Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

WordPress SEO by Yoast • Повне керівництво

 1. Встановіть WordPress SEO за допомогою Yoast
 2. загальний
 3. загальний
 4. Ваша інформація
 5. Інструменти для веб-майстрів
 6. безпеку
 7. Назви та мета
 8. загальний
 9. будинки
 10. типи контенту
 11. повідомлень
 12. сторінки
 13. засоби масової інформації
 14. таксономії
 15. категорія
 16. теги
 17. Інші (наприклад, категорії портфелів тощо)
 18. архів
 19. Авторський архів
 20. Дата архівів
 21. спеціальні сторінки
 22. інший
 23. соціального
 24. facebook
 25. щебет
 26. Google+
 27. Мапа сайту XML
 28. просунутий
 29. хліб Крихітка
 30. Постійні посилання
 31. Очистити <head>
 32. RSS
 33. розширення
 34. SEO Мета вікна WordPress
 35. загальний
 36. Побічний аналіз
 37. просунутий
 38. соціального
 39. Це було все

Плагін, який переходить знову і знову на всі мої сайти WordPress  Yoasts WordPress SEO  плагін

Плагін, який переходить знову і знову на всі мої сайти WordPress Yoasts WordPress SEO плагін.

Чому це?

Тому що, на мій погляд - і багато інших - це просто кращий SEO плагін для WordPress. Є тільки набагато більше варіантів з цим плагіном для, наприклад, все в одному SEO Pack. І тому я завжди рекомендую використовувати цей плагін на своєму сайті.

Але багато можливостей також можуть стати бар'єром для багатьох початківців. Тому я вирішив написати цей кінцевий посібник, який прийде навколо всіх можливостей з плагіном Yoast. Тому що насправді не так складно створити. Отже, зробіть самі (і ваш веб-сайт) службою, щоб пройти через цей посібник і виконати його на вашому веб-сайті.

Там буде невеликий опис різних варіантів, а потім мої рекомендації. Слід сказати, що немає остаточної відповіді на те, що перевірити і не перевірити . Тому нижче наводяться тільки мої поради, а тому інші можуть легко не погодитися .

Довідник став дуже довгим, так що якщо ви не поспішаєте прочитати весь посібник, я зробив слайд-шоу, нижче якого значно швидше переглянеться.

Насолоджуйтесь.

Встановіть WordPress SEO за допомогою Yoast

Перше, що потрібно зробити, це звичайно встановити плагін за допомогою Plugins> Add New> Search for "WordPress SEO"> Install Now.

Потім просто активуйте його.

Нова панель під назвою SEO з'явиться у вашій лівій панелі, яка має різні підкатегорії (наприклад, панель керування, заголовки та метаси та ін.) - див.

Ми переходимо до всіх цих підкатегорій (за винятком розширень , які є лише категорією, де можна придбати розширення Yoast). Тому є певні моменти, які ви відчуваєте, що ви вже контролюєте; Потім пропустіть їх і рухайтеся далі. Спочатку буде багато основних речей, які будуть мати контроль над більш досвідченим користувачем WordPress. Потім пропустіть його і перейдіть до трохи більш просунутого.

загальний

Загалом, існують такі вкладки:

загальний

У контрольній панелі General ви маєте можливість отримати екскурсію, якщо відчуєте потребу. Крім того, можна також переглянути останні зміни або відновити налаштування за замовчуванням.

Ваша інформація

Google часто відображатиме ваше ім'я в кінці тегів заголовків у результатах пошуку, якщо для цього є місце. Якщо ви хочете, щоб Google відображав інше ім'я, його можна написати тут. Якщо ви не бажаєте змінювати його на інше ім'я, залиште поле пустим.

За компанією або ім'ям ви маєте можливість додати інформацію Графік знань Google , Залежно від того, чи ваш веб-сайт призначений для компанії або тільки для вас як особистості, або виберіть компанію або ім'я . Потім заповніть необхідні поля.

Однак, слід сказати, що навіть якщо ви додасте цю інформацію, це далеко не вірогідно, що воно з'явиться в результатах пошуку Google.

