Змістовий маркетинговий приклад: від 0 до 100 000 органічних сеансів / Мо

 1. Припущення та цілі
 2. Trifecta: наша маркетингова стратегія з контенту
 3. 1. Вічнозелене зміст
 4. 2. Соціально-вірусний вміст
 5. 3. Зміст створення посилань
 6. Використання публічних даних для оцінки ранніх перемог
 7. Наш перший вірусний успіх & Що ми дізналися
 8. 1. Люди люблять обмінюватися картами
 9. 2. Зацікавлений інтерес допомагає розширити охоплення
 10. 3. Самоствердження та позитивний соціальний доказ сприяють обміну
 11. 4. Координована пропаганда є критичною
 12. 5. Комплексні рекламні матеріали допомагають людям допомогти вам
 13. Полоскання та повтор
 14. Натискання вибухового зростання
 15. Що я робив би інакше
 16. 1. Робота розумна (е), не складна (е)
 17. 2. Перепрофілюйте більше
 18. 3. Вміст курату, де він працює
 19. 4. Зосередьтеся більше на дизайні та презентації
 20. Використання стратегії Trifecta
 21. 1. План для SEO з самого початку
 22. 2. Встановити тест (правило 7%)
 23. 3. Залишайтеся стратегічними
 24. Істотне читання

Близько двох років тому я отримав дивовижну можливість.

Мої друзі в Коледж Раптор тільки що підняв круглий ряд для їхньої неймовірної технології відповідності коледжу. І генеральний директор попросив мене допомогти їм зрозуміти, як це зробити.

Це була споживча платформа, що пропонувалася безкоштовно, головна мета якої - масштабування трафіку та стимулювання зростання користувачів.

Я був перекачаний.

Я був готовий.

Насправді, я був наляканий .

Я ніколи цього не робив раніше.

Я працював у сфері маркетингу протягом усієї своєї кар'єри і допомагав багатьом різним компаніям збільшувати свій трафік і продажі. Але мені ніколи не доводилося починати з 0 і з'ясувати, як дістатися до мільйона.

Підйом здавався складною.

Я знав, що контент-маркетинг є надзвичайно ефективним у зростанні та масштабуванні трафіку веб-сайту. Я зробив це в минулому, і я знав, що це спрацювало.

Але, як і багато людей, мій підхід до контент-маркетингу до цього моменту був в основному просто "блог і молитися". Я знав, що створення контенту може керувати великим трафіком високої вартості і генерувати лідерів і продажів, але я не зробив Дійсно знати, як відстежувати, вимірювати або контролювати це зростання будь-яким змістовним способом.

З такою великою ціллю, я повинен був з'ясувати, що працює для всіх інших і скласти план, який ми могли б виміряти і спиратися.

"Блоги та молитви" не були хорошим підходом, коли мені довелося розмовляти з радою директорів та інвесторами.

Ми потребували плану, і нам потрібні були результати.

Так, я почав читати-багато.

Я знайшов стільки неймовірних ресурсів в Інтернеті, що навчили мене все, від того, як робити дійсно глибоке дослідження ключових слів до того, як використовувати конкурентний аналіз для швидшого отримання великого вмісту.

Я познайомився з технікою «Хмарочос» і дізнався про абсолютну необхідність роз'яснення та побудови посилання.

Разом ці статті стали моєю базою знань, які я використовував для формування стратегії, яку ми б продовжили використовувати в коледжі Raptor.


ЗМІСТ БОНУСУ

Отримати повний перелік стратегій, тактик і інструментів, необхідних для планування та виконання стратегії маркетингового контенту, наприклад, для вашого сайту.

І ця стратегія виявилася неймовірно ефективною.

Лише через рік після запуску ми створили понад мільйон відвідувачів на сайті і принесли понад 100 тисяч органічних сесій на місяць. І як і раніше росте.

І як і раніше росте

У цьому випадку я розповім, як ми це зробили.

Я не переглядаю всі конкретні тактичні кроки щодо того, як проводити дослідження ключових слів або надсилати повідомлення електронної пошти, - вони були повністю охоплені рядом інших джерел.

Замість цього я зосереджуся на загальній картині.

Я розкажу вам про стратегію, яку ми використовували для досягнення цих результатів, і логіку того, чому вона працює.

Я також поділюся деякими ключовими точками переходу, які відбуваються, і допоможуть вам дійсно вразити зростання хокейної ключки, а також кілька уроків, отриманих на цьому шляху, і що ми могли б зробити по-іншому, щоб отримати ще кращі результати.

Давайте потрапимо в це.

Припущення та цілі

Коли ми почали цю подорож, ми знали кілька речей, щоб бути вірними про те, що ми намагалися досягти.

