Зберігаючи Ваш блог до дати & SEO Friendly

 1. Яке значення має збереження вашого блогу до дати?
 2. Причини збереження свого блогу до дати
 3. Техніка №1: Запис вмісту вічнозеленого кольору
 4. Як створити Evergreen Content
 5. Техніка №2: регулярно оновлювати вміст
 6. Техніка №3: ​​Виконайте аудит вмісту
 7. Техніка №4: поліпшення структури внутрішніх посилань
 8. Техніка №5: Перегляньте теми, коли це необхідно
 9. Методика №6: зберігайте дату публікації поза пошуковими системами
 10. Техніка №7: оновлення зображень
 11. Заключні думки

Є багато чого, що ви можете зробити, щоб встановити себе як нового блогера, отримати трафік і заробити дохід, але як щодо створених блогів? Після того, як ви працювали в блогах більше року, після безлічі порад з маркетингу та SEO, як ви тримаєте ці посади доречними та дружніми до SEO? Це тема, яку ми збираємося вивчити на цій посаді.

Це може засмутити бачити зниження обсягу трафіку старими повідомленнями, на які ви так довго працювали, і саме тому ми створили цей пост. Він призначений для створених блогерів, які хочуть принести нове життя своїм блогам, оживляючи старі посади та впроваджуючи ряд додаткових методів маркетингу контенту. Насправді, давайте детально зупинимося на тому, чому підтримка вашого блогу актуальна.

Яке значення має збереження вашого блогу до дати?

Яке значення має збереження вашого блогу до дати

Ви, напевно, розробили рутину в якості блогера. Ви розробили редакторський календар, наповнений ідеями, і потрапили в знайомий робочий процес дослідження тем, вивчення ключових слів і написання, редагування, публікації та просування нових повідомлень у блогах. Все це робиться з наміром більш високого рейтингу в пошукових системах, залучаючи нових читачів через рекламні зусилля, зростаючи список ваших електронних листів і навіть збільшуючи доходи від продажів / філій.

На жаль, через деякий час, скажімо принаймні за рік, ви можете помітити, що ряд ваших повідомлень, які добре класифікувалися, зараз погано оцінюються і отримують невеликий обсяг трафіку та залучення. Можливо, існують різні пояснення щодо того, чому. Може бути, ви не націлені на правильні ключові слова або придбати достатню кількість зворотних посилань. Можливо, тема не настільки популярна, як ви вважали. Можливо, деякі інші блоги стали більш конкурентними, ніж ваші. Одна з можливих причин, однак, полягає в тому, що вміст посади просто застарів.

Причини збереження свого блогу до дати

Оновлення блогу є важливим у багатьох відношеннях. Перший - це SEO. Google бажає надавати користувачам найкращий і найвищий якісний вміст, наявний у його результатах. Точність відіграє велику роль у цьому. Якщо інформація у вашій публікації більше не актуальна, Google збирається почати рейтинг більш оновлених сторінок. Рейтинг ваших пошукових систем застарілих сторінок зменшиться через деякий час.

Другий має бути очевидним, і це трафік. Органічний пошук і перенаправлення від Google становлять велику частину трафіку для багатьох блогів, деякі навіть до 90 +%. Таким чином, якщо ваші повідомлення зменшуються в рейтингах, ви не просто втрачаєте свій статус SEO - ви також втрачаєте трафік. По-третє, ви можете не вразити нових читачів, якщо ви не будете в курсі своїх повідомлень. У цьому сценарії застарілі повідомлення не призводять до втрати рейтингу пошукових систем або трафіку, але зменшується кількість конверсій, які вони отримують.

Нарешті, чи зберігати ваш блог в актуальному стані, чи граєте величезну роль у обсязі роботи, яку потрібно зробити для цього. Після того, як у вашому блозі ви знайдете пристойну кількість високоякісних повідомлень, ви зможете трохи відступити і опублікувати менше часто. Це пов'язано з великими зусиллями, SEO та просуванням, які ви помістили у ваші повідомлення, що дозволяє їм надавати трафік років після їх публікації. На жаль, якщо ви не витратите часу на оновлення старих публікацій, вам доведеться постійно публікувати нові, щоб зберегти свій блог.

Давайте розберемося з декількома методами, які можна використовувати для оновлення вашого блогу.

Техніка №1: Запис вмісту вічнозеленого кольору

Це не допоможе пожвавити ваші поточні публікації, але це може допомогти запобігти їхній застарілості. Це означає, що цю техніку можуть використовувати і початківці. Насправді, я дуже закликаю початківців зосередитися на цьому типі контенту. Отже, що таке вічнозелений вміст?

