Як і чим підібрати ключові слова для СЕО тексту

  1. Підбір ключових слів для тексту
  2. Неправильне застосування ключових слів

Чи знаєте ви, скільки користі приносять ключові слова вашого ресурсу і навіщо вони потрібні
Чи знаєте ви, скільки користі приносять ключові слова вашого ресурсу і навіщо вони потрібні? Де їх знайти і як саме використовувати, ми постараємося доступно пояснити в цій статті.
Підбір ключових слів для текстового контенту є важливим етапом якісного просування сайту . Не варто недооцінювати значущість ключових слів. Від правильної оптимізації під них текстів, розміщених на сторінках сайту, залежать позиції, займані ресурсом в пошукових системах, і його відвідуваність. Якщо ви робите акцент на просуванні через пошукові системи, займіться грамотним підбором і використанням ключових слів.

Підбір ключових слів для тексту

Список, що складається з ключових слів, має назву «семантичне ядро». Існує можливість спробувати зібрати семантичне ядро ​​для сайту самостійно. Така практика може бути застосована для тих, хто працює з інформаційними сайтами в своє задоволення. Якщо ж ви хочете максимально ефективно просунути комерційний сайт і отримати хороший прибуток, краще довірте підбір семантичного ядра кваліфікованого фахівця в сфері СЕО.

Для кожного тексту потрібно виробляти окремий підбір так званих ключів
Для кожного тексту потрібно виробляти окремий підбір так званих ключів. Існує ряд спеціальних сервісів, які можуть в цьому допомогти:

  1. Яндекс. Вордстат. Це сервіс, який збирає статистику ключових слів. Він в основному використовується оптимізаторами. Важливо пам'ятати, що даний сервіс надає лише приблизну статистику і часто не бачить велику кількість низькочастотних запитів. Незважаючи на цей недолік, він все ж є головним засобом пошуку необхідних слів для ключів. Щоб ним скористатися, потрібно ввести в рядок пошуку кілька слів, що відображають зміст майбутньої статті. В результаті перед вами відкриється таблиця, де зліва буде пошукова фраза, а праворуч кількість запитів користувачів Яндекса по ній за місяць. Також можна провести підбір ключів по синонімічним фразам.
  2. Словодер. Дана програма збирає пошукові підказки, тобто певні поєднання слів, пропоновані Яндексом користувачам під час пошуку.
    Поради щодо використання ключових слів

Після закінчення внесення ключових слів в окремий список необхідно визначити структуру, так званий план майбутньої статті. Він повинен ґрунтуватися на вашому списку підібраних ключових фраз. Зазвичай планування включає в себе підбір заголовків, які є основою майбутнього тексту.

Застосування підзаголовків має досить вагоме значення. Без них текст може виглядати суцільним і не зовсім зручним для читання. Підзаголовки допомагають користувачеві швидше знаходити необхідну інформацію. Бажано складати заголовки тексту, застосовуючи підібрані вами ключові слова. При необхідності їх можна схиляти або перетворювати в зручні словоформ и.

Коли у вас повністю готовий план з чіпляються заголовками і розумінням змісту статті, можна приступати безпосередньо до її написання. В процесі важливо грамотно застосовувати ключові слова. Це допомагає пошуковим системам визначити зміст статті.

Коли текст буде розміщений на вашому сайті, пошуковик зробить його індексацію. Цілком ймовірно, що саме вашу сторінку він видасть по певних запитах користувачів. Це дозволить залучити на свій сайт велику кількість нових користувачів, що сприятиме його ефективному розвитку.

Надзвичайно важливо прописати для кожної зі сторінок сайту оригінальний мета-тег Title. Він неодмінно ґрунтується на ключових словах, використаних на сторінці. Щоб вам було зручно працювати з даними тегом, застосуєте Platinum SEO Pack або ж плагін для WordPress SEO by YOAST. Так ви зможете краще організувати свою роботу.

Неправильне застосування ключових слів

Усупереч поширеній в деяких колах думку значна роль відводиться не тільки присутності ключових слів у тексті, але також їх правильного використання. Існують певні дії, які караються накладенням санкцій від пошукових систем.

Що ж не потрібно робити, щоб не потрапити під санкції:

  1. Додавати після тексту довгий перелік всіх ключових слів, зовсім не оптимізуючи саму статтю. Подібний підхід вважається пошуковим спамом.
  2. Багаторазово застосовувати в заголовках однакові ключові слова. Наприклад, в огляді будь-якої моделі гаджета, не варто в усі підзаголовки вставляти її назву. Такий прийом теж сприймається, як пошукової спам.

Якщо ви будете грамотно підбирати ключі і правильно їх використовувати, існує велика ймовірність, що ваш сайт займе в пошуковій видачі провідні позиції.