Заробіток на реферал

  1. Реферальная посилання - де брати?
  2. Куди краще набирати рефералів?

У мережі інтернету ми часто чуємо про рефералів і заробіток на них, але деякі, особливо зовсім новачки, і не уявляють навіть, хто це і що це
У мережі інтернету ми часто чуємо про рефералів і заробіток на них, але деякі, особливо зовсім новачки, і не уявляють навіть, хто це і що це ... Для початку давайте розберемося в цьому, так як за цим поняттям стоять живі гроші і реальний бізнес, який може з часом давати регулярний, пасивний дохід.

Що б зрозуміти краще і швидше, хто такий реферал, пропоную проаналізувати свої особисті кроки в інтернет. Наприклад, ви вирішили знайти в інтернеті інформацію по вивченню англійської мови та для цього в пошуковому рядку ви пишете свій запит «англійська мова - навчання». Перед вами з'являється безліч пропозицій і, звичайно, ви починаєте шукати для себе підходящий варіант.

Ви переглядаєте різні форуми, групи в соц. мережах, сайти, блоги, відео ролики та інше. Ви дивіться, шукайте, переходячи зі сторінки на сторінку, і знаходите курс, який вам сподобався, але доступ до якого ви отримаєте тоді, коли зареєструєтесь на даному сайті.

Як тільки ви пройдете реєстрацію, ви відразу ж стаєте чиїмось партнером. Хтось, невідомий вам, привів вас на цю сторінку і зробив своїм рефералом, а для цього він скористався вашим бажанням навчитися англійської мови. А якщо простіше, то ви зробили запит і отримали бажаний курс і в навантаження до нього ще й стали чиїмось рефералом.

А якщо дивитися далі, то дії можуть відбуватися таким чином. Ви зареєструвалися і пройшли безкоштовні курси, вони вам сподобалися, і у вас сформувалося довіру до цього ресурсу. Ви вирішуєте купити інший курс, а людина, з чиєї посиланням ви зайшли сюди, отримує з вашої покупки комісійні. Тобто ви, будучи чиїмось рефералом, дали заробити і автору цього курсу і людині, який привів і показав вам цей товар.

Тобто реферал - цей той чоловік, який реєструється за посиланням, залишеної кимось в інтернеті. Куди б ви не пішли і на яких би ресурсах не знаходились, ваш шлях весь зітканий із чужих реферальних посилань. Так влаштована всесвітня павутина. І в цьому є великий плюс, так як ці можливості однакові для всіх. Ви так само, як і ця людина, можете взяти свою реферальне посилання і набирати в свої ряди партнерів (рефералів). Для чого? Для того, що б з них заробляти. Тобто стати реферером, їх ще називають «рефоводамі».

Реферальная посилання - де брати?

Коли ви заходите в будь-який проект і реєструєтеся, то ви стаєте повноцінним партнером даного ресурсу. Шукайте напис «Партнерам» або «Партнерська програма», ця вкладка, як правило, розміщується внизу сайту, заходьте туди і ви побачите свою, особисту реферальне посилання.

Партнерські програми зараз є практично у всіх інтернет проектах, так як будь-якої компанії вигідно, коли говорять і просувають інформацію про неї різні люди, тому вона готова матеріально заохочувати всіх, хто призводить до неї клієнта. На цьому і будуватися партнерський заробіток в мережі. Такий вид реклами називається в оффлайн «сарафанне радіо» - від людини до людини. В інтернеті ж інформація передається від ресурсу до ресурсу по реферального посиланням і якщо відбувається покупка / продаж чого-небудь, людина, з чиєї посиланням прийшли, отримує свої партнерські комісійні.

Заробітки тут можуть бути самі різні, є компанії, у яких великий відсоток і дорогий продукт. Але є і проекти, де і продукт (послуга) і комісійні скромніше за сумами.

Тут можна розвиватися в двох напрямках:

  • Просто розміщувати партнерське посилання, яка буде приводити клієнта до товару (послуги) і ви за це будете отримувати разові комісійні.
  • Розміщувати партнерське посилання з метою продажу продукту плюс створення своєї реферального мережі, що дозволить вам надалі отримувати дохід на регулярній основі.

Що для цього потрібно робити? Закласти час, так як реферальні мережі будуються не за один день. Це перше. Друге, ви повинні будете навчати своїх рефералів того, що ви вмієте самі, хоча б на першому етапі. Адже створення мережі активних рефералів - це ваш фінансовий успіх, який може бути постійним. І всі, хто заробляє хороші гроші в інтернет, вони, в більшості випадків, мають не одну тисячу рефералів, причому, активних. І цей вид бізнесу надійний, перевірений і прибутковий, але будується, як правило, місяцями і навіть роками.

Куди краще набирати рефералів?

Трохи поділюся практичними спостереженнями і досвідом. По-перше, вам потрібно буде визначитися в якій області, темі ви будете створювати цей бізнес. Тобто в який проект або проекти ви будите залучати рефералів. Тут потрібна буде абсолютна конкретика. Чи не вийти так, що ви з одного ресурсу, наприклад, зі свого блогу чи групи в соціальній мережі, будете вибудовувати реферальную мережу в різних темах, наприклад, медицина і бізнес. Є така хороша приказка - «За двома зайцями поженешся, жодного не зловиш». Вона, як раз, про це ...

Також потрібно враховувати, що існує різна категорія товару. Або ви «заточувати» свої дії і рекламуєте якісь інфопродукти, наприклад, продаж тренінгу або будь-якого навчального курсу. Або ви проводите роботу по залученню людей на ресурс, де можна роками регулярно заробляти гроші, роблячи певну роботу, наприклад, сервіс SEO sprint , Або відомий, з великим асортиментом інтернет магазин, який користується довірою маса людей, або економічна гра з виведенням грошей, яка успішно живе і рік і два ...

Різницю відчуваєте? У першому випадку, продали товар і крапка. У другому випадку, людини привели на ресурс, де він, можливо, роками буде купувати різний товар або ж виконувати певну роботу і заробляти рублі, а ви роками з цієї людини мати копієчку.

Тобто, якщо підвести підсумок вищесказаного, то потрібно чітко розуміти, яку посилання (якого продукту, товару, послуги) ви збираєтеся нести по просторах рунета. Так як посилання бувають різні і гроші приносять різні (разові або постійні). Так само можна вибрати одну конкретну тему і зробити її основний, базової, а до неї додати супутні. Наприклад, ви просуваєте тему заробітку в інтернеті і будуєте реферальную мережу, але розвиваєте і супутні теми, так само з набором рефералів в свої ряди і це можуть бути, наприклад, ресурси з різними платіжними системами.

Корисна інформація:

Успіхів і Удачі!

Реферальная посилання - де брати?
Куди краще набирати рефералів?
Для чого?
Реферальная посилання - де брати?
Що для цього потрібно робити?
Куди краще набирати рефералів?
Різницю відчуваєте?