Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

WordPress Vs Joomla Vs Drupal Який з них найкращий і чому?

 1. WORDPRESS
 2. WordPress CMS: профі
 3. JOOMLA / MAMBO
 4. Joomla CMS: профі
 5. DRUPAL
 6. Друпал CMS: профі
 7. Аспекти безпеки: WordPress Vs Joomla Security
 8. SEO: WordPress Vs Joomla SEO
 9. Порівняння CMS: Joomla Vs
 10. Інфографіка

У будь-якому обговоренні WordPress Vs Joomla Vs Drupal важливо залишити свої особисті уподобання і досвід за вами, і обговорити плюси і мінуси кожного безпристрасно і об'єктивно. Багато людей швидко пропонують суб'єктивні думки просто тому, що вони можуть бути знайомі з WordPress, але не з Drupal або Joomla.

Багато людей швидко пропонують суб'єктивні думки просто тому, що вони можуть бути знайомі з WordPress, але не з Drupal або Joomla

Всі три системи CMS з власними сильними та слабкими сторонами, і які ви обираєте для вашого проекту, дуже ймовірно, буде залежати від вашого минулого досвіду будь-якого з них і типу і масштабу вашого розвитку. Ось деякі порівняння між WordPress Vs Joomla Vs Drupal, які можуть допомогти вам вирішити, який ви краще використовувати для вашого власного проекту.

Існує багато способів порівняти ці три варіанти, і тут ми просто перерахуємо переваги і недоліки кожного з них, а потім прокоментуємо, яка система CMS найкраще підходить для кожного типу проекту.

WORDPRESS

Почнемо з WordPress тому що він має простий інтерфейс, а також дозволяє досить просту настройку за допомогою багатьох шаблонів і плагінів, які доступні в Інтернеті - багато з них вільні для використання.

WordPress CMS: профі

 • Дуже прості змінити теми: тисячі шаблонів доступні в Інтернеті, комерційно або безкоштовно, і легко перемикатися між ними.
 • Плагіни доступні для всього, про що ви можете думати, і не є складними у використанні.
 • WordPress проста у використанні розробниками та власниками веб-сайтів, і не обмежується блогами. Завдяки кодуванню, темам і плагінам, сайти WordPress не повинні виглядати як блоги, але мають «блог», коли це потрібно.
 • Більшість тем легко редагувати та налаштовувати, хоча не всі вони добре кодуються, а деякі можуть бути не налаштовані будь-якими професійними розробниками.
 • Ця система CMS має величезний рівень, і дуже велика спільнота розробників, яка її використовує і постійно створює і публікує нові теми і плагіни для поліпшення її функціональності.

WordPress CMS: Мінуси

 • Оскільки теми та плагіни розроблені як комерційними розробниками, так і аматорами, багато з них є несправними. Вони не тільки виглядають погано, але і несправні плагіни можуть зіпсувати продуктивність вашого веб-сайту та його функціональність.
 • Багато тем складно налаштувати, а також зробити неможливим змінювати теми без втрати існуючого вмісту. Це суперечить тому, як має діяти «система управління контентом».
 • Код не такий сильний, як у Drupal, але краще, ніж Joomla! Проте, завдяки своїм великим співтовариствам і дуже здатним розробникам, WordPress постійно вдосконалюється - Joomla, здається, не робить те ж саме.
 • Існує занадто багато оновлень для того, щоб ввести оновлення безпеки. Оновлення не завжди сумісні з існуючими плагінами.

Рекомендовані читання:
1. Безкоштовні теми WordPress для вашого блогу.
2. Дуже рекомендується плагіни WordPress.

JOOMLA / MAMBO

У порівнянні WordPress Vs Joomla Vs Drupal, WordPress легше використовувати, ніж Drupal або Joomla. Ви також отримуєте кращу підтримку форуму з WordPress. Втім, Joomla має свої переваги, однією з яких є безпека, про яку піде мова пізніше. Joomla є відгалуженням Mambo CMS , сформованого в 2005 році розробниками Mambo, які вирішили створити свою власну систему CMS. Оскільки Joomla може взагалі робити те, що робить Mambo, і багато іншого, ми зосередимося на Joomla тут. До речі, Joomla є суахілі для "всі разом".

Joomla CMS: профі

 • Якщо ви віддаєте перевагу статичні сторінки для презентації блогу, тоді Joomla оцінює WordPress. Хоча це може бути використано для блогів, це не його головна мета.
 • Його система меню дуже гарна і проста у використанні і модифікації.
 • Joomla має відмінну інтегровану функціональність спільноти та членства.

Joomla CMS: Мінуси

 • Дуже важко отримати сайт Joomla, щоб він не виглядав так: важко підібрати тему для ваших уподобань і більшість плагінів, які фактично нічого не коштують, коштують.
 • Кодування ядра не є елегантним, і його непросто змінити, якщо у вас виникли проблеми. Навіть просто розміщення статті на вашому блозі або на сайті займає трохи справи, оскільки інтерфейс не є тим самим WYSIWYG, як пропонує WordPress - Drupal є складним, але не таким, як Joomla.
 • Продуктивність сайту не така гладка, як у WordPress або Drupal, але система постійно розвивається, так що сподіваюся, що ця проблема буде вирішена.
 • Блог, в той час як функціональний не настільки сильний, як WordPress, і останній є кращим для тих, чиє основне використання блогів.

