Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Заробіток в сео-фаст для новачків

У цій статті будуть розглянуті питання: Як отримати максимальний дохід, працюючи в сео-фаст і витрачаючи мінімум часу.

Передмова.

Цю інструкцію я вирішив написати після того, як зіткнувся з проблемою залучення користувачів ПК на сайт сео-фаст , Для отримання ними додаткового доходу.

Всесвітня павутина рясніє розмаїттям сайтів подібних сео-фаст і я через незнання практично на багатьох зареєструвався. Тому, щоб Ви не повторювали мій сумний досвід поневіряння, а також заощадили багато часу реєструйтеся на сайті сео-фаст а, розберіться в принципі роботи, а потім, якщо захочете, спробуєте свої сили і в інших проектах.

чому сео-фаст ? Основним критерієм вибору: було кількість активних користувачів на сайті. Якщо користувачів багато, відповідно проект популярний і в ньому люди реально заробляють хороші гроші.

Тож почнемо.

Для початку нам необхідно зареєструватися: переходимо по посиланню сео-фаст . Справа в натискаємо кнопку реєстрація.

Справа в натискаємо кнопку реєстрація

Заповнюємо 2 верхніх поля, вводимо код і натискаємо кнопку Зареєструватися.

Якщо все правильно виконали, побачите, що Реєстрація пройшла успішно. (Для наочності зареєструвався користувач [email protected]). Записуєте на листочку пароль для першого входу (потім його можна буде змінити).

Далі натискаєте вхід (2 рази) і вводимо реєстраційні дані, а також підтвердження, що ви не робот шляхом нескладних обчислень.

Далі нас просять вказати стать. Натискаємо кнопку перейти.

В сторінці вводимо ім'я і натискаємо зберегти, підлога - зберегти, дата народження - зберегти, ну і відповідно вводимо пароль який ми можемо запам'ятати. Якщо у вас є один з гаманців в WebMoney, YandexMoney, Qiwi, Perfect Money, Payyer вводимо його дані. Все гаманці заповнювати не потрібно, достатньо одного. На введений гаманець ми будемо виводити зароблені гроші. Якщо у Вас немає жодного з цих гаманців, не турбуйтеся його можна створити абсолютно безкоштовно. У пошуковику введіть наприклад WebMoney і перейдіть на сайт webmoney.ru. На цих сайтах є служба підтримки, яка підкаже, що необхідно зробити для створення гаманця, якщо ж ви самі не зможете розібратися.

Отже, ми зареєструвалися в проекті сео-фаст . Тепер приступимо безпосередньо до того, заради чого все це затівалося, до заробляння грошей.

серфінг

Найпростіший і легкий спосіб заробити свій перший рубль буде полягати в наступному: берете в руки ноутбук або планшет, або смартфон, або будь-який ПК, сідайте перед телевізором, включаєте улюблене кіно або телепередачу і дивіться її. На своєму комп'ютерному пристрої підключеному до інтернету відкриваєте сайт сео-фаст , Входите в нього і натискаєте зліва заробити, щоб відкрився блок (якщо він закритий), а потім посилання натискаєте Серфінг.

Далі підтверджуємо що ми не робот, шляхом установки галочки і натискаємо Підтвердити.

У вікні, ми бачимо посилання (виділена червоним) і її вартість, яку нам заплатять за її перегляді. Натискаємо на це посилання.

Натискаємо на це посилання

У нас відкриється нове вікно, де ми внизу сторінки можемо бачити зворотний відлік секундоміра.

У нас відкриється нове вікно, де ми внизу сторінки можемо бачити зворотний відлік секундоміра

На саму відкриту сторінку можемо не дивитися, тому що не варто забивати наш мозок непотрібною інформацією.

Коли зворотний відлік закінчитися, нам для підтвердження того, що ми дійсно переглянули сторінку необхідно буде вирішити рівняння, в якому нам нададуть варіанти відповідей. Ми люди грамотні і калькулятор нам не потрібен, тому всі обчислення можна зробити в розумі.

Вибравши правильний варіант (в нашому випадку це 6), натискаємо на цифру (6) і чекаємо підтвердження. При правильній відповіді ми побачимо: Перегляд зарахований і нам нараховано сума вартості перегляду, а потім відразу ж закриваємо вкладку, не треба чекати поновлення сторінки, так як після поновлення все одно відкриється сайт рекламодавця.

Після закриття вкладки з рекламою ми повертаємося на попередню сторінку і бачимо, що посилання яку ми переглянули закреслена, значить ми натискаємо на наступне посилання і так до того моменту поки не переглянемо всі посилання.

Після того як ми переглянули сторінку і нам повідомили, що нам зарахована якась сума, ми можемо перевірити це переглянувши основний рахунок зліва. Для цього нам необхідно всього лише оновити сторінку, натиснувши на клавіатурі F5 або вибравши відповідний символ в вашому браузері.

До речі після перегляду всіх посилань, просто, поновіть сторінку і у вас знову з'являться вже нові посилання для перегляду. Таким чином, ви не тільки подивіться свій улюблений фільм в телевізорі, а й за цей час зможете заробити кілька рублів.

