Лента новостей

Зовнішній жорсткий диск

Опубликовано: 23.11.2016

видео зовнішній жорсткий диск

Український продукт MAG 250.

Зовнішні знімні носії у вигляді USB-дисків останнім часом стали такими ж популярними, як і звичайні флешки. Місця на их більше, але від виникнення проблем і помилок в роботі вони не застраховані. Обстоятельств тому може бути досить багато. Однак не завжди їх вдається виправити вручну. Саме тому рекомендується використовувати системні утиліти, якщо система не бачить зовнішній жорсткий диск.

Для початку розглянемо основні причини, які можуть призвести до того, що в операційній системі не визначається зовнішній жорсткий диск. Їх може бути досить багато: системні помилки, неправильне налаштування доступу, брак харчування і навіть фізичне пошкодження поверхні знімного носія.

Перш ніж звертатися до використання утиліт, варто сказати, що жодна програма для перевірки жорсткого диска не зможе його визначити, якщо пристрій просто не включено в системі. Найчастіше причина може полягати саме в налаштуваннях BIOS. Наприклад, якщо в "Панелі управління" зайти в "Диспетчер пристроїв" і встановити відображення прихованих пристроїв, присутній в системі диск відобразиться в списку, але сама система у властивостях пристрою видасть повідомлення про необхідність перепідключення.

Підключення зовнішнього жорсткого диска, як правило, виробляється саме в налаштуваннях BIOS, які викликаються на компьютер'ютерах або ноутбуках натисканням клавіші Del, F2 або F12. Все залежить від виробника BIOS і самого компьютер'ютерного терміналу. У розділі Boot або Advanced можна вибирати пріоритетні завантажувальні пристрої та інші компоненти обладнання. При цьому зовнішній жорсткий диск USB повинен бути підключений до роз'ємів ще перед включенням терміналу. У деяких випадках може знадобитися включити доступність диска за допомогою параметра Enable.


Компьютер не видит внешний жесткий диск


Як підключити жорсткий диск до ноутбука через USB!!!! Как подключить SATA HDD через USB 3.0 к ПК ?

 

rss