Інструменти для веб-майстрів

Для інструментів для веб-майстрів ви маєте можливість перевірити свої інструменти для веб-майстрів. Я сам використовую консоль пошуку Google і можу лише рекомендувати іншим користуватися нею. Я навіть не використовую Інструменти для веб-майстрів Bings, Alexa, Pinterest або Інструменти для веб-майстрів Яндекс, але якщо ви це зробите, ви також можете перевірити їх, додавши мета-код у поле.

безпеку

Тут ви маєте можливість заборонити користувачам, які мають роль автора або учасника, що мають доступ до трохи більш просунутих частин SEO, таких як перенаправлення, деіндексація сторінок тощо. Необхідність перевірки залежить від того, чи довіряєте ви користувачам роль автора / учасника . Я сам це перевірив, можливо. Відвідувачам-блогерам не потрібно мати можливість редагувати ці налаштування.

Назви та мета

Потім ми прийшли до трохи більш захоплюючого, що насправді впливає на SEO на вашому сайті. У Titles & Meta є такі вкладки:

загальний

Загалом, у вас є можливість примусово переписувати назви. Цей параметр слід використовувати, якщо теги заголовків не змінюються після того, як ви змінили їх у вікні Meta ваших сторінок / повідомлень. Якщо ви не впевнені, що вони це зробили, просто перевірте його на заставу. З цим нічого не відбувається.

Під час виконання дозволу ви маєте можливість змінити розділювач заголовка, якщо, наприклад, ви використовуєте ім'я вашого сайту в кінці тегів заголовків. Наприклад, роздільник заголовок за назвою тега: "Блог про партнерську діяльність, SEO та WordPress" буде "•".

будинки

Чи потрібно це, залежить від налаштувань у меню Налаштування> Читання. Якщо ви на "Frontpage шоу" встановити його на "Ваші останні повідомлення", ви повинні тут під Frontpage написати тег заголовка і мета опис, а потім він буде виглядати наступним чином.

Якщо ви встановили "Відображення на головній сторінці" до "Статична сторінка (виберіть нижче)" і встановіть сторінку як головну сторінку - тоді вам не потрібно писати теги титульної сторінки та мета-опис тут, а на цій поточній сторінці Мета-вікно. Потім вкладка Front Page буде виглядати як на малюнку нижче.

Ви не знаєте, що таке мета-вікно, потім натисніть посилання "редагування самої головної сторінки". Потім ви можете редагувати теги заголовків і мета опис у нижній частині сторінки під текстовим полем WordPress SEO (ви можете дізнатися більше про: SEO Мета вікна WordPress ).

Потім ви можете редагувати теги заголовків і мета опис у нижній частині сторінки під текстовим полем WordPress SEO (ви можете дізнатися більше про:  SEO Мета вікна WordPress  )

типи контенту

Під типом вмісту ви можете змінити параметри SEO для ваших публікацій, сторінок, медіа та можливо. інші спеціальні сторінки, такі як Портфоліо тощо (залежить від вашої теми).

повідомлень

За повідомленням ви маєте можливість створювати теги, щоб, наприклад, тег заголовка автоматично створювався з заголовка повідомлення. Тобто Якщо у вас є стаття під назвою "Мої 5 кращих рецептів для рисового пудингу", то ваш тег заголовка буде також "Мої 5 кращих рецептів для рисового пудингу", що є відмінним рішенням у багатьох випадках. Для цього введіть %% title %% поруч із шаблоном заголовка . Ви можете, звичайно, завжди перезаписати тег заголовка через Word Box SEO мета, коли ви знаходитесь всередині і редагувати цю посаду (докладніше про це в розділі "WordPress SEO мета вікна").

Поле поруч із шаблоном для опису мета має бути порожнім, тому що я рекомендую вам написати унікальний мета-опис для кожного з ваших повідомлень, і тут ви дійсно не можете використовувати деякі теги, які можуть автоматично зробити належний мета-опис.

У вас також є можливість деіндексировать ваші повідомлення, відображати дату в попередньому перегляді і приховувати вікно WordPress SEO Meta. Ви обов'язково не повинні деіндекувати ваші повідомлення. Якщо ви хочете активувати "Показувати дату в оснащенні попереднього перегляду" - це смак (він не впливає на ваш SEO, тому що це просто означає, що дата буде показана в оснащенні попереднього перегляду у вікні SEO Meta в WordPress). І це само собою зрозуміло, що ви не повинні приховувати WordPress SEO мета вікна, так його потрібно використовувати, щоб зробити мета-опис тощо.

