Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

10 кращих сайтів для просування портфоліо фотографа

 1. Основи успіху в фотобізнесі
 2. На що звертати увагу при виборі сайту для публікації і просування робіт
 3. 10 кращих сайтів для просування своїх фоторобіт
 4. 1. SmugMug
 5. 2. PhotoShelter
 6. 3. Flickr
 7. 4. Pinterest
 8. 5. Behance
 9. 6. Photography Talk
 10. 7. Pixpa
 11. 8. Exposure
 12. 9. About Me
 13. 10. Depositphotos
 14. Підписуйтесь на наш блог
 15. Коментарі

Гарне портфоліо - це не фінал, а всього лише відправна точка. Припустимо, ваше портфоліо само по собі ідеально. Якими тоді повинні бути наступні кроки з просування робіт?

Крім систематизації своїх робіт і складання портфоліо, що відображає естетику і спеціалізацію, вам слід подбати про рекламу і просування.

Фотограф повинен використовувати різні інструменти і канали, щоб заявити про себе, поділитися своєю творчістю з миром, і отримати нових клієнтів.

Основи успіху в фотобізнесі

Перед тим як братися за рекламу, варто подбати про кілька речей. Якщо як слід не підготується і не привести всі свої матеріали в презентабельний вигляд, то реклама обернеться даремно витраченим часом.

 • Ретельно відібране портфоліо. У портфоліо можна просто звалювати все вдалі фото поспіль. Правильно складене портфоліо знайомить клієнтів з миром вашої творчості, дає їм уявлення про ваш стиль, манери і спеціалізації. Читайте детальні поради щодо поліпшення портфоліо .

Читайте детальні  поради щодо поліпшення портфоліо

 • Персональний сайт Навіть утворять єдиний сайт - це важлива складова будь-якого бізнесу і ще один спосіб просування своїх робіт. Тут клієнти зможуть зв'язатися з вами, якщо зацікавляться вашими роботами.

Тут клієнти зможуть зв'язатися з вами, якщо зацікавляться вашими роботами

 • Блог Блог - це, напевно, найбільш витратна за часом частина вашого бізнесу, і не обов'язкова. Проте, ведення блогу допоможе вам залучити трафік до сайту. До того ж це ще один спосіб звернутися до потенційних клієнтів, дати їм можливість ближче познайомитися з вами і вашим стилем.

До того ж це ще один спосіб звернутися до потенційних клієнтів, дати їм можливість ближче познайомитися з вами і вашим стилем

 • Загальне уявлення про своїх маркетингових цілях Розуміння своїх цілей допоможе вам заздалегідь робити потрібні кроки і успішно розвивати свій бізнес. Нещодавно ми складали список корисних порад з маркетингу для фотографів.

На що звертати увагу при виборі сайту для публікації і просування робіт

Хороший сайт з просування фотографій може також служити в якості простору для зберігання робіт. Перед вами основні аспекти, які варто враховувати при виборі сайту.

 1. Можливість ділитися файлами Дуже важливо, щоб обраний вами сайт дозволяв легко ділитися своїми роботами, наприклад, якщо ви захочете відправити якісь з них своїм клієнтам. На сайті повинні бути передбачені можливості публікації колекцій і робіт в основних соціальних мережах: Facebook, Tumblr, Pinterest і т. Д.
 2. Хороший розмір сховища У різних сайтів різні можливості зберігання, так що перед тим, як завантажувати на сайт роботи, спершу дізнайтеся його характеристики.
 3. Зручність доступу Ви повинні мати можливість легко завантажувати фотографії на сайт, редагувати їх і впорядковувати портфоліо за своїм бажанням. Звертайте увагу на, що може дати вам сайт в плані доступності і функціональності.
 4. Контроль якості Переконайтеся, що обраний вами сайт підтримує високий дозвіл фотографій.
 5. Аудиторія Обраний вами сайт повинен давати вам право поширювати інформацію про своє фотобізнесі. Зупиніть свій вибір на сайті, що об'єднує в собі спільнота творчих людей, які допоможуть вам просувати роботи як на самому сайті, так і за його межами. Знайдіть платформу, яка привертає саме тих, до кого ви б хотіли достукатися; вибирайте той сайт, який допоможе вам створити хорошу репутацію.

