Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Yoast SEO преміум 240% зростання ціни та альтернативи

 1. Як SEO агентство в Суррей які спеціалізуються на WordPress , цілком природно ми дуже добре...
 2. Ми вдосконалили та продовжуватимемо вдосконалювати нашу підтримку. Через більш глобальне покриття,...
 3. Нашою метою є розширення можливостей нашого плагіна ще більше, ніж ми вже робили. Коли ми додали менеджера...
 4. Співвідношення долар / євро змінилося досить багато протягом останніх місяців, в тій мірі, де ми відчували,...
 5. Крім того, ми створили нову платформу для користувачів, My Yoast. Ця нова платформа легко інтегрується...
 6. Мені шкода, Yoast, ви перетворили одного прихильника агентства через жадібність. Ніщо у вашій електронній...
 7. Безкоштовний плагін Yoast SEO
 8. SEO Framework
 9. SEOPress
 10. Висновок

Як SEO агентство в Суррей які спеціалізуються на WordPress , цілком природно ми дуже добре знайомі з Yoast SEO для WordPress Premium підключати. Який був рекомендований плагін, ми звертаємося до наших клієнтів, а також маємо ліцензію на 5 сайтів для наших веб-сайтів.

У лютому 2017 року я щасливо придбав ліцензію на 5 ділянок за $ 88 . Так був шокований, коли оновлення електронної пошти прийшли через в лютому 2018 року тільки знайти свою перевірку представляючи вартість $ 300, включаючи мою знижку 25% . Я відразу і чесно подумав, що це помилка, тому я звертаюся до Yoast, щоб дізнатися. Відповідь, яку я отримала, - це пояснення підвищення ціни, а це означає, що це справжнє. Швидкість і попередньо відформатований відгук змусили мене повірити, що ця шаблонована електронна пошта використовується багато.

Це зростання на 240% за один рік!

Якщо ви не пощастило потрапити за межі оновлення знижок або бажаєте придбати ліцензію вперше, то зростання між 2017 і 2018 роками становить 354% . Нижче наведено відповідь від Yoast ...

Привіт, Кріс,

Дякую за ваш електронний лист.

Наші ціни змінилися через низку причин:

 • Ми вдосконалили та продовжуватимемо вдосконалювати нашу підтримку. Через більш глобальне покриття, ми можемо відповідати на будь-які та всі листи набагато швидше.
 • Нашою метою є розширення можливостей нашого плагіна ще більше, ніж ми вже робили. Коли ми додали менеджера переадресації, соціальних попереджень, декількох ключових слів і внутрішнього інструменту зв'язків до Yoast SEO Premium, ми не змінили ціноутворення. Зараз ми знаходимося в точці, коли зміна ціни необхідна для подальшого вдосконалення та підтримки наших плагінів.
 • Співвідношення долар / євро змінилося досить багато протягом останніх місяців, в тій мірі, де ми відчували, що однакова ціна в євро і доларах більше не виправдовується.
 • Крім того, ми створили нову платформу для користувачів, My Yoast. Ця нова платформа легко інтегрується з нашими преміальними плагінами і надає вам більше контролю над вашими підписками, на сайтах, на яких ці підписки використовуються, і більше.

Однією підпискою сайту є $ 89 x 5 = $ 445. Існує 10% основна знижка, тому вона приносить її до $ 400.50. Оскільки ви підписані на поновлення підписки, ви отримуєте додаткову знижку на 25%, що становить 300,38 доларів США . Це ціна, яку Ви, як очікується, заплатите за підписку на п'ять місць у слоті плагінів преміум-класу з оновленою ціною.

Ми сподіваємося, що це уточнює для вас.

Отже, давайте розберемо це…

Ми вдосконалили та продовжуватимемо вдосконалювати нашу підтримку. Через більш глобальне покриття, ми можемо відповідати на будь-які та всі листи набагато швидше.

Завдяки своєму швидкому зростанню та збільшенню розміру команди, їм необхідно збільшити ціни. Це справедливо, я міг би жити з цим, якщо підвищення цін було пропорційним вартості їхнього продукту в його призначення, але це не так.

Нашою метою є розширення можливостей нашого плагіна ще більше, ніж ми вже робили. Коли ми додали менеджера переадресації, соціальних попереджень, декількох ключових слів і внутрішнього інструменту зв'язків до Yoast SEO Premium, ми не змінили ціноутворення.

Вони розширили свій вже глобальний плагін з функціями, які можна побачити серед інших безкоштовних інструментів, і вважають, що вони не стягували більше, ніж тепер виправдовують це збільшення.

Співвідношення долар / євро змінилося досить багато протягом останніх місяців, в тій мірі, де ми відчували, що однакова ціна в євро і доларах більше не виправдовується.

