Житло за інтим; оренда квартири за секс

Одного разу, знемагаючи дурью, я по посиланню з якогось блогу вийшла на дошку оголошень з рубрикою   «Інтим в обмін на

Одного разу, знемагаючи дурью, я по посиланню з якогось блогу вийшла на дошку оголошень з рубрикою «Інтим в обмін на ...» . Чого там тільки чоловіки не пропонували за «це»: навчити програмувати, полагодити холодильник, відремонтувати меблі, навчити водити машину, зробити дрібний ремонт, підвезти до метро. Дівчата там теж є - правда, на інтим згодні хіба що за поїздку на Мальдіви або високооплачувану роботу. Окремо стоять «квартирні» оголошення - чоловіки готові і взяти до себе «квартирантку», і, ще охочіше, самі оселитися. Як з'ясувалося, здавати квартиру за секс - це популярна практика в усьому світі. При підготовці цього матеріалу я наслухалася історій про чоловіків, які знімали житло у самотніх жінок - правда, вони ще оплачували частину комунальних послуг. Хіба ви не оплачували, і їх виганяли. Людей же, які здають квартиру за секс, теж зрозуміти можна. Ось пустує у них кімната, і немає нікого, і навіть сексом не з ким зайнятися - так чому б ці пасиви не перевести в активи?

Загалом, ми з головним редактором Аліком, насміявся оголошеннями, де в основному чоловіча частина населення пропонує здати / зняти квартиру за інтим, вирішили провести редакційний експеримент і підвісили на стіну два оголошення: жіночий варіант і чоловічий .

Буквально через 5 хвилин, після схвалення модератором, мені посипалися в пошту пропозиції від чоловіків. Були вони приблизно ось такі:

«Привіт, я хлопець (22 роки) бі, оч. люблю секс, житло до 5 числа є, далі розглядаю варіанти, зустрінуся поки просто для сексу. пиши ;-) »

«Добрий день.хочу зняти у вас комнату.как це возможно.я молода людина 24 года.чістоплотний.порядочний.добрий» - чи то знаків питання для нього не існує, то чи є у нього дуже вже рівний характер.

«Здрастуйте, буду радий зняти кімнату за інтим нормальний, сімпатчний, холостий мій номер 099 *** ** ** мені 34 роки» - а я як рада!

«А ти хто хлопець або дівчина?» (На мою відповідь «так» я отримала пропозицію вилизати мені все. Правда, я б з більшою радістю погодилася на пропозицію вимити мені підлоги в квартирі)

«Добрий день! Ваша пропозиція ще актуально? Хочу знімати у Вас житло. Доглянутий акуратний адекватний. Чекаю на Вашу відповідь і Ваші запитання, а так само детальніше обговоримо деталі »- дуже цікаво, що означає« доглянутий »?

Юнак зі звучним ім'ям Дантес Едмон і фотографією на тлі вертольота (типу на нього вистачило, а на житло - вже немає) надіслав таке трепетне послання:

«Привіт мені 27 спортсмен. без вредніх прівічек. Без супутниці.
Хочу зняти житло вобмен на інтим. »

«Приветик, давай познайомимося))) Як тебе звуть, скільки тобі років? може залишиш телефончик .... це прискорило б знайомство. »

«А можна більш детальніше про умови здачі кімнати і про те хто сдает.На фото я.Мне 27.Остальное при листуванні.»

"Доброго часу доби. Які умови здачі кімнати в Броварах, у кого і де саме? Заздалегідь вдячний за відповідь. Сергій, 29 років »

"Привіт. Цікавить твоє оголошення. Про себе 27 років, одружений, зростання 198, вага 90 »

«Оголошення на сайті не жарт ?!» - перше «тверезе» лист, я пораділа, отримавши його.

"Добрий день. Мене звуть Олег, мені 28 років, приємної зовнішності, не дурний, Хороший співрозмовник і дуже пристрасний коханець. Пропоную зателефонує, зустрінеться і пообщятся. »- ось це« не дурний »і« пообщятся »якось дисонують, правда?

«Пропозиція інтересует..еслі домовимося і квартира сподобатися - Поліжі тільки за перегляд квартири» - ще один охочий помити мені підлоги і холодильник.