сторінки

Те ж саме стосується і сторінок.

засоби масової інформації

Для медіа рекомендую деіндексировать їх. І не хвилюйтеся, не ваші фотографії ви індексуєте тут. Для більшості тем WordPress зображення (та інші файли, що зберігаються під Media) зберігаються в базі даних як повідомлення, а це означає, що вони мають власну URL-адресу та створюють масовий дубльований вміст. Тому ці посади не повинні бути проіндексовані.

Ви також можете виправити це, зробивши переадресацію на публікацію, до якої вона прикріплена. Як це зробити, читайте нижче Постійні посилання ,

Як це зробити, читайте нижче  Постійні посилання  ,

таксономії

Для таксономій ви маєте можливість змінити параметри SEO для ваших категорій і тегів.

категорія

До категорії я рекомендую зробити невеликі зміни. Необхідно замінити %% title %% з %% категорією %% поруч із шаблоном заголовка. Потім вона автоматично використовуватиме назву ваших категорій як тег заголовка. І я не рекомендую вам деіндексировать його, але тільки якщо ви пошукова оптимізуєте сторінки категорій. Як це зробити, прочитайте тут: Пошукова оптимізація категорій , Якщо ви цього не зробите, ви повинні деіндексировать їх, інакше це може створити дубльований вміст.

теги

Якщо ви використовуєте теги, які я не рекомендую, деіндексируйте їх, оскільки вони дійсно можуть створювати дублікати вмісту. Якщо ви використовуєте теги, використовуйте тег %% тег %% поряд із шаблоном заголовка. Він використовує назву тега як тег заголовка, і він буде виглядати трохи приємніше для ваших користувачів, коли вони знаходяться на сторінці тегів.

Інші (наприклад, категорії портфелів тощо)

Чи є у вас інші спеціальні сторінки, такі як категорії портфоліо і тому подібне, тому не забувайте також деіндексировать їх.

архів

Для архівів можна змінити параметри SEO для архіву автора та дати.

Авторський архів

Як встановити параметри за архівом автора, залежить від того, чи є ви лише одним автором або більше. Якщо на вашому сайті є лише один автор, архів автора буде марним, оскільки архів автора буде лише тією ж сторінкою, що й сторінка вашого блогу. Якщо це так, ви повинні позначити "Вимкнути архіви авторів", щоб плагін перенаправляв 301 на титульну сторінку.

Але, в багатьох авторів, що має сенс мати архіви авторів, то ви повинні написати %% ім'я %% як тег для шаблону заголовка. І ви не повинні деіндексировать його, але знову ж таки, лише якщо ви шукаєте оптимізацію архівів авторів, про які ви також можете прочитати тут: Пошукова оптимізація за авторським архівом , Якщо ви цього не зробите, слід деіндексировать їх; знову, оскільки вони зможуть створити повторюваний вміст.

Дата архівів

Також потрібно деіндексировать архіви дат, оскільки вони також зможуть створити дуже багато дубльованого вмісту, і ви можете використовувати цей тег за шаблоном заголовка: %% date %%. Ви також можете повністю відключити їх.

спеціальні сторінки

Тут можна визначити тег заголовка для сторінок пошуку та 404 сторінки. Це сторінки, які не проіндексовані і тому не розглядаються в SERP; Таким чином, додавання тексту тут тільки для того, щоб зробити його приємніше для ваших відвідувачів, якщо вони повинні шукати ваш тег заголовка, коли вони знаходяться на даній сторінці. Я особисто написав:

