Як можна використовувати чорне сео?

  1. Сео-оптимізація як спосіб підняття сайту в пошуку
  2. Що таке "чорне сео" і коли воно виникло
  3. Наскільки небезпечно використовувати заборонені методи оптимізації
  4. Методи "чорного сео"

метою   сео   -Оптимізація є висновок   сайту   в перші позиції видачі по пошуковому   запитом

метою сео -Оптимізація є висновок сайту в перші позиції видачі по пошуковому запитом . Не настільки важливо, на що спрямований сайт - продаж товарів і послуг або розміщення партнерських посилань і реклами. Сайти створюються для того, щоб вона працювали. А працювати вони можуть лише при високому рівні відвідуваності.

Сео-оптимізація як спосіб підняття сайту в пошуку

Фахівці з сео-оптимізації використовують різні прийоми для досягнення цієї мети Фахівці з сео-оптимізації використовують різні прийоми для досягнення цієї мети. Вони дійсно допомагають підняти сайт в пошуковій видачі, перевести разового відвідувача в постійного клієнта. До таких прийомів відносяться: вивчення цільової аудиторії, виявлення високочастотних ключових слів і написання статей з включенням останніх, прописування мета-тегів для кожної сторінки, мікророзмітки. Ці способи працюють. Повільно, але вірно сайт піднімається в результатах пошуку. Так само повільно підвищується дохід власника сайту.

Що таке "чорне сео" і коли воно виникло

Існують і більш швидкі способи виведення сайту в ТОП. Це методи "чорного сео". Як і всі "чорне" - "чорні ріелтори", "чорний піар" - такий вид оптимізації має на меті швидкий результат, але абсолютно не надійний результат.

Зародилося "чорне сео" приблизно в один час з "білим", коли перший пік "дурману" від можливості заробітку в інтернеті пройшов, ми зрозуміли високу конкуренцію в цій галузі, необхідності просувати свій сайт.

Немає досконалих систем, і пошукова система тому не виключення. Чи не дуже добросовісні фахівці з сео-оптимізації стали застосовувати не дуже високоморальні способи просування. Засновані вони на пошуку "дір" і обмані пошукової системи.

Наскільки небезпечно використовувати заборонені методи оптимізації

Використання прийомів "чорного сео" може привести до сумних наслідків:

  1. Знижень позицій у видачі. Зазвичай це відбувається при переспамліваніі тексту ключовими словами, що робить статтю неунікальні і неякісною.
  2. Використання тексту, невидимого читачеві за рахунок кольору букв, які зливаються з фоном сторінки, але зчитує пошуковими системами, часто призводить до видалення деяких сторінок з пошукової видачі.
  3. Зниження тематичного індексу цитування відбувається "завдяки" швидкому підвищення маси посилань.
  4. Копіювання текстів з інших ресурсів, клоакинг або створення дорвея можуть спричинити міру впливу, що отримала назву БАН.

Всі сторінки сайту, що потрапив в БАН, прибираються з пошукової видачі.

Інструменти контент маркетингу допоможуть вам досягти успіху!

Дізнайтеся більше про Periscope в нашій статті .

Як замовити відмінний текст і за якими критеріями вибрати собі копірайтера ви прочитаєте в матеріалі по засланні .

Методи "чорного сео"

"Чорні" оптимізатори використовують кілька основних методів:

  1. Прихований текст. На білому тлі білими ж буквами прописуються високочастотні пошукові запити, пошукова система їх зчитує, а відвідувач сайту не бачить. Сюди ж можна віднести використання властивості "display: none", вся написана інформація при його вказівці буде невидима для читача.
  2. Клоакинг. Метод заснований на видачу відвідувачам сайту однією інформацією, без урахування правил оптимізації, а пошуковим системам - інший, з впровадженням ключових слів і інших способів сео-просування. "Чорні" сео-фахівці відстежують адреси роботів пошукових систем і видають їм потрібний варіант.
  3. Невидимі посилання. Метод схожий з методом розміщення невидимого тексту. Використовується розміщення посилань, схожих по стилю і кольору з текстом; на сайті розміщуються символи, "ховають" невидимі посилання; в текст додаються однопіксельні CSS-посилання.
  4. дорвеи . Це сайти, малоінформативні і самі по собі не цікаві для відвідувача. Їх мета - перенаправлення людини на інший сайт, який зазвичай відповідає всім вимогам пошукових машин. Такі "провідники" містять велику кількість ключових низькочастотних запитів, конкуренція за якими відсутня. Таким чином створюється трафік для цього сайту. Сео-оптимізатори, які використовують цей метод, використовують 2 основні варіанти. У першому випадку відвідувач сайту-дорвея автоматично "проскакує" його, відбувається швидкий перехід на основний сайт. У другому варіанті сайт-дор видно відвідувачу, містить певну тематичну інформацію, але головна його мета - перевести читача по численним посиланням на сайт основний, щоб підвищити його відвідуваність.
  5. Лінкфармінг. Це створення безлічі сайтів з посиланнями, що ведуть на другий подібний ресурс. Жоден з них не має якого-небудь конкретного тематичного змісту. Мета - збільшення посилальної маси.
  6. Метод сателітів. Метод заснований на розробці сайтів-супутників для основного порталу. Наприклад, сайт, який продає автомобілі, може мати кілька сайтів-сателітів, які розповідають про ремонт машин, історії автомобілів і т.д. Ці сайти є помічниками основного сайту, на них переходять за тим же запитом, що і на головний портал, а вони вже ведуть відвідувача на основний сайт. Сенс в тому, щоб зайняти кілька найближчих до перших позицій у видачі. З якої б з декількох посилань ні пройшов відвідувач, він все одно потрапляє на цей ресурс.
  7. Автоматичний прогін по каталогах і бірж посилань. Це досить старий метод нарощування посилальної маси. Цей метод небезпечний тим, що пошукові системи дуже швидко викривають велику кількість посилань на один і той же ресурс і вживають відповідних заходів.

Методи "чорного сео" дуже швидко просувають сайт в пошуковій видачі, але так само швидко система контролю пошукових систем знаходить порушників і строго їх карає. Чи є сенс "підніматися" на один день / місяць? Вибір у кожного свій.

Чорне СЕО дуже нагадує людину, який пограбував банк, щоб погуляти один день, а після відправитися на 10 років до в'язниці.

Підсилюйте посилання переходами , Не займайтеся чорнухою. Удача посміхається не кожному.

Важливо пам'ятати про це.


Чи є сенс "підніматися" на один день / місяць?