читання листів

Навчившись заробляти на перегляді сторінок сайтів, де ми отримували оплату в копійках, переходимо на наступний рівень заробітку в десятках копійок. Отже зліва в розділі Заробити натискаємо «Читання листів».

Що ми бачимо? Так само як і при серфінгу на сторінці знаходяться посилання. Зверніть увагу, що оплата у них вже вище. Отже, натискаємо на посилання (виділену червоним).

Відкриється нова вкладка. За інструкцією ми повинні уважно прочитати лист, а потім відповісти на питання. Я спочатку так і робив, але це довгий і безглуздий процес, тому, щоб заощадити час, необхідно спочатку прочитати питання, а потім знайти відповідь в листі. Іноді зустрічаються елементарні запитання на кшталт 3 + 4 = ?, тому читати в такому випадку лист зовсім не обов'язково. А бувають питання, відповідь який в цифрах, а в листі ці цифри написані прописом, в такому випадку доведеться лист пробігти очима. Не намагайтеся запам'ятовувати текст, знову таки ця зайва інформація, яка нам абсолютна не потрібна, адже нам необхідно заощадити час, щоб побільше виконати оплачуваних дій, щоб отримати більше прибутку.

Визначившись з правильною відповіддю, натискаємо його знизу на синьому тлі, в нашому випадку це 10 $.

Після натискання кнопки з правильною відповіддю, відкривається сторінка сайту, який рекламується з таймером внизу.

Після закінчення зворотного відліку, так само як і в серфінгу вискакує рівняння, яке необхідно вирішити без калькулятора. При правильній відповіді ми побачимо: Перегляд зарахований і нам нараховано сума вартості читання письма, а потім відразу ж закриваємо вкладку, не треба чекати поновлення сторінки, так як після поновлення все одно відкриється сайт рекламодавця.

Далі всі дії повторюються, так само як і при серфінгу.

оплачувані тести

Зліва в розділі Заробити натискаємо «Оплачувані тести»

Зліва в розділі Заробити натискаємо «Оплачувані тести»

У цьому виді заробітку завдання ускладнюється, але і ставати трохи цікавіше. З'явилася можливість фільтра вибору категорії, яким ви в процесі роботи будете віддавати переваги. Інструкцію для новачків можна подивитися на засланні «тут», хто її складав не знаю, я наприклад, коли почав працювати в сео-фаст прочитавши її взагалі нічого не зрозумів, тому прочитайте її тільки після виконання кількох тестів, тоді ви зможете зрозуміти про що там мова.

Інструкцію для новачків можна подивитися на засланні «тут», хто її складав не знаю, я наприклад, коли почав працювати в   сео-фаст   прочитавши її взагалі нічого не зрозумів, тому прочитайте її тільки після виконання кількох тестів, тоді ви зможете зрозуміти про що там мова

Після натискання на посилання, так само як і при читанні листів, відкриється нова вкладка із завданням.

Після натискання на посилання, так само як і при читанні листів, відкриється нова вкладка із завданням

Уважно читаємо, що нам треба зробити. В основному потрібно вставити в пошуковик одну з фраз (наприклад, виділяємо і копіюємо: живі фотографії на пристрої IOS), внизу завдання знаходиться посилання на пошуковик (в нашому випадку google.ru) натиснувши на яку у нас відкриється нова вкладка з пошукачем, де і вставляємо в поле для пошуку скопійоване фразу і натискаємо пошук.

ru) натиснувши на яку у нас відкриється нова вкладка з пошукачем, де і вставляємо в поле для пошуку скопійоване фразу і натискаємо пошук

Для того щоб не бігати очима в пошуках потрібного сайту, це дуже втомлює і довго в браузері натискаємо поєднання клавіш ctrl + F (швидкий пошук по сторінці) і вводимо велику частину посилання потрібного сайту без зірочок. У нашому випадку це буде erik.ru.

ru

Браузер швидко знайде збіг на сторінці і виділить його, нам же залишиться тільки перевірити чи дійсно це сайт який нам потрібен. Механізм такого пошуку дуже зручний коли потрібний сайт знаходиться на другій або третій, а може навіть і на п'ятій сторінці в пошуковій видачі.

Отже, після того як ми знайшли потрібний сайт, натискаємо на посилання в пошуковій видачі і відкриється сайт (в нашому випадку http://techno-masterik.ru/).

Повертаємося на сторінку із завданням і читаємо перше питання. У нашому випадку потрібно знайти на сторінці рекламодавця: 8 червня, 7 пост, 3 слово в кінці статті.

У нашому випадку потрібно знайти на сторінці рекламодавця: 8 червня, 7 пост, 3 слово в кінці статті

Відкриваємо сайт рекламодавця і шукаємо календар на якому вибираємо 8 червня.

Відкриваємо сайт рекламодавця і шукаємо календар на якому вибираємо 8 червня

Потім відраховуємо 7 статтю зверху і входимо в неї.

Потім відраховуємо 7 статтю зверху і входимо в неї

Далі шукаємо 3-тє слово з кінця статті.