Сторінки пошуку: Результати пошуку для %% searchphrase %%

404 сторінок : Сторінку не знайдено

інший

 • Сторінки архівів Noindex. Це означає, що він буде індексувати / page2 /, / page3 / etc на сторінці вашого блогу. Потрібно перевірити це, оскільки це створить дубльований вміст і повторює тег заголовка, а фокус буде вилучено з головної сторінки блогу.
 • Використовуйте тег мета-ключових слів. Це дозволяє додавати мета-ключові слова до своїх публікацій, сторінок тощо. Ви не повинні перевіряти це. Google і багато інших пошукових систем більше не використовують ключові слова Meta, тому їх використання є абсолютно марним, тому ви також не повинні використовувати його.
 • Додайте тег noodp meta robots по всьому сайту і додайте теги noydir meta robots. Якщо ваш веб-сайт вказаний у каталозі посилань DMOZ або Yahoo, пошукові системи можуть використовувати опис з цих каталогів як мета-опис. Позначивши це, ви перешкодите їм використовувати цей опис. Якщо ваш веб-сайт вказаний у цих каталогах, рекомендую перевірити поля. Якщо вони не є, не перевіряйте їх.

Якщо вони не є, не перевіряйте їх

соціального

Є багато людей, які пропускають цей момент, і, на жаль, це дійсно дуже шкода, бо це дуже важливо . Зробіть собі користь і просто витрачайте деякий час на це.

Тут ви маєте можливість додати метадані Facebook Open Graph і Twitter Card на свій сайт, щоб ви могли вирішити, який текст і зображення відображатимуться, коли є деякі, хто поділяє ваш сайт на Facebook або Twitter.

facebook

Якщо є деякі, хто поділяє мій сайт Cheapest-Internet.dk на Facebook, він буде виглядати як на малюнку нижче, якщо я не додав нічого під "Facebook".

Як ви бачите, поруч із заголовком і описом немає зображення. Але можна додати картинку, щоб обмін веб-сайту ставав більш очевидним. Перше, що потрібно зробити, це перевірити поле "Додати відкриті мета-дані графіка". Потім натисніть Додати адміністратора Facebook, де потрібно просто виконати необхідні дії. Після цього ви повинні мати два поля відповідно. називається "URL-адреса сторінки Facebook" і "URL-адреса зображення".

У полі "Сторінка сторінки Facebook" додайте URL-адресу своєї сторінки Facebook. У вікні "Зображення URL" ви додаєте URL-адресу до зображення, яке ви хочете побачити, коли хтось поділиться своїм сайтом на Facebook (розмір зображення має бути 200 × 200 пікселів).

щебет

На додаток до Facebook Open Graph, ви також можете додати до вашого сайту веб-сайт Twitter Meta Card. Після його додавання до вашого сайту ви можете переглядайте товари за ціною, кольором тощо, резюме постів (див. малюнок нижче, де ви можете побачити, що є резюме та ескіз посади, яку поділив Джон Купер - мій пост не має ескізів, тому є взяли випадкову картину з повідомлення, в моєму прикладі фотографію Кім Ленгольц, який бере участь у посаді) і багато іншого, коли є деякі, хто розділяє вашу сторінку в Twitter.

Використовуючи. Плагін Yoast не так складно налаштувати. Перше, що потрібно зробити, це перевірити "Додати мета-дані картки Twitter". Потім перевірте Мета-карта Twitter тут виконуючи вказані кроки.

Після того, як це зроблено, і ви будете прийняті, ви додасте своє ім'я користувача Twitter до імені користувача Twitter (без @).

Потім перейдіть до Користувачі> Ваш профіль. Ось нове поле в розділі Контактна інформація, яке називається імені користувача Twitter (без @) . Тут потрібно повторно ввести своє ім'я користувача.

І, нарешті, ви вибираєте тип картки (наприклад, продукти, підсумки тощо), які повинні відображатися, коли хтось поділяє ваш вміст на Twitter.

Google+

У Google+ потрібно залишити прапорець "Додати спеціальні метадані для повідомлень у форматі Google+ (за винятком метаданих автора)". Ви також можете додати тег видавця (якщо у вас є сторінка Google+ для вашого веб-сайту). Перше, що потрібно зробити, це вставити URL-адресу поруч із сторінкою "Видавець Google".

Потім додайте посилання на свою сторінку Google+ зі своєї сторінки Google+. Спочатку введіть свою сторінку Google+, а потім "Про програму" і, нарешті, у розділі "Посилання". Тут ви додаєте URL вашого веб-сайту поруч із "Веб-сайтом", див. Малюнок нижче.