Я назвемо це нашими припущеннями:

 1. Велика частина нашої аудиторії використовувала пошук, щоб знайти інформацію, пов'язану з пошуком коледжу, визнанням та фінансовою допомогою
 2. Для того, щоб генерувати пошуковий трафік, нам знадобилися як вміст, так і повноваження домену (зворотні посилання)
 3. Наша аудиторія також використовувала соціальні медіа для пошуку інформації про коледжі

Зважаючи на ці припущення, ми знали, що наша стратегія повинна відповідати нашим потребам для досягнення нашої цільової аудиторії.

Ось наші заявлені цілі:

 1. Створіть вміст, який привертає відповідний пошуковий трафік з нашої цільової аудиторії (студентів, які навчаються у коледжах, їхніх батьків тощо)
 2. Створіть посилання на веб-сайт, щоб допомогти нам покращити наші рейтинги та видимість пошуку
 3. Посилення тяги і авторитету в просторі, розширення присутності нашого бренду через соціальні

Один з найбільших реалізацій для мене здається досить очевидним у ретроспективі, але в той час він відчував себе як величезне одкровення. І це стало основою більшої частини нашої стратегії, що рухається вперед.

Ось це: кожен вміст не повинен відповідати всім трьом цілям .

Очевидно, чи не так?

Здається, зараз.

Але в той час я був настільки орієнтований на те, щоб з'ясувати, як перевірити всі ящики, що я не одразу зрозумів, що кожна частина змісту, яку ми випускаємо, може задовольнити лише одну мету, і що разом вони зроблять той самий результат.

Я думаю, що багато компаній застрягли прямо в цьому питанні.

Вони розуміють внутрішню роль контенту, але коли настає час реального його створення і висвітлення тем, вони застрягають, тому що не можуть думати про будь-які теми, які служать кожній меті.

"Як ми пишемо повідомлення, яке стає вірусним на Facebook, генерує 1000 посилань, а також має довгострокову цінність пошуку?"

Відповідь: Ви, напевно, ні!

І ця реалізація стала основою нашої стратегії.

Звичайно, іноді ви прибиваєте всі ці цілі. Кожний одного разу у деякому часі, ви приземляєтеся на досконалий шматок вмісту що відчуває любите це стріляє на всіх cylinders. Але більша частина довгострокового зростання і планування не повинна витрачатися, розбиваючи ваш мозок на цей єдиний, золотий єдиноріг.

Замість цього розбийте його.

Замість того, щоб сподіватися, що кожен фрагмент змісту виконає все, створіть три окремі фрагменти змісту, кожна з яких виконує мету в рамках більшої стратегії.

Ось що ми і зробили.

Trifecta: наша маркетингова стратегія з контенту

Нижче наведена структура маркетингової стратегії вмісту:

Нижче наведена структура маркетингової стратегії вмісту:

Я називаю це нашою «стратегією Trifecta», оскільки вона має три основні компоненти.

Ось як ми зламали кожен фрагмент:

1. Вічнозелене зміст

Цей вміст створено для пошуку. Вона була актуальною та орієнтована на ключові слова.

Подумайте про це, як про м'ясо і картоплю на місці. Вона відповідала на такі запитання, як: "Що таке хороша оцінка ACT?", Або "що шукають коледжі у студентів, які звертаються?"

Ми знали, що люди, які шукають ці теми, є нашим цільовим ринком. Ми хотіли, щоб вони знайшли відповідь у нас, щоб ми могли заохотити їх перевірити продукт, який ми повинні запропонувати.

Ми хотіли, щоб вони знайшли відповідь у нас, щоб ми могли заохотити їх перевірити продукт, який ми повинні запропонувати

Не вірусний. Не заслуговує на зв'язок. Але приносить в сотні цільових пошукових візитів щотижня.

Але цей матеріал не був супер-сексуальним.

Не кожна посада пов'язана з вірусною величиною або гідною мільйона зворотних посилань. І це нормально .

У багатьох випадках ми майже навіть не сприяли цьому змісту - якщо взагалі. Ми дозволяємо Google робити всю важку роботу і генерувати трафік з плином часу.

Створюючи величезну бібліотеку такого виду актуального, цілеспрямованого, вічнозеленого контенту, ми змогли надати широку мережу - залучення студентів і батьків, які перебували на різних етапах процесу пошуку та вступу до коледжу.

2. Соціально-вірусний вміст

Цей вміст був розроблений спеціально для того, щоб грати добре на нашому цільовому демографічному ринку в соціальних мережах. Він був створений для генерування улюблених файлів, акцій і трафіку.

