Yoast WordPress SEO, хлібні крихти і соплі в гугл

 1. постійні посилання
 2. Додатковий індекс гугла або соплі гугла (Google Supplemental Index)
 3. Хлібні крихти в Yoast WordPress SEO
 4. Як зробити хлібні крихти wordpress
 5. Імпорт та експорт
 6. масовий редактор
 7. змінити файли

урок №54  Перший урок в новому році не змусив себе довго чекати, як і обіцяв урок №54

Перший урок в новому році не змусив себе довго чекати, як і обіцяв.

Продовження попереднього уроку з налаштування плагіна Yoast WordPress SEO.

В попередній статті ми розглянули такі настройки плагіна як:

 • основна настройка;
 • заголовки і мета дані;
 • соціальні мережі;
 • xml карта сайту;

Тепер прийшла черга і всіх інших, і так, переступимо.

постійні посилання

Це дуже корисний інструмент для вебмастера, в основному там все ясно з опису. Зупинюся на одному пункті: видалити змінні? Replytocom. Дана функция допомагає нам вирішити велику проблему з так званими «соплями» в google.

Додатковий індекс гугла або соплі гугла (Google Supplemental Index)

Це даремні сторінки сайту які які практично не беруть участь в індексі і при цьому занижують вагу. Як правило це можуть бути деревоподібні коментарі, і інші незрозумілі сторінки. Що б перевірити соплі сайту, вам досить в пошуковику гугл ввести site: ваш сай т -site: ваш сайт *

Вам відкриється список з сторінок вашого сайту, перегорнувши далеко в перед ви можете наштовхнутися на незрозумілі сторінки, які ви явно самі не робили, наприклад ось такі:

Вам відкриється список з сторінок вашого сайту, перегорнувши далеко в перед ви можете наштовхнутися на незрозумілі сторінки, які ви явно самі не робили, наприклад ось такі:

Через таких ось сторінок в гугл потрапляє багато сміття, через це довіра до сайту знижується. Деякі цю проблему вирішували через 301 редирект в .htaccess. Але тепер ця проблема вирішується автоматично, все що потрібно нам, це проставити галочку в потрібному місці:

Але тепер ця проблема вирішується автоматично, все що потрібно нам, це проставити галочку в потрібному місці:

Всі інші галочки на ваш розсуд.

Хлібні крихти в Yoast WordPress SEO

Хлібні крихти (з англ. Breadcrumbs) - це елемент навігації по сайту, виглядає як шлях від головної сторінки до поточної, на якій знаходиться користувач. На моєму сайті вони виглядають так:

На моєму сайті вони виглядають так:

Має вигляд навігаційної ланцюжка. Часто розташовують у верхній частині сайту.

Як зробити хлібні крихти wordpress

Відкриваєте потрібний нам розділ - «хлібні крихти». І першим же ділом ставите галочку включити. Потім проставляєте роздільник який будить між крихтами, можна поставити що завгодно. Прописуєте префікси і текст для 404 сторінки. Далі важливий момент, що б в крихтах відображалися рубрики, потрібно встановити таксономию для записів - рубрика.

Ну і найголовніше, після установок копіюємо код в низу сторінки і вставляємо його в те місце де ви бажаєте що б відображалися «хлібні крихти».

&lt;? Php if (function_exists ( 'yoast_breadcrumb')) {yoast_breadcrumb ( '<p id = "breadcrumbs">', '</ p>'); }?>

І не забуваємо натиснути зберегти. Так само не забудьте деактивувати старий плагін який відповідав за виведення крихт.

Імпорт та експорт

Даний розділ нам дозволяє імпортувати деякі дані з плагінів які нам більше не потрібні. Наприклад усіма нами улюблені Platinum SEO Pack і All-in-One SEO.

Якщо ви хочете імпортувати дані з All-in-One SEO, то ставите галочку на проти відповідного назви і тиснете імпортувати. А якщо з Platinum SEO Pack, то ставите галочку на проти СТАРОГО All-in-One SEO.

А якщо з Platinum SEO Pack, то ставите галочку на проти СТАРОГО All-in-One SEO

Тепер всі ваші дані будуть перенесені в плагін Yoast WordPress SEO (знаходиться під вашої статтею під час редагування). Даний плагін вигідно відрізняється від Platinum SEO Pack і йому подібних до тих, що в ньому додана функція SEO аналізу вашої статті. Крім того, що нам відразу видно мета дані які будуть відображатися в пошукових системах, ми так само можемо проаналізувати контент Нам всього лише потрібно вказати фокусна слів.

Крім того, що нам відразу видно мета дані які будуть відображатися в пошукових системах, ми так само можемо проаналізувати контент Нам всього лише потрібно вказати фокусна слів

Перейшовши із загального розділу в аналіз сторінки ви зможете побачити рекомендації щодо оптимізації статті. Пам'ятайте що дані аналізуються виходячи з фокусної слова.

Пам'ятайте що дані аналізуються виходячи з фокусної слова

масовий редактор

Даний розділ нам пропонує зручний редактор для масово редагувати мета дані статей.

змінити файли

З цим думою у вас не виникне проблем, тут вам буде запропоновано зручний доступ до таких файлів як: Robots.txt і .htaccess, без FTP-з'єднання .

Lt;?
Php if (function_exists ( 'yoast_breadcrumb')) {yoast_breadcrumb ( '<p id = "breadcrumbs">', '</ p>'); }?