Замовити СММ-просування в Москві, Воронежі, ціна

  1. Що являє собою SMM
  2. Особливості просування бізнесу в соцмережах
  3. Складові СММ-просування
  4. Що дає вашому бізнесу СММ-просування і чому його варто замовити
  5. Основні стратегії СММ, що застосовуються сьогодні
  6. Соціальні мережі, залучені в СММ
  7. Переваги СММ-просування
  8. Що впливає на вартість СММ
  9. Ціна на СММ-просування в веб-студії «Аспект» і етапи робіт

Ведення і просування в соц мережах: ціна за 3 інформаційних + 9 рекламних постів = 8 000 рублів / місяць, 6 інформаційних + 12 рекламних постів = 13 000 рублів / місяць

Ведення і просування в соц мережах: ціна за 3 інформаційних + 9 рекламних постів = 8 000 рублів / місяць, 6 інформаційних + 12 рекламних постів = 13 000 рублів / місяць

Просування в соціальних мережах, або SMM (СММ), як послуга стала особливо популярною останнім часом, оскільки сучасне життя все більше перетікає в інтернет.

Соціальна мережа сьогодні - це не просто комунікаційний майданчик, а й спосіб просування товарів і послуг. Ключова особливість соціальних мереж полягає в неймовірній швидкості поширення інформації та можливості для залучення широкої аудиторії. Якщо ви вже є власником сайту, то вам варто замовити СММ-просування, яке стане відмінним інструментом продажів.

Ми пропонуємо СММ-просування в Воронежі, Москві та інших регіонах, оскільки необхідність присутності в соціальних мережах - глобальна тенденція.

Що являє собою SMM

Що являє собою SMM

Розшифровка SMM якнайкраще відображає сутність даного терміна - Social Media Marketing. Це сукупність засобів і методів просування бренду, або конкретного товару / послуги в соціальних мережах.

СММ сьогодні використовується як для залучення аудиторії, так і для прямих продажів через бізнес-сторінки в соцмережах.

Особливості просування бізнесу в соцмережах

Соціальні медіа - ідеальний майданчик для залучення нових клієнтів і вибудовування з ними перспективних комунікацій. За умови грамотного використання цього методу просування, компанія може обзавестися цілою армією фанатів. Ваші потенційні клієнти, які є користувачами соціальних мереж, вважають за краще спілкуватися саме в режимі онлайн, тому будьте готові консультувати, відповідати на питання і вирішувати проблеми клієнта саме там, де це зручно йому. Такий формат зворотного зв'язку, крім того, дозволить розвантажити телефонну службу підтримки.

Соціальні мережі - можливість бути весь час на зв'язку з цільової аудиторії, залишатися гнучкими і відповідати її очікуванням. Розповідаючи передплатникам про новинки асортименту, власних перевагах, ви м'яко і ненав'язливо переконати їх в необхідності співпраці з вашою компанією.

Складові СММ-просування

Відзначимо, що СММ, як самостійний спосіб просування, принесе бажаний ефект лише за умови грамотного підходу до просування. Його варто розглядати як один з дієвих і часто допоміжних методів промоутування контенту і підвищення впізнаваності бренду. При цьому дієвість залежить від сфери діяльності компанії: наприклад, щодо b2b сегмента СММ може стати доповненням до інших способів просування, а для сфери послуг - високоефективним і самодостатнім рекламним каналом.

СММ-просування в загальному випадку має на увазі виконанням наступних дій:

  • Організація бізнес-аккаунта / сторінки в пріоритетних для клієнта соціальних мережах.
  • Розробка фірмового стилю.
  • Робота з контентом і його адаптація з урахуванням специфіки конкретних соціальних медіа.
  • Інтеграція соцмереж з веб-сайтом.
  • Просування бізнес-сторінок.
  • Формування позитивної репутації компанії в соцмережах.

Що дає вашому бізнесу СММ-просування і чому його варто замовити

Як вже зазначалося, при відсутності у компанії певного бекграунду (запущене SEO-просування, наприклад), СММ навряд чи принесе очікуваний ефект, проте в зворотному випадку дозволить прискорити темпи просування сайту і додатково підвищити лояльність потенційних клієнтів.

