Додатки BuddyPress & WP SEO

  1. Переможець - зараз
  2. Чому так важко?

Про що це BuddyPress що робить кращі WordPress SEO плагіни в світі, майже повсюдно не функціонувати, як автор призначив?

Проблема полягала в тому, що Торгово-промислова палата Східного Портленду використовував Плагін SEO і BuddyPress як бізнес-довідник.

Сайт був великий, і т.д., але він не мав унікальних тегів заголовків на кожній з їхніх сторінок профілів бізнесу, і теги опису також не було.

Залишені на власні пристрої без плагіна SEO взагалі, Buddypress обробляє теги заголовків, хоча це не робить нічого для тегів опису.

Однак, використовуючи плагін Yoasts, ( мій плагін вибору ) назви Buddypress перестають працювати, і тільки загальний тег заголовка з'являється для всього Buddypress, а плагін Yoast не виявляє тега опису. Вона навіть посилає повідомлення в коді, кажучи так, але нормально функціонуючого авто-генерації не сталося.

Вона навіть посилає повідомлення в коді, кажучи так, але нормально функціонуючого авто-генерації не сталося

Я прослуховував @yoast двічі на Twitter, один раз пару тижнів тому і один раз вчора, шукаючи тільки спосіб відключити його плагін для що-небудь в папці мого / члена-директорії або глибше, але це ставала незручною ситуацією.

Замість того, щоб бути шкідником, це ранок я figured я міг знайти щось ще, але це було легше сказане ніж зроблене….

я намагався Все-в одному SEO і він робить те ж саме - закручує заголовок, а також не додає тег desc.
Видалено

Потім я спробував SEO Press - встановлено - те ж саме, і коли я спробував зайти в будь-яку з довідкових посилань в плагіні, вони 404д

Плагін не оновлювався через рік, тому я його видалив

SEO Ultimate встановлений - Nope - я отримав той же порушення мої теги заголовка.

До речі, це був ДУЖЕ цікавий шукає плагін, з усім під сонцем, включаючи багаті фрагменти, і після гри з ним протягом декількох хвилин, я знайшов помилку в настройках за замовчуванням.

Виявилося, що {уривок} для описових тегів не тільки не працював на Buddypress, але й не працював на сайті reglyular! Я подивився документацію плагіна, він показав, що {excerpt :: autogen} був правильним, і що фіксований i - fdefaults в плагіні просто встановлено неправильно я думаю)

Переможець - зараз

Грегс Високопродуктивний SEO не порушує теги заголовків , і все ще може зробити хорошу роботу в іншому місці на сайті. На жаль, мета-теги опису все ще не працюють у BudddyPress, але, принаймні, назви є недоторканими, тому я наближаюся.

Хоча це турбує мене, що плагін не оновлюється майже рік, принаймні у мене є теги з назвою бізнесу!

На даний момент, плагін Gregs додає порожні лапки як тег опису, і я хотів би бачити його на сторінках BuddyPress, але я не збираюся втрачати більше сну над ним.

Чому так важко?

Я хотів би знати, чому Buddypress здається таким несумісним. Як важко було б або піклуватися про SEO на власному (як додавання за допомогою автоматичного створення тегів опису, або "нехай" інші плагіни SEO працюють в їхньому середовищі. Найменше вони можуть зробити це вирішувати це у своїй громаді .

З іншого боку, чи є це насправді SEO плагін авторів роботу? Gregs плагін отримав так далеко, так що, звичайно, це можливо.

Виробники плагінів завжди цитують, що вони просто не можуть підтримувати сумісність з усім, і з парою Власні модулі WordPress Я, звичайно, розумію, що, але BuddyPress - це не просто плагін бахроми - їх статистика показує понад 1,2 мільйона завантажень, а їхні форуми - повний людей, що бажають рішення SEO.

Поки творці плагінів не почнуть підтримувати BuddyPress, або навпаки. Якщо у когось є будь-які інші відгуки або пропозиції про те, як отримати теги з описом, я всі вуха!

Якщо вам подобається те, що ви бачили тут, чи не могли б ви поділитися цим?

Чому так важко?
З іншого боку, чи є це насправді SEO плагін авторів роботу?
Якщо вам подобається те, що ви бачили тут, чи не могли б ви поділитися цим?