Yoast SEO Sitemap проти Google XML Sitemaps Плагін

 1. Створення файлів Sitemap
 2. Плагін Google XML Sitemaps
 3. Sitemap для Yoast SEO
 4. Альтернативи
 5. Висновок
 6. Написано Кенні Новак

Якщо ви шукаєте файли Sitemap у WordPress, результатом номер один, який ви знайдете, є плагін Google Sitemaps. Його можна знайти тут . Однак, це не завжди найкращий варіант. Чи знаєте ви, що плагін SEO Yoast, навіть безкоштовна версія , тепер функціональність XML sitemap? Насправді це досить надійний, і навіть може бути більш ідеальним для багатьох людей, які високо оцінили плагін Google Sitemaps.

Отже, давайте порівняємо два, чи не так?

Створення файлів Sitemap

Обидва ці плагіни мають легку можливість створити загальну карту сайту вашого блогу WordPress. Це дуже просто, насправді. Ви запускаєте плагін, і він сканує ваш блог для URL-адрес усіх ваших повідомлень і, необов'язково, іншого вмісту, наприклад, сторінок, власних повідомлень або сторінок категорій.

Це не єдиний спосіб генерування карти сайту на WordPress, вони просто виключно легкі способи зробити це, тому що вони плагіни. Інші програми вимагають різного доступу або сканування вручну, і це може бути важко надати в блозі WordPress.

Я впевнений, що на цьому етапі ви вже знаєте, що таке карта сайту, але у випадку, якщо ви цього не зробите, і ви натрапили на цю посаду випадковим чином, як хтось повзає з пустелі після 50 років боротьби за натяк на блог, я Поясню. Карта сайту - це не більше, ніж список посилань на всі сторінки вашого сайту. Більш надійні файли Sitemaps включають деякі додаткові дані, зокрема, коли останню зміну сторінки, як часто очікується зміна сторінки, і який пріоритет Google може використовувати для визначення частоти сканування сторінки, щоб перевірити наявність змін.

Фактично, карта сайту існує, щоб повідомити Google про те, як сканувати ваш сайт. Вона допомагає індексувати сторінки, які в іншому випадку є сиротами, або сторінки, які не змінюються часто, або сторінки, які є новими. Він також допомагає мінімізувати час, який Google витрачає на сканування сторінок, які не змінилися; Google може перевірити дату зміни і порівняти її з індексом, і якщо вони сканували його нещодавно, ніж дату зміни, їм не потрібно знову сканувати його. Це не означає, що вони не будуть, але це мінімізує додаткову роботу, яку вони виконують.

Карта сайту XML - це один із двох стилів, інший - це карта сайту HTML. XML-мапи сайту - це просто код, доступний для читання Google, але не створений для споживання людиною. XML карта сайту буде виглядають приблизно так .

Карта сайту HMTL, навпаки, показує всі ті ж дані, але зроблена для того, щоб виглядати більше як веб-сторінка, з стилями і навігацією, і все, що ви хочете додати. Це по суті спосіб прийняти ті ж дані і перетворити його на орієнтований на користувача вміст. Вони трохи менш корисні для Google, хоча і не дуже рекомендовані для користувачів. Дуже рідко така таблиця змісту буде керованою, коли ви робите ваш сайт, і користувачі не очікують їх в першу чергу. Просто дотримуйтеся XML-карти сайту.

Плагін Google XML Sitemaps

Плагін Google XML Sitemaps

Плагін Google Sitemaps - це плагін WordPress, спеціально розроблений для створення XML-карти сайту, що читається Google та іншими пошуковими системами, з повним індексом вашого сайту. Хоча назва може вказувати на це, вона не виробляється Google; скоріше, чоловік, на ім'я Арне Брахвольд, зробив це. Arne - дуже талановитий розробник, але він все ще тільки один чоловік, і як такий плагін має кілька питань. Про це пізніше.