Він не повинен бути суперінформативним. Це не повинно бути ключовим словом оптимізований або м'ясисті достатньо, щоб отримати посилання.

Подумайте, як Buzzfeed.

"13 фотографій сови, які виглядають як знаменитості", ймовірно, не отримують багато пошукового трафіку або заробляють купу посилань.

Але це йде gangbusters на Facebook.

І це веде тону трафіку і створює свідомість бренду.

Ця стаття породила майже 5000 акцій Facebook.

Використовуючи елементи несподіванки, задоволення або інтриги, вміст стає вірусним - але це цілий пост для себе.

Ми використовували соціально-вірусний контент як спосіб залучити наш цільовий ринок до нашого сайту, підвищити обізнаність і почати заробляти довіру.

Ви також можете скористатися таким вмістом у більш традиційній послідовності, щоб розпочати кваліфікацію. Ви можете використовувати соціально-вірусний контент, щоб генерувати трафік, а потім використовувати перенацілювання або іншу тактику для перетворення цих відвідувачів на потенційних клієнтів.

3. Зміст створення посилань

Нарешті, але, звичайно, не в останню чергу, нам потрібні були посилання на наш сайт для того, щоб покласти роботу вічнозеленого вмісту. Без сильних доменних повноважень всі ці статті просто втрачені в морі результатів Google, можливо, десь біля сторінки 20.

Створюючи окремі вмістні активи, які були спеціально спрямовані на отримання посилань, ми змогли «підняти корабель», надавши повноваження на весь наш домен і піднявши рейтинг Google на всіх наших сторінках.

Такий вміст вимагає, щоб ви часто знімали вашу маркетингову капелюх на хвилину.

Забудьте про свою цільову аудиторію.

Замість цього подумайте про інші сайти, письменників або видавців.

На який вміст вони посилаються?

Приклад інфографіки, яку ми створили для створення посилань.

Якщо ви вивчите це, ви зрозумієте, що вид контенту, який заробляє посилання з авторитетних веб-сайтів, часто не є вашим блогом. Це захоплююча графіка, нове дослідження або особливо цінний ресурс.

Але це також не так просто, як просто публікувати великий вміст і чекати на посилання. Ви повинні зробити пропаганду і розширення, щоб отримати вміст перед потрібними людьми. І саме це ми і зробили.

Для кожного твору, який ми створили, ми витратили приблизно вдвічі більше часу на дослідження, складання контактів і на розкриття електронної пошти.

Тепер ви можете думати, що ця стратегія Trifecta означає, що вам доведеться створити втричі більше вмісту. Але це не так. Вам не потрібно 1000 статей для створення 1000 посилань - вам потрібен лише один великий ресурс з правильною рекламною стратегією.

Саме тому стратегія Trifecta настільки ефективна.

Мова йде про створення стратегічного поєднання вмісту, кожен з яких виконує призначення. Мова йде про те, щоб кожен вміст працював якомога сильніше.

У нашому випадку ми в кінцевому підсумку створили багато контенту, щоб досягти кінцевого результату - адже наш адресний ринок був величезним і існує багато різних тем. Але на меншому ринку ця стратегія може означати лише наявність кількох дійсно сильних цільових сторінок, орієнтованих на продукт, які підтримуються вмістом, який використовується для отримання посилань.

У будь-якому випадку, основний момент залишається вірним: Ваш зміст має працювати разом для досягнення поставлених цілей. Кожна частина повинна мати мету.

Але кожна частина не повинна служити кожній меті.

Примітка: Якщо б це була компанія B2B, або ви хотіли генерувати потенційні або електронні підписки, ми б також додали активів контенту, призначених для генерування надходжень, таких як біла книга, електронні книги, курси електронної пошти тощо. Я вважаю.

Використання публічних даних для оцінки ранніх перемог

Одне з речей, які ми спостерігали при вивченні різних видів контенту, полягало в тому, що більшість компаній, які дійсно придушили його при створенні посилань, використовували дані для цього.

Цікаві дослідження, аналіз або карти - вони скрізь. Ми всі любимо гарну графічну або візуалізацію даних. І несподівані факти і цифри роблять для сексуальних заголовків.

Отже, ми поставили собі за мету спробувати захопити частину цього успіху для себе.

Один з наших ранніх успіхів був настільки простим, що здається божевільним у ретроспективі.

Ми провели кілька днів, придумуючи ідеї і зібравши вміст - приємну інфографіку, підтриману деякими даними. Потім ми підготували план роз'яснення, де ми орієнтувалися на засоби масової інформації та блогерів, яких, на нашу думку, цікавить те, що ми знайшли.

Ми публікуємо і розсилаємо деякі основні повідомлення електронної пошти, які обмінюються вмістом з авторами, яких ми ідентифікували.

