Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Докладний мануал прискорення Вашого WordPress сайту

 1. зміст
 2. Як перевірити швидкість вашого сайту в WordPress?
 3. Що уповільнює ваш сайт WordPress?
 4. Важливість гарного хостингу WordPress
 5. Прискорення WordPress в простих кроків (без кодування)
 6. Встановіть плагін для кешування WordPress
 7. Оптимізація зображень для швидкості
 8. Оптимізація продуктивності WordPress
 9. Використовувати скорочені записи на головній сторінці та архівах
 10. Використовуйте мережу доставки контенту (CDN)
 11. Використовуйте тему, оптимізовану для швидкості
 12. Використовуйте плагін Faster Slider
 13. Використовуйте швидкий плагін галерей
 14. Точна настройка WordPress для швидкості (Advanced)
 15. Розділити довгі повідомлення на сторінки
 16. Зменшити зовнішні HTTP-запити
 17. Скорочення викликів бази даних
 18. Оптимізація бази даних WordPress
 19. Обмежені редакційні публікації
 20. Відключити Hotlinking і викрадення вашого контенту

Якщо Ви знайшли цю статтю, то ви всерйоз мають намір поліпшити показники швидкості Вашого WordPress сайт. Адже саме вони впливають на кількість відвідувань і позиції сайту в пошукових системах.

Адже саме вони впливають на кількість відвідувань і позиції сайту в пошукових системах

На відміну від інших «N кращих плагінів для кешування WordPress» або «загальних порад для прискорення WordPress», ця стаття є вичерпним посібником з оптимізації продуктивності WordPress.

Ми включаємо все, від того, чому швидкість важлива, що уповільнює роботу вашого сайту WordPress до можливих кроків, які ви можете зробити для негайного поліпшення швидкості WordPress.

Для зручної навігації було створено меню.

зміст

Основи роботи WordPress

Прискорення WordPress простими спедствамі (без кодування)

Оптимізація продуктивності WordPress

Точна настройка WordPress для швидкості (Додатково)

Основи роботи WordPress

Чому швидкість важлива для вашого сайту WordPress?

Дослідження показують, що з 2000 по 2016 року середній рівень уваги людини знизився з 12 секунд до 7 секунд.

Що це означає для вас, як власника веб-сайту?

У вас дуже мало часу, щоб показати користувачам ваш контент і переконати їх залишитися на вашому сайті.

Повільний веб-сайт означає, що користувачі потенційно покинуть ваш сайт до його завантаження.

За тематичним дослідженню StrangeLoop, в якому брали участь Amazon, Google і інші більші сайти, 1 секунда затримки завантаження сторінки може призвести до 7% -го зниження конверсій, на 11% менше переглядів сторінок і зниження задоволеності клієнтів на 16%.

Крім того, Google та інші пошукові системи вже почали штрафувати повільні веб-сайти, знизивши їх в результатах пошуку, що означає зниження трафіку для повільних веб-сайтів.

Підсумок, якщо ви хочете більше трафіку, передплатників і доходів від вашого сайту, то ви повинні зробити ваш сайт WordPress дуже швидким!

Як перевірити швидкість вашого сайту в WordPress?

Часто початківці вважають, що їх сайт в порядку, тому що він не відчуває себе повільно на своєму комп'ютері. Це величезне помилка.

Оскільки ви часто відвідуєте свій власний веб-сайт, сучасні браузери, такі як Chrome, зберігають ваш веб-сайт в кеші і автоматично випереджають його, як тільки ви починаєте вводити адресу. Це майже миттєво завантажує ваш сайт.

Однак звичайний користувач, який вперше відвідує ваш сайт, може не мати такого ж досвіду.

Фактично, користувачі в різних географічних точках матимуть зовсім інший досвід.

Саме тому ми рекомендуємо вам протестувати швидкість вашого сайту за допомогою інструменту Pingdom .

Це безкоштовний онлайн-інструмент, який дозволяє вам тестувати швидкість вашого сайту в різних місцях.