Потім слід налаштувати тег Publisher. Ви можете спробувати перевірити, якщо ви правильно налаштували його Інструмент структуризованих даних Google ,

Мапа сайту XML

У XML Sitemap ви маєте можливість створити XML-карту сайту. Існує багато розбіжностей щодо того, чи є хороша ідея використовувати XML-карту сайту чи ні. Моя думка полягає в тому, що вам потрібно тільки XML-карта, якщо і тільки якщо ви на 100% впевнені, що весь ваш сайт може скануватись без нього (тобто ваша внутрішня структура посилань працює оптимально). Для випуску XML Sitemap всі ваші URL-адреси індексуються, використовуючи її, незалежно від того, чи існує внутрішня або вхідна посилання на них. Ці сторінки називаються "Сторінками-сиротами", і вони дуже погано оцінюються. І тому ви не будете знати, що щось не так з вашою внутрішньою структурою посилання.

Тому використовуйте його, лише якщо ви впевнені, що ваша внутрішня структура посилань працює оптимально, і весь сайт може скануватись без XML-карти сайту. Ви активуєте його в "SEO"> "XML Sitemap" (і тут ви можете виключити типи повідомлень / таксономії, які не повинні бути включені до вашої мапи сайту). Крім того, ви також повинні використовувати XML sitemap, якщо ви використовуєте розширення SEO SEO SEO для WordPress.

Крім того, ви також повинні використовувати XML sitemap, якщо ви використовуєте розширення SEO SEO SEO для WordPress

Якщо ви використовуєте карту Sitemap XML, це також хороша ідея, щоб додати його до Google Webmaster Tool.

просунутий

У розділі Розширені три вкладки:

хліб Крихітка

У Breadcrumbs у вас є можливість додавати сухарики на ваш сайт, і це лише те, що я можу порекомендувати вам зробити. Це допомагає пошуковим системам (так, фактично, і користувачам) зрозуміти, на якому рівні вони знаходяться, забезпечуючи тим самим краще розуміння ієрархії вашого сайту. На малюнку нижче ви можете побачити обхід цієї статті.

Всередині SEO> Внутрішні посилання ви можете встановити деякі параметри для ваших сухарів. Ви можете побачити на малюнку нижче, як я встановив його. Ви можете редагувати його відповідно до ваших побажань.

Щоб переглянути хрест на своїх сторінках, вставте наступний код у тему.

&lt;? php if (function_exists ("yoast_breadcrumb")) {yoast_breadcrumb ('<p id = "сухарі"> "," </p> "); }?>

Вставлення коду може бути трохи просунуто, і тому ви не можете цілком зрозуміти його, тому спробуйте отримати один з, наприклад. Upwork ел. Еланка для цього. Ви матимете змогу встановити його для прибл. $ 5-10. В іншому випадку спробуйте переглянути відео нижче, де я покажу вам, як його вставити.

Постійні посилання

Тут ви можете встановити деякі параметри для ваших постійних посилань. Є відповідно.

 • Зніміть категорію. Позначивши це, ви можете видалити / категорію / з URL-адреси вашої категорії. Це не має значення про SEO, але це може зробити його більш керованим для ваших користувачів. Зауважте, що це може спричинити деякі проблеми з вашим сайтом.
 • Перенаправлення вкладень .. Це цікаво. Як було написано раніше, зображення (та інші файли), додані до публікації, створюють власну URL-адресу. Для цього немає жодної причини, тому можна перевірити це. Потім вона буде перенаправляти цю URL-адресу до публікації, до якої вона прикріплена.
 • Видалити стоп-слова з назв карт. Це налаштування працює, лише якщо ви не маєте англійського сайту. Так що просто залиште його неперевіреним.
 • Видалити змінні? Replycom. Для більшості тем є відповіді посилання на коментарі. Однак, існує проблема з цими посиланнями відповідей, що пошукові системи слідують за ними і, можливо,. індексувати їх. Ви можете або втратити його, додавши noindex і nofollow до них (див., Як ви це робите тут ). Проте, ви також можете вирішити цю проблему, перевіривши це, тому що ви повністю вилучите змінну? Replycom.
 • Виконайте кінцеву слеш .. Якщо у вас є .html в кінці URL-адреси, перевірте це. Якщо ви цього не зробите, перевірте це.
 • Перенаправлення потворного .. Не перевіряйте це.

