Yagla - сервіс підвищення віддачі від контекстної реклами - Суть стартапів

Yagla допомагає власникам сайтів змінювати контент сайту в залежності від того, з якого рекламному оголошенню з Яндекс.Директу прийшов відвідувач.

Інтеграція з Директом дозволяє скрипту на сторінці визначити за яким саме запитом прийшов відвідувач і видати йому відповідний текст.

Проблема і ринок

У великих проектах проблема адаптації контенту під відвідувача вирішується або створенням декількох посадочних сторінок (кожна під певну групу запитів) або розробкою свого внутрішнього функціоналу для підміни текстів. Проект Yagla націлений насамперед на односторінкові Лендінзі.

Який обсяг ринку, тобто кількість потенційних клієнтів на цю послугу? Статистики щодо кількості Лендінзі напевно ні у кого немає. І хоча їх число постійно зростає під впливом БМ і різних курсів по ИнфоБизнес, зовсім небагато тих, хто серйозно займається їх створенням і оптимізацією.

Так що швидше за все ЦА для Ягли це профі в цій ніші - творці Лендінзі, сеошникі, контекстнікі і т.п. Навскидку я оцінив би їх кількість в Росії в кілька тисяч, серйозних - кілька сотень. Вони, напевно, могли б платити скажімо тисячу рублів на місяць за такий інструмент, але якщо для них це буде занадто дорого, то швидше за розроблять свій інструмент. До того ж ставити на свій сайт чужий скрипт, який буде збирати твою статистику ... мало хто з серйозних кампаній на цій піде.

Бізнес модель Ягли передбачає оплату за кожен перехід з директив на сайт в розмірі 0,3 руб. Це не багато. І кількість клієнтів невелике, так що великих грошей (скажімо, більше 200 тис.руб. Для Росії) тут не підняти.

Технічна реалізація

Гарний наворочений Лендінгем. На мій погляд занадто наворочений - занадто багато елементів, увага розсіюється, краще б чітко описати, що робить проект і скільки це коштує.

В В

Усередині в загальному то досить зручно, хоча є дрібні огріхи. Раніше інтеграція з Директом була через вивантаження Excel файлу, тепер сервіс просить надати йому доступ в директ - так звичайно простіше і зручніше, але я, наприклад, побоююся надавати доступ до всіх моїх кампаній.

ФАУНДЕР Олександр Алімов, амбітний хлопець з Пермі, спец по seo.

резюме

Ідея начебто цікава, є певна новизна і комерційний сенс, але ринок споживачів обмежений. Сильно не вирости, якщо тільки не відкривати суміжні напрямки.

Можна було б розглянути іншу бізнес модель - не продавати послуги цього сервісу, а користуватися ним в закритому режимі, беручи замовлення щодо підвищення конверсію і успішно вирішуючи їх за допомогою цього інструменту. Адже до інструменту ще потрібно і людина, яка зможе його правильно застосувати.

idea: 5
dev: 4
biz: 3

Який обсяг ринку, тобто кількість потенційних клієнтів на цю послугу?