Це безкоштовний онлайн-інструмент, який дозволяє вам тестувати швидкість вашого сайту в різних місцях

Після того, як ви запустите тест швидкості свого веб-сайту, вам стане цікаво, яка ідеальна швидкість веб-сайту, на яку я повинен дорівнювати?

Гарний час завантаження сторінки становить менше 2 секунд.

Однак чим більше швидкість ви зможете зробити, тим краще. Кілька мілісекунд поліпшень тут і там можуть збільшитися до половини або навіть до повної секунди з моменту завантаження.

Що уповільнює ваш сайт WordPress?

У вашому звіті про перевірку швидкості, ймовірно, буде кілька рекомендацій для поліпшення. Однак більшість з них - технічний жаргон, який важко зрозуміти початківцям.

Однак розуміння того, що уповільнює ваш веб-сайт, є ключовим фактором підвищення ефективності і прийняття більш розумних довгострокових рішень.

Основними причинами для повільного веб-сайту WordPress є:

 • Веб-хостинг. Якщо ваш веб-хостинг / сервер налаштований неправильно, це може погіршити швидкість завантаження сторінки.
 • Конфігурація WordPress. Якщо ваш сайт WordPress не обслуговує кешовані сторінки, він перевантажить ваш сервер, що призведе до уповільнення роботи вашого сайту або збою.
 • Розмір сторінки. Основні зображення, які не оптимізовані для Інтернету.
 • Погані плагіни. Якщо ви використовуєте погано написаний плагін, це може значно сповільнити роботу вашого сайту.
 • Зовнішні скрипти. Зовнішні скрипти, такі як оголошення, завантажувачі шрифтів і т. Д., Також можуть мати величезний вплив на продуктивність вашого сайту.

Тепер, коли ви знаєте, що уповільнює роботу вашого сайту WordPress, давайте подивимося, як прискорити роботу вашого сайту WordPress.

Важливість гарного хостингу WordPress

Служба хостингу WordPress відіграє важливу роль в продуктивності веб-сайту. Хороший хостинг-провайдер, вживає додаткових заходів для оптимізації вашого сайту для підвищення продуктивності.

Однак на загальному хостингу ви спільно використовуєте ресурси сервера з багатьма іншими клієнтами. Це означає, що якщо ваш сусідній сайт отримує великий трафік, він може вплинути на всю продуктивність сервера, що, в свою чергу, уповільнить ваш сайт.

З іншого боку, використання керованого хостингу WordPress дає вам найбільш оптимізовані конфігурації серверів для запуску WordPress. Керовані хостингові компанії WordPress також пропонують автоматичне резервне копіювання, автоматичні оновлення WordPress і більш складні конфігурації безпеки для захисту вашого сайту.

Ми рекомендуємо Time-Host.net як наш кращий хостинг-провайдер WordPress.

Прискорення WordPress в простих кроків (без кодування)

Ми знаємо, що внесення змін в конфігурацію вашого сайту може бути жахливою думкою для початківців, особливо якщо ви не технологічний розробник.

Але не турбуйтеся, ви не самотні. Я допоміг багатьом користувачам WordPress поліпшити продуктивність WordPress.

Я покажу вам, як можна прискорити роботу сайту WordPress всього за кілька кліків (без необхідності правок коду).

Якщо ви можете наводити мишку і клацати, ви зможете це зробити!

Встановіть плагін для кешування WordPress

Сторінки WordPress є «динамічними». Це означає, що вони створюються «на льоту» кожен раз, коли хтось відвідує пост або сторінку на вашому сайті. Щоб створювати свої сторінки, WordPress повинен запустити процес і знайти необхідну інформацію, зібрати всі разом і потім відобразити її користувачеві.

Цей процес включає в себе безліч кроків, і він може дійсно уповільнити роботу вашого сайту, коли у вас відразу кілька відвідувачів, які відвідують ваш сайт.