На момент написання цього матеріалу плагін Google XML Sitemaps був завантажений більше мільйона разів і має рейтинг 4.9 із 5 зірок. 1191 відгуків 5-зіркових і лише 57 відгуків на будь-якому іншому рівні зірки. Для плагіна WordPress це вражаюче високий рейтинг.

Також, незважаючи на назву, цей плагін не обмежується тільки Google. Карта сайту XML - це карта сайту XML, незалежно від того, як вона була створена, і її можна прочитати будь-якою пошуковою системою, яка цікавиться читанням. Це означає, що Google, Bing, Yahoo і все інше знаходить карту. Можна, звичайно, подати карту сайту безпосередньо до цих пошукових систем за допомогою меню інструментів для веб-майстрів.

Плагін Google Sitemaps для XML має багато варіантів. Ти можеш:

 • Встановіть пріоритет сторінки для індексації. Це говорить Google і іншим пошуковим системам, скільки важливості вони повинні дати індексації сторінки, якщо вони мають обмежений час або сайт повільно. Пріоритет 1 - це хороший рейтинг для домашніх сторінок, щось подібне до .6 для повідомлень, і до .3 або нижче для тегів і сторінок автора.
 • Встановіть пріоритет кожного повідомлення для автоматичного розрахунку. Ви можете кожен пост динамічно змінювати пріоритет на основі кількості коментарів або середнього підрахунку коментарів, або вимкнути його і використовувати плоский пріоритет.
 • Виключити певні типи повідомлень або категорій повідомлень. Це корисно, якщо у вас є категорія повідомлень для особистих речей, які ви віддаєте перевагу не індексовані.
 • Виберіть, які категорії вмісту будуть включені до мапи сайту зі списку, який містить домашню сторінку, повідомлення, статичні сторінки, категорії, архіви, сторінки авторів, сторінки тегів і необов'язковий час останньої модифікації.
 • Дозволяє вказати точні URL-адреси, які ви хотіли б включити до карти сайту, але які не є типовими URL-адресами у вашому блозі.
 • Автоматично подавати мапу сайту до основних пошукових систем, коли вони згенеровані.
 • Встановіть специфічні частоти змін для різних категорій і типів сторінок.

Все це дуже надійний контроль над вашою картою сайту; це в основному робить все, що ви потенційно можете зробити для вас. Принаймні, в межах Sitemaps він робить.

Однак Sitemap Google XML не є повністю бездоганним. По-перше, він не оновлювався протягом семи місяців з моменту написання цієї статті. Це означає, що потенційно він може мати недотриману дірку безпеки, або навіть просто не бути сумісним з деякими новими оновленнями плагінів. Він також вирішив лише два з 27 потоків підтримки в той час. У ньому є деякі рідкі кодові помилки, які можуть потребувати фіксації вручну, і є деякі звіти, які викликають проблеми з індексацією зображень.

Крім того, якщо ви використовуєте деякі з дозволів у плагіні, він створює віртуальний файл robots.txt для використання. Це призведе до виникнення проблем, якщо у вас є власний файл robots.txt, і не так просто редагувати віртуальну версію, щоб включити вміст, який не вказано у самому плагіні sitemap. Це означає, що якщо ви хочете використовувати власні власні директиви robots.txt, вам слід уникнути використання цих функцій у плагіні.

Sitemap для Yoast SEO

Sitemap для Yoast SEO

Yoast є дуже високим профілем розробника WordPress. Чоловіком, який стоїть за брендом, є Joost de Valk, а сім'я плагінів Yoast була надзвичайно популярною з 2008 року або раніше. Yoast SEO - це, мабуть, його найвідоміша пропозиція, тому що це дуже надійний і дуже детальний загальний плагін SEO.

