Киевские новости

Опубликовано: 24.12.2016

видео киевские новости

ПОРОШЕНКО сваливает с Киева Последнее 2016

Сьогодні, 22 грудня 2016 року, до Святошинського районного суду міста Києва в судове засідання з’явився п’яний прокурор. Це сталося в резонансній справі відносно євромайданівців Вячеслава Шовкалюка та Олега Білика у присутності громади та журналістів, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-служба Інформаційної агенції УІС, на сайте киевские новости.

Ще перед командою «Встати - трибунал іде! » журналіст Ігор Рудич звернувся до секретаря з проханням пояснити, чи дійсно може відбутися судове засідання з огляду на те, що прокурор вочевидь перебуває в стані сп’яніння. Адже присутні відчували різкий запах алкоголю і хмільний стан прокурора.

Полеміка припинилася, если до зали зайшла колегія суддів під головуванням судді Ясельського А. М. Щойно розпочавшись, судове засідання було перенесене на 17 січня наступного – 2017 року.

Прикметно, що прокурор підготував, але не подав до суду письмове клопотання про дозвіл на затримання з метою приводу Олега Білика, який лежить у стаціонарі лікарні. Таке клопотання згідно з чинним законодавством надається лише слідчому судді на досудовому розслідуванні та не може розглядатися під час судового провадження, а отже сама ідея подати таке клопотання на цій стадії пояснюється хіба що сп’янілим станом прокурора.

Але по справжньому скористався невпевненим станом прокурора інший учасник процесу – головуючий суддя Ясельський А. М. , запропонувавши йому вчинити непередбачену на цій стадії провадження процесуальну дію – вручити обвинувальний акт підозрюваному Шовкалюку В. С. Прокурор Ісак В. М. , якщо би був тверезим, мав би усвідомити, що навіть спроба вчинити таку процесуальну дію автоматично означає визнання того факту, що обвинувальний акт до цього денька не вручався у встановленому законом порядку.


Киевские новости onlin.info переселенцы с Донбасса


Новости с Киева➦ Ляшко получил по морде!

 

rss