Ось чому ми рекомендуємо, щоб на кожному сайті WordPress використовувався кешируєтся плагін. Кешування може зробити ваш сайт WordPress в будь-якому випадку від 2x до 5x разів швидше.

Ось як це працює: замість того, щоб кожен раз обробляти весь процес генерації сторінок, ваш кешируєтся плагін створює копію сторінки після першого завантаження, а потім показує цю кешироваться версію кожного наступного користувачеві.

Ось як це працює: замість того, щоб кожен раз обробляти весь процес генерації сторінок, ваш кешируєтся плагін створює копію сторінки після першого завантаження, а потім показує цю кешироваться версію кожного наступного користувачеві

Ви можете бачити в наведеній вище зображенні, коли користувач відвідує ваш сайт WordPress (який побудований з використанням PHP), то ваш сервер витягує інформацію з бази даних MySQL і ваших файлів PHP, а потім все це об'єднується в вміст HTML, яке подається для користувача. Це довгий процес, але ви можете пропустити його частина, для цього використовуєте кешування.

Для WordPress є багато плагінів для кешування, але ми рекомендуємо використовувати плагін WP Super Cache. Ознайомтеся з нашим покроковим керівництвом по встановленню та налагодженню WP Super Cache на вашому сайті WordPress. Його не складно налаштувати і ваші відвідувачі помітять різницю.

Оптимізація зображень для швидкості

Оптимізація зображень для швидкості

Зображення надихають життя в ваш контент і допомагають активізувати взаємодію. Дослідники виявили, що використання кольорових візуальних ефектів робить людей на 80% більше ймовірними для читання вашого контенту.

Але якщо ваші зображення не оптимізовані, вони можуть заподіяти більше шкоди, ніж допомоги. На насправді, не оптимізовані зображення - одна з найпоширеніших проблем швидкості, які ми бачимо на початківців веб-сайтах.

Перш ніж завантажувати фотографію прямо з телефону або камери, ми рекомендуємо вам використовувати програмне забезпечення для редагування фотографій для оптимізації ваших зображень в Інтернеті.

У вихідних форматах ці фотографії можуть мати величезні розміри файлів. Але на основі формату файлу зображення і стиснення, яке ви вибираєте в своєму програмному забезпеченні для редагування, ви можете зменшити розмір зображення до 5 разів.

На блозі Romua1d.ru ми використовуємо тільки два формати зображення: JPEG і PNG.

Тепер вам може бути цікаво: яка різниця?

Так, формат зображення PNG нестислий. Коли ви стискаєте зображення, воно втрачає деяку інформацію, тому незжаті зображення буде більш якісним з більш детальною інформацією. Недоліком є ​​те, що це великий розмір файлу, тому завантаження займає більше часу.

JPEG, з іншого боку, являє собою стислий формат файлу, який трохи знижує якість зображення, але він значно менше за розміром.

Отже, як ми вирішуємо, який формат зображення вибрати?

 • Якщо у нашій фотографії або зображення багато різних квітів, ми використовуємо JPEG.
 • Якщо це більш простий спосіб або нам потрібно прозоре зображення, ми використовуємо PNG.

Більшість наших зображень - це JPEG.

Нижче наведено порівняльну таблицю розмірів файлів і інструментів стиснення, який ми могли б використовувати для зображення, що використовується вище.

Нижче наведено порівняльну таблицю розмірів файлів і інструментів стиснення, який ми могли б використовувати для зображення, що використовується вище

Як ви можете бачити на графіку, який використовується вами формат зображення може привести до величезної різниці в продуктивності вашого сайту.

Детальніше про те, як оптимізувати ваші зображення за допомогою Photoshop і інших популярних інструментів редагування, не жертвуючи якістю, см. В нашому покроковому керівництві про те, як зберігати зображення, оптимізовані для Інтернету.

Оптимізація продуктивності WordPress

Після установки плагіна кешування та оптимізації ваших зображень ви помітите, що ваш сайт почне завантажуватися набагато швидше.