10 кращих сайтів для просування своїх фоторобіт

У мережі сотні можливостей для реклами і просування своєї роботи. Ми не будемо тут розглядати найочевидніші канали просування фото, на кшталт Instagram, Google +, Facebook і інших популярних соцмереж. Ми звернемося до альтернативних варіантів, які дадуть вам можливість влитися в творчу індустрію і просувати свої роботи в співтоваристві однодумців і потенційних клієнтів.

1. SmugMug

SmugMug

SmugMug - це проста і стильна платформа для публікації своїх робіт. Сайт не безкоштовний - вартість розміщення становить близько $ 5,99 / місяць або $ 39,99 / рік. Однак це зовсім недорого, особливо з огляду на той факт, що ви отримуєте необмежений простір для зберігання фото- і відеоматеріалів, а також пару дуже корисних і зручних інструментів редагування.

2. PhotoShelter

PhotoShelter

PhotoShelter - один з найпопулярніших фотосайтів, що охоплює воістину величезне міжнародне фотосообщество. Тут ви можете завантажувати свої роботи і продавати їх на сайті.

3. Flickr

Flickr

Мільйони людей користуються Flickr, як в професійних цілях, так і просто приходячи сюди за натхненням. Фотографи та люди інших творчих професій використовують його для просування своїх робіт як серед однодумців, так і за межами спільноти. Крім того, цей веб-сайт оснащений деякими розширеними функціями, яких немає в жодного іншого. Тут дуже активні і залучені користувачі, які не тільки заходять подивитися зображення, але і виставляють їм оцінки.

4. Pinterest

Pinterest

Pinterest залишається одним з улюблених надихаючих сайтів для творчих людей з усього світу. Це свого роду соціальна мережа, в якій можна створювати дошки і зберігати на них фотографії, щоб їх могли переглядати інші. Обов'язково робіть посилання на свій сайт або портфоліо до кожної фотографії, щоб клієнти могли легко вас знайти.

5. Behance

Behance

Якщо хочете влитися в творче співтовариство, тоді Behance - ваш варіант. Behance - інтернет-спільнота професіоналів фотографії, дизайну і багатьох інших творчих індустрій. Тут можна створювати папки і представляти роботи у вигляді окремих проектів.

6. Photography Talk

Photography Talk

Photography Talk - один з провідних фотосайтів, на який щодня заходять тисячі відвідувачів. На таких платформах, як ця, тусить все фотосообщество, так що у вас є можливість повчитися у інших фотографів і отримати відгуки про свої роботи.

7. Pixpa

Pixpa

Pixpa може стати продовженням вашого портфоліо. Власне кажучи, сайт для цього і створений. Він допоможе вам скласти портфоліо і поділитися своєю роботою з колегами та відвідувачами сайту.

8. Exposure

Exposure

У цього сайту говорить назва, адже одне із значень «Exposure» - «виставка, експозиція». Тут у талановитих фотографів є можливість показати себе. Цей сайт з'явився відносно недавно, але вже привернув увагу величезної кількості професійних фотографів і художників, яких об'єднує спільне бажання продемонструвати свої роботи.

9. About Me

About Me

Спочатку About me не замислювався для фотографів, але він дає можливість людям дуже легко про вас дізнатися, познайомитися з вашою спеціалізацією і роботами. About Me надає статистику про відвідувачів вашого сайту, на що вони клацають і де знаходяться. Відмінне місце для розміщення посилань на свій сайт.

10. Depositphotos

Depositphotos

Як тільки ви завантажуєте свої роботи на Depositphotos і стаєте його постачальником, то відразу можете ділитися посиланнями на своє портфоліо з потенційними клієнтами. Depositphotos об'єднав в собі велике співтовариство фотографів, так що якщо у вас талант, це відмінний спосіб зробити собі ім'я в фотоіндустрії. Ви можете створювати власні фотоколекції, ділитися ними з клієнтами і попутно заробляти гроші на продажу фотографій.

Підписуйтесь на наш блог

Отримуйте кращі статті з фотографії і бонуси доступні тільки передплатникам

Коментарі

коментарів

Якими тоді повинні бути наступні кроки з просування робіт?