Далі шукаємо 3-тє слово з кінця статті

Повертаємося на вкладку завдання і вибираємо відповідь на перше питання, в нашому випадку це: безкоштовного.

Повертаємося на вкладку завдання і вибираємо відповідь на перше питання, в нашому випадку це: безкоштовного

Питання 2-й і 4-й виконуємо аналогічно першому. На третє питання, щоб відповісти необхідно, натиснути на рекламний блок. В основному на таке питання відповідь завжди: відкриється рекламний сайт. Але кликати на рекламу все-таки треба з двох причин. По-перше, всі хочуть жити і рекламодавець, для вашої оплати також використовує рекламу для отримання прибутку, якої він ділитися з вами, а по-друге завжди існує можливість, що відкриється порожнє вікно або просто нічого не відкриється.

Намагайтеся на сторінках, в яких ви щось шукаєте користуватися можливостями браузера у вигляді швидкого пошуку (поєднання клавіш ctrl + F), це значно заощадить вам час на пошук і знизить людський фактор тупо пропустити посилання або фразу.

завдання

Це основний вид заробітку в сео-фаст . Для виконання завдань необхідно мати навички впевненого користувача інтернет ресурсами.

Для швидкого збагачення в завданнях виставляйте фільтр тільки кліки і ціна від 2руб. Даний фільтр сприяє швидкому виконанню завдання і отримання прибутку.

Даний фільтр сприяє швидкому виконанню завдання і отримання прибутку

Звичайно, в завданнях трапляються і грошові добре оплачувані, легко виконувані умови, але таких завдань дуже мало і в загальній купі новачкові їх складно знайти. Не кидайтеся виконувати дорогі завдання з реєстрацією, в них багато підводних каменів. Я одного разу виконував завдання за 70руб. реєстрація з активністю, так я на нього витратив 7днів. Звичайно, я не тупо сидів і виконував це завдання, але для його виконання воно забирало багато вільного часу, який я міг би витратити на тільки кліки. Підрахувавши витрачений час на його виконання, я міг би тільки на кліки заробити 475руб.

До речі багато рекламодавців встановлюють час проведення на сайті, тому я завантажив і встановив собі гаджет для він7 секундомір, для інших виндовс можна скачати звичайні програми секундоміри, повірте вони дуже допомагають при виконанні завдань.

Більшість рекламодавців перевіряють виконання завдання Вебвізор, який частенько глючить і бувають ситуації, коли рекламодавець відмовляє вам в оплаті через те, що не видно через Вебвізор вашого айпі. Рішенням цього питання стало скачування і установка програми Prnt Scrn c сайту http://prnt.sc/. Після виконання завдання я завжди, за допомогою цієї програми, фотографую історію і відправляю її з основним звітом, це допомагає мені уникнути непотрібних питань і відразу отримати оплату.

рекомендації

Новачкам відразу приступати до виконання завдань небажано, так як завдання в сео-фаст е ну дуже різноманітні і у вас відразу відбивається полювання що-небудь взагалі робити. Тому після реєстрації займіться серфінгом, коли він вам набридне, приступите до читання листів, листів, їх як правило, небагато, тому після читання листів виконуйте Оплачувані тести. На тестах ви натренуєтеся, і будете мати загальне поняття про виконання завдань. До виконання завдань приступайте через два дні після виконання ряду оплачуваних тестів. Повірте це самий мінімальний термін, коли ви відчуєте свої сили впевненого користувача інтернет ресурсами і чіткого розуміння, що від вас хоче домогтися рекламодавець.

Чи не хитруєте і не намагайтеся обдурити рекламодавця, перед тим як вам заплатити рекламодавець ретельно перевіряє виконання завдання (адже він віддає вам свої гроші), крім того що вас можуть заблокувати ви нічого не доб'єтеся. Недобросовісних рекламодавців, які вас заблокують і так вистачає. Навіть я виконуючи правильно і якісно свою роботу отримав блокування в деяких завданнях, так як рекламодавець відмовився слухати мої доводи або пояснити, що ж все таки я зробив не так.

А так, в загальному проект сео-фаст цікавий і пізнавальний. Крім описаних мною способів заробітку в проекті існує ще багато можливостей отримати прибуток, але ці питання ви вже дізнаєтеся в ході роботи на даному проекті.

Основне питання: скільки я можу заробити в проекті? Відповідь: так скільки завгодно, тарифи ви бачите в скронях, виконуйте необхідні дії і отримуйте прибуток. Єдине, що можна додати це той факт, що при активній роботі в сео-фаст е, ви будете отримувати додатковий дохід за рефбек. Наприклад, якщо ви активний працівник, тоді за кожну посилання серфінгу, яка стоїть 0,03руб ви отримаєте 0,045руб.

заробіток в сео-фаст е може бути як додатковим, так і основним видом доходу у вас.

Вибір за вами.

Що ми бачимо?
Іноді зустрічаються елементарні запитання на кшталт 3 + 4 = ?
Основне питання: скільки я можу заробити в проекті?