Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

З чого складається вартість контекстної реклами

 1. підбираємо запити
 2. Слова зі знаком мінус
 3. розраховуємо бюджет
 4. Яндекс.Директ
 5. Google Adwords
 6. бігун
 7. Як заощадити бюджет?

Контекстна реклама - це аукціон, де кожен з учасників в режимі реального часу встановлює свою ціну, яку готовий платити за перехід на сайт. Тому розрахувати точний бюджет майбутньої кампанії неможливо. Однак за допомогою різних інструментів, які є в кожній системі контекстної реклами , Ви можете спрогнозувати орієнтовний бюджет для рекламної кампанії.

Для того щоб розрахувати приблизний бюджет на місяць, нам потрібен прогноз кількості кліків по оголошенню і їх середня ціна, дізнатися які можна за допомогою спеціальних сервісів.

підбираємо запити

Перш ніж приступити до розрахунку бюджету, необхідно визначитися зі списком запитів, які Ви будете використовувати в Вашої рекламної кампанії.

В Інтернеті мільйони користувачів, і всі вони запитують потрібну їм інформацію по-своєму. При підборі запитів потрібно це враховувати, і для охоплення ширшої аудиторії необхідно використовувати якомога більше варіантів написання запитів. Це можуть бути різні частини мови (купити ноутбук, покупка ноутбука), варіанти написання (Хендай, Хундай, хюндай), сленг (автоцивілка), помилки і помилки (агенство нерухомості), неправильна розкладка клавіатури (jcfuj), російське і англійське написання (Honda і Хонда), вживання географічних назв (купити поліс ОСАГО Москва) і т.д.

Для підбору запитів в Яндексі існує спеціальний інструмент «Підбір слів» ( http://wordstat.yandex.ru/ ). Його можна знайти в інтерфейсі Яндекс.Директа.

Щоб охопити максимальну кількість запитів, ми рекомендуємо користуватися цим інструментом.

В Google Adwords теж є «Інструмент добору ключових слів». З вересня 2010 року буде доступний новий вдосконалений інтерфейс , Який дозволить підбирати запити з різним типом відповідності слів.

Свій інструмент підбору запитів є і в Бігуні. Він називається " Статистика по пошуковим запитам ». З його допомогою можна переглянути статистику слів за запитами і по географії.

Для ретельного підбору запитів Ви також можете звернутися до фахівців i-Media, які мають багатий досвід роботи з даними інструментами інтернет-реклами.

Слова зі знаком мінус

Щоб відразу відсіяти нецільову аудиторію, запити необхідно уточнювати. Для цього використовуються мінус-слова (стоп-слова). Наприклад, Ви займаєтеся профорієнтацією школярів і хочете додати в рекламну кампанію запит «профорієнтація». Щоб відсіяти студентів педагогічних вузів, які шукають інформацію по цій тематиці, можна використовувати мінус-слова «реферат», «курсова», «диплом», «скачати», а також прізвища авторів різних підручників.

Підібрати мінус-слова можна також за допомогою «Подбора слів» Яндекса.

Важливо: між ключовими запитами, які Ви плануєте використовувати в своїй рекламній кампанії необхідно зробити перехресну мінусовку. Напевно у вашому списку ключових слів будуть зустрічатися пересічні фрази. Наприклад, запити «купити одяг оптом» і «купити одяг оптом Москва» перетинаються. Щоб по кожному з цих запитів показувалося своє оголошення, необхідно до запиту «купити одяг оптом» додати мінус-слово «Москва».

В системі Яндекс.Директ цей запит буде виглядати наступним чином: «купити одяг оптом -Москва».

В Google Adwords і Бігуні додати мінус-слова при розрахунку бюджету не можна. Вони додаються при закладі рекламної кампанії.

розраховуємо бюджет

У кожній системі контекстної реклами є інструменти для зразкового прогнозування бюджету майбутньої рекламної кампанії.

Яндекс.Директ

У Яндекс.Директі цей сервіс найзручніший. Він дозволяє скласти наочний медіаплан рекламної кампанії.

Цей інструмент так і називається «Прогноз бюджету». Як і «Підбір слів», знайти його можна в інтерфейсі Яндекс.Директа.

Ключові слова, бюджет за якими Ви хочете розрахувати, додаються в спеціальне поле.
Не забудьте також уточнити регіони, на які Ви плануєте показувати рекламну кампанію. При натисканні кнопки «Порахувати» Ви отримаєте приблизний розрахунок бюджету на місяць, а також можливість завантажити медіаплан в Excel-форматі

Оцінка бюджету рекламної кампанії на Яндекс.Директі - це таблиця з прогнозом:

 • кількості показів;
 • зразкового кількості переходів;
 • CTR (кількість переходів (кліків) по відношенню до кількості показів, виражене в%);
 • середньої ціни кліка;
 • зразкового бюджету на місяць, зазначеного в рублях.