Але якщо ви дійсно хочете зберегти свій сайт якомога швидше, вам необхідно використовувати кращі методи, перераховані нижче.

Ці поради не дуже технічні, тому вам не потрібно знати будь-якої код для їх реалізації. Але використання їх запобіжить загальні проблеми, які сповільнять ваш сайт.

Як добре підтримуваний проект з відкритим вихідним кодом, WordPress часто оновлюється. Кожне оновлення буде не тільки пропонувати нові функції, а й усувати проблеми безпеки і помилки. Теми WordPress і плагіни також можуть мати регулярні оновлення.

Як власник веб-сайту, ви несете відповідальність за оновлення сайту, теми і плагінів WordPress до останніх версій. При невиконанні цього ваш сайт може стати повільним і ненадійним і зробити вас уразливими для погроз безпеки.

Більш детальну інформацію про важливість оновлень см. У нашій статті про те, чому ви завжди повинні використовувати останню версію WordPress.

Використовувати скорочені записи на головній сторінці та архівах

Використовувати скорочені записи на головній сторінці та архівах

За замовчуванням WordPress відображає повний контент кожної статті на вашій домашній сторінці і в архівах. Це означає, що ваша домашня сторінка, категорії, теги та інші сторінки архіву будуть завантажуватися повільніше.

Іншим недоліком, що показує повні статті на цих сторінках, є те, що користувачі не відчувають необхідності відвідувати фактичну статтю. Це може зменшити ваші перегляди сторінок і час, яке ваші користувачі витрачають на ваш сайт.

Щоб прискорити час завантаження для архівних сторінок, ви можете налаштувати свій сайт на відображення превью статей замість повного вмісту.

Ви можете перейти до налаштувань «Читання» і вибрати для кожної статті в стрічці, показувати: «короткий текст» замість «повного».

Більш детальну інформацію про плюси і мінуси відображення підсумків см. У нашій статті про повне повідомленні і резюме (уривок) на сторінках архіву WordPress.

У нашій статті про повне повідомленні і резюме (уривок) на сторінках архіву WordPress

Чи отримуєте багато коментарів в повідомленнях свого блогу? Мої вітання! Це відмінний показник залученої аудиторії.

Але недоліком є ​​те, що завантаження всіх цих коментарів може вплинути на швидкість вашого сайту.

WordPress поставляється з вбудованим рішенням для цього. Просто зайдіть в Настройки «Дискусія» і встановіть прапорець поруч із параметром «Перерва на сторінки».

Просто зайдіть в Настройки «Дискусія» і встановіть прапорець поруч із параметром «Перерва на сторінки»

Більш докладні інструкції см. В нашому керівництві по розбивці коментарів в WordPress.

Використовуйте мережу доставки контенту (CDN)

Пам'ятайте, як ми згадували вище, що користувачі в різних географічних точках можуть відчувати різні часи завантаження на вашому сайті?

Це пов'язано з тим, що місце розташування вашого веб-хостингу може вплинути на швидкість вашого сайту. Наприклад, припустимо, що ваша веб-хостінг компанії має свої сервери в Сполучених Штатах. Відвідувач, який також знаходиться в Сполучених Штатах, зазвичай бачить більш швидкий час завантаження, ніж відвідувач в Індії.

Використання CDN або мережі доставки контенту може допомогти прискорити час завантаження для всіх ваших відвідувачів.

CDN - це мережа, що складається з серверів по всьому світу. Кожен сервер буде зберігати «статичні» файли, які використовуються для створення вашого сайту. Статичні файли - це незмінні файли, такі як зображення, CSS і JavaScript, на відміну від ваших сторінок WordPress, які є «динамічними», як пояснювалося вище.

Коли ви використовуєте CDN, кожен раз, коли користувач відвідує ваш сайт, вони обслуговують ці статичні файли з будь-якого найближчого до них сервера. Ваш власний сервер веб-хостингу також буде швидше, так як CDN виконує більшу частину роботи.

