Біржа статей Міралінкс. Заробіток і просування сайту.

 1. Привіт, дорогі читачі блогу! біржа статей Міралінкс - це і заробіток, і просування свого сайту....
 2. Скільки можна заробити на Міралінкс?
 3. Додатковий бонус за розміщення чужих статей на своєму сайті
 4. Як додати свій майданчик (свій сайт) в Міралінкс?
 5. Пройти реєстрацію в Міралінкс >>>
 6. Які сайти приймаються в Міралінкс?
 7. Розміщення чужої статті на своєму сайті
 8. Просування свого сайту статтями в MiraLinks.
 9. З цього відео Ви дізнаєтеся, як розміщувати на Міралінкс статті з посиланням на свій сайт для його...

Привіт, дорогі читачі блогу!

біржа статей Міралінкс - це і заробіток, і просування свого сайту. На Міралінкс можна заробити на розміщенні чужих статей на своєму сайті. Плюс можна просувати свій сайт шляхом розміщення на інших сайтах своїх статей з посиланнями на свій сайт. Це дуже ефективний і найбезпечніший спосіб розкрутки свого сайту.

Отже, розглянемо в статті 2 функції біржі статей Міралінкс :

 • Заробіток на розміщенні чужих статей.
 • Просування свого сайту шляхом розміщення статей з посиланням на свій сайт.

На самому початку статті важливо відзначити:

MiraLinks в даний час є лідером платного розміщення статей. Це пояснюється перш за все тим, що ця біржа статей існує з 2008 року. Фактично вона першою заповнила цю затребувану нішу.

Є й інші сайти для розміщення статей (наприклад, біржа статей Webartex ), Але за обсягами розміщення і розкрученості молоді біржі поступаються біржі Міралінкс.

ЗМІСТ СТАТТІ:

Заробіток на розміщенні чужих статей на своєму сайті

Біржа статей Miralinks виконує роль посередника між веб-майстрами, які хочуть заробити шляхом розміщення статей з посиланням на своєму сайті, і рекламодавцями, які хочуть отримати посилання на свій сайт. Можна, звичайно, обійтися без посередництва, але виникне проблема пошуку сайтів і контролю виконання роботи.

Цю проблему вирішує Міралінкс, який збирає базу майданчиків вебмайстрів, готових розміщувати за винагороду чужі статті з посиланнями. І приваблює рекламодавців, готових платити вебмайстрам за розміщення своїх текстів з вбудованими посиланнями. Рекламодавці готові платити за розміщення статей, тому що це дуже вигідний спосіб просування в інтернеті їх сайтів.

Рекламодавці часто користуються для пошуку трастових сайтів сторонніми сервісами, такими як XTool , Щоб дізнатися траст сайту-донора.

Зареєструвавшись в сервісі xtool.ru за цим посиланням , Можна отримати 50 безкоштовних перевірок!

ru за цим посиланням , Можна отримати 50 безкоштовних перевірок

Скільки можна заробити на Міралінкс?

Ви не повірите! Я і сама була вражена вартістю розміщення статей на супер трастових сайтах. Отже, розмістити свою статтю на сайті з відвідуваністю 10-15 тисяч відвідувачів на добу коштує понад 100 000 рублів, а з відвідуваністю 100 000 тисяч на добу - більше 200 000 рублів.

Молоді сайти з відвідуваністю від 50 відвідувачів на добу розміщують статті на своїх сайтах за зовсім невелику винагороду - від 50 рублів.

Отже, заробіток від розміщення статті на своєму сайті залежить від трастовості сайту: від його віку, відвідуваності, ТИЦ і т.д.

Таким чином, важливо розвивати свій сайт, збільшувати кількість і якість статей на сайті. В результаті заробітки від розміщення всього однієї статті з 1-2 посиланнями будуть обчислюватися десятками тисяч рублів.

Далі я розповім, як додати свій сайт (свій майданчик) в Міралінкс і яку ціну встановити за розміщення чужих статей на своєму сайті.