Вічнозелене вміст є захищеним від застарілості. Його тема завжди буде актуальною, чи то через два місяці після того, як ви потрапите до публікації, або через два роки. Це відноситься до вічнозелених дерев, листя яких залишаються зеленими круглий рік. Існує дві основні причини для того, щоб зосередитися на цьому типі змісту більше, ніж інші. По-перше, те, що вічнозелені теми, як правило, є більш популярними, ніж інші, оскільки вони, як правило, є найбільшими проблемами, які будуть мати ваша аудиторія. Інша причина пов'язана з технічним обслуговуванням. Необхідно оновлювати вміст, що не є вічнозеленим. Орієнтація на вічнозелений вміст зменшує обсяг обслуговування, який потрібно виконати у своєму блозі в майбутньому.

Як створити Evergreen Content

Ви можете переконатися, що ваш вміст є вічнозеленим. Перший - писати про вічнозелені теми. Як правило, це навчальні посібники та посібники, які вирішують проблеми, з якими стикається ваша аудиторія. Візьміть пост про те, як зробити локшину спагетті. Ваша техніка для їх створення навряд чи зміниться в найближчі роки. Якщо у вас виникли проблеми з визначенням, чи є тема вічнозеленою, шукайте її Google Trends відстежувати його популярність з плином часу.

Іншим способом ви можете переконатися, що ваш вміст є вічнозеленим, переконайтеся, що ви не додаєте нічого у своєму повідомленні, що датує його. Це включає поточні події, знаменитості, які зараз популярні, "меми" та інші гарячі теми. Вони можуть бути гарячими і тенденційними зараз, але вони не будуть протягом наступного року, не кажучи вже про п'ять.

Техніка №2: регулярно оновлювати вміст

Це важливий прийом для створених блогів щонайменше на рік і регулярно публікуються. Частина вашого вмісту може і буде застарілою з часом, як пояснювалося раніше. Окрім фокусування на вічнозеленому вмісті, найкращим способом боротьби з цим є регулярне оновлення вмісту новою інформацією.

Я рекомендую слідувати "якщо це не зламано, не виправити" керівництво тут. Якщо ви оновлюєте посади, які вже добре оцінюються і приносять велику кількість трафіку, ви ризикуєте змінити їх таким чином, щоб вони могли завдати шкоди їх ефективності. Єдиним виключенням є те, що користувачі будуть вводити в оману або погано повідомляти, якщо ви не оновлюєте повідомлення.

За винятком цього, переглядайте свої пости щонайменше раз на рік, і визначте, чи змінилося що-небудь з темою, достатньою, щоб підтвердити оновлення. Дотримуйтесь цих вказівок, коли ви оновлюєте публікацію:

 • Не змінюйте дату публікації публікації. Замість цього додайте до заголовка "(оновлено YYYY)".
 • Щоб оновити тему, використовуйте той самий пост. Не створюйте нову публікацію і просто посилайтеся на стару, якщо тема не змінилася зовсім.
 • Не змінюйте постійне посилання.
 • Не соромтеся змінювати назву публікації, але будь-які ключові слова, які ви додали до них, зберігатимете.
 • Оптимізуйте мета-назву та мета-опис, але збережіть також свої ключові слова.
 • Додайте застереження у верхній частині повідомлення, пояснюючи, що оновлено та чому оновлено.
 • Поділіться оновленою версією зі списком повідомлень електронної пошти та соціальними мережами.

Техніка №3: ​​Виконайте аудит вмісту

Техніка №3: ​​Виконайте аудит вмісту

Додавання декількох шматочків нової інформації до повідомлення є чудовим і простим способом оновлення. На жаль, деякі посади потребують трохи більше TLC, ніж це. Саме там корисний аудит вмісту. Аудит вмісту - це масштабний аналіз контенту вашого сайту, де ви збираєте дані про кожну публікацію у вашому блозі, включаючи її рейтинг, трафік, популярність у соціальних мережах тощо. Це величезна робота, але вона надає можливість встановленим блогам оптимізувати вміст, який вже знаходиться на їхньому сайті, щоб вони могли покращити свої статуси та трафік.

Виконання аудиту вмісту дозволяє оновлювати та оптимізувати вміст багатьма способами. Коротше кажучи, це дозволяє ...

 • Перегляньте, які публікації можна видалити.
 • Подивіться, які посади можна комбінувати.
 • Дізнайтеся, які повідомлення потрібно оновлювати, щоб їх було релевантним.
 • Подивіться, які повідомлення потрібно повністю переписати.
 • Подивіться, які посади можна повторно використовувати.

Техніка №4: поліпшення структури внутрішніх посилань

Можливо, ви не знаєте цього, але коли пошукові системи, особливо Google, сканують ваш веб-сайт, вони слідують за кожним посиланням, розміщеним на кожній сторінці вашого сайту. Єдиним винятком є ​​посилання, які ви вручну налаштували на nofollow. Коли Googlebot, скануючий бот Google, сканує веб-сторінку, вона індексує та класифікує її. Сторінки, які мають багато посилальних посилань, вважаються важливими та важливими для алгоритму Google, тобто ви дійсно можете покращити спосіб виконання певної сторінки, посилаючись на неї досить часто на вашому сайті. Це частина того, що називається "внутрішньою структурою посилання" вашого сайту.

