Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Yoast SEO Vs. SEO плагін по Squirrly Vs. WordPress SEO Ultimate

 1. Наш підхід до WordPress SEO плагін порівняння
 2. Загальні риси Yoast і SEO Ultimate
 3. Переваги плагіна Yoast SEO
 4. Переваги WordPress SEO Ultimate Plugin
 5. Резюме: Який найкращий?
 6. SEO плагін за допомогою Squirrly
 7. Висновки: Yoast SEO проти SEO плагін від Squirrly проти WordPress SEO Ultimate
 8. Тестування плагінів Yoast SEO і WordPress SEO Ultimate разом
 9. Резюме порівняння плагінів SEO

При розгляді SEO плагінів для WordPress, найпопулярнішими виявляються Yoast SEO і все-в-одному плагіні SEO, що колись мало конкурувало. Тим не менш, WordPress SEO Ultimate плагін тепер доступна і Squirrly була введена як життєздатна альтернатива. Це правда, і яка різниця між ними?

Це правда, і яка різниця між ними

Багато що залежить від ваших вимог, глибини вашого знання SEO і типу блогу, яким ви керуєте. У цьому порівнянні ми врахуємо ці атрибути, а також відмінності між кожними з цих трьох плагінів WordPress.

Наш підхід до WordPress SEO плагін порівняння

Існує декілька способів здійснення такого типу порівняння, один з яких полягає в простому переліку особливостей кожного з них. Це добре, тільки якщо ви маєте досвід і зрозумієте, що таке терміни, як .htaccess і "HTML validator". Що більшість людей хочуть, це опис плюсів і мінусів кожного, і те, що рецензент знайшов при їх використанні.

Подивимося правді в очі - неможливо забезпечити точну оцінку трьох плагінів SEO, якщо тільки ви самі не пробували їх у своєму блозі. На цій підставі ось наші погляди на кожен з цих плагінів для WordPress. Почнемо зі порівняння Yoast з WordPress SEO Ultimate, а потім дізнаємося, як порівнюється плагін Squirrly. По-перше, які їхні передумови?

Плагін Yoast SEO: Це було розроблено експертом SEO Joost де Valk як більш повну безкоштовну альтернативу WordPress все в одному SEO Pack, який був популярний до тих пір. Докладніше про ці два плагіни можна прочитати в попередньому повідомленні: Кращий SEO плагіни для WordPress .

WordPress SEO Ultimate Plugin: це безкоштовний плагін WordPress, розроблений SEO Design Solutions. Це принципово оновлення до плагіна Все в одному SEO. Між ними цей плагін і Yoast пропонують все, що вам дійсно потрібно, щоб максимально оптимізувати свій блог для Google та інших пошукових систем.

Загальні риси Yoast і SEO Ultimate

Кожен з цих двох плагінів SEO пропонує ряд функцій, які необхідні для ефективної оптимізації. В основному вони пов'язані з тими аспектами блогу, які є видимими для павуків або роботів пошукових систем, але не для людського ока. Такі функції включають:

Оптимізація тегів заголовків: Обидва дозволяють оптимізувати ваш тег Title. Це не назва вашого блогу, а тег, який відображається в розділі "Голова" HTML для цієї публікації. Тег Title - це те, що Google публікує як назву вашого списку на сторінках результатів пошуку (SERP).

Ці плагіни також повинні обмежувати довжину заголовка до 512 пікселів стандартним шрифтом Google для цього фрагмента з 16 пунктів Arial. Як правило, вам буде повідомлено, якщо ваш заголовок задовгий, але ви можете перевірити, чи відповідає він вимозі Google тут: Перевірте довжину пікселів заголовка (Примітка - ця тестова сторінка відображається в новому вікні).

Тег Meta Description: Кожен з них також дає змогу написати тег мета-опису з правильною максимальною довжиною в 156 символів для Google. Якщо кількість символів занадто велика, слід зменшити її до 156, включаючи пробіли.

