Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

заробіток Вконтакте

Переглядів: 12448

Опис: Дуже популярна біржа реклами в соціальних мережах, де кожен може заробити гроші просто за те що поставив репост, вступив до спільноти або розповів друзям про якомусь сайті або подію Опис: Дуже популярна біржа реклами в соціальних мережах, де кожен може заробити гроші просто за те що поставив репост, вступив до спільноти або розповів друзям про якомусь сайті або подію. За допомогою цього сервісу ви легко зможете монетизувати свій аккаунт Вконтакте, Facebook, Twitter витрачаючи при цьому мінімум зусиль. Спілкуйтеся в своїх улюблених соцмережах і заробляйте. Рекламодавців багато, користувачів більше 600 тис. Чоловік. Для рекламодавців: вартість 1 підписки на вашу групу, репоста, коментаря, "розповісти друзям" всього 63 копійки.

Реєстрація: Зареєструватися в Vktarget.ru

Детальніше...

Переглядів: 10161

Опис: Якісний і популярний сервіс для заробітку або реклами в соціальних мережах Опис: Якісний і популярний сервіс для заробітку або реклами в соціальних мережах. Вконтакте, Твіттер, Фейсбук, Мій світ, Google +, Youtube і ін. Соціальні мережі представлені в цій партнерці. Якщо у вас є обліковий запис хоча б в одному з цих сервісів, то кращого способу монетизації свого аккаунта Вконтакте (наприклад) знайти важко (ну ще VKTARGET може посперечатися). Платять від 2 до 8 рублів за пост на стіні, вступити в групу, розповісти друзям, лайки та ін.

Реєстрація: Зареєструватися в Socialtools.ru

Детальніше...

Переглядів: 7221

Опис: PLIBBER - це біржа реклами в соціальних мережах Опис: PLIBBER - це біржа реклами в соціальних мережах. З її допомогою рекламодавці можуть розкрутити свій сайт / магазин і отримати цільовий трафік з соцмереж. А власники популярних акаунтів і груп можуть заробити на виконань завдань від рекламодавця. Завдання, в основному, є рекламний пост, який треба розмістити на своїй стіні або на стіні спільноти. Платять непогано, але розмір оплати безпосередньо залежить від якості майданчика.

Реєстрація: Зареєструватися в Plibber.ru

Детальніше...

Переглядів: 5464

Опис: PROFITTASK - це сервіс завдань Опис: PROFITTASK - це сервіс завдань. Тут рекламодавці можуть знайти якісних виконавців, а виконавці - заробити в інтернеті без особливих знань. Більше 30000 завдань кожен день.

Які бувають завдання в PROFITTASK? Ось лише кілька прикладів: Оцінити або встановити додаток з Google Play, Вступити в групу в соціальних мережах, Поставити лайк, Розмістити пост, Просування поведінкових факторів в Google і Yandex.

Мінімальна оплата за виконане завдання - 1 рубль. Складні завдання оплачуються, звичайно, в декілька разів дорожче.

Реєстрація: Зареєструватися в Profittask.com

Детальніше...

Переглядів: 4250

Опис: INSTAMAXI - сервіс для автоматичного просування в Інстаграм Опис: INSTAMAXI - сервіс для автоматичного просування в Інстаграм. Сервіс дозволяє збільшувати кількість лайків, репоста, передплатників, також є функція відправки коментарів з акаунтів цільової групи.

Надають 5 днів безкоштовного використання сервісу. Надалі вартість сервісу становитиме від 149 рублів в тиждень. Є партнерська програма, платять 25% від всіх оплат наведених клієнтів.

Реєстрація: Зареєструватися в Instamaxi.com

Детальніше...

Переглядів: 3553

Опис: CASHBOX - це такий сервіс, який допоможе рекламодавцям залучити клієнтів і покупців з соціальних мереж Опис: CASHBOX - це такий сервіс, який допоможе рекламодавцям залучити клієнтів і покупців з соціальних мереж. А користувачам цей сервіс дає відмінну можливість монетизувати свій аккаунт в одній з соцмереж (Вконтакте, Фейсбук, Твіттер). Також платять за установку додатків і проходження опитувань. У них більше 100 завдань в соцмережах, доступних для виконання (мінімальна вартість завдання 0,01 $, максимальна 1 $ і вище) На мій погляд, у CASHBOX хороше майбутнє.

Реєстрація: Зареєструватися в Cashbox.ru

Детальніше...

Переглядів: 3394

Опис: C допомогою цього сервісу можна заробити на своєму аккунте або групі в соцмережах: Вконтакте, Facebook, Google+, Моймир і Однокласники Опис: C допомогою цього сервісу можна заробити на своєму аккунте або групі в соцмережах: Вконтакте, Facebook, Google+, Моймир і Однокласники. Користувачам платять за три типи дії: "Лайки", розміщення посилання на стіні, вступ до групи. Адміністраторам популярних груп сплачують як за кліки, так і за час розміщення реклами в групі. Природно, чим популярніший група, тим вищий заробіток і більше пропозицій від рекламодавців. Після проходження модерації, всі пости у вашій групі виходитимуть автоматично.

