайт, або у вас немає часу або грошей, щоб заплатити комусь іншому, WordPress є варіантом для вас. Ви можете в основному ігнорувати додаткові можливості Drupal!

Друпал був розроблений з урахуванням розробників, тому можливості дизайну нескінченні. Розробники активно заохочуються придумати власні рішення. Але цей дружній для розробника аспект лякає для мирянина, і тому водночас це сила і слабкість.

Ви мали досвід роботи з WordPress і Drupal і згодні з порівнянням? Чи вважаєте Ви перехід між ними? Дозвольте мені знати в коментарях нижче!

Зображення ескіза статей за допомогою retrorocket / shutterstock.com | Спочатку на сайті ElegantThemes

Слідкуйте за нами, як і ми:

Його користувальницька база майже в 10 разів більша, ніж у Drupal - але це в 10 разів краще?
Це може бути легкий шлях - він настроюється, але чи достатньо?
Яким Google віддає перевагу?
Хто використовує кожну систему?
Ви мали досвід роботи з WordPress і Drupal і згодні з порівнянням?
Чи вважаєте Ви перехід між ними?