Текст роботів: обидва плагіна дозволяють вам контролювати, чи виконують роботи або не слідують, а також індексують або не індексують відповідний пост або сторінку.

Тим не менш, Є функції, доступні в Yoast SEO, які не доступні з плагіном SEO Ultimate і навпаки. Ось це виклад, і наше враження про те, наскільки важливим є кожен з більшості блогерів.

Переваги плагіна Yoast SEO

Плагін Yoast SEO для WordPress пропонує наступні переваги, недоступні з плагіном WordPress SEO Ultimate:

Генерація Sitemap XML: Yoast дозволяє генерувати карту сайту блогу одним клацанням миші. Він надає вам веб-адресу цієї карти сайту, яку ви можете включити до свого Інструменти Google для веб-майстрів облікового запису. Це дає змогу Google легко відвідувати якомога більше сторінок і публікацій у блозі. SEO Ultimate не пропонує цього, хоча ви можете використовувати один з кілька безкоштовних плагінів генерації Sitemap для цієї функції.

Редагування .htaccess: Yoast надає вам прямий доступ до вашого файлу .htaccess, щоб можна було легко редагувати його за допомогою власних параметрів. Це більш важливо для просунутих користувачів WordPress, ніж для початківців, але об'єкт доступний, коли ви маєте потребу в його використанні. Це заощаджує вас у тому, щоб знайти цей файл у структурі файлу веб-сайту, а потім знайти текстовий редактор для його зміни.

Хлібні сухарики: хлібні крохи є важливою особливістю Yoast, особливо для тих, хто має складну структуру блогу. Ця функція дозволяє показувати читачам саме там, де вони знаходяться в структурі вашого блогу. Якщо вони слідують за кількома посиланнями, сухарі залишають шлях, за яким вони можуть слідувати, де вони були раніше, без необхідності натискати назад на домашню сторінку і починати знову. SEO Ultimate не пропонує цю функцію.

Оптимізація в реальному часі: Yoast SEO пропонує систему світлофора після того, як ви зберегли проект своєї посади. Зелений означає, що ваш SEO - це нормально. Червоний означає, що він поганий, і зміни повинні бути зроблені, а оранжевий означає, що у вас є один або два фактори, які ще потребують певної роботи.

Це також надано Squirrly. Це надзвичайно корисна функція, особливо для середнього блогера, який воліє писати і блогувати, ніж аналізувати ефективність самої пошукової оптимізації. Він також пропонує вам Легкість читання Flesch рейтинг, щоб перевірити, чи легко читати вашу посаду, або якщо ваші вироки занадто бідні.

Щільність ключових слів: Хоча стає менш важливим фактором у SEO з Google, щільність ключових слів може ще вплинути на ваш рейтинг. Плагін Yoast повідомляє, якщо у вашій публікації є занадто багато чи занадто мало примірників ключового слова. Використовуючи ключове слово з трьох слів, в одному тесті 0.93% було недостатньо, але 1.16% пройшло з зеленим світлом. Це чітка демонстрація підходу Google до використання ключових слів, який вказує на те, що Yoast знаходиться на м'ячі щодо сучасного Google SEO. Це ще одна функція Squirrly не доступна з SEO Ultimate.

Інтеграція соціальних медіа: плагін Yoast SEO дозволяє вказати бажаний титул і опис для ваших сторінок Facebook і Google+, а потім відправляє вашу публікацію на ці сторінки. Вона також дає змогу вказати зображення для будь-якого іншого, ніж перевизначити зображення за умовчанням на цих соціальних сайтах для цієї публікації.

Переваги WordPress SEO Ultimate Plugin

Є деякі переваги використання WordPress SEO Ultimate плагін, який ви не отримаєте від Yoast. Інтерфейс може здатися трохи складною для використання спочатку, але як тільки ви звикнете до нього, інтерфейс насправді дуже простий у використанні. Наприклад, ви можете застосувати теги noindex зі списку, що дозволить вам визначити, які теги будуть відображатися на сторінці.

