Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Заробіток на паблік Вконтакте, розкрутка і монетизація паблік

 1. створення паблік
 2. розкрутка паблік
 3. монетизація паблік

Заробіток в соціальних мережах відноситься до одних з найбільш цікавих видів заробітку в мережі, яким вже багато хто користується. Способів для заробітку на таких проектах досить багато, але найприбутковіший і перспективний - це створення паблік. З кожним днем ​​різних спільнот і публічних сторінок з'являється все більше, але не кожному вдається на цьому заробити.


З паблік Вконтакте можна багато заробити? Безумовно, але щоб не стати одним з невдах, який лише запрошує своїх друзів і незабаром розуміє, що це не приносить користі, потрібно дечому навчитися. Створювати паблік не складно, також як і знайти методи їх монетизації, вся складність полягає в його розвитку.

Чому так багато людей намагається скористатися даним видом заробітку?

Плюсів у такій діяльності безліч:

 • це безкоштовно;
 • створити можна дуже багато паблік;
 • для монетизації є спеціальні сервіси;
 • розроблена система посад (редактор, адміністратор, модератор), тому можна автоматизувати частину роботи;
 • можна швидко розкрутити паблік;
 • з його допомогою можна розвивати сайти (шукати прямих рекламодавців);
 • паблік можна продати;
 • через свій паблік можна продавати товари і пропонувати послуги (партнерські програми).

Чи здатні ви створити такий паблік, який буде приносити прибуток? Звичайно, найголовніше не поспішати і дізнатися всі тонкощі цього «бізнесу». Для зручності, ми розділили організацію джерела прибутку через створення паблік на кілька частин:

створення паблік

Просто створити публічну сторінку мало, адже потрібно придумати цікаву назву, розробити оригінальну аватарку, скласти опис, оформити групу і виконати безліч інших дій.

При виборі назви групи, необхідно не тільки проявити креатив, але і використовувати ключові слова. Необхідно це щоб залучати якомога більше трафіку через пошук (внутрішній пошук Вконтакте або пошукові системи).

За допомогою сервісу, можете перевірити популярність запитів і виділити найбільш підходящі варіанти:

Перед тим як скористатися одним з варіантів, переконайтеся, що паблік з такою назвою ще не створено. Що стосується оформлення групи і створення аватарки, то тут потрібно проявити креатив, найкращий варіант - звернутися до фрілансерам, які професійно розроблять унікальне зображення. Знайти їх можна на біржі.

розкрутка паблік

Тільки після того, як сторінка створена, наповнена і вже здатна зацікавити людей, необхідно братися за розкрутку. Способів в даному випадку теж дуже багато, найголовніше не використовувати автоматичних систем і не накручувати ботів, крім того що толку від них не буде, за це можуть заблокувати паблік.

Накрутка повинна бути природною, тому найкращий варіант - це скористатися великою кількістю акаунтів, через які ви будете робити репости, і запрошувати друзів в групи.

На проекті, можна купити скільки завгодно акаунтів, набрати на них безліч друзів і щодня виконувати дії, щоб якомога більше людей побачили записи паблік в новинах.
Коли ви наберете понад 3000 учасників, можете пропонувати взаємний піар з іншими паблік, практика показала, що це відмінний спосіб розкрутки.

Найголовніше - правильно оцінювати групи, так як не відповідають за тематикою або з великим вмістом заморожених учасників не підходять.

Щоб з мінімальними витратами збільшити активність в паблік, можете скористатися системами Wmmail і Seosprint . За не більшу плату в ваш паблік вступатимуть реальні люди і якщо їм сподобається ваша сторінка, то вони можуть залишитися в числі учасників надовго. Також при створенні завдань на поштовика, можна вказати додаткові вимоги, ось приклад:

Також при створенні завдань на поштовика, можна вказати додаткові вимоги, ось приклад:

На кожному з цих буксов зареєстровано понад 410 000 користувачів, а результат такої накрутки вас здивує. Вартість виконання завдання можна встановити мінімальний (на Seosprint 0.24 рубля, на Wmmail 1 цент).

монетизація паблік

Приступати до монетизації потрібно тільки тоді, коли ви наберете не менше 30 000 учасників. Якими способами і сервісами можна скористатися?

 • Prospero (Додасте паблік і будете отримувати пропозиції на розміщення реклами);
 • Forumok (Виконання завдань при використанні паблік);
 • (Крім отримання пропозицій для розміщення реклами, можна налаштувати автопостінг);
 • .

Крім цього, ви можете монетизувати паблік, через CPA мережі, такі як Admitad , ActionPay і Advertstar , Пропонуючи різні товари і отримуючи партнерську винагороду.

Вам також буде цікаво:
- Як оцінити якість паблік Вконтакте?
- Автопостінг для груп Вконтакте
- Як заробити Вконтакте, без групи?

З паблік Вконтакте можна багато заробити?
Чому так багато людей намагається скористатися даним видом заробітку?
Чи здатні ви створити такий паблік, який буде приносити прибуток?
Якими способами і сервісами можна скористатися?