"Доброго дня!
Побачив ваше оголошення, здам кімнату в Броварах.
Я Микола, мені 38 років .... Залишіть свій контактний номер телефончика, я думаю ми домовимося ... Микола »- який самовпевнений.

«Красивий чоловік 34/187 без шкідливих звичок, зніму житло на ваших умовах! відправте свій номер зателефонуємо і все обговоримо! чекаю номер »

«Залиш свій номер я тобі передзвоню. Тебе цікавий просто інтим або здати кімнату. І до речі де вона знаходиться? Скільки тобі років? »- здається, хтось ще не є навчився говорити порусські.

«Я молодий сімпотічний хлопець, ти хочеш що б у тебе знімали кімнату за інтим. А скільки тобі років, извени за питання? Опиши себе, фігура, вага .. »- коли я не відповіла Симпотичная, то отримала ще один лист з питанням:« а чому ти не відповідаєш? »

«Мені 39 років Зріст 170 Щільного статури Чистоплотен Можна пару слів про Вас» - ЧИСТОПЛОТЕН !!!!

«Привіт) Мені 21, охайний ... дуже люблю секс)» - ще один чістюлька.

«Скільки тобі років? І на яких умовах який термін?» - лаконічність, сестра можливості зняти квартиру за секс.

І т.д. і т.п. Багато прикріплювали свої фото: три людини позували на тлі дорогої машини, один - вертоліт, двоє - далекі теплі країни, показавши себе у всій красі, тобто в плавках і під пальмами або на яхті. Ще один спробував завоювати мою увагу фотографією себе в обнімку з дівчиною, чиє обличчя він завбачливо замалював у paint'е білими кружечками. Ну і кілька милофоток - нічого особливо страшного, чоловіки як чоловіки.

Слава Богу, тільки один додумався пріаттачіть величезну фотку свого, еееем, гідності, щоб я відразу побачила і оцінила його платоспроможність.

Всього за тиждень я отримала близько 60 пропозицій від самих різних чоловіків. А головний редактор, хоча він і красивіше і розумніше мене, не отримав жодного - чи то тому, що пропонує не квартиру, а себе, чи то тому, що «секс в обмін на щось» більше цікавий чоловікам, ніж жінкам.

Загалом, нічого особливо видатного мені не написали. Панянки, хоч раз пробували познайомитися на сайтах знайомств, отримували послання похлеще, а фотографії попохабнее. Правда, я після чергового безграмотного листа спробувала поділитися з другом: «Невже вони не здогадуються, що це розлучення?», На що мені відповіли: «А ти не думала, що це твої колеги-журналісти, які пишуть матеріал про те, як зняти кімнату за інтим? ». Поки це основна версія для того, щоб пояснити таку кількість безграмотних чоловіків, спраглих пожити зі мною.

Взагалі, головний результат прочитання цих послань - розуміння, що ось з такими людьми - ніколи і ні за що. Хоча деякі друзі радісно плескали в долоні: «Нарешті-то знайдеш когось собі!» (Так, я мати-одиначка з великою квартирою в Броварах).

Але якщо говорити взагалі, то, можливо, комусь (особливо, напевно, молодим приїжджим, яким потрібно хоч якось «зачепитися») варто знати про те, що в разі потреби можна «розплатитися» таким способом за житло, курси, їжу та інше. Або, на худий кінець, отримати секс за ремонт холодильника. Так, я старомодна зануда і цього не розумію. Вибачте.

Ось пустує у них кімната, і немає нікого, і навіть сексом не з ким зайнятися - так чому б ці пасиви не перевести в активи?
«А ти хто хлопець або дівчина?
Ваша пропозиція ще актуально?
Які умови здачі кімнати в Броварах, у кого і де саме?
І до речі де вона знаходиться?
Скільки тобі років?
А скільки тобі років, извени за питання?
І на яких умовах який термін?
Правда, я після чергового безграмотного листа спробувала поділитися з другом: «Невже вони не здогадуються, що це розлучення?
», На що мені відповіли: «А ти не думала, що це твої колеги-журналісти, які пишуть матеріал про те, як зняти кімнату за інтим?