Основною відмінністю між ними є "Deeplink Juggernaut", розроблений для того, щоб допомогти вам максимізувати потенціал вашої внутрішньої структури зв'язку. Це корисно лише в тому випадку, якщо у вашому блозі є багато вмісту, наприклад, довгий блогрл і велика кількість повідомлень.

DeepLink Juggernaut і Penguins: Джаггернаут Deeplink може забезпечити автоматичні посилання між повідомленнями та сторінками, які фокусуються на певному ключовому слові , таким чином максимізуючи релевантність посилання на сторінку. Просто введіть своє ключове слово, і Juggernaut створює посилання. Google нагороджує сайти, які посилаються на подібні сайти, а не на ті, які пов'язують кожну сторінку з іншими.

Ви можете зробити свої посилання "Підписатися" або "Nofollow" на індивідуальній основі. Ви можете виключити певні сторінки з посилань, наприклад, сторінки контактів, а також максимальну кількість посилань на кожну сторінку. Ви також можете контролювати максимальну кількість разів, коли вказане ключове слово може бути використано в тексті прив'язки. Це дуже важливо, тому що надмірне використання одного і того ж тексту прив'язки може бути покарано за допомогою оновлення алгоритму Google.

Резюме: Який найкращий?

В цілому, Yoast, здається, простіше використовувати як просте доповнення до написання вашого блогу. SEO Ultimate показує менше функцій на екрані, але розбиває все на вкладки. Він також не пропонує на сторінці оцінки ефективності вашого SEO. Багато людей вважають це важливою функцією, як тільки вони використовують його з плагіном Yoast SEO.

Juggernaut особливість SEO Ultimate є певним плюсом для цього плагіна. Проте будьте обережні, як ви його використовуєте, і переконайтеся, що ви не використовуєте надто багато орієнтованого тексту, використовуючи ті ж ключові слова - або навіть рекламні ключові слова, такі як "Купити тут"! Незважаючи на це, це корисно для алгоритму підкованих блогерів.

В основному це коні для курсів, Coke vs. Pepsi або блюз чи душа. Деякі блогери віддадуть перевагу Yoast, тоді як інші SEO Ultimate. Я підозрюю, що ті, хто віддає перевагу останньому, будуть більш досвідченими блогерами. Ви можете спробувати обидва, але ми прийдемо до цього пізніше - тому що ми ще маємо поглянути на плагін SEO від Squirrly.

SEO плагін за допомогою Squirrly

Це розглядається окремо від двох вищезгаданих, оскільки в них не є альтернативою. Ось як Squirrly робіт:

Це безкоштовно, якщо ви пишете лише п'ять посад на місяць - інакше ви платите $ 29,99 / місяць для преміум-версії. Ви вводите ключове слово у вікно пошуку, і Squirrly придумає вибір вільних від авторського права зображень, які можна використовувати у своєму блозі. Він також надасть список повідомлень у блогах за допомогою одного і того ж ключового слова.

Програмне забезпечення буде аналізувати ваш текст під час написання та зеленого кольору, коли він буде належним чином оптимізований. Після того як ви закінчили та опублікували свою публікацію, Analytic Squirrly Performance Analytics дає змогу вказати на їх ефективність у соціальних мережах, а також на їхньому рейтингу Google. Squirrly не буде перекривати існуючі налаштування SEO. Squirrly SEO не може розглядатися як альтернатива Yoast SEO або WordPress SEO Ultimate, але ми рекомендуємо вам використовувати його з урахуванням функцій, які він пропонує. Це, безумовно, допоможе вашому сайту рости далі, а також заощадить ваш час у виконанні завдань SEO вручну.

Squirrly надасть вам щотижневий аудит SEO, що вказує на ефективність вашої стратегії контент-маркетингу в цілому. Приклади звітів включають відвідувачів URL-адреси вашого блогу, сигнали соціального маркетингу, повноваження тощо.

Деякі люди добре використовують Squirrly, але ви повинні чітко розуміти, що ви робите. Ви повинні написати SEO оптимізований вміст, заснований на відмінному інструменті дослідження ключових слів Squirrly, а потім використовувати це за допомогою аналітичних інструментів SEO. Перевірте наші Купон отримати 15% знижку.

