How to make money - заробіток в інтернеті

На SEO-FAST можна легко і швидко заробити реальні гроші

На SEO-FAST можна легко і швидко заробити реальні гроші. До ваших послуг різні методи заробітку: перегляд різних сайтів рекламодавців, виконання різних цікавих завдань, отримання прибутку від роботи ваших рефералів, продаж рефералів на ярмарку.

Унікальна система автоматичного обчислення рефбек.

Приваблива система досягнень.

SEO-FAST - це єдиний російський букс з можливістю показу тізерів і має своє розширення.

SEO-FAST - це єдиний російський букс з можливістю показу тізерів і має своє розширення

Тизер у SEO-FAST виглядає так:

Тизер у SEO-FAST виглядає так:

При натисканні на піктограму відкривається вікно із загальною інформацією вашого облікового запису та наявність на даний момент серфінгу, листів, тестів, завдань. В цьому вікні можна вибрати місце на екрані, де будуть з'являтися тизери, відключити їх показ, а також швидко потрапити на сайт.

В цьому вікні можна вибрати місце на екрані, де будуть з'являтися тизери, відключити їх показ, а також швидко потрапити на сайт

Кожен користувач на SEO-FAST може будувати свою кар'єру, збільшуючи свій заробіток в рази. Одиниця виміру кар'єрного росту - ваш рейтинг. Чим вище рейтинг - тим вище звання, більше переваг, більше заробіток.

Рейтинг - важлива складова вашого кар'єрного росту. Як заробити бали рейтингу? Чи можуть вони зменшуватися? Зверніть увагу, як розраховується рейтинг:

- Відвідування в добу +0,3 бали

- За один клік +0,1 бали

- За виконання тесту +0,5 бали

- За один перегляд листи +0,3 бали

- За одне оплачений завдання (багаторазові завдання до 1 години і ціною менше 1 рубля не заохочуються, не більше 5 завдань одного учасника) +0,5 бали

- Новий реферал (отримують тільки ті, у кого статус "Просунутий" і вище) +0,3 бали

Відсоток від виплати - + 5% балів

Відсоток виплати вашого реферала - + 3% балів

Статуси

Для візуалізації кар'єрного росту користувача використовуються статуси. Статуси призначаються автоматично при досягненні користувачем певних умов. Статуси постійні і не зникають з часом, якщо користувач не втрачає рейтинг. Серед них: "Перехожий", "Робочий", "Просунутий", "Бригадир", "Бізнесмен", "Магнат", "Олігарх".

Чим вище рейтинг - тим більше переваг, більше заробіток. Нижче показані статуси, якими володіють користувачі SEO-FAST і переваги, які ці статуси дають.

Нижче показані статуси, якими володіють користувачі SEO-FAST і переваги, які ці статуси дають

Партнерська програма

Ви отримуєте дохід від 2 поколінь запрошених вами користувачів. На 1 рівні дохід складе від 10% до 60%. На 2 рівні від 2% до 5%. Так само Ви отримуєте від 1% до 10% від доходу рефералів за виконання завдань і до 2% від оплати послуг рефералами 1 рівня.

ярмарок рефералів

В SEO-FAST можна купити реферала, який буде працювати на вас. Врахуйте система вилучає 15% комісії. Адміністрація не несе відповідальності за якість продаваних рефералів так що дивіться уважно статистику реферала перед покупкою! У разі видалення реферала з системи за неактивність, все його реферали переходять до вас. Купувати рефералів можуть ті, у кого рейтинг більше 10 балів, не можна купити себе і свого реферера. Бронювання реферала триває 30 хвилин.

винагороди

- перегляд тізера 0,015 руб. + 0,01 руб. за перехід

- перегляд реклами від 0,008 руб. (5 сек.) + Рефбек (для підтвердження вирішити капчу)

- виконання тесту від 10 коп. + Рефбек (для підтвердження вказати правильні відповіді)

- виконання завдань від декількох копійок до кількох сотень рублів (для підтвердження направити звіт).

Чим вище статус вашого реферера, тим більше вам йде відрахувань якщо у вас стоїть рефбек! Уже в перший день Ви можете підняти свій рефбек до 80%.

Це мотивує бути активним і отримувати більш високий статус, щоб ще більше рефералів приєднувалося саме до вас!

Це мотивує бути активним і отримувати більш високий статус, щоб ще більше рефералів приєднувалося саме до вас

Платіжні системи:

Платіжні системи:

SEO-FAST - зареєструватися або перейти по банеру

SEO-FAST -   зареєструватися   або перейти по банеру

Як заробити бали рейтингу?
Чи можуть вони зменшуватися?