Очистити <head>

Існує невелика теорія, що Google віддає перевагу "чистій голові". Позначивши ці, ви вилучите посилання з заголовка і зробите ваш заголовок більш « чистим» . Більшість веб-сайтів не використовують RSD (ви не знаєте, якщо ви це зробите, то ви, напевно, не будете), і ви зможете перевірити. Якщо ви не використовуєте програми сторонніх виробників, такі як Windows Live Writer, можна також "Приховати посилання на маніфест WLW". Якщо ви також не використовуєте функцію "Отримати посилання на карту" поруч із URL-адресою, можна також встановити прапорець "Приховати коротку посилання для повідомлень". Таким чином, для більшості користувачів ви зможете перевірити першу трійку.

Однак, я не рекомендую вам перевіряти RSS-посилання, наприклад. Деякі плагіни потребують цього посилання. Отже, якщо ви хочете зробити ваш заголовок більш чистим, потрібно лише перевірити першу трійку.

Ви можете подивитися на малюнок нижче, як я їх перевірив.

RSS

Цей розділ є досить важливим і часто недооцінюється. Це дозволяє вставляти посилання на ваш канал RSS, тому, коли спамер подряпає ваш сайт і, можливо,. публікує його на інших веб-сайтах, там буде посилання на початкове джерело (тобто ваш веб-сайт). Це допомагає пошуковим системам визначати оригінальний джерело статті і тому може запобігати дублюванню вмісту.

Як завжди, наступне "Пост %% POSTLINK %% з'явилося спочатку на %% BLOGLINK %%." Відповідно до вашого RSS-каналу, але я зазвичай вставляю його на початку і редагую на "Ця публікація була спочатку написана тут% % POST LINK %%. ». У тезі %% POSTLINK %% буде посилання на статтю.

У тезі %% POSTLINK %% буде посилання на статтю

Ви повинні знати, що часто це може бути низька якість посилання, і тому я видалив %% BLOGLINK %% і просто вставив посилання на публікацію (%% POSTLINK %%). Так що я не отримую низькоякісну посилання на мою першу сторінку. Ви можете, звичайно, редагувати його відповідно до ваших побажань, і є інші теги, які можна використовувати.

Важливо: Якщо ви користуєтеся такими послугами, як Bloglovin.com і тому подібне, я рекомендую написати текст у нижньому полі, щоб текст "Ця посада була .." не з'являється як перший на Bloglovin.com.

розширення

З розширеннями ви маєте можливість встановлювати додаткові плагіни, тому ви може змінити ваш файл robots.txt, .htaccess, імпортувати або експортувати з інших плагінів SEO або якщо ви бажаєте отримати швидкі теги заголовків або мета-опис на багатьох сторінках / сторінках. У цьому посібнику я не піду далі в ці розширення.

SEO Мета вікна WordPress

Тепер ми налаштували всі наведені вище параметри, але ми не охопили всі параметри в плагіні. Тепер ми прийшли до того, як використовувати плагін на ваших сторінках і публікаціях. Ми просто почнемо перевіряти, чи увімкнено його на різних сторінках і публікаціях. Перейдіть до будь-якої посади / сторінки і почніть з натискання Налаштування екрана у верхньому правому куті і перевірте WordPress SEO за допомогою Yoast.

Потім мета-вікно має бути доступним під вашими повідомленнями та сторінками, і виглядатиме як на малюнку нижче.

Ось 4 точки відповідно. Загальні, Аналіз сторінок, Розширені та Соціальні, де ми почнемо з перегляду Загальних.

загальний

Загалом, є чотири пункти.

 • Попередній перегляд фрагмента. У переглядах Snippet Previews Ви маєте можливість побачити, як буде виглядати ваша сторінка / публікація в Google та інших пошукових системах.
 • Ключові слова фокусування. Тут ви можете написати ключові слова, на які повинна звертатися ваша сторінка. Це ключове слово не є іншою "версією" ключових слів Meta або тим, що можуть бачити пошукові системи; Це ключове слово використовується лише для того, щоб проаналізувати, чи оптимізували ваш сайт добре / погано для ключового слова. На зображенні вище можна побачити, що я вибрав ключове слово "WordPress SEO" для цієї статті, і далі ви можете побачити, скільки разів він написаний на різних частинах статті, наприклад, заголовок, мета-назва тощо.
 • Назва SEO . Тут ви можете написати SEO назву своєї сторінки / повідомлення (також називається тегом заголовка). Якщо ви хочете дізнатися більше про те, що є тегом заголовка, і про те, як ви пишете хороший, читайте тут: Тег заголовка ,
 • Мета опис . Тут ви можете написати свою сторінку / повідомлення Meta Description. Тут ви можете прочитати більше про те, що це таке і як ви пишете хороший Мета опис ,