Ви можете побачити, як це працює в цій інфографіці.

Ви можете побачити, як це працює в цій інфографіці

Ми використовуємо MaxCDN для всіх наших проектів, в тому числі тут, на Romua1d.ru. Він добре працює з веб-сайтами WordPress і доповнює існуючі плагіни для кешування WordPress для ще більш швидкого завантаження. Ознайомтеся з нашим керівництвом по встановленню та налагодженню рішення WordPress CDN MaxCDN для початку роботи.

Ознайомтеся з нашим керівництвом по встановленню та налагодженню рішення WordPress CDN MaxCDN для початку роботи

Ви можете безпосередньо завантажувати відео на свій сайт WordPress, і він автоматично відображає їх у програвачі HTML5 ...

Але ви НІКОЛИ не повинні цього робити!

Хостинг відео буде коштувати вам пропускної здатності. C Вас можуть здерти гроші веб-хостінг компанії, вони можуть повністю закрити ваш сайт, навіть якщо ваш план включає в себе «необмежену» смугу пропускання.

Хостинг відео також значно збільшує розмір ваших резервних копій і ускладнює відновлення WordPress з резервної копії.

Замість цього ви повинні використовувати послугу відеохостингу, таку як YouTube, Vimeo, DailyMotion, RuTube і т. Д., І нехай вони подбають про важку роботу. У них є пропускна здатність!

WordPress має вбудовану функцію вбудовування відео, тому ви можете скопіювати і вставити URL свого відео прямо в свій пост, і він буде автоматично впроваджуватися.

Дізнайтеся більше про те, як це працює в нашому керівництві по врахуванню відео в WordPress.

Використовуйте тему, оптимізовану для швидкості

Використовуйте тему, оптимізовану для швидкості

При виборі теми WordPress для вашого сайту важливо приділяти особливу увагу оптимізації швидкості. Деякі красиві і вражаючі теми насправді погано кодуються і можуть уповільнити роботу вашого сайту.

Зазвичай краще використовувати більш просту тему і використовувати якісні плагіни, щоб отримати потрібні вам функції, ніж вибирати тему, роздуту складними JS, яскравими анімаціями і іншими непотрібними функціями.

Преміальні тематичні магазини WordPress, такі як StudioPress, Themify і Array Themesoffer, які добре реалізовані і оптимізовані для швидкості. Ви також можете ознайомитися з нашою статтею про вибір ідеальної теми WordPress для консультацій про те, що шукати.

Перш ніж активувати нову тему, ознайомтеся з нашим керівництвом по правильному переключенню теми WordPress для плавного переходу.

Використовуйте плагін Faster Slider

Використовуйте плагін Faster Slider

Слайдери - ще один загальний елемент веб-дизайну, який може зробити ваш сайт повільним.

Навіть якщо ваші зображення оптимізовані, як описано вище, погано скопійований плагін слайдера означатиме, що ваша робота буде витрачена даремно.

Ми порівняли кращі плагіни слайдера WordPress для продуктивності і функцій, а Soliloquy був найшвидшим на сьогоднішній день.

Ось як він порівнюється з іншими популярними плагінами слайдера.

Використовуйте швидкий плагін галерей

Якщо у вас є веб-сайт для фотографії або портфоліо, ви, ймовірно, захочете використовувати плагін галереї зображень для відображення своїх фотографій.

Дуже важливо, якщо ви будете використовувати плагін галереї WordPress, який оптимізований для швидкості.

Ми рекомендуємо використовувати галерею Envira, яка є найкращим плагіном для галереї WordPress на ринку. Вона дозволяє створювати красиві галереї зображень, які легкі і блискавичні при завантаженні.

Ми протестували його швидкість в порівнянні з декількома іншими популярними плагінами в галереї і виявили, що Envira Galley майже в два рази швидше:

Ми протестували його швидкість в порівнянні з декількома іншими популярними плагінами в галереї і виявили, що Envira Galley майже в два рази швидше:

Точна настройка WordPress для швидкості (Advanced)

Використовуючи передові методи оптимізації WordPress і основні рекомендації по швидкості, перераховані вище, ви повинні побачити значне поліпшення часу завантаження вашого сайту.