Ви помітите, що оновлень для тих, хто в Європі, принаймні, зараз в євро. Це означає, що ми більше не отримуватиме жодної економії від долара. Термін, який більше не виправдовується, є простим способом заявити, що вони можуть стягувати більше за той самий продукт. Таким чином, єдина ліцензія зараз становить € 79, яка за сьогоднішніми темпами становить $ 98 , $ 10 більше, ніж США, і 11% + збільшення.

Крім того, ми створили нову платформу для користувачів, My Yoast. Ця нова платформа легко інтегрується з нашими преміальними плагінами і надає вам більше контролю над вашими підписками, на сайтах, на яких ці підписки використовуються, і більше.

Більшість плагінів на основі ліцензії / підписки мають веб-сайт, на якому можна керувати оновленнями, у цьому немає нічого нового. Платформа My Yoast дозволяє легко інтегруватися, щоб перевірити ваші ліцензії, але особисто я не бачив жодного значення в цьому інструменті, хоча це відмінний спосіб утримати вас повертатися на портал, щоб побачити, що ще вони рекламують, як і всі ці курси я не просив або ясний візуальний довідник з інших плагінів я можу купити для відео SEO або місцевих SEO.

Мені шкода, Yoast, ви перетворили одного прихильника агентства через жадібність. Ніщо у вашій електронній пошті не виправдовує смішне підвищення цін. Ніщо в плагіні не виправдовує смішного підвищення цін. Це ваша робота, щоб поліпшити і зберегти ваш плагін доречним, це ваша справа. Звинувачувати більше у відповідності до пропонованої вартості та зміни ринків - це добре, однак це просто капіталізм, якщо ви маєте монополію на ринку.

Отже, давайте подивимося на те, що ще можна використати для оптимізації сайту WordPress для великих переваг SEO.

 1. Безкоштовний плагін Yoast SEO

  Yoast все ще пропонує безкоштовний плагін, який не відрізняється від преміум-класу і може допомогти вам оптимізувати ваш сайт. Так, премія має зміст наріжного каменю, рекомендації для перехресних посилань на сторінки та перенаправлення менеджера, щоб назвати декілька. Однак ці інструменти легко доступні з інших безкоштовних плагінів. Незважаючи на те, що це не повністю інтегрований підхід, колекція легких плагінів, що використовуються поряд з безкоштовним модулем Yoast, може досягти подібних результатів.

 2. SEO Framework

  Цей плагін швидко стає популярним варіантом SEO для WordPress. Розроблено Sybre Waaijer , вона пропонує основні функції, які доповнюють користувачів, залишаючись легкими та простими. Крім того, плагін абсолютно безкоштовний і, за словами його автора, залишиться безкоштовним. Немає upsell або преміум версії, все включено. Більше того, вони пропонують Менеджер розширення SEO Framework безкоштовно, а також розширений додаток, що пропонує місцеві SEO, AMP, статті та багато іншого. Відгуки виглядають сильними, і я вважаю, що цей додаток продовжуватиме зростати.

  Ви можете завантажити Плагін SEO Framework з WordPress.org

 3. SEOPress

  Розроблено Бенджамін Денис , Він побудований як рішення все-в-одному, що означає, що він обробляє всі стандартні конфігураційні налаштування, які ви очікуєте. Де SEOPress виділяється є нестандартні функції плагіна SEO, такі як завантаження відстеження & користувальницького виміру. Якщо ви вирішите піти на преміум, за 39 доларів на рік, це нерозумно. Вбудоване відстеження подій GA, структуризовані типи даних, відстеження посилань, WooCommerce та Easy Digital Downloads SEO, Easy Scan & Majestic API інтеграція.

  Ви можете завантажити безкоштовна версія SEOPress від WordPress.org або придбати SEOPress Pro за $ 39 .

Висновок

Отже, Yoast Premium коштує на нові ставки?

Особисто для мене ні . Але, будучи агенцією, яка може обробляти на місці оптимізацію іншими способами, мені це легко сказати. Yoast пропонує рішення, яке робить багато роботи для вас з корисними пропозиціями щодо поліпшень, тому залежно від того, які саме SEO функції вам потрібні, ви можете вирішити, що це коштує інвестицій.

Моя найкраща порада полягає в тому, щоб подивитися на наведені вище параметри і побачити, що відповідає вашим потребам, а потім оцінити їх, тому що на перший погляд схоже, що ви можете отримати досить серйозні легкі додатки, які пропонують однакові або більші можливості для багатьох менше. Наприкінці дня, Yoast не збирається чарівно зробити ваші структуровані дані краще, ніж наступний плагін. Результати SERP говорять самі за себе.

Nuttifox вирішили не продовжувати ліцензію на премію для Yoast. Замість цього ми збережемо поточну версію плагіна, яку ми маємо, поки продовжуємо тестувати альтернативи. Як тільки ми приймемо рішення, ми оновимо цю публікацію нашими висновками та додатковими рекомендаціями.