Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Звіт: SeoPult не впорався із завданням

  1. Як все починалося?
  2. Створення проекту в системі
  3. Проект активований, чекаємо результат
  4. результат
  5. висновок

Отже,   пройшло 48 днів   з дня створення проекту в системі автоматичного просування сайтів   SeoPult
Отже, пройшло 48 днів з дня створення проекту в системі автоматичного просування сайтів SeoPult . Як і обіцяли розробники: посилання автоматично купувалися, перевірялися на індексацію, фільтрувалися, до цього нарікань немає. Але результат просування через SeoPult не виправдав моїх очікувань, давайте розберемося чому.

Як все починалося?

Повернемося до самого початку, коли проект тільки створювався.

Один з просуваються в нашій веб-студії сайтів було вирішено передати в систему автоматичного просування SeoPult. Сайт просувався під регіон, тому конкуренція була невелика. Кількість запитів на місяць для кожного ключового слова - від 500 до 10000.

До передачі, проект близько 3х місяців просувався статтями, було розміщено близько 250 статей, з них близько 215 на більш-менш гідних сайтах і близько 35 на якісних жирних СДЛ. Глибина розміщення статей - не більше 3-х кліків з головної сторінки.

Статті відмінно індексувалися і ефект не змусив себе довго чекати - позиції у видачі пошукових систем стали стабільно, з кожним апом, наближатися до кордону ТОП3. Мета була майже досягнута.

У систему автоматичного просування я вирішив передати сайт тільки заради експерименту і перевірки слів розробників щодо можливості системи вивести сайт в будь-який інтересуемой ТОП. Нас цікавило висновок сайту в ТОП1, при тому, що просувний сайт вже мав дуже непогану базу зовнішніх посилань.

Створення проекту в системі

При створенні проекту система перевіряє кількість входжень потрібних нам ключових слів в обнародувано сторінки сайту (в title і контент сторінки). І при необхідності видає рекомендації, скільки разів ще потрібно додати ключ на сторінку для досягнення кращого ефекту.

Всі рекомендації я виконав, за винятком однієї сторінки, де в контент вже було просто нікуди додавати ключі, тому я залишив її без змін, зберігши читабельність і природність.

Далі було запропоновано створити фільтр покупки посилань, ось параметри мого фільтра:

тИЦ> = 10 І PR> = 1 І сайти з Яндекса І сайти з Google І Кількість ВСИ Прогноз ВСИ Категорії: Без "English" & Adult "

Думаю тут пояснювати нічого не треба, все зрозуміло.

Далі було створено правило знімання посилань:

Далі було створено правило знімання посилань:

Система розрахувала бюджет, я відразу ж сплатив потрібну суму і активував проект.

Через пару днів посилання почали купуватися.

Проект активований, чекаємо результат

Проект активований, посилання купуються, індексуються, знімаються, все, як і обіцяли розробники на конференції, нарікань немає абсолютно.

Жирним плюсом у бік SeoPult є те, що посилання купуються поступово, не всі разом, що могло б викликати підозру у пошукових систем.

Так само хочу подякувати розробників системи за зручну систему моніторингу та звітів, ви завжди зможете подивитися, в який бік змінилися позиції у видачі, подивитися історію змін, які посилання були куплені і т.д., дуже зручно, хоч я і користуюся Yazzle і Allsubmitter для моніторингу.

Отже, автоматичне просування працює, чекаємо результат.

результат

Минуло 48 днів з дня створення проекту. Сайт підтягнувся за деякими запитам на 1-2 позиції, а за деякими навпаки впав. Просування, крім автоматичного в SeoPult'е не виконувалося. Поточний стан видачі:

Так, сайт знаходиться на перших місцях за деякими запитам в рамблере, але мене більше цікавив Яндекс, де на поточний момент 20% цікавлять мене ключів знаходиться в ТОП3 і Google, з 60% відсотками.

Наскільки мені відомо, з дня активації проекту було кілька апів. Моя практика просування по регіонах підтверджує, що цього цілком достатньо для виведення в ТОП3 сайту з майже нульовою посилальної базою.

висновок

Такий ось міні звіт. Чи варто використовувати SeoPult для просування сайтів? Я вважаю, що немає, і не тому, що мій експеримент не підтвердив очікувань. Я так вважав спочатку і системою вирішив скористатися тільки заради цікавості.

Пошукові системи розвиваються дуже швидко, активно ведеться боротьба з пошуковим спамом. Чи зможуть розробники SeoPult'а своєчасно реагувати на всі зміни, щоб їхні клієнти не втрачали бюджет на просування неефективним способом? А найголовніше, чи зможуть вони досить швидко змусити реагувати систему? Я припускаю, що немає, можливо я помиляюсь.

Я не стверджую, що SeoPult - погана система, можливо мені не пощастило або я невдало створив проект. Але на основі свого досвіду спілкування з SeoPult'ом я сформував таке ось думка.

Хто бажає спробувати систему - інвайт посилання .

Чи був у вас досвід роботи з системою? Які враження? З цікавістю вислухаю вашу думку!

PS: Останнім часом мікроблогінг стає вкрай популярним, тому і я вирішив завести собі   Twitter-аккаунт PS: Останнім часом мікроблогінг стає вкрай популярним, тому і я вирішив завести собі Twitter-аккаунт . Всі, хто бажає, можуть стати моїми Folower'амі , А я в свою чергу вашим.

В рамках акції « обмін постовими »:

Як все починалося?
Як все починалося?
Чи зможуть розробники SeoPult'а своєчасно реагувати на всі зміни, щоб їхні клієнти не втрачали бюджет на просування неефективним способом?
А найголовніше, чи зможуть вони досить швидко змусити реагувати систему?
Чи був у вас досвід роботи з системою?
Які враження?