Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

YouTube SEO: як зайняти місце у другій найбільшій пошуковій системі

 1. Розуміння впливу пошукових машин на рейтинги YouTube
 2. 6 Обов'язкові поради щодо визначення вмісту YouTube на пошукових системах
 3. Супроводжувати кожне відео з докладним описом
 4. Створити власні ескізи
 5. Побудувати оприлюднені списки відтворення та розміщувати окремі відео
 6. Висновок

Дозвольте нам побудувати маркетингову стратегію для вбивць відео сьогодні

Ви переглянули відео на YouTube сьогодні? У вас є хороші шанси. Мільярди інших людей використовують платформу щодня, як і ви.

Насправді, YouTube відвідують майже третину користувачів Інтернету , що робить його другою за величиною пошуковою системою у світі. І з платформою, локалізованою в 88 країнах і надаючи відео контент на 76 мовах, вона буквально закладає масову глобальну аудиторію прямо перед ногами маркетологів.

Існує загальна тема, яка є істинною для багатьох підприємств, які намагаються створити наступне на YouTube - вони публікують декілька відео, не в змозі отримати увагу, яку вони шукають, і просто відмовляються.

Але ось справа. Якщо ви ігноруєте тактику пошукової оптимізації (SEO), коли ви куруєте та публікуєте вміст на YouTube, є хороший шанс, що його не розглядають, оскільки ніхто не знає, що він є.

Коли ви правильно підійшли, рейтинг на другій найбільшій пошуковій системі стає набагато простіше. Чи стане це за одну ніч? Напевно, ні. Але чим швидше ви почнете, тим швидше ви почнете пожинати користь вашого стратегічного підходу.

Мета полягає в тому, щоб забезпечити високий рейтинг відеовмісту на YouTube і Google.

Розуміння впливу пошукових машин на рейтинги YouTube

YouTube може бути другою за величиною пошуковою системою, але є ще інші пошукові системи, які використовують мільйони людей щодня Bing і Google для пошуку відео. І якщо ви впроваджуєте тактику SEO, розроблену спеціально для забезпечення високого рейтингу пошуку на цих пошукових системах, ви можете досягти аудиторії, якої не можна отримати на YouTube.

Нездатність цільової аудиторії на інших пошукових системах є дорогою маркетинговою помилкою.

Коли ви думаєте про пошукові системи, ви, напевно, думаєте Google , Yahoo , Bing , або навіть DuckDuckGo . Більшість людей не думають про те, що YouTube є пошуковою системою, але в усьому, що насправді є, і це унікальна пошукова система, оскільки вона призначена для пошуку відеовмісту.

Що перше, що ви бачите, коли ви йдете YouTube.com ? Панель пошуку, розміщена у верхній частині сторінки. Це буквально просить вас використовувати його для пошуку відео. І тому, що він служить своєю власною пошуковою системою, існують акуратні SEO трюки, які можна реалізувати, щоб забезпечити хороше звання відео. Сполучіть ці трюки з Google SEO, і ви будете розширювати свою обізнаність про бренд у геометричній прогресії.

6 Обов'язкові поради щодо визначення вмісту YouTube на пошукових системах

Дозвольте нам побудувати маркетингову стратегію для вбивць відео сьогодні  Ви переглянули відео на YouTube сьогодні

Створюйте відео за 60 секунд

Раніше, тим більше переглядів, які ви отримали на відео YouTube, тим вища позиція. Ферми кліків, однак, намагалися зламати цю політику, орієнтуючись на певні відео з мільйонами помилкових кліків. На щастя, YouTube змінив свою політику і тепер базується на своєму рейтингу відео:

 • Скільки секунд переглядається відео
 • Кількість коментарів
 • Кількість подібних
 • Кількість соціальних акцій

Це означає, що навіть якщо у вас є відео лише з 100 переглядами, якщо відео переглядається в повному обсязі (або щонайменше на 50% від його тривалості), є хороший шанс, що це буде добре, особливо якщо це супроводжується з кількома коментарями, подібними повідомленнями та соціальними акціями.

Ідея тут полягає в тому, щоб привернути аудиторію до перегляду відео. Це означає, що ви повинні керувати багатим відеовмістом, щоб залучити переглядач.

В ідеалі відеоролики мають бути не менше 60 секунд. Чому? Оскільки, чим довше відео, тим більше секунд / хвилин можна збільшити з часу перегляду.

Крім того, все, що не перевищує 60 секунд, може переглядати YouTube як спам. Так само, як Google, якщо YouTube переглядає ваш вміст як спам, ви не збираєтеся забезпечити високий рейтинг.

HubSpot опублікував статтю Показ 60-секундних відео отримав набагато більшу кількість переглядів, ніж довше. Створення багатого відеовмісту починається з підключення переглядача протягом перших трьох секунд. 45% глядачів буде переглядати принаймні 30 секунд вашого відео, якщо вони переглянуть перші три. Це означає, що для 60-секундного відео досягнуто 50% часу перегляду (VTR). Це досить вражаюче.

Мета: створити багатий вміст, що залучає глядача; це збільшує рейтинги як на YouTube, так і на пошукових системах.