І ми чекали.

Чи буде це працювати?

Це була насправді наша перша спроба захопити велику увагу і побудувати зв'язки. Ми не були впевнені, що очікуємо.

Але лише через кілька хвилин після того, як ми розіслали наші листи, ми отримали велику перерву.

Я отримав це повідомлення:

Я отримав це повідомлення:

Святе дерьмо.

Ми отримали зібраний Washington Post.

Але звідти, речі дійсно зняли.

Після того, як пост піднявся на WaPo, наш вміст підібрали десятки торгових точок.

Х'юстонська хроніка в Техасі. Новини Deseret в Юті. Громадське радіо Міннесоти. Журнал "Час". Пізніше ми дізналися, що зміст навіть посилався перед Верховним судом США.

Що ж це за новаторський зміст?

Що змусило всіх цих інформаційних агентств прислухатися і розмістити нас на своєму сайті?

Це була карта Сполучених Штатів. З деякими логотипами коледжу. І трохи аналізу.

Серйозно, ось пошта: Де 114-й Сенат США пішов до коледжу .

Ми буквально подивилися список американських сенаторів у Вікіпедії і досліджували кожного, щоб з'ясувати, де вони пішли в школу. Тоді ми зробили це у карту та зробили деякий базовий аналіз.

Верхня частина карти, яку ми створили з даних Вікіпедії.

Повірте мені, це не була ракетна наука.

Найбільший урок, який можна відняти від нашої перемоги, полягає в тому, що ви можете повністю використовувати загальнодоступні дані, щоб зробити цікавий контент.

Вам не потрібно фінансувати деякі дорогі дослідження, якщо ви використовуєте дані, які вже існують. І це тонни цього.

Протягом року ми використовували інші джерела публічних даних знову і знову, щоб створити рейтинги, інфографіку, карти та інший вміст і ресурси.

Ви можете знайти дані з кількох джерел, але ось деякі ідеї, де шукати:

 • Бази даних громадськості / уряду (ми широко використовували дані IPEDS)
 • Ручне дослідження (подібно нашим сенаторам)
 • Дані про тенденції / ключові слова Google (регіональні інтереси, тенденції з часом, тощо)
 • Опубліковані дослідження та звіти з наукових журналів
 • Торгові видання та галузеві дослідження
 • Facebook реклама / дані на сторінці

Всі ці дані там - і це безкоштовно.

Ключем до її використання є пошук нових і цікавих способів підходу до даних. Візьміть щось, що існує в світі, і зробіть його кращим, більш сексуальним або легшим для розуміння.

Ці дані можна використовувати для створення таких речей, як:

 • Статичні інфографіки або візуалізації даних
 • Інтерактивні інструменти або ресурси даних
 • Карти, діаграми та графіки
 • Рейтинги або рейтинги
 • Багаторівневе дослідження на основі даних з декількох джерел

Як тільки у вас є щось круте і цікаве, то це просто питання показувати його правильним людям. Надішліть його електронному листу письменникам, які прикривають такт. Зробіть для них простим витягнути його вниз і використовувати його в своїх історіях.

Пам’ятайте, що цей вміст не обов'язково повинен створюватися для основної аудиторії. Звісно, ​​це має бути пов'язане з вашим ринком. Але справжня мета полягає в тому, щоб отримати посилання.

Письменники та видавці у вашій галузі - ваша цільова аудиторія, а не середній користувач.

Наша інфографіка насправді не збиралася звертатися до 16-18-річного хлопця середньої школи. Це не допомогло їм знайти правильний коледж. Але це допомогло нам отримати посилання, які допомогли нам залучити трафік до всього нашого вмісту, який був спрямований на нашу основну аудиторію.

Пам'ятайте, що стратегія полягає в тому, щоб зібрати шматки, не намагаючись зробити кожний фрагмент контенту одночасно всіма вашими цілями.

Наш перший вірусний успіх & Що ми дізналися

На початку ми побачили багато перемог, як інфографіка зверху. Тут маленькі перемоги, сплески в русі.

Але ніщо в порівнянні з нашим першим великим успіхом.

В останній тиждень травня ми опублікували щось нове і інше. У той час, ми чесно не були впевнені, як це піде.

Ми знали, що хочемо піти за світом рейтингу коледжів, які є великою грою для багатьох великих видавців. Але ми не могли конкурувати голова-голова у списку “Кращих Коледжів.” Ми не мали повноваження приїхати traction там (все ще).

Отже, ми імпровізували. Ми ставимо власні спини на речі.