Додатковий бонус за розміщення чужих статей на своєму сайті

Крім того, що Ви будете заробляти на розміщенні статей на своєму сайті, Ви також будете отримувати якісний, новий, абсолютно унікальний контент на свій сайт.

Якщо у Вас є кілька проектів і деякі з них Ви закинули, не встигаючи писати для них статті, за допомогою Міралінкс Ви зможете їх і монетизувати, і розвивати, наповнюючи контентом. Не секрет, що пошукові системи «не люблять» сайти, які не оновлюються новими статтями, і починають знижувати їх в пошуковій видачі. А за допомогою Міралінкс можна уникнути цього і ще отримувати гроші, розміщуючи 5-6 статей на місяць вартістю 100-200 рублів кожна.

Як додати свій майданчик (свій сайт) в Міралінкс?

Для того, щоб додати свій майданчик, потрібно пройти реєстрацію. Реєстрація на сайті стандартна і не викличе у Вас питань. Для підтвердження реєстрації Вам потрібно буде ввести номер телефону і потім код з sms.

Пройти реєстрацію в Міралінкс >>>

Додайте свою майданчик і отримуйте додатковий унікальний контент (всі тексти обов'язково перевіряються модераторами на унікальність, а часто і на орфографію). Плюс Вам ще й доплатять.

Які слід виконати налаштування при додаванні майданчика?

 • Для швидкого продажу я поставила ціну 100-200 рублів за статтю.
 • Плюс обмеження: тільки 2 витікаючі посилання в статті.
 • Також важливо, щоб статті були тільки по тематиці Вашого сайту.

Як зробити ці натсройкі я покажу далі на скріншотах.

Після реєстрації сервіс запропонує Вам вибрати статус - Рекламодавець або Веб-майстер. Я вибрала обидва статусу. Статус Веб-майстер (щоб заробляти на розміщенні чужих статей) і Рекламодавець (щоб просувати свій сайт розміщенням статей на чужих (трастових) сайтах) Ви зможете змінювати без проблем в своєму обліковому записі.

Статус Веб-майстер (щоб заробляти на розміщенні чужих статей) і Рекламодавець (щоб просувати свій сайт розміщенням статей на чужих (трастових) сайтах) Ви зможете змінювати без проблем в своєму обліковому записі

Для початку виберіть статус Веб-майстер і натисніть кнопку «Додати майданчик».

Для початку виберіть статус Веб-майстер і натисніть кнопку «Додати майданчик»

Міралінкс дорожить своєю репутацією, тому є обмеження при прийомі нових сайтів (деталі можете прочитати тут ):

Які сайти приймаються в Міралінкс?

 • ТІЦ не менше 10 (дивне вимога, але воно є);
 • Вік сайту не менше 6 місяців;
 • Сайт повинен бути НЕ на безкоштовному веб-хостингу;
 • В індексах Яндекса і Гугла має бути не менше 100 сторінок.

Отже, в наступному екрані потрібно буде заповнити такі поля для свого майданчика:

Зверніть увагу, що ціну потрібно вказувати в 2-х валютах (рублях і доларах). На етапі підключення майданчика я вказую ціну нижчу за середню, зазначеної в формі. Так я зможу набрати рейтинг Міралінкс (MR), близький до 100. Після цього я буду поступово підвищувати ціну. Важливо не перестаратися з підвищенням ціни, тому що перестануть надходити замовлення. Але і не продешевити. Ціну дозволяється змінювати не частіше 1-2 разів на місяць.

Як визначити правильно ціну? зайдіть в каталог майданчиків Міралінкс і подивіться ціни у майданчиків з близькими до Ваших показниками. Використовуйте для пошуку таких майданчиків фільтр.

Зверніть увагу на важливу галочку «Майданчик приймає статті з не тематичними посиланнями». Не варто розміщати не тематичні посилання на своєму сайті. Пошуковим системам це не подобається. Тому не ставте галочку. Тільки якщо у Вас новинний сайт, можна розміщувати статті практично по всіх темах.