На рахунку кожна частка секунди. Якщо ви хочете отримати найшвидшу швидкість, вам потрібно буде зробити ще кілька змін.

Наступні поради немного більш технічні, а деякі вімагають Зміни файлів сайту або базового розуміння PHP. Спочатку ви обов'язково зробіть резервну копію свого сайту на всякий випадок.

Розділити довгі повідомлення на сторінки

Розділити довгі повідомлення на сторінки

Читачі, як правило, люблять повідомлення в блогах, які є більш довгими і більш докладними. Довші навіть мають тенденцію до підвищення в пошукових системах.

Але якщо ви публікуєте статті з довгими формами з великою кількістю зображень, це може пошкодити час завантаження.

Замість цього розгляньте можливість поділу ваших довших повідомлень на кілька сторінок.

WordPress поставляється з вбудованими функціями для цього. Просто додайте тег <! - nextpage -> в свою статтю, де ви хочете розбити його на наступну сторінку. Зробіть це знову, якщо хочете розбити статтю на наступну сторінку.

Більш докладні інструкції см. В нашому навчальному посібнику з розміщення сторінок. Як розбити повідомлення WordPress на кілька сторінок.

Зменшити зовнішні HTTP-запити

Зменшити зовнішні HTTP-запити

Багато плагіни і теми WordPress завантажують файли з інших сайтів. Ці файли можуть включати скрипти, таблиці стилів і зображення з зовнішніх ресурсів, таких як Google, Facebook, аналітичні служби і т. Д.

Це хороша практика, багато хто з цих файлів оптимізовані для завантаження, тому вони швидкі, ніж їх розміщення на вашому власному веб-сайті.

Але якщо ваші плагіни здійснюють дуже багато таких запитів, це може значно сповільнити роботу вашого сайту.

Ви можете зменшити всі ці зовнішні HTTP-запити, відключивши скрипти і стилі або об'єднавши їх в один файл. Ось підручник про те, як відключити CSS-файли плагінів і JavaScript.

Скорочення викликів бази даних

Скорочення викликів бази даних

Примітка. Цей крок є трохи більш технічним і зажадає базових знань про файлах шаблонів PHP і WordPress.

На жаль, є багато погано запрограмованих тим WordPress. Вони ігнорують стандартні методи WordPress і в кінцевому підсумку роблять прямі виклики бази даних або занадто багато непотрібних запитів до бази даних. Це може дійсно уповільнити роботу вашого сервера, якщо ви занадто багато додаєте інформації.

Навіть добре запрограмовані теми можуть мати код, який створює запити бази даних тільки для отримання основної інформації вашого блогу.

У цьому прикладі кожен раз, коли ви бачите <? Php, це початок нового виклику бази даних:

<Html xmlns = "http://www.w3.org/1999/xhtml" dir = "<? Php language_attributes ();?>"> <Head profile = "http://gmpg.org/xfn/11" > <meta http-equiv = "Content-Type" content = "<? php bloginfo ( 'html_type');?> charset = <? php bloginfo ( 'charset');?>" />

Ви не можете звинувачувати розробників тим в цьому. У них просто немає іншого способу дізнатися, якою мовою знаходиться ваш сайт.

Але якщо ви налаштовуєте свій сайт за допомогою дочірньої теми, ви можете замінити ці виклики бази даних своєї конкретної інформацією, щоб зменшити всі ці виклики бази даних.

<Html xmlns = "http://www.w3.org/1999/xhtml" dir = "ltr"> <head profile = "http://gmpg.org/xfn/11"> <meta http-equiv = " Content-Type "content =" text / html; charset = UTF-8 "/>

Перегляньте батьківську тему для випадків, які можна легко замінити статичною інформацією.

