Заміна шрифтів за допомогою Cufón

 1. Крок 1: Створення шрифту
 2. Крок 2. Включіть Cufón і шрифт
 3. Крок 3: Селектори та елементи
 4. API вибірки
 5. 9 Демонстрація веб-середовища, що дме
 6. Класи Unicode CSS
 7. Модулі Zebra таблиці MooTools

Ми всі знаємо про способи заміни великих шрифтів. sIFR великий. Заміна шрифтів зображення набула певної пари. Не дуже багато людей знають про великий проект під назвою Cufón хоча. Cufón використовує унікальне поєднання власного інструменту генератора шрифтів і JavaScript для створення користувальницького візуалізатора шрифтів у canvas і VML. Ось як використовувати Cufón для візуалізації шрифту City Sin для ваших заголовків.

Крок 1: Створення шрифту

Перший крок - це використовуйте інструмент генератора шрифтів Cufón конвертувати та налаштовувати спосіб перетворення шрифтів. Я був дуже вражений кількістю варіантів, доступних для перетворення шрифтів. Після завершення перетворення Cufón створює файл JavaScript, що містить інформацію про шрифт, оскільки Cufón може його прочитати.

Крок 2. Включіть Cufón і шрифт

Включіть файл JavaScript Cufón і створений JavaScript файл шрифту.

<script type = "text / javascript" src = "cufon.js"> </script> <script type = "text / javascript" src = "Sin_City_400.font.js"> </script>

Крок 3: Селектори та елементи

Час вибору елементів для Cufón-ize. Я не рекомендую використовувати Cufón для кожного мови на сторінці - це може вимагати ресурсів. Як правило, ви хочете використовувати спеціальні шрифти у заголовках, так що я вирішив зробити це нижче.

Cufon.replace ('# cufon-область h1, # cufon-область h2, # cufon-область h3');

З мого досвіду, Cufón виглядає краще, ніж як sIFR, так і способи зображення. Обов'язково перевірити Cufón як це видатний інструмент, і я з нетерпінням чекаю побачити, де проект іде. Які ваші думки?

Панове ... Ласкаво просимо на безкоштовний образ Джессіка Альба.

 • API вибірки

  Одна з найгірших таємниць AJAX в Інтернеті полягає в тому, що базовий API для нього, XMLHttpRequest, не був створений для того, для чого ми використовували його. Ми зробили добре, щоб створити елегантні API навколо XHR, але ми знаємо, що можемо зробити краще. Наші зусилля, щоб ...

 • 9 Демонстрація веб-середовища, що дме

  Настільки, наскільки розробники зараз ненавидять Flash, ми все ще граємо трохи наздогнати, щоб спочатку дублювати можливості анімації, які надала нам стара технологія Adobe. Звичайно, у нас є полотно - чудова технологія, яку я виділив 9 приголомшливих демонстрацій . Інша технологія доступна ...

 • Класи Unicode CSS

  Структура і узгодженість імен класів CSS дійсно важливі; Деякі розробники розроблюють назви класів, інші використовують тире, а інші використовують підкреслення. Єдине, про що я дізнався, коли грають імена класів HTML і CSS, це те, що ви можете використовувати Unicode символи і значки як імена класів.

 • Модулі Zebra таблиці MooTools

  Табличні дані часто можуть бути нудними, але це не потрібно шукати так! З невеликим класом MooTools, я можу зробити табличні дані надзвичайно простими для читання, реалізуючи таблиці "зебри" - таблиці з чергуванням кольорів фону рядків. CSS Наведений вище CSS є надзвичайно базовим.

Які ваші думки?