І ми придумали ідею створити рейтинг «Прихованих дорогоцінних каменів». Це були коледжі, які, згідно з нашою методологією, були упущені студентами в порівнянні з іншими коледжами подібної якості.

Заради простоти, дозвольте мені сказати, що це був інший вид рейтингу коледжів.

Однією з речей, які ми отримали право (у ретроспективі), було те, що багато коледжів, які ми шанували, були не типовими коледжами “Best Of”. Вони все ще були хорошими школами, але вони, як правило, не були в списку топ-100.

Перемотування вперед до дня запуску.

Провівши кілька днів, збираючи всі дані, створюючи деякі графіки, і збираючи остаточний пост, ми натиснули кнопку публікувати. Потім ми почали працювати над інформацією.

Ми мали план просування контенту і ставили перед людьми, які найбільше мали значення. Ми розіслали сотні листів і повідомлень до коледжів, газет, радників і всіх, кого ми могли б придумати, хто може допомогти нам поширити слово про рейтинг.

Я витратив більшу частину дня складання та відправки emails.

Потім ми почали бачити результати.

Ми спостерігали, як трафік почав наливати на сайт. 10 осіб. 20 осіб. 100 чоловік. Досить скоро у нас був постійний потік - сотні людей на сайті відразу протягом декількох годин.

Колегії нашого списку ділилися вмістом на своїх соціальних каналах, а їхні учні та випускники ділилися ним звідти.

Ми йшли вірусно.

Коли пил осідав, ми мали найбільший сплеск трафіку на сьогоднішній день.

250 тис. Відвідувачів за один тиждень. Це величезне значення.

Ми також створили тонну посилань - багато хто з авторитетних новинних сайтів і доменів EDU.

Від цього успіху ми дізналися багато про те, які чинники допоможуть підштовхнути наш контент до вершини:

1. Люди люблять обмінюватися картами

Як ви можете сказати з наших перших великих успіхів, люди дійсно, дуже люблять карти. Серйозно, вони це роблять. І ми зрозуміли рано, що ми зможемо ефективно їх використовувати. Я думаю, що це грає як на наше почуття ідентичності, так і на наше відчуття, що ми відрізняємося від інших людей у ​​країні.

Ми б продовжували використовувати це як наріжний камінь нашої стратегії побудови посилань, сегментуючи дані географічно, коли це можливо.

2. Зацікавлений інтерес допомагає розширити охоплення

Ми публікували про коледжі та освітлювали їхні інститути. Таким чином, включивши ці коледжі до фактичного змісту, вони мали певний інтерес у просуванні твору.

У загальній складності ми мали коледж з усіх штатів - або базу з 50 цілей для розширення.

Для завантаження, оскільки ми використовували інший підхід у рейтингах, багато коледжів у списку не звикли отримувати національні нагороди. Це були не ті ж 50 шкіл, які знаходяться в списку новин США про топ-коледжі щороку. Але вони все ще були хорошими установами.

Це навчило нас силі зацікавлених. У будь-який час, коли наш вміст може сприяти популяризації іншої юридичної особи, ми могли б працювати з ними, щоб розширити нашу охоплення і розширити нашу аудиторію.

3. Самоствердження та позитивний соціальний доказ сприяють обміну

Ефект був посилений ще більше, тому що кожен з цих коледжів мав аудиторію випускників та нинішніх студентів. Всі вони мали власну зацікавленість у позитивному соціальному доказі того, що вони навчалися в коледжі «Приховані камені». Тому багато хто з них поділяли це і допомагали розповсюджувати його далеко і широко.

Тому багато хто з них поділяли це і допомагали розповсюджувати його далеко і широко

Наш вміст закінчився десятками тисяч акцій, улюблених і коментарів. (Примітка. Здається, цифри тут не відображаються належним чином / коментарі правильно, але підрахунок співвідносяться з тим, що ми бачили через кілька місяців після публікації публікації.)

Ми дізналися, що одним з ключів до вірусної роботи є створення контенту, який грає наше прагнення до самоствердження. Люди люблять ділитися речами з авторитетних, сторонніх джерел, які, здається, підтверджують віру, яку вони вже мають (наприклад, вони зробили великий вибір, відвідуючи коледж, який вони вибрали.)

4. Координована пропаганда є критичною

Зрештою, те, що зробило цю частину роботою.

Ми зібрали сотні контактів. Ми хотіли переконатися, що хтось бачив це в кожному коледжі. Ми хотіли відправити їх до відповідних місцевих ЗМІ. І ми хотіли, щоб інші впливові особи взяли до уваги новий тип рейтингу коледжів, який не мав тих самих 20 шкіл у верхній частині.

Наша команда витрачала набагато більше часу на те, щоб робити аутрич-зв'язок і стежити за тим, щоб забезпечити успіх цього твору, ніж ми його створили.