Супроводжувати кожне відео з докладним описом

Ви, ймовірно, супроводжували свої відео з описом, але наскільки вони детальні? Відео описи переповнені потенціалом рейтингу SEO. Чим довше вони, тим краще. Визначте вашу цільову аудиторію, визначте ключові слова та фрази, які вони шукають, та інтегруйте їх у описи.

Мета: використовувати контекстні ключові слова для підвищення рейтингу. Вибирайте ключові слова та фрази довгого хвоста, бажано п'ять-сім слів у довжину, і розміщуйте їх у відео опису. Оточуйте ключові слова контекстною інформацією.

Ім'я справді має значення

Весь ваш маркетинговий план YouTube має бути орієнтований на певні ключові слова, а назви ваших відеозаписів повинні завжди включати принаймні одне з цих ключових слів. Іменування відео не зупиняється тут. Те, що ви називаєте файлом ваших відео. Майже точно так само, як оптимізація зображень на публікації в блозі або статті, пошукові системи та YouTube розглядають назву файлу відео для цілей SEO.

Оптимізація відеофайлу починається перед завантаженням на YouTube.

Перш ніж завантажувати його, клацніть правою кнопкою миші на відеофайлі та натисніть кнопку Отримати інформацію. Тут можна додати деякі ключові слова, які слугують тегами для відео.

У полі "Ім'я та розширення" додайте дві найбільш релевантні ключові слова, на які ви націлюєтеся. У полі "Коментарі" введіть короткий опис відео та переконайтеся, що він містить ключові слова. Тепер, коли ви повністю називали необроблений відеофайл, його можна завантажити на YouTube. Ці дії застосовуються до тих, хто використовує комп'ютер Mac.

Якщо ви використовуєте комп'ютер Windows, кроки дуже схожі і можуть бути знайдено тут . В основному, ви збираєтеся клацнути правою кнопкою миші на відео та натиснути кнопку Властивості, а потім натиснути кнопку Деталі, щоб додати теги та короткий опис.

Незалежно від операційної системи, яку ви використовуєте, після завантаження відео на YouTube його ім'я буде видалено. Переконайтеся, що ви залишите це як є.

Мета: змінити назву файлу відео, щоб включити релевантні ключові слова та залишити назву, як після завантаження.

Створити власні ескізи

Якщо ви не створюєте спеціальні ескізи для кожного завантаженого відео, YouTube надасть вам на вибір три варіанти відео. У більшості випадків ці випадкові знімки екрана з вашого відео непривабливі.

Коли ви створюєте спеціальний ескіз, набагато більше шансів привернути увагу користувачів, які шукають, як на YouTube, так і на інших пошукових системах. Оскільки Google в основному складається з блюз і білих, ви бажаєте, щоб у мініатюрі містилися жирні кольори, такі як зелений, червоний, оранжевий і жовтий. Також потрібно ввести текст на екрані, який містить ключові слова, на які ви націлюєтеся.

Мета: створити спеціальний ескіз для кожного завантаженого відео.

Побудувати оприлюднені списки відтворення та розміщувати окремі відео

Куратори списків відео є ефективним способом збільшення взаємодії переглядача та підвищення VTR, оскільки вони зменшують ймовірність того, що глядач залишить ваш канал. YouTube активно рекламує плейлисти і каже Набагато більше шансів на перегляд відео, якщо вони є частиною одного . Однак не всі ваші відео повинні бути включені до списків відтворення. З точки зору пошукової системи, що не належить до YouTube, сольні відео отримують вищий рейтинг.

Ціль: Створення кураторських списків відтворення та розміщення сольних відео. Тут можна застосувати правило 50/50. 50% ваших відеороликів є частиною списків відтворення, а інші 50% розміщено у вигляді сольних відео.

Поділіться відео всюди

Якщо ви не надаєте спільний доступ до відео, як можна очікувати, що інші користувачі зможуть це зробити? YouTube і Google обидва люблять вміст, який отримує багато спільного. Чому? Тому що це чіткий показник того, що користувачі Інтернету вважають це корисним або цікавим. Це цінний вміст.

На кожному веб-сайті, блозі та профілі в соціальних мережах ви можете поділитися своїм відео та попросіть своїх послідовників також поділитися ним.

Ви також можете об'єднатися з представниками індустрії та попросити їх поділитися своїм відео. Ви навіть можете знайти деяких авторів, які готові опублікувати весь блог по всьому відео. Це особливо вигідно у тому, що можна просунути відео перед масовою аудиторією.

Мета: поділіться кожним відео настільки, наскільки це можливо, і об'єднайтеся з впливовими особами галузі.

Висновок

Хоча багато людей звертаються до YouTube-конкретної тактики SEO, щоб збільшити свій рейтинг на YouTube, хитрість розширити свою обізнаність з брендом - це найкраще місце на YouTube і в інших пошукових системах, як Google.

Кожен з шести наведених вище порад є привабливими для YouTube і Google і, безумовно, матиме позитивний вплив на рівень вашої спроможності.

Дозвольте нам побудувати маркетингову стратегію для вбивць відео сьогодні

Чи стане це за одну ніч?
Чому?
Чому?