Таким чином, існує відмінність у номер один між Sitemap Google XML і Yoast SEO. Yoast - це повний, широкий спектр плагінів SEO, з набагато більшими можливостями, ніж просто картами сайтів. Окрім Sitemap:

 • Повний контроль над мета-заголовками та описами , включаючи аналіз вмісту, який включає тринадцять пунктів, які він перевіряє, щоб розглянути, чи метадані, які ви вводите, є оптимізованими, наскільки це можливо.
 • Параметри конфігурації robots.txt на кожній сторінці , замість того, щоб розмістити все в одному файлі. Це є ще більш деталізованим, оскільки ви можете встановити його безпосередньо на сторінці, але легше керувати, оскільки все це здійснюється з однієї центральної панелі.
 • Підтримка Canonicalization, що дозволяє мінімізувати випадкове копіювання вмісту на вашому rsite або на багатосайтове.
 • Breadcrumb код, який часто використовується в інших темах WordPress і дає вам багато контролю над таксономіями і те, що видно в сухарях.
 • Параметри очищення постійної посилання , щоб мінімізувати параметри та змінні URL, які викликають проблеми з URL-адресами.
 • Управління RSS, включаючи різні посилання для блогу в цілому і для конкретної посади.
 • API для додаткового налаштування, якщо ви розробник.

Sitemaps, звичайно, є головним пунктом продажу тут. Незалежно від того, чи інші функції SEO є точкою продажу, залежить від вас. Якщо ви дбаєте про SEO - і якщо ви цього не зробите, ви б не шукали Sitemaps - ви могли б дуже цінувати багато цих додаткових функцій. З іншого боку, ви, можливо, вже маєте інший плагін, як-от All-In-One, щоб керувати вашими іншими загальними потребами SEO.

Плагін Yoast SEO є трохи більш спірним з точки зору рейтингів самого WordPress. Вона також має більше мільйона установок, але вона має лише 4,3 з 5 зірок. 1226 рецензій - 5-зіркові, решта - 343. З них 189 з них - відгуки з 1 зіркою, що не обов'язково нічого не важить. Знову ж таки, з будь-яким видатним і дуже деталізованим плагіном, обов'язково будуть люди, які не знають, як його використовувати, хто має конфлікти і звинувачують плагін, або просто очікують, що він буде набагато простішим у використанні, ніж він є, і візьміть це в оглядах.

Знову ж таки, з будь-яким видатним і дуже деталізованим плагіном, обов'язково будуть люди, які не знають, як його використовувати, хто має конфлікти і звинувачують плагін, або просто очікують, що він буде набагато простішим у використанні, ніж він є, і візьміть це в оглядах

Звичайно, Yoast також не має високого досвіду з потоками підтримки. Протягом останніх двох місяців дошка підтримки має 614 відкритих ниток підтримки, з яких 151 вирішено. Це ще лише 1 на 4. Потім знову плагін був оновлений три дні тому під час написання цієї статті, тому, принаймні, більш активно підтримується, ніж Google XML Sitemaps.

У Yoast є одна дуже цікава функціональність, яку підтримує Google. Ця функція є субматринкою. Коли сайт стає занадто великим і розкиданим, для створення та завантаження XML-мапи сайту може знадобитися багато часу. Суб-мапи сайту створюються на кожні 1000 повідомлень у даній категорії. Кожна окрема мапа сайту пов'язана з головної карти сайту, що надає Google легкий доступ до всього каталогу.

Yoast також включає Таблиці стилів XSL , які роблять карту сайту XML читаною як для людей, так і для Google. Це свого роду перехрестя між функціональністю XML і утилітою відображення HTML. Якщо ви хочете використовувати свій файл мапи сайту як каталог для справжніх читачів, це буде спосіб зробити це, хоча я сумніваюся, що це дійсно корисно. З вами, звичайно.

У Yoast є кілька питань.