кількості показів;  зразкового кількості переходів;  CTR (кількість переходів (кліків) по відношенню до кількості показів, виражене в%);  середньої ціни кліка;  зразкового бюджету на місяць, зазначеного в рублях

Для розрахунку бюджету Ви також можете звернутися до фахівців i-Media, які не тільки розрахують вартість рекламної кампанії в системі Яндекс.Директ, але і нададуть прогнозні значення компанії i-Media, засновані на статистиці по понад 6 000 оголошень клієнтів. Ці дані допоможуть Вам зрозуміти, наскільки Ви зможете заощадити на кожному кліці, чи буде вище CTR і наскільки, а також чи буде переходів (кліків) більше?

Google Adwords

В системі Google Adwords є інструмент «оцінки трафіку». Його мінус у тому, що він показує статистику, в основному, по великим запитам. Але для зразкового розрахунку вартості рекламної кампанії цього може бути цілком достатньо.

бігун

У Бігуні теж є спеціальний сервіс для розрахунку, але доступний він тільки агентствам. Тому найпростіший шлях для розрахунку бюджету в цій системі контекстної реклами - звернутися до фахівців i-Media.

Якщо Ви все ж хочете розрахувати приблизний бюджет самі, то спосіб для цього теж є. За статистичними даними нашої компанії трафік з Бегунa приблизно в 4 рази менше, ніж з Яндекс.Директа. Тому можна взяти прогноз переходів з розрахунку Яндекс.Директ і розділити його на 4.

Що стосується середньої вартості кліка, то дізнатися її за допомогою сервісу Бігуна можна. Для цього необхідно зайти в розділ «Реклама» і в рядок «Ваші конкуренти» ввести ключові запити.

Тепер залишається тільки помножити середню вартість кліка на кількість переходів, і Ви отримаєте орієнтовний бюджет на місяць.

Наприклад, Ваш прогноз переходів в Яндексі - 10 000 кліків. Ділимо 10 000 на 4 і множимо на середню вартість кліка (наприклад, 10 руб.). Отримуємо приблизний бюджет 25 000 руб.

Як заощадити бюджет?

Інструменти для зразкового розрахунку бюджету дають прогноз на цілодобовий показ оголошень 7 днів на тиждень. Щоб зменшити вартість рекламної кампанії, можна використовувати різні настройки:

 • Геотаргетинг. Налаштовуємо показ оголошень лише на регіони, з якими Ви працюєте, а саме: де у Вас є представництва або куди можлива доставка Вашого товару.
 • Часовий таргетинг. Час показу оголошень також можна обмежити. Наприклад, Ви працюєте з 9.00 до 18.00 і в неробочий час обробити замовлення не зможете. У цьому випадку немає необхідності показувати рекламу після 18.00 або у вихідні.
 • Створення подкампаній. Якщо Ви налаштовуєте рекламну кампанію на кілька регіонів, найкраще створити для кожного з них окрему кампанію. У регіонах вартість кліка часто дешевше, а в єдиній кампанії буде встановлена ​​загальна вартість кліка для всіх регіонів. Крім того, буде можливість створити тексти, адаптовані під кожен регіон.

Також можна вибирати найбільш підходящі Вам місця розміщення оголошень. Наприклад, в Яндекс.Директі позиція «Спецрозміщення», як правило, коштує дорожче, ніж позиція «Гарантовані покази». Однак, для ефективних оголошень з високим CTR, позиція «Спецрозміщення» може коштувати навіть дешевше, ніж позиція «Гарантовані покази».

Заощадити бюджет можна шляхом «відсікання» нецільової аудиторії в текстах оголошень. Наприклад, Ви продаєте дорогі весільні сукні і хочете розмістити оголошення по запиту «весільні сукні». Щоб відсіяти аудиторію, яка шукає сукні дешевше, варто використовувати в тексті оголошення відповідні слова. Наприклад, можна використовувати такі прикметники, як «любі», «ексклюзивні», «дизайнерські» і т.д., а також вказати поріг ціни (весільні сукні від 50 000 руб.).

)

При розрахунку бюджету варто враховувати сезонність Вашого товару або послуги. Наприклад, бюджет за запитами, пов'язаними з продажем готового газону, навесні може збільшитися в кілька разів у порівнянні із зимою.
Сезонність запитів можна відстежити за допомогою інструменту Яндекса «Підбір слів».

При розрахунку бюджету необхідно звернути увагу на те, що всі системи контекстної реклами дають прогноз тільки на розміщення в пошуку. Вартість розміщення на сайтах-партнерах в прогноз не входить.

Таким чином, ми можемо спланувати будь-яку рекламну кампанію.
Однак не варто забувати, що бюджет розраховується на зразкових даних, його сума є лише орієнтовною цифрою, яка в процесі розміщення може виявитися як більше, так і менше.

Поділитися

Ці дані допоможуть Вам зрозуміти, наскільки Ви зможете заощадити на кожному кліці, чи буде вище CTR і наскільки, а також чи буде переходів (кліків) більше?
Як заощадити бюджет?