Це виявилося для нас великим уроком для просування вперед.

Великий вміст великий, але в кінцевому рахунку не має значення, якщо ніхто не бачить його.

Хоча ми вже зосереджувались на інформаційній підтримці, це призвело до того, що ми усвідомили величину охоплення, яку ми повинні були зробити для досягнення такого роду результатів.

5. Комплексні рекламні матеріали допомагають людям допомогти вам

Якщо ви хочете, щоб люди рекламували ваш вміст, вам потрібно надати їм все, що потрібно для цього.

Зробіть це так просто, що вони не можуть сказати "ні".

Коли ми зробили виїзд до коледжів про це визнання, ми не просто надіслали їм посилання на наш пост.

О ні. Ми зробили більше, ніж це.

Ми підготували шаблон прес-релізу. Ми створили візуальний значок. Ми давали їм конкретні матеріали та інструкції про те, як просувати та оприлюднювати досягнення.

І це спрацювало.

Десятки коледжів використовували матеріали, які ми зібрали, і допомогли просунути цей фрагмент, надіславши його вірусно, і створивши тонни посилань на наш сайт - майже всі з високодоступних доменів EDU.

Полоскання та повтор

Гаразд, тому ми мали великі перемоги під нашим поясом. Я маю на увазі, що ми лише за 7 днів відправили на наш сайт чверть мільйона людей.

Ми це зробили. Чи не так?

Ну, не зовсім. Насправді це було помилково.

Ми швидко зрозуміли, що хоча ми і відзначали кожну перемогу як величезну перемогу, трафік швидко впав. Так само швидко, як Інтернет світить на вас світло, він переходить до наступного.

І це ще один великий урок для вивчення. Стійке зростання для веб-сайту, як це, не приходить через єдиний спалах блиску або вірусного успіху. Це майже ніколи не працює таким чином.

Це інкрементно. Це повільно, іноді болісно.

Майте на увазі, що те, що ви робите, в основному намагається зібрати літак в середині польоту. Ви намагаєтеся створити вміст, який буде добре оцінюватися в пошуку, і в той же час також заробляти посилання, які вам потрібні для ранжування цього вмісту.

Це не нічний процес.

І ви потерпіте невдачу часом. Ви витратите занадто багато часу, створюючи те, що вам здається великим, тільки щоб вона потрапила на поверхню, коли вона нарешті вийшла у світ. Нічого страшного.

Ключовим є послідовність і процес.

Продовжувати рухатися вперед.

Натискання вибухового зростання

На цьому етапі ми були на міцному шляху зростання. Ми спостерігали стійке зростання трафіку, і весь існуючий контент зростав у видачах.

Нам було близько 8 місяців і було близько 150-200 зв'язуючих доменів.

Але ми не ставили собі за мету досягти повільного та стабільного. Ми хотіли великого, хокейного росту.

Отже, ми змінили курс.

Коли ми дісталися до цього пункту, ми знали, що ми мали можливість дійсно підняти циферблат.

Якщо кожен новий вміст, який ви публікуєте, досить високий на видачах, то стає питанням, скільки фрагментів вмісту ви можете завантажити - скільки унікальних пошукових термінів ви можете класифікувати.

Це пов'язано з тим, що створений авторизацією домену допомагає піднімати кожен вміст вашого веб-сайту.

Більше сторінок = більше ключових слів = більше трафіку.

Таким чином, ми уповільнили виробництво контенту, спрямованого на генерування посилань і соціального трафіку, і більше зосереджувалися на головному виробництві вічнозеленого контенту, орієнтованого на відповідні ключові слова.

Ми обговорили сотні ідей статей, заглибившись у всі теми, пов'язані з пошуком коледжу та процесом прийому.

Ми придумали ідеї щодо вмісту:

 • Дивлячись на наших конкурентів і виявляючи прогалини
 • Роблячи великі дослідження ключових слів
 • Приєднуйтесь до форумів і спільнот з нашою аудиторією, задаючи питання
 • Пошук запитань від існуючої аудиторії

Протягом декількох місяців ми опублікували близько 200 статей.

Це підштовхнуло нас на наступний рівень. До цього моменту ми спостерігали повільне та неухильне зростання трафіку.

Але цей крок змінив нашу траєкторію.

Але цей крок змінив нашу траєкторію

Зараз на сайті було понад 300 статей, які працювали над тим, щоб залучити пошуковий трафік від нашої цільової аудиторії до великої кількості відповідних тем. Наш трафік почав вибухати. Ми зростали на рівні 20% -50% на місяць .