 • Якщо ви використовуєте структуру постійної посилання WordPress, вона не працюватиме . Квартира поза. Вся річ розривається і просто відображає 404. Зрозуміло, ви не повинні використовувати страшний permalinks за замовчуванням, але все одно. Було б добре, якби було якесь попередження, а не це езотеричне знання, про яке ви знаєте тільки, якщо звернете увагу.
 • Вона має дуже страшне попередження про сумісність з Sitemap Google XML , що означає, що якщо ви намагаєтеся використовувати його з Yoast - навіть з вимкнутими функціями Sitemap Yoast - все розірве. Це не так; Попередження застосовується лише у випадку одночасного використання обох плагінів sitemap.
 • Деякі користувачі повідомляють про Yoast, додаючи в себе важливу посилання у вашій карті сайту . Це дещо тіньова дія з їхнього боку і є величезним поштовхом для їх SEO, немає можливості для вас, щоб видалити його.

Все це - дрібні питання, всі розглядаються. Ви можете легко обійти їх, і Yoast поставляється з багатьма перевагами, що дійсно варто зусиль. Yoast також не має жодних повідомлень про помилки індексування зображень, що добре.

У файлах Sitemap Yoast і Google XML також існують різні структури для своїх мапи сайтів. Yoast використовує суб-мапи сайту, розділені за категоріями, до 1000 зв'язків на кожній підкарті. Мапи сайту Google XML також роблять ці суб-мапи сайту, але замість того, щоб розміщувати їх по категоріях, я розбиваю їх хронологічно за датою архівування. Кожен щомісячний архів отримує власну підсайти. Це може призвести до великої кількості окремих файлів мапи сайту, які можуть виглядати переповненими. Проте для Google функціонально не існує різниці між ними. Багато маленьких файлів або декілька великих файлів працюють однаково, і Google не має жодних проблем з будь-яким із цих методів.

Одним з проблем, які я можу полегшити тут, є інтеграція пошукових систем. Обидва Sitemap Yoast і Google XML подадуть вашу мапу сайту до всіх основних пошукових систем, а не лише до Google.

Альтернативи

На додаток до Sitemap для XML та Yoast, можна використовувати інші плагіни sitemap. Я згадав все в одному, як альтернативу SEO для Yoast , і це також sitemaps. Це, мабуть, найбільш порівнянна альтернатива Yoast, але знову ж таки, це перебільшення, якщо все, що вам потрібно, - це просте додаток мапи сайту.

Іншою альтернативою є плагін Google Sitemaps Better WordPress від Google . Це дуже схоже на Google XML Sitemaps, за винятком того, що ti також підтримує Sitemapping Google News. Це також корисно для роботи з WordPress Multisite, якщо ви працюєте з численними блогами і хочете, щоб один сайт мапи сайту був індексований.

Якщо все це трохи більше, і вам не дуже цікаво, якщо вам потрібні більш глибокі параметри конфігурації, все, що вам потрібно, це використовувати плагін XML Sitemap для Дениса де Бернарді. Це базовий, він функціональний, і він не турбує вас з передовою конфігурацією або божевільними варіантами.

Висновок

Якщо ви хочете глибокий, надійний набір SEO, що відбувається, щоб включити відображення сайту, у вас є вибір між Yoast і все в одному. Ми говорили про них раніше, і вони обидва є частиною нашого рекомендованого новий список плагінів для сайтів . Особисто ми використовуємо Yoast на всіх наших веб-сайтах і видаляємо мапи сайту Google XML.

Якщо ви хочете отримати супер базову утиліту sitemap, ви можете скористатися версією Denis, або ви навіть можете використовувати веб-додаток третьої сторони для створення кожної пари місяців. Тобі вирішувати.

Якщо ви хочете щось посередині дороги між ними, вибирайте Sitemap для XML XML. Це просто правильна середня межа між функціональністю та простотою. Зробіть свій вибір і зробіть це добре; може змінитися 20 хвилин, якщо ви передумаєте!

Написано Кенні Новак

Написано  Кенні Новак

Кенні - професіонал SEM та SEO. Він використовує блоги та контент-маркетинг як стартову панель для малих підприємств, які прагнуть збільшити свою присутність в Інтернеті.

Отже, давайте порівняємо два, чи не так?