Таким чином, важливість СММ для бізнесу проявляється в наступному:

  • Портрет цільової аудиторії. Активно взаємодіючи з передплатниками, компанія розуміє, хто саме стає учасником спільноти, хто проявляє найбільший інтерес і т.д. Присутність бізнесу в соціальних мережах дає змогу сформувати чіткий портрет цільової аудиторії.
  • Впізнаваність. Все соцмережі без винятку характеризуються вірусним ефектом. Контент може поширюватися з величезною швидкістю і виходити далеко за межі вашої бізнес-сторінки. Якщо користувач побачить публікацію з вашим комерційною пропозицією, акцією і т.д. не один, а кілька разів, при виникненні потреби в покупці даного товару або послуги, він неодмінно згадає про вас.
  • Залучення. Це лайки, репости, коментарі, переходи по посиланнях, які показують інтерес передплатників до ваших публікацій. Щоб домогтися глибокого залучення цільової аудиторії потрібно унікальний і детально продуманий контент.
  • Опора для основного онлайн-ресурсу. Чи знайомі з практикою зйомки фільмів, які є відгалуженням від основної сюжетної лінійки? Соцмережі виконують схожу функцію. Вони задіюють впізнаваний стиль компанії, але при цьому пропонують інші способи комунікації та позиціонування бренду, дозволяють перенаправляти трафік на сайт або в інші соціальні медіа.
  • Прямі продажі. Для багатьох типів бізнесу, а особливо для організацій сфери послуг, СММ-просування дозволить продавати, не виходячи за межі конкретної соціальної мережі. Всі необхідні дії користувач зможе виконати в просторі даного соціального медіа: ознайомитися з комерційною пропозицією, задати питання і прийняти рішення про співпрацю.

І хоча саме останній пункт - найбільш очевидний привід замовити СММ-просування, не варто недооцінювати інші позитивні сторони присутності в соцмережах.

Основні стратегії СММ, що застосовуються сьогодні

Основні стратегії СММ, що застосовуються сьогодні

Залежно від цілей конкретного бізнесу і обраних методик робіт можна виділити дві головні стратегії сучасного СММ:

  1. Відкрите просування. У створеній бізнес-сторінці не ховаються комерційні інтереси компанії. Відкрито пропонуються товари, послуги, відбувається активне просування бренду шляхом реклами і вірусних постів.
  2. Приховане просування. SMM-маркетинг в прихованій формі має на увазі створення груп за інтересами, які можуть бути інформаційними, розважальними, пізнавальними. Час від часу можуть виникати посилання на бренд або конкретний продукт компанії, проте вони органічно інтегруються в контекст матеріалу.

Реклама вашої компанії відбувається в обох випадках, відрізняється лише її інтенсивність.

Соціальні мережі, залучені в СММ

СММ-просування можливо в будь-якому соціальному мережі. Враховувати необхідно не тільки рейтинг популярності соцмереж в Росії, але також присутність в кожній з них цільової аудиторії бренду. Якщо велика частина ваших потенційних клієнтів - активні користувачі Facebook, значить упор в СММ-просування необхідно зробити саме на даний рекламний канал.

Якщо орієнтуватися на актуальні статистичні дані, максимальне охоплення аудиторії в Росії демонструє YouTube, далі йдуть ВКонтакте, Однокласники, Instagram, Facebook і Twitter.

Переваги СММ-просування

  • Генерація ажіотажу навколо бренду. Потужна СММ-стратегія дозволяє бренду бути не тільки на увазі, але, що важливо, на слуху. Соцмережі - подарунок для кожного власника бізнесу, який знаходиться в пошуках активної аудиторії, якщо і не завжди готової до співпраці, то вже точно готової створювати ажіотаж навколо конкретного бренду.
  • Глибока взаємодія з аудиторією. Існує таке поняття, як Social Listening. Соціальні мережі дозволяють почути голос народу. Ви можете відстежувати реакцію на конкретні дії компанії - запуск нового продукту, введення акції, ребрендинг і т.д. - і при цьому не використовувати більш складні інструменти аналітики, які не завжди дають вірні результати.
  • Формально-неформальне спілкування. Якщо ваш сайт виливає офіціоз і пропонує матеріали переважно серйозного змісту, то запропонувати більш дружній контент ви можете в соцмережах. Досить розповісти історію становлення бренду в співтоваристві ВКонтакте або поділитися «закулісними» фотографіями в Instagram, щоб стати ближче до цільової аудиторії.
  • Орієнтація на сучасні тенденції. Можливо (швидше за все), частина вашої цільової аудиторії вже міцно влаштувалася в соцмережах і готова вибудовувати діалог з компанією саме в даному просторі. Аудиторія соціальних мереж, а особливо деяких з них, демонструє стрімкий приріст, і необхідність присутності в них бізнесу відчувається все гостріше.
  • Делікатний промоушн контенту. Завдання сайту - продавати, і в більшості випадків це до мозку кісток комерційний продукт, в той час як соцмережі дозволяють м'яко промоутувати публікується контент, розбавляючи рекламу околотематіческім або пізнавальним постингом.
  • І в курсі, і в гущі подій. Соціальні медіа - найбільш простий спосіб тримати потенційних клієнтів в курсі подій, що відбуваються. Додавання нового продукту в каталог на сайті може залишитися непоміченим, а презентація даної інформації в рамках бізнес-сторінки в соціальній мережі, приправлена ​​помітним заголовком і соковитою фотографією, абсолютно точно осяде в пам'яті.