Це спрацювало, тому що ми провели перші 8 місяців, зосередившись майже повністю на зароблянні посилань. Ми створили достатньо повноважень домену, що кожен новий шматок вічнозеленого вмісту майже напевно потрапив де-небудь на першій сторінці Google для цільових ключових слів.

Варто зазначити, що ми не повинні були робити це в такому порядку. Ми могли б провести перші місяці роблячи виробничий спринт та будуючи величезний каталог вмісту. Тоді ми могли б провести останню половину року зв'язки, щоб «підняти корабель» на вміст, який вже існував.

Порядок насправді не має значення, зрештою. І результати повинні були бути нібито однаковими.

Але для вашого порядку операцій можуть бути певні стратегічні переваги.

У цьому випадку ми вирішили спочатку створювати посилання, а потім зосередитися на створенні більшого вмісту. Оскільки коледж Raptor мав декілька програмних сторінок, керованих даними, влада на початку розробки почала показувати результати одразу, навіть якщо ми не мали багато змістовного пошуку.

Що я робив би інакше

Озираючись на цей рік роботи, очевидно, що ми досягли того, чого багато компаній і стартапів лише мріють досягти.

Але це не означає, що ми зробили все абсолютно правильно.

Хоча ми мали багато успіхів, це був, нарешті, один гігантський досвід навчання. І я багато чому навчився.

Ось деякі з речей, які я б зробив інакше:

1. Робота розумна (е), не складна (е)

Як і багато інших, ми почали з припущення, що наш вміст дійсно повинен бути чимось особливим - те, чого ніхто ніколи раніше не робив, бачив і не мріяв.

Ми витрачали годинник на розмивання мозку для того, щоб закрутити або згорнути дані, щоб зробити щось нове .

Тепер я знаю, що вам не потрібно щоразу намагатися винаходити колесо. Є легкі перемоги, які потрібно мати, просто шукаючи, що було зроблено, і роблячи додаткові поліпшення або зміни. У деяких випадках ви можете навіть взяти таку ж передумову і поставити на неї власну спину або створити власну версію. Якщо ви хочете посилатися на посилання, ви можете просто звернутися до іншої аудиторії.

Це не дає вам пройти бути ледачим. Ви все ще повинні створити великий вміст.

Але ви можете бути розумні про це і вчитися на досвіді інших.

2. Перепрофілюйте більше

Інший спосіб краще використовувати час і ресурси - це побудувати повторне використання в основі вашої стратегії.

Це може займати багато форм. Це може означати створення серії графіки, яка працює як велика, довга інфографіка, а також може бути розбита на менші графіки, які використовуються в ряді текстових повідомлень. Це може означати збір ряду вмісту, який вже опубліковано на вашому сайті, і упаковувати його у щось «нове».

Але, повторне використання є відмінним способом отримати додатковий пробіг від роботи, яку ви вже зробили.

Шукайте можливості поєднати речі або використовувати свої активи різними способами або для різних аудиторій.

Пам'ятайте, що лише тому, що ви щось прочитали на своєму сайті, це не означає, що кожен має . Таким чином, немає ніякого сорому в наданні йому другого, третього або четвертого життя.

3. Вміст курату, де він працює

Дуже спокусливо думати, що якщо там є хороший контент, то треба зробити так, щоб зробити щось краще - більше, більш сексуальне, більш корисне.

Але іноді потрібно просто взяти те, що вже було дано.

Зверніть увагу на те, що я не використав цей приклад, щоб пояснити деталі того, як розробити гарне інформаційне повідомлення або використовувати такий інструмент, як Ahrefs, щоб визначити можливості зв'язку. Це тому, що це вже зроблено - багато. Тому, замість того, щоб просто повторювати те, що вже було створено, я просто зібрав разом набір необхідних ресурсів .

У віці стільки вмісту, іноді найкраще, що ви можете зробити, щоб додати цінність, це просто служити фільтром.

Куруйте список кращих з того, що вже там.

Багато хто з великих маркетологів контенту і SEO експертів світу в значній мірі покладаються на курирування списків вмісту інших людей, щоб забезпечити цінність для своїх читачів. І вони все ще можуть використовувати його для створення трафіку і посилань.

Не варто недооцінювати силу курації.

4. Зосередьтеся більше на дизайні та презентації

Інша річ, яку треба мати на увазі, це те, що виглядає багато - напевно, більше, ніж ви думаєте.

Окрім просто розробленої сторінки, дизайн може відігравати велику роль у успішності розширення та побудови посилань. Багато разів люди навіть не читають ваш вміст. Вони проскакують і спробують підібрати деякі з ключових моментів.

Вони зайняті, і вони просто хочуть знати, "чи це цінний ресурс просто небажаного спаму?"