Оптимізація бази даних WordPress

Оптимізація бази даних WordPress

Після використання WordPress якийсь час ваша база даних буде мати багато інформації, яка вам, ймовірно, більше не потрібна. Для підвищення продуктивності ви можете оптимізувати свою базу даних, щоб позбутися від всієї непотрібної інформації.

Це можна легко зробити за допомогою плагіна WP-Sweep. Він дозволяє очищати базу даних WordPress, видаляючи такі речі, як пошкоджені повідомлення, ревізії, невикористовувані теги і т. Д. Він також оптимізує структуру вашої бази даних одним клацанням миші.

Ознайомтеся з нашим керівництвом по оптимізації і очищення бази даних WordPress для підвищення продуктивності.

Обмежені редакційні публікації

Обмежені редакційні публікації

Редакції повідомлень займають місце в базі даних WordPress. Деякі користувачі вважають, що зміни можуть також впливати на деякі запити до бази даних, що запускаються плагінами. Якщо плагін спеціально не виключає пост-ревізії, він може сповільнити роботу вашого сайту, якщо ви без необхідності виконайте пошук через них.

Ви можете легко обмежити кількість версій WordPress для кожної статті. Просто додайте цей рядок коду в файл wp-config.php.

define ( 'WP_POST_REVISIONS', 4);

Цей код обмежить WordPress, щоб зберігати тільки ваші останні 4 зміни кожного повідомлення або сторінки і автоматично скасувати старі версії.

Відключити Hotlinking і викрадення вашого контенту

Відключити Hotlinking і викрадення вашого контенту

Якщо ви створюєте якісний контент на своєму сайті WordPress, тоді сумна правда полягає в тому, що він, швидше за все, буде вкрадений рано чи пізно.

Один із способів, яким це відбувається, - це те, коли інші веб-сайти обслуговують ваші зображення безпосередньо зі своїх URL-адрес на вашому веб-сайті, замість того, щоб завантажувати їх на свої власні сервери. Фактично, вони крадуть вашу пропускну здатність веб-хостингу, і ви не отримуєте жодного трафіку, щоб показати його.

Просто додайте цей код в ваш .htaccess файл, щоб блокувати хотлінкінг зображень з вашого сайту WordPress.

#disable hotlinking of images with forbidden or custom image option RewriteEngine on RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ $ RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ http (s)?: // (www \.)? romua1d.ru [NC] RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ http (s)?: // (www \.)? google.com [NC] RewriteRule \. (jpg | jpeg | png | gif) $ - [NC, F, L]

Примітка. Не забудьте змінити romua1d.ru на Ваш власний домен.

Ви також можете перевірити нашу статтю, яка ніколи 4 способи запобігання крадіжки зображень в WordPress.

Деякі веб-сайти соскабливания контенту автоматично створюють повідомлення, краду ваш контент з вашого RSS-каналу. Ви можете ознайомитися з нашим керівництвом щодо запобігання копіювання вмісту блогу в WordPress для способів боротьби з автоматизованою крадіжкою контенту.

Це воно! Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вивчити деякі корисні трюки, щоб прискорити WordPress і підвищити продуктивність.

Ідіть вперед і спробуйте пару цих методів. Обов'язково перевірте швидкість свого сайту до і після, і повідомте нам свої результати в коментарях.

Що уповільнює ваш сайт WordPress?
Що це означає для вас, як власника веб-сайту?
Як перевірити швидкість вашого сайту в WordPress?
Після того, як ви запустите тест швидкості свого веб-сайту, вам стане цікаво, яка ідеальна швидкість веб-сайту, на яку я повинен дорівнювати?
Що уповільнює ваш сайт WordPress?
Тепер вам може бути цікаво: яка різниця?
Отже, як ми вирішуємо, який формат зображення вибрати?
Чи отримуєте багато коментарів в повідомленнях свого блогу?
У цьому прикладі кожен раз, коли ви бачите <?
3.org/1999/xhtml" dir = "<?