Висновки: Yoast SEO проти SEO плагін від Squirrly проти WordPress SEO Ultimate

Якщо ви використовуєте Yoast або SEO кінцевої це питання переваги. Кожен має своїх прихильників, і, хоча ми використовуємо Yoast за вибором, є кілька причин, чому ви не повинні використовувати SEO Ultimate. SEO плагін від Squirrly - це інша справа, ми рекомендуємо вам спробувати її для себе, це дуже корисний інструмент SEO.

Squirrly: Squirrly пропонує деякі відмінні функції, такі як функція дослідження ключових слів і спосіб, яким він надає вам хороші фотографії та графіку, які можна легально використовувати. Система SEO, що використовується Squirrly, відрізняється від системи двох інших варіантів, але немає причин, чому ви не повинні спробувати її безкоштовно для ваших перших п'яти постів.

Де інші стурбовані, ви можете розглянути тестування обох або навіть двох разом. Якщо вам подобається Deeplink Juggernaut особливість SEO Ultimate, ви можете включити тільки цю функцію і використовувати її разом з Yoast SEO.

Проблема тут може бути швидкість завантаження. Ви не хочете, щоб ваш блог завантажувався повільно через ці SEO плагіни. Ось як перевірити кожну окремо і найкращі характеристики кожного з них.

Тестування плагінів Yoast SEO і WordPress SEO Ultimate разом

 • 1. Видаліть усі відповідні плагіни зі свого блогу.
 • 2. Доступ до сайту, що надає безкоштовний тест швидкості (наприклад, http://tools.pingdom.com/fpt/ )
 • 3. Запустіть тест швидкості завантаження на URL вашого блогу без встановлених плагінів SEO - виконайте 3-4 тести для узгодженості.
 • 4. Встановіть Yoast, активуйте його у своєму блозі і знову запустіть тест.
 • 5. Видаліть Yoast з вашого блогу.
 • 6. Встановіть SEO Ultimate і повторіть.
 • 7. Встановіть Yoast і запустіть разом разом з усіма активованими функціями.
 • 8. Тепер активуйте тільки ті функції, які ви хочете використовувати, і повторіть.
 • 9. Повторіть це з встановленим Squirrly і активізуйте його, якщо ви також захочете його використати.
 • 10. Порівняйте результати.

Це повинно дати вам гарне уявлення про те, як ці три плагіни WordPress SEO впливають на швидкість завантаження вашого блогу, окремо і разом. Швидкість завантаження є фактором ранжування в Google. Потім ви можете вирішити, чи варто використовувати найкращі риси двох чи трьох з них, а не тільки зосередитися на одному. Двічі перевірте вихідний код ваших повідомлень / сторінки та перевірте, чи не додано мета-теги обома плагінами.

Якщо швидкість завантаження більше, ніж хотілося б, переконайтеся, що у вас є W3 Загальний плагін кешу або подібне встановлено. Якщо ні, встановіть його і знову запустіть тести. Час завантаження має зменшитися. Може бути розумним встановити плагін W3 Total Cache до початку тестування.

Резюме порівняння плагінів SEO

Хоча Yoast, здається, найбільш повний і простий у використанні для середнього блогера, SEO Ultimate плагін також пропонує деякі корисні функції. Squirrly також здається корисним, але спробуйте безкоштовну версію, перш ніж платити $ 29,99 / місяць.

По суті, більшість плагінів SEO для WordPress пропонують однакові основні функції. Відмінності між плагіном Yoast SEO, плагіном SEO Squirrly і плагіном WordPress SEO Ultimate полягають у додаткових функціях, які пропонує кожен. Yoast тільки гойдала його тут, але ви можете спробувати використовувати краще з обох, якщо ваша швидкість завантаження не порушена.

Це правда, і яка різниця між ними?
По-перше, які їхні передумови?
Резюме: Який найкращий?