Залучення конференції 2020 - Портленд, штат Орегон

  1. Найпопулярніші ключові слова
  2. Топ-презентатори
  3. Інтимні мережі
  4. Великі запитання та відповіді
  5. Одна третина цін інших конференцій

Найпопулярніші ключові слова

  • Еллі Мирман з олівця
  • Дана Дітомасо з Kick Point Inc.
  • Сінді Крум з MobileMoxie
  • Ренд Фішкін з SparkToro
  • Marty Weintraub від Aimclear®

Всі п'ять цих суперзірок промисловості будуть давати основні презентації в Engage.

Топ-презентатори

Повний список спікерів має деякі з найбільших імен майже в кожній ніші пошуку та маркетингу соціальних медіа. Вони всі будуть на конференції Engage, щоб представити на все, від перевірених і правдивих основ практики в технічній і на сторінці SEO для кровотечі краю методів у мобільному пошуку, соціальних медіа, і будівництво посилань. Перевірте фантастичну лінійку динаміків для Engage 2019!

Інтимні мережі

SEMpdx пишається своєю репутацією, яку Конференція Engage розробила не тільки для послідовної якості презентацій і спікерів, але й для високого рівня обговорення серед учасників під час перерв і мережевих можливостей. Познайомтеся з одними з найбільш пристрасних маркетологів пошуку в країні, поділіться методами та розширте свої напрямки та мережі клієнтів. Приєднуйтесь до нас для напою відразу ж після завершального виступу, з Офіційна конференція після вечірки о 6:00 вечора в Ground Kontrol, поруч із майстернями відеоігор та пінболів Vintage у футуристичній 2-поверховій аркаді.

Великі запитання та відповіді

Ми взяли до уваги відгуки учасників від подій минулих років щодо розширення тривалості кожного сеансу та мінімізації часу переходу між номерами. Кожен сеанс тепер має мінімум 15 хвилин часу для запитань і відповідей, щоб ви могли допомогти пересунути панель для обговорення тем, про які ви хочете почути.

Одна третина цін інших конференцій

Як неприбуткова організація, SEMpdx - це все, що ми можемо досягти якомога більшої кількості маркетологів і власників бізнесу, і з цієї причини ми можемо утримати ціни на квитки на конференції Engage низькі. Навіть якщо ви приїжджаєте до Портленду з міста, ви майже напевно зможете забронювати рейс в Портленд, перебування в готелі на дві ночі, а також відвідати конференцію «Займатися» тільки за ціну допуску до однієї з провідних конференцій SEO. . Незважаючи на те, що наш одноденний захід не дозволяє повністю розширити багатоденні події, такі як SMX, це часто ідеально підходить для бюджетів та строків малих компаній.