Чому я згадую це? Ну, з плином часу, ви збираєтеся опублікувати багато корисного, цінного вмісту на вашому блозі. Звичайно, ви можете посилатися на старі повідомлення в нових публікаціях, які ви публікуєте, але чи не знайшли ви час, щоб визначити, які старі посади повинні містити посилання на деякі з нових повідомлень? Напевно, ні.

Якщо ви виконуєте аудит вмісту, оптимізація структури внутрішніх посилань буде легкою. Все, що потрібно зробити, це проаналізувати вміст, знайти повідомлення, які містять вміст, що відповідає іншим повідомленням, і розміщувати внутрішні посилання між ними. Якщо у вас є певні сторінки, які потрібно забезпечити ефективнішими, ніж інші, наприклад, повідомлення довгої форми, призначене для збільшення конверсій, фокусування на них та пошук відповідних постів, у які можна вставити відповідні внутрішні посилання.

Техніка №5: Перегляньте теми, коли це необхідно

Іноді ви натрапите на стару вашу посаду, яка має тему, яка різко змінилася. У цих випадках може бути набагато доцільніше публікувати повністю нову публікацію, в якій пояснюється, що змінилося, і чому він змінюється. Кілька прикладів включають, коли ваша думка про щось різко змінюється, коли компанія або продукт, про який ви погоджуєтесь або писали в минулому, вводять радикальні зміни, які роблять вашу оригінальну публікацію нерелевантною, або коли ви знайшли набагато ефективніший спосіб зробити щось Ви раніше опублікували підручник.

У цих випадках розмістіть примітку у верхній частині старого повідомлення, пояснивши, що ви опублікували оновлення цієї теми. Вкажіть, коли опубліковано оновлену публікацію, і переконайтеся, що посилаєтеся на неї. Також слід додати, щоб ваш список електронної пошти та соціальні медіа з'явилися.

Методика №6: зберігайте дату публікації поза пошуковими системами

Методика №6: зберігайте дату публікації поза пошуковими системами

Важливо, щоб користувачі дізналися, коли публікація була опублікована, і коли ви опублікували оновлення. Це допоможе вам встановити та підтримувати їхню довіру. На жаль, якщо у результатах пошуку відображатимуться дати публікації публікацій, Google покаже вихідну дату публікації, навіть якщо ви опублікували оновлення. Для боротьби з цим слід вказати дати на своєму веб-сайті, але приховати їх у результатах пошуку. Можна використовувати Yoast SEO зробити це. Просто перейдіть до розділу "Вигляд пошуку" в налаштуваннях і перейдіть на вкладку "Типи вмісту".

Техніка №7: оновлення зображень

Техніка №7: оновлення зображень

Ось наша остання техніка. Деякі з вас мають прекрасне око для дизайну. Решта ви, ймовірно, повинні були пройти трохи проб і помилок, перш ніж дістатися до цього моменту. Як наслідок, ваш блог, особливо старі, можуть бути заповнені загальними, застарілими зображеннями, наприклад, на малюнку вище.

Як наслідок, ваш блог, особливо старі, можуть бути заповнені загальними, застарілими зображеннями, наприклад, на малюнку вище

Перегляньте старі повідомлення та перевірте, чи є якісь зображення низької якості, які можна оновлювати за допомогою зображень вищої якості. Якщо у вас немає бюджету на придбання високоякісних зображень, займіть декілька безкоштовних атрибутивних зображень на таких сайтах Unsplash , Pixabay і StockSnap . Також можна створювати свої власні зображення Canva .

Заключні думки

Там є багато, що йде в контент-маркетингу, і ви можете зробити багато для вашого блогу, працюючи над тим, щоб виробляти багато цінного, високоякісного контенту. На жаль, ніщо не триває вічно, і ви, швидше за все, знайдете необхідність провести трохи технічного обслуговування через деякий час. Я сподіваюся, що ця стаття допомогла вам зрозуміти кілька способів запобігання того, щоб ваш вміст став нерелевантним і повернув застарілий вміст до релевантності.

Обов'язково перевірте ці повідомлення, якщо вам потрібна допомога з маркетингом вмісту та стратегіями SEO:

Яке значення має збереження вашого блогу до дати?
Після того, як ви працювали в блогах більше року, після безлічі порад з маркетингу та SEO, як ви тримаєте ці посади доречними та дружніми до SEO?
Яке значення має збереження вашого блогу до дати?
Отже, що таке вічнозелений вміст?
Чому я згадую це?