Як створити групу Вконтакте? Поради Вконтакте!

  1. Навіщо потрібна власна група ВКонтакте?
  2. Як вконтакте створити групу?
  3. Як наповнити групу контентом?

Здрастуйте дорогі читачі

Здрастуйте дорогі читачі. Сьогодні я вирішив поділитися інформацією, про те як створити групу «ВКонтакте». Група в соціальній мережі «Вконтакте», як ви знаєте може приносити значну частку трафіку і конверсії на ваш сайт, звичайно ж якщо вона має хоч якусь популярність серед її читачів. Відсіювання всіх незацікавлених осіб відбувається в самій групі (хоче перейти перейде, чи не цікаво не перейде), таким чином ви отримаєте цільові зацікавлені в ваших матеріалах відвідувачів. А це дуже важливо!

Навіщо потрібна власна група ВКонтакте?

Ви напевно запитаєте у мене навіщо потрібна група вконтакте їх же там і так повно і набрати людей в свою групу буде важко? Нічого подібного! Набрати живих передплатників дуже просто і про це я писав у статті - « Як розкрутити групу вконтакте «. Так само якщо у вас є власний інтернет-магазин або сайт надають будь-які послуги, то саме група вконтакте дасть ту частку безцінного трафіку який вам необхідний. Такі відвідувачі будуть купувати, оплачувати і радити друзям!

Наприклад я неодноразово здійснював покупки товарів знайдених в групах. Найкраще в пошуку групи - це фільтр відсіювання параметрів. Наприклад нам потрібно купити якийсь нитка борохло в Самарі, ми вбиваємо в пошук «барахолка Самари», вказуємо в фільтрі місто «Самара» і отримуємо знайдені групи.

Наприклад нам потрібно купити якийсь нитка борохло в Самарі, ми вбиваємо в пошук «барахолка Самари», вказуємо в фільтрі місто «Самара» і отримуємо знайдені групи

З моєї і вашої сторони було б дуже нерозумно не торкнутися такого популярного ресурсу, не взявши для свого сайту, блогу або інтернет-магазину шматочок дорогоцінного трафіку, оскільки користувачі, які прийдуть з контакту на ваш ресурс можуть стати вашими передплатниками, читачами або навіть клієнтами. Варто відзначити, що трафік буде найрізноманітніший, так як знайдуться люди різного віку і підлоги. Також варто звернути увагу на те, що там можна з великою часткою ймовірності знайти платоспроможну і цільову аудиторію. Якщо ви трохи не знаєте термін - «трафік», то рекомендую почитати на дозвіллі мою статтю - « Що таке трафік «.

Вважаю «ВКонтакте» корисним місцем, крім того просто необхідним. Саме тому, якщо ви ще не почали використовувати соціальну мережу в своїх цілях, то рекомендую Вам дочитати мій пост до кінця, після чого застосувати все написане на практиці. Перш, ніж почати розвивати свою групу ВКонтакте, слід поговорити про створення аккаунта. Про створення своєї власної сторінки я писав в статті - « Вконтакте реєстрація «. Просто дотримуйтесь по приклади і ви створите власну сторінку буквально за 3-4 хвилини! Після реєстрації обов'язково додавайте своїх друзів в свій аккаунт, так як всі анонси на «стіні ВКонтакте» зможуть побачити друзі, передплатники та інші користувачі, які відвідують вашу сторінку в соціальній мережі. У зв'язку з цим вони зможуть переходити за посиланнями. Природно, статистика відвідуваності мого аккаунта може і не настільки велика, але сорок чоловік на добу, що переходять на моє посиланням - для мене не погано, оскільки я навчився цінувати кожного відвідувача мого блогу.

Перевагою такого методу знаходження цільового трафіку є те, що для цього мені не довелося робити будь-яких додаткових дій по наповненню сторінки контентом. Все, що мені необхідно робити - натискати кнопку «Мені подобається», яка розташована в кінці кожного мого поста. Після цього я ділюся посиланням в своїй групі. Подібні дії я проробляю кожен раз після того, як опублікував пост. Варто відзначити, що дана процедура займає не більше десяти секунд мого особистого часу!