Joomla, як правило, оцінюється нижче WordPress майже для всіх додатків, але краще для безпеки (хоча і не так добре, як у Drupal!) Більшість розробників не хоче використовувати Joomla, якщо вже існуюча архітектура не базується на цій системі CMS. Однак у Joomla є свої прихильники, які більше нічого не використовуватимуть - і це особистий огляд.

DRUPAL

Друпал вважається багатьма як Rolls Royce популярного програмного забезпечення CMS, але він не є досконалим і не так простий у використанні, як WordPress тими, хто не є розробниками. Хоча WordPress практично під ключ, Drupal вимагає знань розробника. Він сяє над Joomla і WordPress для широти застосування і чистоти кодування.

Друпал CMS: профі

 • Головним позитивним аспектом Drupal є його надзвичайно чистий код. Це чистіше для розробників у порівнянні з Joomla.
 • Є багато інших кодерів, які можна використовувати для кодування вашої програми - багато з них дуже високої якості, тому що кращі кодери збираються в Drupal, а не в Joomla або WordPress.
 • Починаючи з Drupal 7, CMS стала дуже зручною для користувачів, а не просто доменом експертних кодерів. Впровадження модулів, включаючи Views, Webform і Panels, дозволило кінцевим користувачам створювати власні веб-сайти.
 • Система CMS має досить велику спільноту розвитку, яка прагне допомогти покращити її. Оскільки ці розробники стикаються з проблемами системи, вони вирішують їх, а потім схильні ділитися своєю роботою з іншими.

Друпал CMS: мінуси

 • Досі не так зручно, як WordPress, хоча майбутні розробки повинні поліпшити цей аспект Drupal.
 • Вона має менше розробників, ніж WordPress, що призводить до більшої вартості використання їх послуг.
 • Існує декілька плагінів для Drupal, які можуть "підключати і виходити", і більшість модифікацій повинна бути зроблена вручну - це CMS не для звичайного хлопця, який бажає створити веб-сайт / блог з використанням тем і плагінів.

Аспекти безпеки: WordPress Vs Joomla Security

WordPress добре відомий своєю відсутністю безпеки в порівнянні з Joomla. Drupal б'є їх усіх, але якщо вам доведеться вибирати між Joomla і WordPress для забезпечення безпеки, то це повинно бути Joomla, незважаючи на те, що він є нижчим CMS в цілому. Оскільки WordPress використовується багатьма людьми, було більше хаків, і тепер це вважається досить легко зламати.

Не тільки це, але, як кожний розвивається, є більш свіжі слабкості безпеки, знайдені в WordPress, ніж у Joomla. Крім того, більшість людей використовують власні та "домашні" теми та плагіни , які легко заразити, а також легко зламати. Drupal є однією з найбільш безпечних CMS систем на ринку (Білий дім використовує його), але між Joomla і WordPress, Joomla виграє - можливо, тільки через його відсутність популярності порівняти з WP.

SEO: WordPress Vs Joomla SEO

Тут дійсно немає конкурсу: Joomla має поганий вбудований SEO, і не може конкурувати з WordPress у цьому відношенні. Навіть Плагіни WP SEO краще, ніж Joomla. Основний плагін SEO для Joomla є дуже недружнім користувачеві, і його неможливо змінити відповідно до вашого веб-сайту без хорошого розуміння кодування Joomla.

Порівняння CMS: Joomla Vs

Висновок: WordPress Vs Joomla Vs Drupal

При порівнянні WordPress Vs Joomla Vs Drupal слід мати на увазі, що кожна з цих систем управління контентом відрізняється, і ми не порівнюємо подібно з подібними. Однак, загалом, WordPress приходить на перше місце для простоти використання звичайними людьми, які використовують систему для створення веб-сайту або блогу.

Drupal приходить на перше місце для тих професійних розробників, які шукають повнофункціональну CMS, яку можна використовувати для розробки великомасштабних програм різних типів з різним ступенем функціональності. Однак, якщо ви не хочете використовувати Drupal, і безпека є головним занепокоєнням, то ви можете виявити, що Joomla буде відповідати законопроекту. Для розробки проекту може знадобитися досвід розробника в Joomla, а допомога спільноти з Joomla не настільки велика, як у Drupal і WordPress .

У кінцевому підсумку, Drupal є вершиною для великих і складніших проектів CMS для підприємств і корпорацій, WordPress найкращий для звичайних індивідуальних користувачів. Joomla може мати нішу використання між цими двома крайнощами, особливо через його перевагу над WP з точки зору безпеки.

Рекомендоване читання: WordPress Vs Blogger.

Інфографіка

Наступна інфографіка, розроблена компанією DeviousMedia, яка допоможе вам вибрати одну з цих CMS для використання на вашому сайті.
Примітка: Ця інфографіка була створена 12 липня 2011 року.

Примітка: Ця інфографіка була створена 12 липня 2011 року