Побічний аналіз

Після того, як ви заповнили свій "Focus Keyword" і зберегли вашу сторінку / пост, ви побачите аналіз того, наскільки оптимізовано ваш вміст за допомогою "Side Analysis".

Як бачите, аналіз досить великий. Але я рекомендую вам не йти занадто багато в неї і слідувати за ним повністю "сліпим". Зрозумійте таким чином, що ви не повинні писати пошуковим системам, а користувачам. Тому "Side Analysis" рекомендує, наприклад, перенести ваше ключове слово на перше слово вашого назви SEO, але це не має сенсу для ваших користувачів, так що ні.

Тому не змінюйте нічого, що не має сенсу (або менше) сенсу для користувача, навіть якщо "Side Analysis" рекомендує його. Тим не менш, просто майте на увазі свої моменти під час написання, як свого роду керівництво .

просунутий

Тут ви можете, як випливає з назви, вибрати трохи більш просунуті налаштування SEO для ваших повідомлень / сторінок.

Можна встановити наступне

 • Індекс мета роботів . Тут ви можете обрати, чи має відповідна сторінка / публікація деіндексировать. Для (практично) всіх ваших повідомлень і сторінок не використовуйте це; Але можуть бути винятки.
 • Мета Роботи Слідуйте . Тут ви можете вирішити, чи повинні посилання на вашій сторінці / пост бути DoFollow або Nofollow.
 • Розширені мета-роботи . Ось чотири теги, які ви, ймовірно, не використовуватимете. Але тут ще є пояснення для них. NO ODP запобігає використанню тексту з DMOZ в SERP. NO YDIR запобігає появі тексту з Yahoo! Каталог відображається в SERP. Жоден архів не перешкоджає показу кешованої посилання в SERP. No Snippet запобігає показу фрагмента в SERP.
 • Назва розвалу . Тут ви маєте можливість написати назву сторінки на сторінці / повідомлення, якщо ви хочете іншу, ніж показану.
 • Включити до файлу Sitemap. Тут ви можете вирішити, чи слід включити сторінку / посаду до вашої мапи сайту HTML.
 • Канонічний URL . Тут ви можете "вказати" сторінку / публікацію на основний URL. Дізнайтеся більше про це Канонізація ,
 • 301 редирект . Скористайтеся цим, щоб перенаправити 301 на іншу сторінку / повідомлення.

соціального

Тут ви маєте можливість змінити опис, який відображається, якщо сторінка / публікація доступна у Facebook та Google+. Можуть бути випадки, коли вам захочеться отримати опис, який більш націлений на користувачів Facebook / Google +, ніж той, який показаний у випуску. Ви також можете додати зображення, яке буде відображатися, коли повідомлення розміщено на Facebook.

Це було все

Ви пройшли через гід; молодець! Все це було за цей час. Після цих порад, ваш сайт WordPress буде добре оптимізований для пошукових систем, і ви будете мати гарне відчуття, як оптимізувати ваші сторінки та повідомлення за допомогою WordPress Meta Box. Якщо ви хотіли б переглядати інші SEO сторінки на сторінці, то, звичайно, може бути також рекомендовано читати мої На сторінці SEO керівництво ,

Чи є у вас які-небудь інші поради щодо цього плагіна, інші поради на сторінці SEO або деякі питання? Тож дозвольте мені почути їх у вікні коментарів.

Чому це?
Lt;?
Php if (function_exists ("yoast_breadcrumb")) {yoast_breadcrumb ('<p id = "сухарі"> "," </p> "); }?
Видалити змінні?
Проте, ви також можете вирішити цю проблему, перевіривши це, тому що ви повністю вилучите змінну?