Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Фотосклад.ру: «Краще витрачати гроші на розвиток сайту, а не на непотрібні покупні посилання»

Олексій Банников, керівник «Фотосклад

Олексій Банников, керівник «Фотосклад.ру» розповів в статті про те, як вони виводили свій сайт з під «Минусинска». Хто не знає, «Минусинськ» - новий алгоритм Яндекс , Покликаний «вбивати» сайти, які закуповують SEO-посилання.

Прокоментуємо витяги зі статті під нашим кутом зору.

Ще недавно всі топові інтернет-магазини купували посилання на біржах і не думали, що ситуація може різко змінитися. Введення нового алгоритму в черговий раз показало, що «ніщо не вічне під місяцем», і напрацьовані механізми можуть дати збій в будь-який момент. «Минусинськ» змусив нас переглянути свої SEO-принципи і знайти нові шляхи залучення користувачів.

Отже, що ми мали відразу після накладення фільтра: трафік з Яндекс-пошуку впав на 66%, і за фактом з цього пошуковика у нас залишився тільки «брендовий» трафік. Якщо хтось в Яндексі вводив «Фотосклад.ру», то потрапляв за потрібною адресою.

Як бачите, «Минусинськ» не просто пессімізірует сайт. Він б'є по самому хворому місцю - забирає весь пошукової трафік. Залишає тільки найбільш безглуздий - брендовий. Тобто, той, за яким у вашого сайту немає конкурентів :)

І знову російський "авось". Зауважте, Олексій прямо говорить про те, що посилання купували все, бо не вірили в те, що за це можна погоріти.

Після отримання штрафу першим нашим кроком стало зняття наших 6000 SEO-посилань. На це у нас пішло 2,5 місяці. Основну масу посилань ми зняли одноразово, а потім чекали, поки Яндекс переіндексірует сайти і зніме фільтр.

Уявляєте? 2,5 місяці фінансових втрат і це тільки термін зняття посилань. А ще потрібно чекати переиндексации сторінок ... І на все це було витрачено гроші, сили і час.

Ми скинули баласт у вигляді SEO-фахівця (60 тисяч в місяць) і перестали купувати посилання (а це ще 60 тисяч). Ці гроші ми вирішили витрачати на те, що 100% генерує нам трафік і продажу - огляди, порівняння різних товарів, які можна купити на Фотосклад.ру. Відповідно, частина зекономлених грошей пішла на створення якісного та цікавого контенту.

Ми публікуємо статті, які допомагають фотографам робити гідні знімки і професійно їх обробляти, розповідаємо про новинки техніки, порівнюємо їх, робимо докладні огляди. І ще частина коштів пішла на найм PR-фахівця, який займається публікацією цікавих кейсів з нашої практики. Робота з цільовою аудиторією, в тому числі, за допомогою створення якісного контенту для сайту, приносить бізнесу більше користі - ми не витрачаємо гроші на залучення нецільових відвідувачів, а приділяємо увагу тому, щоб краще відповісти на запит потенційного клієнта, який дійсно може щось купити.

120 тисяч рублів на місяць - відмінний бюджет для ведення контент-маркетингу. подивіться наші тарифи , Це близько до самого шикарному пакету.

За такі гроші можна досягти чудових результатів у просуванні сайту. Без покупки посилань.

Вам подобається стаття? Поставте, будь ласка, лайк і продовжуйте читання!

Далеко не всі ще зрозуміли, що покупка посилань - шлях в нікуди. Станом на початок вересня, 80% потрапили під фільтр сайтів так і не вийшли з-під «Минусинска». Це означає, що ті компанії, які раніше інших усвідомили неминучість швидкого кінця «засланого МММ», що просувається біржами і SEO-агентствами, отримують перевагу перед конкурентами. Поки конкуренти витрачають гроші на посилання, які нічого не дають і тільки призводять до штрафів з боку пошукових систем, бізнес, що інвестує в роботу з цільовою аудиторією і створення контенту, завжди буде їх випереджати.

Так, це факт. Ті, хто вкладався в якісний контент, зараз попереду. Правильний шлях просування сайтів виявився трохи довшим, але в результаті більш дієвим і по суті єдиним можливим.

Подивіться на інтернет-магазин «Зв'язковий». Сайт живе і процвітає саме за рахунок правильного контенту.

Фахівці «Зв'язкового» пишуть огляди і тести своєї техніки. А користувачі читають корисні для себе огляди і купують тут же.

Краще витрачати гроші на розвиток сайту, а не на непотрібні покупні посилання. Завжди створюйте унікальний якісний контент - можливо, це банально, але працює краще за все. Навіть в e-commerce.

Рада на всі часи. Контент рулить і нічого не вдієш. Це старі нові правила інтернету. Потрібно розлучатися з ілюзіями чудесних «пігулок» і закочувати рукава.

Уявляєте?
Вам подобається стаття?