10 Правила SEO для дизайнерів

  1. Правило Нуль: не чит. Період.
  2. Правило перше: дотримуйтеся ключових слів
  3. Правило друге: вміст - король
  4. Правило три: Чистий код - код, який можна знайти
  5. Правило четверте: головна сторінка - найважливіша сторінка
  6. П'яте правило: посилання мають значення
  7. Правило шість: теги заголовків для перемоги
  8. Правило сім: Alt Теги Матерія
  9. Правило 8: Ігноруйте більшість мета-тегів
  10. Правило дев'ять: мати карту сайту
  11. Правило десяте: Дизайн для людей

Пошукова оптимізація (SEO) є життєво важливим компонентом будь-якого веб-сайту

Пошукова оптимізація (SEO) є життєво важливим компонентом будь-якого веб-сайту. Як веб-дизайнер або блогер, важливо розуміти, як працює SEO. Ось десять простих правил, які негайно покращать SEO на всіх ваших веб-сайтах.

Вас також може зацікавити як отримати безкоштовну рекламу на google .

Правило Нуль: не чит. Період.

Якби ви входили в кімнату, повну геніальних вчених з докторами освіти, чи вважаєте ви, що ви можете перехитрити їх усіх? Google має сотні кімнат, повних геніальних вчених з PHD, і їхня робота полягає в тому, щоб працювати 60 годин на тиждень, щоб переконатися, що ви не можете обдурити Google. Ви не можете перехитрити їх. Ніколи. Ігноруйте будь-які поради щодо спроби обдурити систему і зосередитися на створенні чудових веб-сайтів із великим вмістом, а ваші сайти показуватимуться в пошуках.

Правило перше: дотримуйтеся ключових слів

Виберіть кілька ключових слів або фраз, які описують ваш сайт. Використовуйте їх і слова, пов'язані з ними, коли це природно. Повторювати їх невиправдано не можна (правило Zero), використовуйте їх у реченнях, заголовках і посиланнях.

Правило друге: вміст - король

Користувачі не шукають дизайн, вони шукають вміст. Якщо на вашому сайті немає потрібного вмісту, на нього ніхто не подивиться.

Кожна сторінка вашого сайту повинна слідувати Інвертованій піраміді. Кожна сторінка має вести з відповідним тегом H1 з одним із ваших ключових слів, а перший абзац тексту має бути резюме решти сторінки.

Правило три: Чистий код - код, який можна знайти

Створіть свої сайти в текстовому редакторі і напишіть чистий, читаний людиною HTML. HTML повинен слідувати концептуальній структурі сторінки, навігації спочатку, а потім тегу H1, потім першому абзацу тощо. Спробуйте використовувати описові теги, коли це можливо. Використовуйте UL для списків, P для абзаців, H тегів для голови і підзаголовків, і STRONG для жирного тексту. Не використовуйте Divs.

Ваш сайт все ще може бути артистичним і прохолодним.

Правило четверте: головна сторінка - найважливіша сторінка

Ваша домашня сторінка є ключем до вашого сайту, який знаходять пошукові системи. Він повинен узагальнити решту сайту і дати чітку, переконливу причину користувачеві подивитися на інші сторінки сайту.

П'яте правило: посилання мають значення

П'яте правило: посилання мають значення

Пошукові системи приділяють багато уваги посиланням на вашому сайті, а також словам, що використовуються в цих посиланнях. Ніколи не використовуйте посилання "натисніть тут" або "див. Більше". Текст посилання повинен описувати, де посилатиметься користувач, наприклад, «більше прикладів веб-дизайну CSS» або «дізнатися, як ми можемо покращити ваш SEO».

Чим більш релевантними є посилання на сторінці, тим більше можна знайти доступну сторінку. Не переходьте за борт, і не пов'язуйте ні з чим. Якщо ваша сторінка зосереджена на мінімалістському веб-дизайні, посилання на сторінку Design MeltDown на мінімалізм підвищить ваш SEO. Посилання на веселу картину кішки не буде.

Правило шість: теги заголовків для перемоги

Кожна сторінка вашого сайту повинна мати назву з назвою сайту і коротким описом сторінки. Загалом близько 60 листів. Включити ключове слово. Пам'ятайте, що заголовок сторінки відображається в результатах пошуку, він повинен надати користувачам чітку причину натискати на нього.

Ваші посилання для навігації повинні мати атрибути назви, які відповідають назві ваших сторінок. Це виглядає так: <a title=”name ofpageAbout: href = "link". Це маленька річ, але це дасть вам значне покращення у SEO.

Правило сім: Alt Теги Матерія

Кожне зображення на вашому сайті має мати тег alt. Особливо релевантні для сторінки зображення. Якщо ваша сторінка орієнтована на трюки CSS, нанесення на скріншот «приклад округлих кутів CSS» покращить можливість пошуку сторінки. Позначення на ній «скріншот» або «зображення» зробить навпаки.

Правило 8: Ігноруйте більшість мета-тегів

Давно мета-теги були секретом SEO. Ті дні минули. Єдиним мета-тегом, який дійсно має значення зараз, є тег опису. Пошукові системи можуть використовувати його для надання тексту під посиланням на вашу сторінку в результатах. Переконайтеся, що вона описує сторінку таким чином, щоб пояснити, чому користувач, який шукає ваш вміст, хотів би подивитися на вашу сторінку.

Правило дев'ять: мати карту сайту

Переконайтеся, що у вас є карта сайту . Це файл XML, який описує структуру вашої сторінки. Зробіть його і віддайте його Google.

Правило десяте: Дизайн для людей

Пошукові системи розроблені, щоб знайти те, чого хочуть люди. Це означає, що найкращий спосіб зробити свій сайт доступним - це розробити його для людей. Ваша робота в якості дизайнера полягає в тому, щоб вирішити проблему, а не робити мистецтво, доводити свою точку зору, служити вашому его або розривати кордон. У цьому випадку ваша проблема полягає в наданні користувачам сайту, який є простим у використанні і наповнений тим, що вони шукають. Якщо ви можете це зробити, пошукові системи знайдуть вас.

Для подальшого читання рекомендую це SEO Керівництво для дизайнерів .

Чи є у вас більше порад для SEO поради для дизайнерів?

Це була гостьова стаття, написана Джошуа Джеффрі 's, який описує себе як "зайнятий у місцевому та національному дизайні / веб світі" - ви можете прочитати більше про нього на його блозі.

Якби ви входили в кімнату, повну геніальних вчених з докторами освіти, чи вважаєте ви, що ви можете перехитрити їх усіх?
Чи є у вас більше порад для SEO поради для дизайнерів?