Наявність сторінки з приємним дизайном може швидко змінити свій розум. Стіна тексту може містити таку ж інформацію, але вона не відчуває себе так само добре, як добре розроблений довідник з чіткими точками кулі, заголовками розділів і корисною графікою.

Зміст в кінцевому підсумку корисний, він також можна використовувати.

Використання стратегії Trifecta

Я хотів поділитися цим досвідом не просто похвалитися номерами (хоча вони досить вражаючі, якщо я це скажу сам). Але через те, що ми дізналися через цей процес, ця модель - ця маркетингова стратегія змісту - може бути застосована практично до будь-якого бізнесу.

Дозвольте мені першим сказати, що це нелегко.

Фактично, це damn важко. Це займає тонну роботи.

Але з орієнтацією і правильною командою, цей самий механізм може бути застосований практично в будь-якій галузі - три (або чотири) типи змісту є універсальними.

Що змінюється, це стратегічне поєднання контенту, що потрібно для досягнення результату.

Нижче наведено кілька порад щодо адаптації цієї стратегії:

1. План для SEO з самого початку

Ця стратегія була в кінцевому підсумку настільки ефективна при створенні величезної кількості пошукового трафіку, тому що ми вийшли широко і дрібно з точки зору SEO. У нас була велика кількість сторінок, пов'язаних з широким колом тем коледжу.

Якщо ваш бізнес покладається на високий рейтинг для декількох конкретних ключових слів, наприклад, у магазині електронної комерції, то ваша стратегія, ймовірно, буде іншою. Вічнозелений вміст може не бути цінним з точки зору залучення трафіку, який фактично перетворюється. Таким чином, ваша стратегія може зосереджуватися майже повністю на побудові зв'язків і стимулюванні соціального трафіку.

У будь-якому випадку, ви повинні розглянути SEO пейзаж вашої галузі, а потім адаптувати стратегію, щоб допомогти вам конкурувати там і досягти своїх цілей.

2. Встановити тест (правило 7%)

Загальним правилом для досягнення всемогутньої хокейної ключки є те, що ви повинні прагнути до 7% зростання, тиждень за тиждень.

Один і той же еталон в цілому застосовується тут. Ми використовували 7% щотижневого зростання в органічному трафіку як ціль, і це дало нам щось, щоб переслідувати, а також пророкувати те, як буде виглядати наше зростання у майбутньому.

Ви, напевно, не будете вражати 7% щотижня, але якщо ви бачите в середньому 7%, то ви, мабуть, перебуваєте в хорошій формі.

3. Залишайтеся стратегічними

Однією з причин того, що багато людей не вдається на контент-маркетингу, тому що вони втрачають з уваги свою стратегію.

Замість того, щоб зосередитися на результатах, вони просто турбуються про публікацію вмісту - будь-який вміст. Просто для дотримання будь-якого довільного графіка або квоти. Але це смішно.

Зміст потребує часу, грошей і зусиль. Та якщо ви не використовуєте це стратегічно — якщо ви blogging тільки до blog — тоді це є просто рахунок що не породжуєте відшкодування.

Робіть те, що потрібно для того, щоб зосередитися на стратегії, і переконайтеся, що кожен фрагмент вмісту, який ви створюєте та публікуєте, буде використано як актив. Все, що ви створюєте, має бути зосереджено на одній з основних цілей вашої стратегії.

Якщо ви не можете відразу сказати, якою буде мета посади, то відмовте її.

Істотне читання

Як я вже згадував на початку цієї посади, більша частина нашої стратегії була побудована на вченні багатьох експертів з SEO та контент-маркетингу, які щедро поділяють свій час і знання.

Такі люди, як Ніл Патель, Ноа Каган, Робі Річардс і Брайан Дін, були дуже корисні для навчання мені основним законам масштабування трафіку.

Оскільки у мене не було можливості переосмислити всі специфічні стратегії та тактики, які я дізнався від них, я вклав їх у набір найважливіших ідей, стратегій і тактик для тих, хто хоче застосувати цю стратегію або досягти подібних результатів.

.

Очевидно, чи не так?
Як ми пишемо повідомлення, яке стає вірусним на Facebook, генерує 1000 посилань, а також має довгострокову цінність пошуку?
Вона відповідала на такі запитання, як: "Що таке хороша оцінка ACT?
Або "що шукають коледжі у студентів, які звертаються?
На який вміст вони посилаються?
Чи буде це працювати?
Що змусило всіх цих інформаційних агентств прислухатися і розмістити нас на своєму сайті?
Чи не так?
Вони зайняті, і вони просто хочуть знати, "чи це цінний ресурс просто небажаного спаму?