Вибір конкретної соціальної мережі для СММ: аналіз цільової аудиторії

Напевно у вашій компанії є хоча б приблизний портрет потенційного клієнта. Такі дані необхідні для того, щоб вирішити, які саме соціальні мережі краще взяти на озброєння. Якщо ваша аудиторія - це в основному жінки від 40 років з регіонів з доходом до 30 тис. Рублів, абсолютно очевидно, що вам краще орієнтуватися на просування в Одноклассниках. Вашими товарами / послугами цікавиться переважно молодь до 30 років зі стабільно високим доходом, що проживає в мегаполісі? Звертаємо увагу на Facebook.

Для зручності вибору соціальних медіа для просування наводимо коротку характеристику основної цільової аудиторії і їх інтересів:

  • YouTube. Віковий діапазон більшої частини аудиторії - від 24 до 44 років, проте спостерігається її поступове дорослішання, у міру поліпшення якості контенту. Найчастіше публікуються новини, огляди, Лайфхак.
  • ВКонтакте. Здебільшого молодь, школярі, але, як і в випадку з YouTube, аудиторія поступово дорослішає. Пріоритетні напрямки контенту: гумористичні пости, пізнавальна інформація, активне спілкування.
  • Однокласники. Основна частина користувачів у віці від 25 до 55 років. Широке поширення має в регіонах.
  • Facebook. Інтелігенція і креативний клас, в основному жителі мегаполісів. Негласно вважається соціальною мережею з високоприбуткової аудиторією.
  • Instagram. Переважно жіноча аудиторія у віці до 30 років. Упор на візуальний контент. Широко представлений організаціями, зайнятими в сфері послуг.
  • Telegram. Молода і думаюча аудиторія. Платформа для особистих блогів, де основний контент - текстовий.

Визначившись з цілями СММ-просування і розуміючи, хто саме є вашим потенційним клієнтом, ви зможете зробити правильний вибір на користь то чи іншого онлайн-ком'юніті.

Що впливає на вартість СММ

Ціна СММ-просування в нашій веб-студії залежить від декількох факторів:

  • Кількість майданчиків. Скільки соціальних мереж вас цікавить? У деяких випадках для кожної з них буде потрібно власний унікальний контент, а крім того, ведення бізнес-акаунтів в декількох соціальних медіа - додатковий час фахівця.
  • Частота постинга. З якою частотою ви плануєте розміщувати контент? Регулярність публікацій безпосередньо впливає на обсяг роботи - відповідно, чим частіше, тим дорожче.
Ціна на СММ-просування в веб-студії «Аспект» і етапи робіт

Ціна на СММ-просування в веб-студії «Аспект» і етапи робіт

Робота з соцмережами будується наступним чином:

  1. Розробка фірмового стилю і оформлення сторінки
    Вартість - 10 000 рублів, разова оплата.

    У перший місяць роботи ми не робимо публікацій, а розробляємо фірмовий стиль, враховуючи напрям діяльності вашої компанії і ваші персональні побажання.

    • Вибір цільової аудиторії і, відповідно до цих даних, вибір соціальних мереж для просування.
    • Вибір колірної концепції і основних «фірмових» кольорів.
    • Реєстрація аккаунта (якщо потрібно).
    • Дизайн аватара і інших візуальних елементів.
    • Вибір відповідного никнейма / назви сторінки.
    • Опис аккаунта.
    • Розміщення посилань на сайт і акаунти в інших соціальних мережах.
    • Розробка стратегії постинга і вибір основних форматів постів (інформаційні, рекламні тощо).
    • Брендування контенту: обробка зображень відповідно до фірмового стилю компанії, оформлення текстів.
    • Аналіз хештегів і вибирає найбільш актуальні.
  2. Ведення бізнес-аккаунта / сторінки
    Вартість визначається кількістю публікацій в місяць:

    4 звичайних поста + 4 рекламних - 8 000 рублів / місяць

    8 звичайних постів + ​​8 рекламних - 12 000 рублів / місяць.

    На даному етапі проводиться інтенсивний контент-маркетинг, тобто безпосередньо регулярний постинг. Публікації здійснюються прицільно, відповідно до раніше розробленої стратегії.

  3. Розкрутка в соціальних мережах (через 6 місяців роботи, на додаток до другого етапу)
    Вартість залежить від бюджету.

    Крім регулярного постинга і наповнення бізнес-аккаунта актуальним контентом, що саме по собі сприяє просуванню бренду, ми пропонуємо інші методи розкрутки, в тому числі унікальні для конкретної соціальної мережі.

Чи знайомі з практикою зйомки фільмів, які є відгалуженням від основної сюжетної лінійки?
Вашими товарами / послугами цікавиться переважно молодь до 30 років зі стабільно високим доходом, що проживає в мегаполісі?
Скільки соціальних мереж вас цікавить?
З якою частотою ви плануєте розміщувати контент?