Реєстрація: Зареєструватися в Likeberi.com

Детальніше...

Переглядів: 3144

Опис: Дуже цікавий сервіс, який допоможе вам розмістити рекламу в групах Вконтакте або інших соцмережах (Facebook, Однокласники) Опис: Дуже цікавий сервіс, який допоможе вам розмістити рекламу в групах Вконтакте або інших соцмережах (Facebook, Однокласники).

Для рекламодавців є дві можливості для реклами: пост і репост. Піст - пишіть рекламний текст (повинен відповідати правилам соцмережі), поповнюєте баланс і ваш матеріал буде додано до популярні групи. Репост - залишаєте посилання на пост в одній з соцмереж і адміністратори популярних спільнот будуть репоста ваш матеріал.

Адміністратори популярних груп Вконтакте можуть заробити на рекламі в соцмережах. Для цього досить додати свою групу в SOCIATE і вибрати відповідні завдання. Ціну за розміщення виставляєте самі.

Реєстрація: Зареєструватися в Sociate.ru

Детальніше...

Переглядів: 2415

Опис: PROSPERO - це майданчик, на якій можна знайти виконавця на будь-яке завдання Опис: PROSPERO - це майданчик, на якій можна знайти виконавця на будь-яке завдання. Роблять в основному акцент на просування в соціальних мережах (Facebook, Youtube, Вконтакте, Твіттер і ін.). Можна замовити розміщення постів, лайки, передплатників, твір постів, репости. Є можливість вручну модерувати майданчика, на яких збираєтеся купувати рекламу. Крім усього іншого діє повноцінна біржа фріланса, тобто можна замовити написання унікальних статей або скриптів для сайту і т.п.

Користувачі акаунтів соцмереж можуть успішно заробити за допомогою PROSPERO. Просто додайте свій аккаунт в систему і шукайте рекламодавців.

Реєстрація: Зареєструватися в Prospero.ru

Детальніше...

Переглядів: 996

Опис: DEALWAY - це сервіс, в якому можна купити або продати рекламу в Інстаграм-акаунтах Опис: DEALWAY - це сервіс, в якому можна купити або продати рекламу в Інстаграм-акаунтах. Він являє собою біржу купівлі-продажу посад, яка гарантує чистоту угоди між рекламодавцем і власником майданчика. Для заробітку потрібно додати свій Інстаграм-аккаунт в систему, відгукуватися на заявки покупців постів або отримувати пропозиції, що поступають від рекламодавців.

Крім купівлі-продажу реклами сервіс пропонує відстежувати статистику по майданчиках, по динаміці зростання передплатників. Рекламодавці можуть дивитися статистику в сервісі за своїми чинним рекламним кампаніям.

Реєстрація: Зареєструватися в Dealway.ru

Детальніше...

Переглядів: 819

Опис: LABELUP - сервіс, який дозволяє прискорити закупівлю постів в зіркових і тематичних акаунтах Опис: LABELUP - сервіс, який дозволяє прискорити закупівлю постів в "зіркових" і тематичних акаунтах. Він являє собою біржу реклами, яка об'єднує рекламодавців і власників майданчиків (більше 4500 сторінок доступні для реклами). У сервісі вже понад 700 осіб є успішними клієнтами, які купують пости.

Якщо у вас є своя популярна сторінка, то досить розмістити її на LABELUP, щоб отримувати замовлення від тих, кому потрібна реклама товарів і послуг. Можна додавати в систему сторінки зірок, особисті акаунти або тематичні паблік, щоб почати заробляти. У сервісі 3 основні схеми роботи: публікація готових постів, створення і відправка в блог фотографії з продукцією бренду, створення і публікація знімка в конкретному місці.

Рекламодавці одержують велику статистику по рекламним кампаніям: обхват унікальних користувачів, кількість коментарів і лайків, ціна одного перегляду реклами та інше.

Реєстрація: Зареєструватися в Labelup.ru

Детальніше...

Переглядів: 540

Опис: SMMLABA - сервіс по просуванню в соціальних мережах Опис: SMMLABA - сервіс по просуванню в соціальних мережах. Замовити просування можна в наступних соціальних мережах: Instagram, ВК, Facebook, Twitter, Однокласники, Youtube, Telegram і ін. Працюють вже більше 4 років, і за цей час виконано близько 1,5 млн замовлень по просуванню. Через сервіс можна замовити накрутку лайків, перегляд відео, коментарі до фото та відео, репости і ін. Працює система бонусів при поповненні балансу. Мінімальна сума поповнення рахунку після реєстрації 50 руб. Від суми залежить розмір бонусу. При поповненні балансу на 100 тис руб, бонусом додатково надійде 30 тис руб.

Партнери мо гут отримувати додатковий дохід по реферального посиланням - 10%.

Реєстрація: Зареєструватися в Smmlaba.com

Детальніше...

Які бувають завдання в PROFITTASK?