У Вас може виникнути питання з приводу заповнення пункту «Рівень вкладеності каталогу зі статтями». Якщо на статті можна буде переходити з головної сторінки, то це 1-й рівень, а якщо з Карти сайту, то 2-й (якщо Карта сайту доступна з головної сторінки).

Також зверніть увагу на пункт «Безкоштовне видалення посилань». Зараз багато рекламодавців, потрапивши під фільтр через множинних посилань з прямим анкором, починають терміново видаляти посилання. Рекомендую брати за це гроші, тому що ця робота займає час. Ну а якщо для Вас важливіше підвищення внутрішнього рейтингу MR, то можете видаляти посилання безкоштовно.

Розміщення чужої статті на своєму сайті

Коли прийде заявка на розміщення статті на Вашому сайті, Ви отримаєте повідомлення на електронну пошту. Після того, як ви розмістите чужу статтю на своєму сайті і підтвердіть в Міралінкс заявку на розміщення статті, гроші за розміщення статті будуть зараховані на Ваш гаманець Вебмані.

Просування свого сайту статтями в MiraLinks.

На самому початку варто сказати, що просування сайту статтями в Міралінкс набагато безпечніше посилального просування, тому що цей варіант ближче до природного нарощування посилальної маси. Як відомо, пошукові системи, особливо Google, вкрай негативно ставляться до покупним посиланнях. Купуючи посилання, можна легко потрапити під фільтр пошукових систем.

Коли Ви купуєте довічне заслання, нехай у тематичній, але старої статті, поява беклінк виглядає підозріло для пошукових систем.

При просування ж статтями в MiraLinks Ви або самі пишіть, або замовляєте у копірайтера невеликий текст обсягом від 2000 символів без пробілів. Потім підбираєте в каталозі Міралінкс відповідного за показниками і тематиці донора. І розміщуєте Ваш текст на цьому майданчику.

Ваша зворотнє посилання з'являється разом з новою статтею. Це виглядає природно для пошукових систем. Місце беклінк в статті Ви можете визначити самі. Відмінно!

Але у цього способу все таки є один істотний мінус. він апріорі дорожче, ніж покупка вічних посилань, і трудомісткий (якщо писати статтю будете самі). Зате цей спосіб надійніше і безпечніше, ніж покупка вічних посилань. Нікому не хочеться потрапити під фільтр!

З цього відео Ви дізнаєтеся, як розміщувати на Міралінкс статті з посиланням на свій сайт для його просування:

Заробіток на партнерській (реферальной) програмі Міралінкс.

Є ще один спосіб заробити додатково, користуючись сервісом Міралінкс . Це відомий сервіс, він потрібен всім веб-майстрам, як для заробітку шляхом розміщення чужих статей на своєму сайті, так і для просування свого сайту.

Це найкраща, відома біржа статей в інтернеті з великою кількістю якісних перевірених майданчиків. Тому Вам буде не соромно рекомендувати читачам свого сайту цей сервіс. Напишіть статтю з Вашим відгуком про даний сервіс. Вставте по тексту статті кілька разів Вашу реферальне посилання. Ви отримаєте 30% прибутку системи Міралінкс від обороту користувачів, залучених Вами!

Після реєстрації на Міралінкс Ваші реферальні посилання знайдете тут :

Резюме. Ви дізналися, як працює біржа статей Міралінкс . Якими способами можна, по-перше, заробити за допомогою цього сервісу (за допомогою розміщення чужих статей з посиланнями на своєму сайті і за допомогою партнерської програми). А по-друге, як використовувати даний сервіс для просування свого сайту.

Якщо стаття була для Вас корисною і Ви дізналися щось нове, клікніть, будь ласка, по кнопках соц мереж під статтею, щоб поділитися корисною інформацією з друзями!

Бажаю відмінних доходів на сайті Міралінкс і багато нових відвідувачів!

Олена Краєва

SMARTБЛОГ

Скільки можна заробити на Міралінкс?
Скільки можна заробити на Міралінкс?
Як додати свій майданчик (свій сайт) в Міралінкс?
Які слід виконати налаштування при додаванні майданчика?
Як визначити правильно ціну?