Такий спосіб впливу соціальної мережі на власний інтернет проект має цілий ряд переваг, серед яких можна виділити кілька пунктів:

1. Цільовий трафік на свій ресурс;
2. Поліпшення індексації;
3. Отримання клієнтів і передплатників;
4. Швидке спілкування з читачами, клієнтами, передплатниками.

Роль соціальної мережі в контакті на своєму ресурсі.

  1. Посилання на профіль ВКонтакте. Подібне необхідно для того, щоб кожен користувач міг стати передплатником Вашого профілю. Посилання на профіль може стояти вгорі сайдбара, як це показує картинка.
  1. Другим обов'язковим елементом є кнопки ВКонтакте. Кнопки необхідні для того, щоб дати можливість кожному відвідувачу поділитися інформацією зі своїми друзями.
  1. Віджет коментарів.
  1. Коли ви створили персональну сторінку ВКонтакте або ж групу, то постарайтеся створити банер або посилання на Ваше співтовариство. Варто відзначити, що за допомогою банера і посилання відвідувачі зможуть більш зручно додаватися до лав читачів і передплатників.
  2. Крім простого посилання є така можливість - впровадження спеціального віджету групи (спільноти Вконтакте).

Як вконтакте створити групу?

Перш ніж розповісти про створення групи ВКонтакте, варто згадати про переваги, які Ви можете отримати. Групи ідеально підходять для обміну думками, також всіляких дискусій. Додатково до всього є можливість розміщення аудіо і відеозаписів. Але найцікавішим перевагою групи ВКонтакте є можливості обговорення.

Варто сказати, що всі налаштування можна зробити залежності від ваших уподобань. У зв'язку з цим деякий функціонал можна відключити. Якщо Ви можете виділити час на те, щоб чистити регулярно стіну, то можете зробити її відкритою для відвідувачів.

У наш час соціальні мережі, як правило, переповнені подібними групами, спільнотами. Саме тому варто підходити до цієї справи з відповідальністю. І так приступимо.

По-перше: Вам необхідно перейти до списку груп на своїй сторінці ВКонтакте. Далі слід натиснути «Створити спільноту».

Далі слід натиснути «Створити спільноту»

По-друге: необхідно ввести назву, а також вибрати тип спільноти.

По-друге: необхідно ввести назву, а також вибрати тип спільноти

По-третє: потрібно виконати певні налаштування групи. Після того, як ви вирішили питання з настройками групи ВКонтакте, натискайте кнопку «Зберегти». І так, група створена! Тепер можна переходити до налаштувань і наповненню нової групи корисною інформацією.

Як наповнити групу контентом?

Відповідаючи на поставлене запитання, варто сказати, що для початку необхідним буде додавання нових записів і фотографій з тематики, властивої вашій групі.

У правій верхній частині групи потрібно вставити логотип (фотографію) групи.

Варто зазначити, що для створення успішної і продуктивної групи ВКонтакте необхідно не тільки лити кількість посилань на пости, а ще й «заряджати» відвідувачів групи корисним контентом, який повинен бути ще й цікавим.

Посилання «Розповісти друзям» несе цікавий підтекст. За допомогою цієї кнопки Ви отримуєте можливість запросити учасників до групи.

Ось, власне кажучи, і все, що необхідно знати для створення групи в соціальній мережі ВКонтакте. В кінці статті хочу звернути вашу увагу на те, що В Контакте є свій пошук, що поширюється на групи і спільноти, які сортуються в залежності від кількості учасників. Не складно здогадатися, що місце в пошуковій видачі соц. мережі буде визначатися кількістю учасників і активністю.

На сьогодні це все дорогі друзі. На сьогодні це все дорогі друзі

Рекомендую подивитися такі статті:

Навіщо потрібна власна група ВКонтакте?
Як вконтакте створити групу?
Як наповнити групу контентом?
Навіщо потрібна власна група ВКонтакте?
Ви напевно запитаєте у мене навіщо потрібна група вконтакте їх же там і так повно і набрати людей в свою групу буде важко?
Як вконтакте створити групу?
Як наповнити групу контентом?